NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC South » Jacksonville Jaguars

Jacksonville Jaguars

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 35 od 38]

851Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 26 Dec 2020, 19:34

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ne znamo koga ce za HC i OC da angazuju, vidio sam nedje da se cak i HC sa Clemsona spominje kao opcija, mada samo lud covjek bi otisao sa takvog collegea. 
Ima tu gomila zanimljivih kandidata, a Jagsi su daleko najprimamljivija opcija ako ovo ne zaseru pobjedom.

Za ligu (Goodell) bi mnogo bolje bilo da ode u NY.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

Steelers likes this post

852Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 26 Dec 2020, 20:36

mardok

mardok
Veteran
Veteran
JAX ima dosta visokih pikova sad na draftu, i top 3 CAP u NFLu,
mozemo da kupujemo, da draftujemo , da trejdujemo, i gazda ne stedi pare.
Videcemo ko ce da dodje za GMa.

853Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pet 01 Jan 2021, 23:51

mardok

mardok
Veteran
Veteran
https://www.genjag.com/jacksonville-jaguars-news/a-dream-53-man-roster-for-the-jaguars-in-2021

854Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 08:05

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Jacksonville Jaguars - Page 35 135338006_234090628086892_8134381324903542708_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=kv3VzICmJV8AX-487oy&_nc_ht=scontent.fbeg2-1

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

855Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 09:22

Zver

Zver
VIP
VIP
Ovo nije Lorens jab' rek'o.

...Sa Vajominškog Univerziteta

856Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 09:43

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Potamneo malo.

R.I.P Keith Flint Sad

857Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 09:44

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
Nije. Promenio se nocas. Sad je mamba. Kako decko odigrao sa slomljenim rebrima.

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

858Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 10:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Vidim svuda pisu da ce ovo naterati Jax da razmisli koga ce uzeti

http://nfl.com/

859Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 12:52

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Mislim da Jagsi neće rizikovati sa novom poboljsanom verzijom Haskinsa

860Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 13:28

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
kakav bi to promasaj bio

Jacksonville Jaguars - Page 35 Tim

861Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 13:53

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Ma daj, QB sa Ohaja tamo ne gaje mambe.
Zamisli dobiješ ovakvu šansu i pokupiš debila Haskinsa 2.0.

862Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 15:12

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Hahaha mardok i Steelers ko da su menadzeri Lorensa, na svakoj temi idu i pisu protiv Fieldsa, a Maric isto tako na svakoj temi uvlaci crv sumnje sa pisanjem po netu Laughing

R.I.P Keith Flint Sad

863Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 15:43

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Najebace Lawrence kako god okrenes, toliki hype je oko njega. Ako ne bude bar u rangu Mahomesa, ljudi ce se razocarati

864Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 15:54

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Najgora kletva za vecinu igraca je biti prvi pik na draftu bez obzira o kom sportu je rec.

865Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 18:23

niko32

Rookie
Rookie
Kakva je OL ovde?

866Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 19:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@Ol' Dirty Bastard ::Hahaha mardok i Steelers ko da su menadzeri Lorensa, na svakoj temi idu i pisu protiv Fieldsa, a Maric isto tako na svakoj temi uvlaci crv sumnje sa pisanjem po netu Laughing
Hahaha bukvalno tako ispada Very Happy

Ja da sam GM, ne bih razmisljao, uzeo bih Lawrence odmah. Za ovog Wilsona sam prvi put jutros cuo, a crnom QB ne verujem. Samo prenosim razlicita misljenja Very Happy

http://nfl.com/

867Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 20:12

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Hahhaha mozes misliti sta bi tek bilo da me neko placa da ga hvalim Very Happy
Ali ne, komentarisem samo ono sto sam vidio. A ovaj Filds do sinoc apsolutno nista specijalno nije pokazao, ko je gledao prethodne 2 utakmice bukvalno je RB nosio Ohajo Stejt. Lorensa vec pratim od srednje skole, nijednog igraca nisam tako ispratio pa tako mislim da imam pravo da pricam kao ono: "ja sam za Lester navijao kad niko nije" haahhahahaha

Jacksonville Jaguars - Page 35 Tim

868Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 21:16

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Steelers ::Hahhaha mozes misliti sta bi tek bilo da me neko placa da ga hvalim Very Happy
Ali ne, komentarisem samo ono sto sam vidio. A ovaj Filds do sinoc apsolutno nista specijalno nije pokazao, ko je gledao prethodne 2 utakmice bukvalno je RB nosio Ohajo Stejt. Lorensa vec pratim od srednje skole, nijednog igraca nisam tako ispratio pa tako mislim da imam pravo da pricam kao ono: "ja sam za Lester navijao kad niko nije" haahhahahaha

Od 2 top igraca Ohio st. cenim da bi mi Olave bio no.1, a RB Sermon no.2 Cool

869Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 21:28

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@niko32 ::Kakva je OL ovde?
Zavisi ko ti je na QBu?
Kada igra Minshew ima vise sekova, dok je sa Glenonom taj broj znacajno manji Surprised sto bi trebalo da ti kaze kakva je OL, a kakav je problem tu.
Pri tome jako dobro otvaraju trcanja, i skoro celu sezonu barem 1-2 igraca su van stroja.
LT Robinson je FA ove godine, i pominje se vec Trent Vilijams kao zamena na LT, Cam nije bio los, dosta je bolji nego prosle kada se vratio posle ACLa.
LT Norwell igrac koga sam najvise pljuvao prosle sezone, ove godine igra kao prepordjen, ali opet ima ogromnu platu.
C Linder najbolji OL, ali previse cesto povredjen, sa prevelikom platom.
RG Cann prosecan igrac, izmedju 2 dobra OL i on je dobar, ali kad popusti igra onda je on najslabija karika.
RT Tejlor jos uvek se dosta oscilira, ovo mu je druga sezona, ali nikako u kontinuitetu da veze dobre partije.
Izmene ridja zver iz D3 NCAA divizije, i Ricardson, solidni bekap igraci sa dosta potencijala.
Kao grupa dosta dobri na trcanju, prosecni na pasu, ali kao sto rekoh zavisi ko ti je na QBu.
Cut-ovanjem Canna i Robinsona ustedeli bi 10mil $, plus ako sutnes i Norwella, a njemu je plata 2021.godine 15mil $, imas 6mil dead cap, ali i 9mil ustede.
Linderov otkaz je 9 mil usteda.

Naravno ima najveci CAP u NFLu (70+ mil), i moze sve da ih zadrzi i jos potpise gomilu pojacanja.
Ali cenim da bi neki igraci mogli da popiju otkaz, ili restruktuiraju ugovore.

870Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 21:55

mardok

mardok
Veteran
Veteran
What if former Ohio State coach Urban Meyer, who has been linked to the Jacksonville job, becomes the head coach of the Jaguars? He recruited Fields to Columbus.

Najveca trauma trenutno.

871Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 21:56

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@mardok ::
What if former Ohio State coach Urban Meyer, who has been linked to the Jacksonville job, becomes the head coach of the Jaguars? He recruited Fields to Columbus.

Najveca trauma trenutno.
Morace i novi GM da aminuje plus vlasnik, nije to jednostavno kao sto se cini.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

872Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 22:03

mardok

mardok
Veteran
Veteran
S'obzirom da je Tom Koflin donosio odluke za draft preko GMa i HC, pitanje je kako stvari ovde funkcionisu.

873Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 22:13

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Filds prva kapija. Ako reše da izaberu nekonvencionalni put, mislim da je veoma moguće.

874Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 22:51

niko32

Rookie
Rookie
Zavisi ko ti je na QBu?
Kada igra  Minshew ima vise sekova, dok je sa Glenonom taj broj znacajno manji Surprised  sto bi trebalo da ti kaze kakva je OL, a kakav je problem tu.
Pri tome jako dobro otvaraju trcanja, i skoro celu sezonu barem 1-2 igraca su van stroja.
LT Robinson je FA ove godine, i pominje se vec Trent Vilijams kao zamena na LT, Cam nije bio los, dosta je bolji nego prosle kada se vratio posle ACLa.
LT Norwell igrac koga sam najvise pljuvao prosle sezone, ove godine igra kao prepordjen, ali opet ima ogromnu platu.
RG Cann prosecan igrac, izmedju 2 dobra OL i on je dobar, ali kad popusti igra onda je on najslabija karika.
RT Tejlor jos uvek se dosta oscilira, ovo mu je druga sezona, ali nikako u kontinuitetu da veze dobre partije.
Izmene ridja zver iz D3 NCAA divizije, i Ricardson, solidni bekap igraci sa dosta potencijala.
Kao grupa dosta dobri na trcanju, prosecni na pasu, ali kao sto rekoh zavisi ko ti je na QBu.
Cut-ovanjem Canna i Robinsona ustedeli bi 10mil $, plus ako sutnes i Norwella, a njemu je plata 2021.godine 15mil $, imas 6mil dead cap, ali i 9mil ustede.
Linderov otkaz je  9 mil usteda.

Naravno ima najveci CAP u NFLu (70+ mil), i moze sve da ih zadrzi i jos potpise gomilu pojacanja.
Hvala na opširnom odgovoru. Bitno je sačuvati Trevora u ruki sezoni.

875Jacksonville Jaguars - Page 35 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sub 02 Jan 2021, 23:14

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@niko32 ::
Zavisi ko ti je na QBu?
Kada igra  Minshew ima vise sekova, dok je sa Glenonom taj broj znacajno manji Surprised  sto bi trebalo da ti kaze kakva je OL, a kakav je problem tu.
Linderov otkaz je  9 mil usteda.

Hvala na opširnom odgovoru. Bitno je sačuvati Trevora u ruki sezoni.

Nema sumnje da ce kroz FA pojuriti LT i jos neka ojacanja.
Pominju Trent Vilijamsa, Scherff ...

A i Trevor je bolji od Brke i Glenona.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 35 od 38]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu