NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC South » Jacksonville Jaguars

Jacksonville Jaguars

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 33]

601Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 02 Dec 2019, 11:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Malo li je tih potrebitih korekcija...

Jacksonville Jaguars - Page 25 Lakers10

602Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 02 Dec 2019, 12:26

Blento

Blento
VIP
VIP
Ja kad sam spominjao mogućsnost da će Foles morati da igra, bez obzira što je GM bio jako dobar, niste mi verovali.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

603Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 02 Dec 2019, 12:28

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Trejd Truba - Fols incoming.

604Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 02 Dec 2019, 14:30

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Prevelik ugovor, jedino da padne neki trejd tipa HOU-CLE, i da nas ne oderu mnogo.

605Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 02 Dec 2019, 20:44

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Ipak mislim da je Folsova pozicija od svih u Jaguarima najsolidnija. Mnogo je to love, daće mu bar još jednu sezonu, ako ne i dve.

Svi ostali treba da stegnu gaće u narednih par meseci.

606Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 02 Dec 2019, 21:25

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Foles ima garantovanih 55 miliona.
Nema sanse za cut ove sezone.
Plus usteda ako se cutuje je bas bas smesna.
Cak iako ga trejduju, oslobadjas se samo plate, ostaje ogromna cifra sve do 2021.

607Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Uto 03 Dec 2019, 11:30

mardok

mardok
Veteran
Veteran
s. Center Brandon Linder for example, leads the league in holding penalties with eight. Linder was not called for a single holding penalty last season (nine games). Jaguars rookie right tackle Jawaan Taylor is tied for second in the NFL with seven.
Centar je broj 1, T je broj dva, 15 holdinga izmedju dva OL....blago nama.

608Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Uto 03 Dec 2019, 11:42

mardok

mardok
Veteran
Veteran

Brandon Linder (OG), Jax - 9 ( 3rd in NFL)
Cam Robinson (OT), Jax - 7
Andrew Norwell (OG), Jax - 6 *(I am shocked)
Will Richardson (OT), Jax - 4
Cann - 2

Jacksonville Jaguars 105 penalties for 918 yards

NO 1 u celoj jebenoj NFL

609Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Čet 05 Dec 2019, 19:19

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Jack na IR.
Sad da vidimo da li ce UDFA Payne odraditi bolji posao od multimilionskog Jacka kao sto je protiv TB.
Idiotluk platiti LB da igra onako.

610Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 09 Dec 2019, 12:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator
The Jaguars were close to a Super Bowl two seasons ago. It seems like 20 seasons ago. The Jaguars blew the AFC championship game and are now on a bad spiral down.

Bome baš, djeluje ko davna povijest...

611Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 09 Dec 2019, 15:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Rijesio ih Amendola sam Cool

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

612Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 09 Dec 2019, 15:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::The Jaguars were close to a Super Bowl two seasons ago. It seems like 20 seasons ago. The Jaguars blew the AFC championship game and are now on a bad spiral down.

Bome baš, djeluje ko davna povijest...
Da, da me neko pitao, rekao bih pre 4-5 sezona

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

613Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 09 Dec 2019, 20:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Jaguars coach Doug Marrone said D.J. Chark (foot) is "week-to-week."

614Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Uto 17 Dec 2019, 01:30

mardok

mardok
Veteran
Veteran
https://www.bigcatcountry.com/2019/12/16/21024854/nflpa-report-jaguars-accounted-for-more-than-25-of-all-grievances

According to the NFLPA, more than 25% of grievances filed by the players since 2017 have been against the Jaguars.

The NFLPA also states that the Jaguars — in 2018 — fined a player 25 times “for missing ‘mandatory’ appointments with the club trainer or physician.”

According to The Associated Press’ Mark Long, the player in question was former Jaguars defensive end Dante Fowler Jr., who was — according to the NFLPA — fined over $700,000 for his absence. The Jaguars will now have to repay those fines.

615Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pet 20 Dec 2019, 22:47

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Otpustilo Toma, senilni matorac na unazadio 20 godina.
Tek sad isplivava sta je sve radio.
Dobro smo jos prosli sta je sve radio.

616Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Ned 22 Dec 2019, 18:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
NFL.com's Ian Rapoport reports there's a "good chance" the Jaguars retain coach Doug Marrone and GM Dave Caldwell.

It's the time of year for these reports. "Good chance" is often reported in December with "fired" nevertheless following in January. Marrone and Caldwell certainly deserve to be sent packing. Caldwell's tenure has been marked by one failed high draft pick after another, while Marrone defines replacement-level coach. Rapsheet also reports owner Shad Khan's son Tony Khan could take on a larger front office role.

617Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Sub 28 Dec 2019, 18:43

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Jaguars coach Doug Marrone has been informed that he'll be fired following Week 17's game with the Colts.

srecna nova godina mardoku, ako je to poklon koji zeli

Jacksonville Jaguars - Page 25 Tim

618Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Sub 28 Dec 2019, 18:46

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
pa dobro ispali fer, rekli mu unapred

619Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Sub 28 Dec 2019, 18:48

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Miki HOF ::pa dobro ispali fer, rekli mu unapred
gazda Khan postuje otkazni rok

Jacksonville Jaguars - Page 25 Tim

620Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Ned 29 Dec 2019, 00:26

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Conflicting reports surface on status of Jaguars head coach Doug Marrone
Nije jos gotovo.

621Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 30 Dec 2019, 16:12

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Ja mislim da bi za vas bilo dobro da Marone ostane. Msm. kad se vec stalo na stranu trenera tokom sezona koje je vec bila izgubljena u momentu kada je bila frka sa Remzijem, povreda Folsa odmah na pocetku... Jednostavno previse je to problema da jedan trener handluje kako treba, a opet su sa 2 pobede zavrsili sezonu.

Ja mislim da je on dobar trener i da moze promeniti kurs Jagsa tj. vratiti ih u plej-of kao sto ih je odveo do finala konferencije pre dve sezone. Mislim da zasluzuje cetvrtu sezonu, a da li ce je dobiti, videcemo.

622Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Pon 30 Dec 2019, 23:37

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Pa generalno nije on imao problem sa igracima, vec TC, koji je i napravio sranje za Remzijem, koji je dao nov ugovor Blejku, produzio Dzeka pre Ngakuea, i dao top lovu za OL koja ne vredi po pisljiva boba , jer je hteo da budemo trkacka ekipa.
I pre svega draft gde je pokupio RB pre QB Votsona/Mahomesa, a posle toga i Brajana pre Lamara Dzeksona.
A i one top odbrane najurio Gipsona, Malika Dzeksona koji nisu zamenjeni kako treba.

623Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Uto 31 Dec 2019, 08:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Marone ostaje, bili bi ludi da ga šutnu s obzirom da više franšiza traži novog HC a izbor je očajan...

624Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Uto 31 Dec 2019, 16:05

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Ostaje Marone i 2020 zvanicno.

625Jacksonville Jaguars - Page 25 Empty Re: Jacksonville Jaguars taj Sre 01 Jan 2020, 15:15

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Po meni je ovo velika greska jer je lik bio iskljucivi krivac sto nisu usli u SB 2017.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 33]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu