NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Super League

+18
Shaky1982
dr.dule
millhouse
Cenci D
Vlado997
Steelers
kb8
KPGS
Danijel Lg
Pit Bull
Freak
Peyton Manning
SymphonyX
Mos Def
Zver
TMH34
Chicha Nesha
penban
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 26]

26NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Ned 19 Avg 2018, 09:31

penban

penban
Moderator
Moderator

Ljudi, evo opet onih dosadnih pravila kojih bi trebalo da se pridržavate kako ne bi bilo problema i ljutnje.


* Draft redosled će biti određen nasumice 30 min. pre početka istog.

* Svi trejdovi unutar lige podležu poništenju od strane članova lige. Rok za poništenje trejda je 2 dana glasovima većine. Zbog drugačijeg rasporeda ove godine neće biti ograničenog perioda trejdova već će isti biti dozvoljeni do kraja sezone.

* Uzimanje igrača sa "Waiver" liste je organizovano po principu neprekidne kružne liste. Učesnik koji dobije pravo na "waiver" igrača ide na začelje liste. Lista se ne resetuje u toku sezone. "Waiver" period je 1 dan.

* Formacija se sastoji od 9 startera (QB, RB X2, WR X3, TE, K, DEF) i 6 izmena. Bodovanje je standardno za NFL.com lige, sa tim da se za razliku od tamo ovde pas TD QB-a boduje 6 poena.

* Igra se 13 kola regularne sezone. Prva i zadnja tri kola su inter-divizijski okršaji dok se između toga igra 7 mečeva sa vandivizijskim rivalima. Svako će odigrati mečeve protiv 10 različitih učesnika NFLFS lige - protiv jednog nasumice odabranog vandivizijskog protivnika se ne odigrava meč.

* Ovde se boduju i dopušteni jardi od odbrane i to:

Less than 100 Total Yards Allowed:10 points
100-199 Yards Allowed:7 points
200-299 Yards Allowed:4 points
300-399 Yards Allowed:1 point
400-449 Yards Allowed:0 points
450-499 Yards Allowed:-1 point
500+ Yards Allowed:-4 points

Sve što vas zanima vezano za format lige i bodovanje možete videti na ovom linku http://fantasy.nfl.com/league/1179507/settings

ili pitati komesara.

* Kao i prethodnih sezona neaktivnost članova lige se neće tolerisati. Svaki igrač je dužan da postavi tim sa aktivnim igračima. Ukoliko se u timu 15 minuta pred meč nađu igrači koji su IA komesar će napraviti promenu, a igraču će biti izrečena opomena. Tri opomene znače da taj igrač sledeće sezone neće igrati u ovoj ligi.

*Kokomesari ove lige su Dane i Čelični, tako da ukoliko ja ne stignem da opomenem igrača ili izvršim promenu, jedan od njih dvojice će to uraditi

*Raspored je napravljen na osnovu uspeha koje su timovi imali prošle sezone

NFLFS Super League - Page 2 Fantas11

DRAFT JE ZAKAZAN ZA 03.09.2018. u 21h
Prisustvo poželjno (obavezno Very Happy )



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

27NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 08:38

KPGS

KPGS
VIP
VIP

A sta uzeti na draftu???
Surprised Surprised Surprised

28NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 08:45

Zver

Zver
VIP
VIP

kickera u prvoj, odbranu Giantsa u drugoj rundi. U trećoj možeš rezervnog kickera a u četvrtoj nekog TE . U petoj Iliju Meninga...



...Sa Vajominškog Univerziteta

29NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 08:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator

U šestoj Webba da bude bekap Iliji kad već nemre biti u Plavima...



NFLFS Super League - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

30NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 08:53

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Wild Raven ::kickera u prvoj, odbranu Giantsa u drugoj rundi. U trećoj možeš rezervnog kickera a u četvrtoj nekog TE . U petoj Iliju Meninga...
Pa zar tako sa aktualnim sampinjonom lige?
Laughing

31NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 17:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Znaci veceras krecu forumski draftovi, a onda u sredu glavni, kao sam uvod u sezonu Very Happy

http://nfl.com/

32NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 17:18

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Peyton Manning ::Znaci veceras krecu forumski draftovi, a onda u sredu glavni, kao sam uvod u sezonu Very Happy
Draft keeper lige je sjutra, ne u srijedu Very Happy



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

33NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 17:19

Zver

Zver
VIP
VIP

glavni je vrlo subjektivna kategorija. Very Happy...meni je recimo keepers ubedljivo naj top vrh.



...Sa Vajominškog Univerziteta

34NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 17:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::
Peyton Manning ::Znaci veceras krecu forumski draftovi, a onda u sredu glavni, kao sam uvod u sezonu Very Happy
Draft keeper lige je sjutra, ne u srijedu Very Happy
Haha kakav keeper, taj format ni ne priznajem Very Happy

http://nfl.com/

35NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 21:59

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

ko je najbolje prosao



NFLFS Super League - Page 2 Potpis

36NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:03

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Ja sam prosao ko bos po trnju

37NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:03

penban

penban
Moderator
Moderator

NFLFS Super League - Page 2 Untitl11



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

38NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:05

penban

penban
Moderator
Moderator

Baš ne mogu reći da sam zadovoljan sa mojim timom... moglo je to mnogo bolje, ali da vidimo šta će sezona pokazati



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

39NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:07

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

QB: Newton

RB: Ajayi, Booker, Mack, Barber, Powell

WR: Jones, Baldwin, Hopkins, Moore, Mathews, Lee (slucajno, leti odma naravno)

TE: Walker

K: Lutz

DEF: Ravens



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

40NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:09

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

NFLFS Super League - Page 2 Draft



NFLFS Super League - Page 2 Potpis

41NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:25

Zver

Zver
VIP
VIP

Dva drafta, dva puta Barkley u prvoj rundi. E još sutra u keeperu da budem no.1 da ga imam u sve tri lige koje igram Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

42NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:34

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

QB Matt Ryan
RB Leonard Fournette, Dion Lewis, Sony Michel, Chris Carson, Matt Breida
WR Odell Beckham, TY Hilton, Marquise Goodwin, Julian Edelman, Dede Westbrook
TE Travis Kelce, Jack Doyle
K Mason Crosby
DEF Chicago Bears

Trebao sam da idem Diggs+ Gordon umjesto Kelce + Hilton, vrijedilo je cekat na TE,ali sad je lako bit pametan.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

43NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:50

Chicha Nesha

Chicha Nesha
Rookie
Rookie

Jagnjeća brigada:

C. Keenum
M. Stafford

C. Anderson
T. Coleman
D. Johnson
L. Miller

K. Allen
R. Anderson
W. Fuller
K. Stills
D. Thomas
T. Williams

J. Graham

H. Butker

Patriots

44NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Pon 03 Sep 2018, 22:52

Chicha Nesha

Chicha Nesha
Rookie
Rookie

jedino što sam želeo pre drafta i na kraju uzeo su 3 rezervnih wr i odbrana.

45NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Uto 04 Sep 2018, 07:56

Zver

Zver
VIP
VIP

Ostao sam dužan

QBs

Smith
Mariota

RB's

Barkley
Dalvin Cook
Isaiah Crowell
Kerryon Johnson

WR's

Golden Tate
M.Evans
ŽuŽu Kovač Krojač
Correy Davis
Jordy Nelson
Alen Hurns

Te
David Njoku

Def
Broncos

Kicker
Tamo neki nikad čuo za njega



...Sa Vajominškog Univerziteta

46NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Uto 04 Sep 2018, 09:40

Freak

Freak
VIP
VIP

Povratak u budućnost sa ekipom koju čine All Day, Beast Mode, AJ Green, Josh Gordon, Drew Brees, Robie Gould... Ali tu su i mlade nade Joe Mixon, Tod Gurley, Cooper Kupp i super sleeper Michael Gallup...

NFLFS Super League - Page 2 Screen12



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

47NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Uto 04 Sep 2018, 12:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Ostao sam dužan

QBs

Smith
Mariota

RB's

Barkley
Dalvin Cook
Isaiah Crowell
Kerryon Johnson

WR's

Golden Tate
M.Evans
ŽuŽu Kovač Krojač
Correy Davis
Jordy Nelson
Alen Hurns

Te
David Njoku

Def
Broncos

Kicker
Tamo neki nikad čuo za njega
Moram priznati da dugo nisam video tim koji mi se manje dopada od ovog.

http://nfl.com/

48NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Uto 04 Sep 2018, 12:37

Zver

Zver
VIP
VIP

Ima smisla to što kažeš. Iza svakog pojedinačno picka mogu da stanem i kažem "to je to u tom momentu pod datim uslovima", za svakog sam pojedinačno uveren da je bio pravi izbor, ali kad gledam ovako overall tim, nekako se ni meni ne sviđa, ali videćemo...sezona će pokazati.

Meni je bitno da ti se onaj drugi moj tim dopada, ona mi je liga prva na listi prioriteta Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

49NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Uto 04 Sep 2018, 13:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Ima smisla to što kažeš. Iza svakog pojedinačno picka mogu da stanem i kažem "to je to u tom momentu pod datim uslovima", za svakog sam pojedinačno uveren da je bio pravi izbor, ali kad gledam ovako overall tim, nekako se ni meni ne sviđa, ali videćemo...sezona će pokazati.

Meni je bitno da ti se onaj drugi moj tim dopada, ona mi je liga prva na listi prioriteta Very Happy
Svaki tim ima upside, pa i ovaj, ali overall ne znam da li bih birao 2-3 od svih.
Da, onaj drugi mi deluje bolje iako je veca liga.

http://nfl.com/

50NFLFS Super League - Page 2 Empty Re: NFLFS Super League Uto 04 Sep 2018, 15:53

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nema drafta recapa, moguce da su to izbacili. Prosle godine je brzo izaslo, i pogodili su mi skor.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu