NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Conference Championships

+19
Bizon
KPGS
The Bad Man
Miki HOF
Cenci D
Rasha
Zona do trona
kb8
Vlado997
penban
Mos Def
Sirko
mardok
Zver
Mean_Machine
SymphonyX
Steelers
Peyton Manning
dr.dule
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 21]

401Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:17

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Mean_Machine ::Odbrana Jaxa je bila odlična. Mnogo puta su pantovali patsi,  i još su napravili fumble (čije vraćanje mi još uvek nije jasno zašto je prekinuto) . Napad i BB su pokazali ko su i šta su u drugom poluvremenu.

To si super primetio,verovatno je jedan sudija prekinuo akciju zvizdukom,down by contact,dok je glavni proglasio fumble.

Super si to opazio,da nije bilo zvizduka,Jack bi se usetao u endzone NE.

402Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:17

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Vlado997 ::Pa jebem mu kru' kolio puta ljudima treba dokazivati da sa Patsima nikad nije gotovo
dilly dilly



Conference Championships - Page 17 Potpis

403Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:18

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

Boze koliko mrzim ovaj NE, ali skidam im kapu.
Cestitke navijacima Patriota.

404Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:18

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Vlado997 ::Pa jebem mu kru' kolio puta ljudima treba dokazivati da sa Patsima nikad nije gotovo
dilly dilly
dilly dilly

405Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vlado997 ::
Steelers ::
Vlado997 ::Pa jebem mu kru' kolio puta ljudima treba dokazivati da sa Patsima nikad nije gotovo
dilly dilly
dilly dilly
Laughing

http://nfl.com/

406Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:19

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Eh,moja  cuvena odbrana Jagsa,3 rd & 9 i nisi u stanju da zaustavis trcanje.

Glavno da je Ramsey pre meca garantovao pobedu.
A zajebavali su Mitchella a nisu izvukli ono najbitnije, pouku...

407Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::
Vlado997 ::
Steelers ::
Vlado997 ::Pa jebem mu kru' kolio puta ljudima treba dokazivati da sa Patsima nikad nije gotovo
dilly dilly
dilly dilly
Laughing



Conference Championships - Page 17 Potpis

408Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:20

penban

penban
Moderator
Moderator

Steelers ::
Peyton Manning ::
Vlado997 ::
Steelers ::
Vlado997 ::Pa jebem mu kru' kolio puta ljudima treba dokazivati da sa Patsima nikad nije gotovo
dilly dilly
dilly dilly
Laughing



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

409Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:21

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

dilly dilly

410Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:22

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Vlado997 ::Ovaj Gilmorov INT drop je tu negdje sa onim Cooksovim TD dropom. Mada ne znam je li ovo bolje što je ovako, koliko je lopta bila duboko.
Nije ovo bas bio lak int, plus mu Westbrok zasmetao
Bio je ispred njega i prošla mu je kroz ruke, to je za WR-a must catch, mada to je u ovom trenutku apsolutno i potpuno nebitno Very Happy

411Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:23

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Vlado997 ::
Zona do trona ::Eh,moja  cuvena odbrana Jagsa,3 rd & 9 i nisi u stanju da zaustavis trcanje.

Glavno da je Ramsey pre meca garantovao pobedu.
A zajebavali su Mitchella a nisu izvukli ono najbitnije, pouku...
Aaaa ne , ne , ne, velika je razlika stajati ispred necije svlacionice i kenjati, ili kao Remzi pred svojim navijacima davati velike izjave.

412Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:24

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

mardok ::
Vlado997 ::
Zona do trona ::Eh,moja  cuvena odbrana Jagsa,3 rd & 9 i nisi u stanju da zaustavis trcanje.

Glavno da je Ramsey pre meca garantovao pobedu.
A zajebavali su Mitchella a nisu izvukli ono najbitnije, pouku...
Aaaa ne , ne , ne, velika je razlika stajati ispred necije svlacionice i kenjati, ili kao Remzi pred svojim navijacima davati velike izjave.
iste su bitange i jedan i drugi. samo sto ovaj nas ne zna da igra



Conference Championships - Page 17 Potpis

413Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:25

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Nazalost,ceka nas jako dosadno NFL vece po pitanju neizvesnosti.

NE ovo dobija skoro lagano,a Vikingsi,stvarno,ne dajem Vikingsima ni promil sanse.

Joel Hans The Process Embiid ce biti na tribinama veceras,kako je moguce da Eaglesi izgube pored podrske takve nemani na tribinama?
Pa jebeš mu mater da mu jebeš mater, jel moguće da čovjek jinxuje ovoliko utakmica u jednom playoffu. Počinjam da sumnjam u neki master plan koji si pripremio. Very Happy

414Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:27

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Zona do trona ::
Mean_Machine ::Odbrana Jaxa je bila odlična. Mnogo puta su pantovali patsi,  i još su napravili fumble (čije vraćanje mi još uvek nije jasno zašto je prekinuto) . Napad i BB su pokazali ko su i šta su u drugom poluvremenu.

To si super primetio,verovatno je jedan sudija prekinuo akciju zvizdukom,down by contact,dok je glavni proglasio fumble.

Super si to opazio,da nije bilo zvizduka,Jack bi se usetao u endzone NE.

Valjalo bi to proveriti, u svakom slučaju ako je to u pitanju a ne kontakt sa Luisom onda je sudija jebeni retard jer taj momenat bi promenio tekmu.

Ne kažem da Bortls treba da ide u SB, ali da je to bio TD kao što mi se čini da je trebalo teško bi NE pobedio.

415Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:27

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Sada cu se nervirati 2 nedelje sto ce NE osvojiti SB

Povredjen

416Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:28

penban

penban
Moderator
Moderator

zokiruma ::Sada cu se nervirati 2 nedelje sto ce NE osvojiti SB

Povredjen

Nemoj, nerviraj se tek kad osvojimo Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

417Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:31

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::
Steelers ::
Peyton Manning ::
Vlado997 ::
Steelers ::
Vlado997 ::Pa jebem mu kru' kolio puta ljudima treba dokazivati da sa Patsima nikad nije gotovo
dilly dilly
dilly dilly
Laughing

418Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:31

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Teško da je bio kontakt sa Luisom.
Toliko o savršenom suđenju, ali opet ništa novo zar ne?

http://www.nfl.com/gamecenter/2018012100/2017/POST20/Jaguars@Patriots?icampaign=scoreStrip-globalNav-2018012100#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000908720&tab=videos

419Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:32

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Daj da jinx-ujemo sad mi malo:

Ma gotovo je ovo Patriote osvajaju nema ko da ih zaustavi realno, ko god da prodje tamo izgubio je. Bez sansi je to, bice blow out u SB. Steta...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

420Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:34

penban

penban
Moderator
Moderator

Ol' Dirty Bastard ::Daj da jinx-ujemo sad mi malo:

Ma gotovo je ovo Patriote osvajaju nema ko da ih zaustavi realno, ko god da prodje tamo izgubio je. Bez sansi je to, bice blow out u SB. Steta...

Fuck... ništa od šestog prstena za Tomu... ti si kralj jinxa Surprised



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

421Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:34

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::Ja dajem prednost Patriotsima jer sam skeptičan da odbrana Jagsa neće moći zaustaviti Patse u ključnim momentima.
Neutral Neutral

422Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:36

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

bice bolje... samo strpljenja. kroz par godina
ali samo patsima



Poslednji izmenio Steelers dana Pon 22 Jan 2018, 00:37, izmenjeno ukupno 1 puta



Conference Championships - Page 17 Potpis

423Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:37

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

E sad, svi biste vi sad da forsirate jinxove ko što Penjo redovno radi. NE MOŽE! Very Happy
Jedino Zona ima spontane jinxove koji pale.

424Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:37

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

penban ::
Ol' Dirty Bastard ::Daj da jinx-ujemo sad mi malo:

Ma gotovo je ovo Patriote osvajaju nema ko da ih zaustavi realno, ko god da prodje tamo izgubio je. Bez sansi je to, bice blow out u SB. Steta...

Fuck... ništa od šestog prstena za Tomu... ti si kralj jinxa Surprised

Pitanje da li mogu sam da vas sjebem, sila zla je prejaka u ovom slucaju mora jos neko da mi se pridruzi, recimo Vlada.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

425Conference Championships - Page 17 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 00:40

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The Patriots were called for 1 penalty against the Jaguars

It is the fewest penalties called on one team in a playoff game since the 2011 AFC Championship... when the Patriots were called for 1 penalty in a win over the Ravens



Conference Championships - Page 17 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu