NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fantasy blablaonica

+25
Miki HOF
Hector
dr.dule
Pit Bull
Bizon
Danijel Lg
Mean_Machine
kb8
tonykzr
SymphonyX
KPGS
Cenci D
Steelers
Parangal
Zver
Niger iz huda
penban
robertomaric
Freak
Raising Arizona
Mos Def
TMH34
Sirko
Peyton Manning
Vlado997
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 22]

176Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 26 Nov 2017, 19:13

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Dvoumio sam se između Markiza Lija i Kenija Stilsa i nadam se da nisam pogriješio za Lijem. Mada i Vilijams i Burkhed su ostali na klupi.

177Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 26 Nov 2017, 21:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Julio mi unistio dva fantazi tima. U obe lige se borim za PO.

Na kraju ove moje nedoumice su irelevantne, Hiltona i Tejta cu da bencujem sledece kolo 100%.

U trecoj ligi se borim za opstanak, mada da sada nisam u deficitu sledece nedelje bih se borio za PO. Ovako kroz dve nedelje kljucan mec.Ili ostajem ili ispadam u nizu ligu.

Osrednja fantazi sezona

178Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 28 Nov 2017, 06:55

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Na kraju odabrao pravu kombinaciju(Kolins+Dojl) koja mi je donela 20+ bodova, ali dzaba kada je protivnik dobacio do 160 a ja prebacio tek 130. Very Happy

Da sam pobedio imao bih obezbedjen PO, ocekujem da sledece nedelje izgubim i da budem prvi ili drugi ispod crte.

Ali zato u drugoj ligi kadar nevera. Gubio tipa 105-11 nakon meceva od 7, posle dosli na red Piterson, Vilson, Garli i Braun i smanjise razliku gde bi to trebalo da bude tesan rezultat i jutros mi pobedu doneli odbrana Rejvensa, Taker i Hopkins. Na kraju dobio sa +10, a protivnik bi svakog drugog rivala u ligi dobio.

179Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 29 Nov 2017, 12:24

penban

penban
Moderator
Moderator

Kako su ljudi zadovoljni svojim timovima... Ni jedan trejd u tri forumske lige u kojima učestvujem Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

180Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 29 Nov 2017, 12:36

Zver

Zver
VIP
VIP

Problem sa trejdom je što uglavnom ljudi pristaju na trejd kad su sigurni da prolaze dobro, što je problem jer je u toj situaciji uglavnom onaj drugi siguran da prolazi loše, pa do istog ne dolazi...jelte Very Happy.



...Sa Vajominškog Univerziteta

181Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 03 Dec 2017, 18:48

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Da li startovati Josha Flash Gordona? Nije sad da se mora rizikovati jer imam D. Thomasa, R. Andersona, M. Lee-ja i M. Sanua. Mada bi to bio bold move kao i onaj da ostavim Deza u postavi u četvrtak.

182Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 03 Dec 2017, 18:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja da ga imam sigurno bih ga startovao

http://nfl.com/

183Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 03 Dec 2017, 19:07

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Kako su ljudi zadovoljni svojim timovima... Ni jedan trejd u tri forumske lige u kojima učestvujem Very Happy
Što se tiče trejdova u fantaziju, tajming je sve. Ja sam u trećoj loše započeo sezonu ali sam draftovao dobre RB i pokupio dobre FA dok mi je WR roster bio užas. Elliott, Freeman, Kamara, A.Jones, Morris. To su bili moji RB ali sam se nećkao i onda sam vremenom snašao se na FA pijaci jer sam pokupio R. Andersona, Lee-ja i Gordona. I onda sam došao u situaciju da je Elliot suspendovan, Jones sjebao koljeno a Freeman doio potres mozga, a u međuvremenu sam dobio 4 no.1 risivera: Thomas, Anderson, Lee, Gordon.

184Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 03 Dec 2017, 19:11

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Ja da ga imam sigurno bih ga startovao
Nisam to uradio. Very Happy
Tako su mi svi govorili i da benchujem Deza ali kad sam vidio da nije dao TD u 5 utakmica rekoh mora da ga jednom posere, previše je to utakmica za risivera njegovog kalibra.

185Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sub 09 Dec 2017, 17:54

Zver

Zver
VIP
VIP

Odbrana čardžersa protiv Vašingtona ili odbrana Pekersa protiv Brownsa



...Sa Vajominškog Univerziteta

186Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sub 09 Dec 2017, 19:14

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Uh,bas ozbiljna dilema.
Provjeri stanje OL Skinsa,ako izadje ista kombinacija kao protiv Dallasa,Rodjo ce bit pokojni.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

187Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 10 Dec 2017, 10:27

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Martavis Bryant ili Mike Evans?

188Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 10 Dec 2017, 10:35

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja bih Evansa, ne verujem da moze da spoji dve lose partije. Brajant tesko da ce da prebaci 40 jardi, kod njega jedino moze da bude jebeno ukoliko uhvati TD inace sam siguran da ce Evans da ima vise uhvacenih jardi.

189Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 10 Dec 2017, 10:39

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Pa iako Evansova sezona nije bila jedna od uspesnijih u karijeri, uzeo bih ga pre Brajanta koji (jos) nista nije uradio ove sezone. Pricao je Big Ben kako ne mogu da se povezu i naprave big play kao ranjih godina. E sad jedino ako se preporodi protiv rejvensa



Fantasy blablaonica - Page 8 Potpis

190Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 10 Dec 2017, 11:34

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Naginjem ka Bryantu jer ne igra Juju.

191Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 10 Dec 2017, 11:45

Zver

Zver
VIP
VIP

Ma tu je Evans no brainer. Em što igra protiv lošije odbrane od Martavisa, em što je prva opcija u napadu, dok je Martavis realno treća.

Dok ja i dalje ne znam dal da krenem sa DST Čardžersa ili DST GB-a. Sad



...Sa Vajominškog Univerziteta

192Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 11 Dec 2017, 09:08

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Iz danasnje perspektive kako su neki igraci na pocetku sezone bili rangirani na osnovu lose sezone i sa visoke pozicije na draftu(bilo nas je 10) pokupio sam: Brauna, Garlija, Linca, Hopkinsa, Olsena(slaba vajda od njega), Gora, Vilsona i u kasnijim rundama Riversa, Vitena i Takera. U toku sezone zamenio odbranu Bronkosa sa Rejvensima i to mi je manje-vise osnova tima. Poslednja cetiri kola prebacujem komotno preko 110 poena, imam jos polufinale i finale i naravno predosecam da ce u jednoj nedelji svi da odigraju ispod ocekivanja. Ni u jednoj ligi do sada nisam bio favorit kao u ovoj.

Dva polufinala me ocekuju sledeci vikend, a u trecoj borba za opstanak.

193Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 13 Dec 2017, 09:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

E a sad dilema sezone: ARod ili Cam

http://nfl.com/

194Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 13 Dec 2017, 12:19

Zver

Zver
VIP
VIP

Uzmeš novčić. Kažeš grb Arod, pismo Kem ( možeš i obrnuto ), zafrljačiš novčić i šta god padne startuješ Kema...

Pauza je pauza, teško je nakon preko dva meseca iste u prvom meču briljirati. Retko se dešava.



...Sa Vajominškog Univerziteta

195Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 13 Dec 2017, 12:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da to nije ARod ne bih imao dilemu, ali ovako..

http://nfl.com/

196Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 13 Dec 2017, 12:31

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja bih Cama.

197Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 13 Dec 2017, 12:32

penban

penban
Moderator
Moderator

Cam je nekako logičniji izbor, jer je pitanje kako će Zeka reagovati kada ga prvi put obore na zemlju... mada opet, možda je AR jači nego što mislim... ne znam šta bih ja uradio da sam na tvom mestu



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

198Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 13 Dec 2017, 12:32

Zver

Zver
VIP
VIP

Da je izbor A rod vs. Katler ili Ilija Mening i ja bih startovao A roda, ali druga opcija je ipak još jedan vrhunski fantasy QB. Ne znam, po meni je manji rizik startovati Kema, a ti kako hoćeš, tvoj tim-tvoje odluke...ja sam sam dao mišljenje koje si tražio Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

199Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 13 Dec 2017, 13:18

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Bas sad gledam oni i igraju jedan protiv drugoga.

200Fantasy blablaonica - Page 8 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 13 Dec 2017, 13:31

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Jest vala, i ja to texad skonto...



Fantasy blablaonica - Page 8 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu