NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC West » Los Angeles Rams

Los Angeles Rams

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 36 od 37]

876Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 27 Mar 2020, 17:22

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Baltimore se povukao zbog medicala, a ovi odmah potpisali. Obzirom da doktori ne mogu da ga pregledaju, mogli su se oslonit samo na stari izvjestaj. Mogli su da sacekaju i pregovaraju za manju cifru, ovo je nula upsidea.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

877Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 03 Apr 2020, 14:04

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Propustili smo da pomenemo novi grb Remsa, izgleda kao prasak za pranje. a sto je jos bolje, mogu i Cardzersi komotno koristiti ovaj logo

Los Angeles Rams - Page 36 1024px-Los_Angeles_Rams_logo.svg

Los Angeles Rams - Page 36 Tim

878Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 03 Apr 2020, 14:19

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
koji shit

bolje da ga promene dok traje ovo, da im se ne smeju ljudi

879Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 03 Apr 2020, 14:46

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator
Kakav uzas

STANE VAS SVE PRATI

880Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 03 Apr 2020, 22:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ovaj logo je lošiji od cijele franšize Govnjivih...

Los Angeles Rams - Page 36 Lakers10

881Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sub 04 Apr 2020, 10:41

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Bas sam to hteo da prokomentarisem skoro, uzas. Vole ljudi generalno da kenjaju da je nesto lose svaki put kad je neka promena al ovo je stvarno katastrofa od loga. Prvo sto je bukvalno slican kao logo Chargersa ekipe koja je bukvalno iz istog grada i igra isti sport ko ti a drugo sto su ljudi vec napravili gomilu boljih onako iz sprdnje, kontam da bi i Steelers bolji napravi sa pola snage Very Happy
Ovan onako kao tema ti bas daje priliku da napravis mocan logo sa raznim kombinacijama a ovi naprave ono govno...

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

882Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sub 04 Apr 2020, 10:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa da, meni su promjene inače čak i ok, ima lošijih, ima boljih al u nekom suma sumarumu su mi ok al ovo je je'ote...

Još ko što kažeš, imaju fuckin' ovna, mogućnosti milion da naprave nešto moćno a na kraju ispade jadnije od jaganjca na mlijeku...

Tugo najtužnija...

883Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sub 04 Apr 2020, 13:40

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Katastrofa. Zanima me koliko je zaradio taj što je napravio ovo govno

884Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sub 04 Apr 2020, 14:22

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Tek treba da predstave nove uniforme koje ce nositi od ove sezone. Takodje Cardzersi, Braunsi, Falkonsi ce imati nove. Za 3 dana i Bakanirsi.

885Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sub 04 Apr 2020, 14:43

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
I Patsi ce imati nove dresove, ali ne ocekuju se velike promjene.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

886Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 06 Apr 2020, 23:10

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Koliko poremecen podatak.

George Orwell

887Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 06 Apr 2020, 23:37

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Donald je stvarno igračina,ali njegov ugovor i od Goffa,samo njih dvojice Ramse košta 61 miliona ove godine,zbog toga su se i raspali.

888Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 06 Apr 2020, 23:52

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Donald vrijedi svakog dinara, a Goff taman 10-ak miliona koliko je imao prosle godine.

George Orwell

889Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 07 Apr 2020, 00:12

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Njima je i bio plan da napadnu Lombardija pretprošle i prošle sezone. Sada će polako da tonu verovatno, u najbolju ruku će biti neki prosek lige

890Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 14 Apr 2020, 19:58

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ovi će novi stadion dočekati kao ekipa koja je u 10 najgorih u NFL-u.

Dali su Gurley-u ogromne novce i dočekali da odmah nakon toga krenu hronični problemi s kolenom. Više nije bio isti igrač, niti će ikad biti. Na kraju nisu uspeli ni da ga trejduju, već su morali da ga cutuju.
Zatim si dao ogroman ugovor i Goffu, baš nakon toga što je uveo ekipu u SB i opet pretplatio igrača kojem je to bio jedan let i koji neće ponoviti. Pritom, ni tad nije igrao ni približno za te pare.

Platio si i Cooksa prilično dobro kao WR1, što je on samo na momente pokazivao do prošle sezone, u kojoj je nestao. I za njega su dobili neku siću...

I na kraju, šlag na tortu, očajnički potez da spaseš sezonu i uđeš u PO, dovodiš u novembru Ramsey-a i odričeš se prve runde ove i sledeće sezone. Naravno, i njega sad treba da platiš. A mislim da je jasno koje novce će on tražiti.

Zaključak, kratko su trajali. Sadašnjosti nema, budućnosti nema bar dok ne razjue sve ove što su platili. A do tad će i Donald tražiti trade, jedini igrač koji vredi te milione koje su dali

891Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 14 Apr 2020, 20:18

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
A dead money za Cooksa je 21mil,to je rekord ikada za dead money.

892Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 27 Apr 2020, 18:49

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Oće li Perkins uzeti mesto startera Kompasu?

893Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sub 19 Sep 2020, 16:24

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Rams WR Robert Woods signed a four-year extension worth $65 million.

Woods' deal is worth a maximum of $68 million.
Woods in 2019 was 12th in receptions and and 16th in receiving yardage in Sean McVay's offense.
His new deal is larger than Cooper Kupp's three-year, $48 million contract.
Woods and Kupp should be centerpieces of the Rams offense for years to come.

894Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 22 Sep 2020, 11:24

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
Remsi od otpisanih do 2-0 . fin pocetak.

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

895Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 22 Sep 2020, 11:29

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I sad na ispovijed kod najboljeg QB Lige ove sezone...

896Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 22 Sep 2020, 14:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Iznenadjujuc start

http://nfl.com/

897Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 22 Sep 2020, 15:13

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Ja sam bas imao suprotan utisak od mnogih, ocekivao sam da ce imati solidnu sezonu odnosno da ce izboriti PO. Prosle sezone su bili u centru paznje i onda se smatralo da su podbacili a imali skroz soldian 9-7 skor. Ove sezone imaju povoljan raspored ukrstaju se sa slabijim divizijama, bye im tacno na sredini sezone ja sam ih video na 10-6. Sad recimo idu u Bafalo koji bez navijaca i po lepom vremenu i nije toliko tesko gostovanje i onda igraju sa NY i Vasingtonom i lagano mogu biti na 5-0.

Naravno tek je pocetak sezone mozda se i raspadnu, ko zna.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

898Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 28 Sep 2020, 13:46

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Los Angeles Rams - Page 36 Untitl44

899Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 28 Sep 2020, 23:38

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Sad gledam onaj INT Ramsa, kako su im poklonili ono, nevidjeno.

900Los Angeles Rams - Page 36 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 12 Okt 2020, 10:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Kad bi gledali poslednjih 5godina kao jednu celinu, Donald je najbolji igrac u ligi.

http://nfl.com/

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 36 od 37]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu