NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC West » Los Angeles Rams

Los Angeles Rams

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 36]

776Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 02 Okt 2019, 13:13

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Zato i kažem, biće pecanja uskoro

777Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 02 Okt 2019, 13:16

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Ne kazem da mu ne fali nista, fali sigurno ali ga cuvaju sto posto pa ce ga u drugom delu sezone osloboditi. To u kombinaciji sa cinjenicom da su poceli utakmicu u minusu 21-0 je rezultat broja nosenja. Mnogo vise su ga koristili kao recivera, imao je 11 targeta i 7 hvatanja, cele prosle sezone je samo jednom imao toliko. Overreact klasican od strane medija ko i uvek.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

778Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 02 Okt 2019, 13:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ma lako za akcije, dodire s loptom i ina sranja, ja tu govorim i o govoru tijela i njegovim reakcijama, čo'ek je totalno van igre, van svega, uopće mi ne djeluje 100% unutra, čak štoviše, više je vani nego je unutra...

Los Angeles Rams - Page 32 14523112

779Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 02 Okt 2019, 13:33

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
e sta bi rekli Ranko Zeravica i Mirko Novosel. a tek profesor Aleksandar Nikolić

Los Angeles Rams - Page 32 Dres Los Angeles Rams - Page 32 Naso-s11

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

780Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 02 Okt 2019, 13:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Sterali bi ih sve u qratz i poslali kući pješke...

781Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 02 Okt 2019, 13:58

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@kb8 ::Sterali bi ih sve u qratz i poslali kući pješke...
a pre toga bi ih terali sprinteve uz brdo. Very Happy

782Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 02 Okt 2019, 14:22

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Čuvaju ga jer nije u stanju više da ima 25 nošenja po meču. To sranje sa artritisom je krenulo još krajem regularne sezone lani, pa je u PO delio nošenja sa CJ Andersonom. Zatim je ceo offseason bilo priče o tome šta se dešava sa njegovim zdravljem...
Neće on više nikad igrati kao što je igrao. Mogu da ga štede do kraja ugovora, a može i on da odustane pre toga ukoliko shvati da će mu svaki novi meč činiti penziju težom.

783Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 02 Okt 2019, 14:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@mardok ::
@kb8 ::Sterali bi ih sve u qratz i poslali kući pješke...
a pre toga bi ih terali sprinteve uz brdo. Very Happy

To svakako...

Uz onih 250 stepenica na Igmanu...

Što me sjeti, na zadnjem trejlu u Ogulinu, prva 2km trčanje i onda kreće uspon, penjem se 4.5km maltene, dođem na 6.5km staze a ispred mene se ukažu stepenice kojima ne vidiš kraja a na spomen ploči stoji ovih 306 stepenica izgradio je tamo neki lik, u pm, došlo mi da se rasplačem...

E tamo bi poslo sve ove metiljavce da se malo rastrče...

784Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 09:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Vidim suci nisu zaboravili na Claya...

Mislio je da će im pobjeć ak promjeni klub al ma'una, našli su ga za laganih 15y extra brutalnog i krvoločnog rafinga...

785Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 09:51

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
smesna odluka po meni, smesno pravilo

786Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 10:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da nije tužno bilo bi smješno i obrnuto...

Teram ih na qratz i njih i takva pravila...

787Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 11:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Donald ce morati ove godine ipak da se zadovolji realnijim brojem sekova za DT

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

788Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 11:09

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Clay znacajno bolji u sekovima nego lani u GB

789Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 11:13

Blento

Blento
VIP
VIP
ali zato održava isti nivo prestrogo dosuđenih RTP-a

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

790Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 11:15

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
nije njegova krivica sto je liga postala seka persa

791Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 11:37

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Klej dolazi do sackova jer su konstantno dvojica, pa nekad i trojica na Donaldu. Lako je igrati u DL Remsa

792Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pet 04 Okt 2019, 11:41

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
eto, znao sam da nije do GB krivica, Ramsi su krivi

793Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sub 05 Okt 2019, 08:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Clay slomio vilicu, out 4 nedelje

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

794Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 09 Okt 2019, 14:34

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ovima bukvalno nista ne ide - OL medju najgorima u ligi, Goff brlja, odbrana uzas, a opet na metar od pobjede nad Hawksima za koje Wilson pruza partije zivota.
Bice jako zanimljivo vidjet koliko ce uspjet da zakrpe trenutne rupe.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

795Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 14 Okt 2019, 10:48

kb8

kb8
Moderator
Moderator
A jeste simpatični pravo...

Pustimo vam prvih 8 trčanja i TD, reko to će vam dat krila, barem ćete se pokušat borit kad ono, prc milojka...

Mi imamo jače film sessione od ovog jučer što ste nam vi priuštili...

Sad definitivno u ćošu da ste se zavukli i tišu mišu dok vas ne prozove...

796Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 14 Okt 2019, 10:49

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
izgleda Sietl jedini ozbiljni takmac pomahnitalom SF.

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

797Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 14 Okt 2019, 10:50

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
i GB Hmm

798Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 14 Okt 2019, 10:51

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
tesko . veceras ce ih Megatron razbiti.

" />

799Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 15 Okt 2019, 14:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Odje se problemi samo produbljuju.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

800Los Angeles Rams - Page 32 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 16 Okt 2019, 01:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu