NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC West » Arizona Cardinals

Arizona Cardinals

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 25]

601Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 22 Sep 2020, 11:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@dr.dule ::idu oni lagano na 3-0

To idu skoro pa sigurno (osim ak Debela Brada ne iznenadi i sam sebe) al do osvajanja Divizije ne bi rekao...

Arizona Cardinals - Page 25 Lakers10

602Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 22 Sep 2020, 14:26

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@dr.dule ::nego od tri jedina navijaca arizone u evropi , i to tri sa ovog foruma vise nijednog nema. kakav epski promasaj sada kada su pticice dostigle neslucene visine.

Jedan Zona fan juce castio kafom za pobedu.
Ima ih jos u Istocnom bloku.

603Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 22 Sep 2020, 14:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
I za Lamara, a jos vise za Murray sam mislio da ce biti bustovi..ali ocigledno je evoluirao taj tip QB i sad su najopasniji.

http://nfl.com/

604Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 22 Sep 2020, 17:48

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Peyton Manning ::I za Lamara, a jos vise za Murray sam mislio da ce biti bustovi..ali ocigledno je evoluirao taj tip QB i sad su najopasniji.
Lamar je za ovog pevca izmislio QBa. (neverovatno sta sam sad rekao).
Marej je jedan udarac od IR.
I nema neku ruku.

605Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 22 Sep 2020, 20:50

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ja se ne bih složio za Mareja. Igra inteligentno i napreduje iz utakmice u utakmicu, od kako je dosao u ligu.
Sto se Lamara tice, i dalje ne mogu da verujem kako se uklopio. Ubeđen sam da bi bio bust u bilo kojoj od preostalih 31 ekipa.
Jako je bitno ko su ti QB treneri i mentori kad uđeš u ligu.

606Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 22 Sep 2020, 21:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@The Bad Man ::Ja se ne bih složio za Mareja. Igra inteligentno i napreduje iz utakmice u utakmicu, od kako je dosao u ligu.
Slazem se, deluje mi sve bolje, a mislio sam da ce biti bust poput JMR.

http://nfl.com/

607Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 22 Sep 2020, 21:32

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Ja i dalje ocekujem da ce da "pukne".

608Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 22 Sep 2020, 23:17

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
buduci MVP Smile

Arizona Cardinals - Page 25 Tim

609Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Sre 23 Sep 2020, 10:42

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
@The Bad Man ::Ja se ne bih složio za Mareja. Igra inteligentno i napreduje iz utakmice u utakmicu, od kako je dosao u ligu.
Sto se Lamara tice, i dalje ne mogu da verujem kako se uklopio. Ubeđen sam da bi bio bust u bilo kojoj od preostalih 31 ekipa.
Jako je bitno ko su ti QB treneri i mentori kad uđeš u ligu.

Ja sam iskreno ocekivao da ce ga pokupiti Belicek posto je isla prica da je on jedna od glavnih meta NE, birali su tik ispred Baitimora. Nisam bas siguran da bi u NE bio bust, a ima tu jos par fransiza ciji strucni stab nije sastavljen od zalutalog osoblja. Sa poslednjom recenicom se slazem.

610Arizona Cardinals - Page 25 Empty Re: Arizona Cardinals taj Sre 23 Sep 2020, 11:09

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
nema ga islednik da se javi, da baci neku suplju sad kad tim igrao kao lud.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu