NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Arizona Cardinals

+30
Nik88
millhouse
The Bad Man
mardok
BasBetis
Mean_Machine
Steelers
SymphonyX
Mos Def
ZippoZG
viking
KPGS
kb8
dr.dule
penban
Rasha
Niger iz huda
Jacob
Cenci D
STP
Miki HOF
Zona do trona
Peyton Manning
Pit Bull
Mondragon
Danijel Lg
Vlado997
Sirko
Zver
Raising Arizona
34 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 32]

476Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 24 Jan 2019, 16:15

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team



Arizona Cardinals - Page 20 Potpis

477Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Pon 25 Feb 2019, 14:29

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kome će ovi utopit Rosena i šta će dobit za uzvrat?



Arizona Cardinals - Page 20 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

478Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Pon 25 Feb 2019, 14:36

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

kb8 ::Kome će ovi utopit Rosena i šta će dobit za uzvrat?

Beliciku za 32 pika. Very Happy

479Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Pon 25 Feb 2019, 14:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nije loše...



Arizona Cardinals - Page 20 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

480Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Pon 25 Feb 2019, 15:27

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

NFL zasluzuje gazenje od jos 20 godina ako nam poklone Rosena.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

481Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Pon 25 Feb 2019, 16:25

Zver

Zver
VIP
VIP

Ako su ovi moji zajunili da uzmu QB-a sa šestim pickom, ja bi više voleo da ga prosledimo Arizoni za Rosena nego da pokupimo Haskinsa ili nedaj bože Jonesa ili Stidthama.



...Sa Vajominškog Univerziteta

482Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Pon 25 Feb 2019, 16:51

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Wild Raven ::Ako su ovi moji zajunili da uzmu QB-a sa šestim pickom, ja bi više voleo da ga prosledimo Arizoni za Rosena nego da pokupimo Haskinsa ili nedaj bože Jonesa ili Stidthama.
Isto vazi za JAX...
win-win situacija za obe ekipe.
Zona kupi Bosu i Mareja, nama QB...

483Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Uto 12 Mar 2019, 09:02

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Suggs ovdje kažu...

Lijepo...



Arizona Cardinals - Page 20 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

484Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 14 Mar 2019, 16:55

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Cardinals signed OG Max Garcia, formerly of the Broncos.
A fourth-round pick in 2015, Garcia started 41 games for the Broncos across four seasons before tearing his ACL during practice last November.



Arizona Cardinals - Page 20 Potpis

485Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Sre 27 Mar 2019, 21:50

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Three teams are "very interested" in acquiring Josh Rosen from the Cardinals.

Those three teams are the Chargers, Giants and Patriots. It makes sense as Philip Rivers, Tom Brady and Eli Manning are all nearing the finish line and Rosen would be an ideal successor for any of the three. Per Klatt, one team has already offered Arizona a second-round pick for Rosen, though the Cardinals are apparently holding out for a first-rounder.



Arizona Cardinals - Page 20 Potpis

486Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 08:23

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pogotovo pa će dobit prvi pick...



Arizona Cardinals - Page 20 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

487Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 08:32

Zver

Zver
VIP
VIP

Izgleda da nije tajna da su Giantsi ti koji su ponudili drugu rundu. I situacija je otprilike, iz ugla Giantsa, ako neko hoće da im da ponudi prvu rundu, onda aferim, neka ide.



...Sa Vajominškog Univerziteta

488Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 09:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Upravo tako...

Druga runda, oš, neš, Marakeš...



Arizona Cardinals - Page 20 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

489Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 10:25

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ima tu i onih drugih stvari prilikom trejda. prvo gledas da nije ista konferencija makar pik bio i manji.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Arizona Cardinals - Page 20 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

490Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 10:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

i mislim da fransiza qb vredi vise od pika druge runde. tu mora da ide ili prva runda ili makar jos koji sa drugom. Arz je dala za Rosena prvu ,trecu i petu rundu. i moje misljenje da Rosen nije slabiji ni od Darnolda niti Alena a da o bratu Lamaru da ne pricam. decko dobro da je ziv pored onakve OL koju je imala Arizona prosle sezone.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Arizona Cardinals - Page 20 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

491Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 10:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

dr.dule ::i mislim da fransiza qb vredi vise od pika druge runde. tu mora da ide ili prva runda ili makar jos koji sa drugom. Arz je dala za Rosena prvu ,trecu i petu rundu. i moje misljenje da Rosen nije slabiji ni od Darnolda niti Alena a da o bratu Lamaru da ne pricam. decko dobro da je ziv pored onakve OL koju je imala Arizona prosle sezone.

Rosen jedino moze da bude fransiza QB u Patsima i to sistemski, tu bi ga Bili pritegao mozemo i ti i ja igrati to. Za ostale ekipe promasaj



Arizona Cardinals - Page 20 Potpis

492Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 11:07

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Lika su satirali za manje od dvije sekunde nakon snapa.
OL Zone daleko najgori unit lige. Prerano je ocjenjivat sta je lik u ovom trenutku.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

493Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 11:22

Zver

Zver
VIP
VIP

To ti je isto kao da odvezeš auto na autopijacu da ga prodaš, zato što kupuješ novi i tražiš deset hiljada jer si ga platio deset hiljada. E pa bato moj, tvoj problem koliko si ga platio. Ja ti dajem tri hiljade, ako hoćeš uzmi, ako nećeš tri, onda prodaj ga slobodno za deset. Pri tom auto imao par kvarova u međuvremenu, par puta ga čukali, par puta se čudno ponašao..



...Sa Vajominškog Univerziteta

494Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 11:26

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::To ti je isto kao da odvezeš auto na autopijacu da ga prodaš, zato što kupuješ novi i tražiš deset hiljada jer si ga platio deset hiljada. E pa bato moj, tvoj problem koliko si ga platio. Ja ti dajem tri hiljade, ako hoćeš uzmi, ako nećeš tri, onda prodaj ga slobodno za deset. Pri tom auto imao par kvarova u međuvremenu, par puta ga čukali, par puta se čudno ponašao..

Sta ako se trazi sedam hiljada? Very Happy

Taman tu negde oko 17.pika ... Very Happy

495Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 11:32

Zver

Zver
VIP
VIP

problem za Zonu je što oni posao moraju što pre da završe, kako vreme bude odmicalo njihova pozicija će slabiti. Zamisli situaciju da ga ne utope, a već su draftovali Murray-a i onda krenu kampovi, QB kontroverze i slično.



...Sa Vajominškog Univerziteta

496Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 11:37

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ako ga ne utope do Drafta, piši kući propalo je...



Arizona Cardinals - Page 20 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

497Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 11:38

Zver

Zver
VIP
VIP

Ma da...Šta će onda dobiti za njega. Igrača? Pik sledeće godine?



...Sa Vajominškog Univerziteta

498Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 11:41

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nije mi nezamisliva situacija da obojica budu u kampu i Rosen bude bolji Laughing Jasno je sta bi se desilo, ali opet Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

499Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 13:31

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

I ja mislim da vredi ako ništa kasniji pik prve runde. Prvi mačići se u vodu bacaju, ne znamo mi ništa još. Može Mayfield biti bust na kraju...

500Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals Čet 28 Mar 2019, 13:39

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Rosen da nije izasao prosle godine ove godine bi bio najbolji qb prospekt u klasi. i to miljama.
dajte ljudi . ove godine nemamo talenat. ovaj kepec ce proci kao RG III . ima da ga par puta odvale i moze da nosi u buducnosti gejtorad i peskire.

Arizona ga trejduje samo sto je dovela trenera kome se malac uklapa u sistem. fransiza qb se ne daje zbog trenera koji nije dokazan. plus trener je bio treca rezerva Brejdiju 2003. izabran je od NE . mozda treba imati na umu kada se bude trejdovao Rosen.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Arizona Cardinals - Page 20 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu