NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 30 od 32]

726Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 23:23

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@The Bad Man ::Ne postoji lista na kojoj bi mi Brees bio ispred Brejdija i Rodgersa
ukupan broj jardi pasom i ukupan broj tacdauna svih vremena. najbitnije statisticke stavke ako pricamo o najvecem svih vremena. na obje je Bris vodio do povrede. sad ga je Brejdi obisao za 4 tacdauna.
Rodzers je tek 11. po broj jardi pasom, 7. po broju tacdauna

Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Tim

727Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 23:34

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Rodzers 3 godine sedeo na klupi iza Favra, i uvek ce tu da kaska na listi, ali gledajuci njegov prosek jardi i TD, bio bi dosta bolje plasiran.
Naravno ni ovo nije neko opravdanje, kao sto se nedavno vodila polemika jel Megatron HOF igrac?
Dominantan - DA, sttistika - DA, igracki staz i ukupna statistika.... Hmm

728Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 10:37

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@Steelers ::
@Peyton Manning ::Ne kazem ja da su ostali QB radili sa slabim oruzijem. Daleko od toga. Samo mislim da ih hipoteticki stavis sa podjednako losim, recimo trenutno u NEP, da bi tu Brady bio korak iza Rodgers, Mahomes, Manning, Brees.
sa ovim bi se mozda slozio, ali samo da se Mening izbaci sa liste. po meni nije ni u top 5 kvoterbekova. covjek koga su marketinski gurali za GOAT, a vidjeli smo kad je zavrsio karijeru da nije ni blizu Brejdiju.
cak po broju intersepcija mogu da napravim debatu da je Ben Rotlisberger bolji kvoterbek.
Po obicaju realan kad je Pitt u pitanju Very Happy

Peyton i Ben bukvalno nisu uporedivi kada je QB umece u pitanju. Benova najbolja sezona 35TD, Peytonova 55TD, nikad MVP i da ne nabrajam dalje.

Bas me zanima kako bi napravio debatu Very Happy

http://nfl.com/

729Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 11:10

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Ben silov`o vise

Peyton Manning likes this post

730Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 11:47

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@Peyton Manning ::
@Peyton Manning ::Ne kazem ja da su ostali QB radili sa slabim oruzijem. Daleko od toga. Samo mislim da ih hipoteticki stavis sa podjednako losim, recimo trenutno u NEP, da bi tu Brady bio korak iza Rodgers, Mahomes, Manning, Brees.
sa ovim bi se mozda slozio, ali samo da se Mening izbaci sa liste. po meni nije ni u top 5 kvoterbekova. covjek koga su marketinski gurali za GOAT, a vidjeli smo kad je zavrsio karijeru da nije ni blizu Brejdiju.
cak po broju intersepcija mogu da napravim debatu da je Ben Rotlisberger bolji kvoterbek.

Peyton i Ben bukvalno nisu uporedivi kada je QB umece u pitanju. Benova najbolja sezona 35TD, Peytonova 55TD, nikad MVP i da ne nabrajam dalje.

hahahaa pa sprdao sam se jer sam znao da ces reci da sam nerealan. nije tu poenta koliko je Ben dobar, nego da je Pejton precijenjen. Jeste on treci svih vremena i po jardi pasom i broju tacdauna, ali kako dodje plejof to nije bio isti igrac. Onu titulu 2015 kako je na silu osvojio svi znamo. Da je NFL u Srbiji rekli bi da su mu je namjestili za oprostaj. Cak je i brat zasluzio vise titule. Sa plejof gledista Ben je imao mnogo bolju i clutch karijeru nego on. Pejton mi je blizi nekom Filipu Riversu

731Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 11:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@Peyton Manning ::

hahahaa pa sprdao sam se jer sam znao da ces reci da sam nerealan. nije tu poenta koliko je Ben dobar, nego da je Pejton precijenjen. Jeste on treci svih vremena i po jardi pasom i broju tacdauna, ali kako dodje plejof to nije bio isti igrac. Onu titulu 2015 kako je na silu osvojio svi znamo. Da je NFL u Srbiji rekli bi da su mu je namjestili za oprostaj. Cak je i brat zasluzio vise titule. Sa plejof gledista Ben je imao mnogo bolju i clutch karijeru nego on.
Da,da, slazem se da u PO nije bio na svom vrhuncu, ali je top 3 ikada sigurno. Da je bio clutch u PO, onda goat bez premca. Bar do pojave Mahomes Very Happy

Mnogi defanzivci poput Ray Lewis su rekli da je najteze bilo igrati protiv njega.

Titula 2015. je poklonjena, ali je zato trebao uzeti bar jos jednu pre, pa je 2-3 titule realno skroz.

http://nfl.com/

732Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 12:01

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
precice njih Mahomes sve, samo da nastavi da igra na vrhunskom nivou duzi niz sezona. trenutno ima najbolji pas rejting, ali i td-int ratio 107-20. nerealne cifre.
e sad je pitanje koliko ce titula osvojiti i zato sam napisao ono

@Steelers ::Igra se stalno mijenja i smijesno je uporedjivati novije kvoterbekove sa starijima. U ligi se sve vise bacaju pasovi a manje trci, pa ce tako svaki novi i mladi kvoterbek biti proglasavan najvecim svih vremena. Ono sto ce Brejdija izdvojiti su titule i tesko da ce ga tu neko brzo obici.

733Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 12:46

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Opet se sve gleda kroz statistiku. Znaci bolji si QB ako prebacis 5000y jer tvoj tim nema trcanje vec sve ide kroz vazduh.
Prirodno je da vise TD i jardi ima QB koji duze igra i koji je duže starter. Evo recimo Adams je propustio 2 ili 3 utakmice ove sezone i nije u top 5 WR po broju jardi. Je l to znaci da Diggs ima bolju sezonu? Ili poredjenje Henry-Chubb...

734Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 15:43

penban

penban
Moderator
Moderator
@The Bad Man ::Opet se sve gleda kroz statistiku. Znaci bolji si QB ako prebacis 5000y jer tvoj tim nema trcanje vec sve ide kroz vazduh.
Prirodno je da vise TD i jardi ima QB koji duze igra i koji je duže starter. Evo recimo Adams je propustio 2 ili 3 utakmice ove sezone i nije u top 5 WR po broju jardi. Je l to znaci da Diggs ima bolju sezonu? Ili poredjenje Henry-Chubb...

Statistika je kao bikini Very Happy

Jarde su možda najnebitnija statistička kategorija, po mom mišljenju. Npr Adams ima 200y protiv neke očajne odbrane, jer je kvalitetan WR i Zeka siluje kao lud na njega, a sledeće nedelje igra protiv top CB i Zeka ga ne gleda, jer traži bolji mečap. Adams utakmicu završi sa 20y recimo, ali je opet odradio svoj posao, jer je vezao za sebe najboljeg CB protivničkog tima i dao prostor ostatku da napravi nešto.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

735Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 16:18

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Ma statistika je nebitna, po statistici ispadne Joe Flacco nije elite.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

Steelers likes this post

736Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 16:34

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
@penban ::
@The Bad Man ::Opet se sve gleda kroz statistiku. Znaci bolji si QB ako prebacis 5000y jer tvoj tim nema trcanje vec sve ide kroz vazduh.

Statistika je kao bikini Very Happy

Jarde su možda najnebitnija statistička kategorija, po mom mišljenju. Npr Adams ima 200y protiv neke očajne odbrane, jer je kvalitetan WR i Zeka siluje kao lud na njega, a sledeće nedelje igra protiv top CB i Zeka ga ne gleda, jer traži bolji mečap. Adams utakmicu završi sa 20y recimo, ali je opet odradio svoj posao, jer je vezao za sebe najboljeg CB protivničkog tima i dao prostor ostatku da napravi nešto.

Slažem se, uz opasku da si uzeo užasno loš primer 😁
Adams od week 5 svaki meč ima bar 1 TD i minimum 65y, sem protiv Minesote gde je imao 53y, ali 3 TD

737Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:02

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
pa mora da se gleda kroz nesto, a kako god se gledalo bilo po jardama, tacdaunima, uspjesnosti u plejofu Rodzers ne moze biti iznad Brejdija, po plejofu mozda od Brisa

druga stvar, nije Bris kriv ako neko petinu svoje karijere provede na klupi. nije Brejdi kriv sto je Venc vecinu svoje karijere povrijedjen. svako igra za sebe, a po onome sto ce ostati za njima oni su trenutno u vrhu jedni koje mozemo razmatrati za GOAT.
onda se pominje da neko cesce baca pasove, pa sta jel sad treba da jurimo trenere da mijenjaju akcije da svako uravnotezeno baca
ako cete primjer prethodne sezone Bris je imao 378 pokusaja da baci pas (27. u ligi) a Brejdi 613 (4. u ligi). Eto mozda i u tome se krije razlog zasto ga Tom uzurbano stize.
drugo je sto ja mislim ko je po formi bolji kvoterbek i koga bi trenutno radije birao za svoju ekipu. A to je naravno Big Ben Very Happy Very Happy Very Happy

738Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Problem je sto morate izmisljat samo takve razloge da ne priznate da rasprave o GOAT-u zapravo i nema.
Svi imaju ponesto, ali niko nema i statistiku i titule.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

739Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:18

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@SymphonyX ::Problem je sto morate izmisljat samo takve razloge da ne priznate da rasprave o GOAT-u zapravo i nema.
Svi imaju ponesto, ali niko nema i statistiku i titule.
ima Dru Bris suncee prvo, u tome je poenta Smile
sad kad ga Brejdi obidje nakon ove sezone mogu ga komotno nazvati goat dok Mahomes nesto ne odradi.

740Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
A koliko titula ima?

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

741Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:21

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
ta GOAT rasprava je moda zadnjih 10-15 godina u svim sportovima, naravno od glupih americkih medija koji moraju da popune program sa beskonacnim rang listama svakojakih gluposti.

Ranije se nije potenciralo ni u NBA ni u NFL. Jednostavno nije bilo te opsesije da se neko proglasi GOAT pogotovo dok jos uvek aktivno igra.

742Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:22

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@SymphonyX ::A koliko titula ima?
isto koliko i ostali najbolji aktivni QB, koji se ne prezivaju Brejdi ili Rotlisberger Very Happy

743Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:24

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@SymphonyX ::A koliko titula ima?
isto koliko i ostali najbolji aktivni QB, koji se ne prezivaju Brejdi ili Rotlisberger Very Happy
Case closed. 
Mozda bi i neko od njih imao jos neku titulu da moze preokrenut - 10 u zadnjem kvoteru.

George Orwell

744Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:26

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
da ali ne mozemo proglasiti nekog kao najboljeg svih vremena samo po broju titula u najkolektivnijem sportu. malo su doprinjeli i ona ostala 52-ojica. Vinatieri sam mu je 2 titule donio.

Brejdi ako zeli da bude undisputed GOAT mora preci Brisa po statistici, dok su jos obojica aktivni.
Posle ce ih svakako neko preci.

745Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:33

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
jedini nacin da se zaustavi ova diskusija je da proglasimo (trenutno) Brejdija najboljim igracem svih vremena, a Brisa najboljim kvoterbekom svih vremena.

746Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:37

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
@Steelers ::da ali ne mozemo proglasiti nekog kao najboljeg svih vremena samo po broju titula u najkolektivnijem sportu. malo su doprinjeli i ona ostala 52-ojica. Vinatieri sam mu je 2 titule donio.

Brejdi ako zeli da bude undisputed GOAT mora preci Brisa po statistici, dok su jos obojica aktivni.

jel Santonio doneo Benu barem jednu titulu?

747Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:42

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@Miki HOF ::
@Steelers ::da ali ne mozemo proglasiti nekog kao najboljeg svih vremena samo po broju titula u najkolektivnijem sportu. malo su doprinjeli i ona ostala 52-ojica. Vinatieri sam mu je 2 titule donio.

jel Santonio doneo Benu barem jednu titulu?
inace da si pomenuo neku drugu poziciju bih rekao jeste, ali posto je risiver to je i dobar pas i dobro hvatanje Very Happy ali slazem se sa poentom, zasluzan je i Harison za pick 6 od 100 jardi.
a pogotovo za prvi SB 2005/06 zasluzna je odbrana Ben je odigrao ocajno.
zato sam i rekao da je ovo kolektivan sport i ne mozemo samo na osnovu timskih titula pricati ko je najbolji QB, iako su one jedno od mjerila.

Poslednji izmenio Steelers dana Ned 13 Dec 2020, 17:44, izmenjeno ukupno 1 puta

748Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:44

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
pa to pokusavam da kazem.

Hall of fame je prava kategorija, GOAT rasprava je sviranje qrcu je svako ima misljenje da ospori drugog.

Steelers likes this post

749Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 17:49

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Miki HOF kategorija  Very Happy
salu na stranu, ucice svi oni manje ili vise u HOF. Brejdi sad ima jedinstvenu sansu da postane undisputed GOAT tako sto bi povezao i sjajan plejof skor i statisticki najvise TD ikad i najvise jardi ikad. sto nema ni Dzordzan (najvise poena u NBA). Pretekao je nedavno Brisa po broju TD, ostale su mu jarde.
Citam izgleda nece igrati Dru ni ovo kolo tako da eto mu sanse da napravi jos vecu razliku

750Tampa Bay Buccaneers - Page 30 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 13 Dec 2020, 19:48

penban

penban
Moderator
Moderator
Ako je Toma po nečemu GOAT onda je to kombinacija statistike, titula i načina na koji je uticao na ligu. Čovek koji mnogo radi, mnogo vremena provodi proučavajući protivnika, gledajući film... Jednostavno neponovljiva kombinacija u nekom profi sportu. Plus, Patsi su uradili sa njim nešto što ne verujem da će neki tim ponoviti u ovom formatu NFL-a.

A što se tiče doprinosa drugih igrača. Jbg, tog Adama je trebalo dovesti u priliku da šutne taj FG.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 30 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu