NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 29 od 32]

701Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Nov 2020, 21:56

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
@Vlado997 ::Hoće li ovaj precijenjeni Bruce Arians konačno da preuzme malo odgovornosti ili je smislio novi izgovor?

Malo će preuzeti, malo će baciti na Tomicu. Very Happy

702Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Nov 2020, 22:05

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Sada kako Raptorsi dolaze, pali su na cetvrto mesto u Tampi.

All-time low, do sada nisu mogli da padnu nize od treceg mesta.

703Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Nov 2020, 22:51

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
@SymphonyX ::Mec nije bio jedan posjed, to sto su smanjili na kraj se ne racuna. 
Brady je kriv koliko i Arians.

Imali bi drive za pobedu da su se odbranili na kraju

Ne znam sta se ocekuje i sta imaju da se pravdaju. Na putu su za PO u kom nisu bili 15 godina. To sto dovedes Brejdija u 43.godini, Gronka polomljenog iz penzije i mentalno otupelog AB, ne znaci da si favorit br 1 u ligi.

704Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 09:37

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Tedy Bruschi lays out two specific reasons for Tom Brady's struggles in Tampa

U prevodu, fali sistem.

http://nfl.com/

705Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 10:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ja pokusah da dodjem do tvog zakljucka, ali ovo je direktan udar na Ariansa i njegovu kompetentnost i nedostatak game specific plana za ofanzivni dio tima.

Brady nije dobar kao prethodnih godina i to je sva istina. Ove godine ima vise promasenih otvorenih receivera nego sto bi skupio u par godina u Patsima. Nekako se cinjenica da ima 43 godine i da se ne moze ocekivat nekadasnji nivo gura pod tepih, a to ce u PO bit kristalno jasno.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

706Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 10:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Da, svakako Arians snosi odgovornost jer ne konta da Brejdi nije igrac koji moze da iskoristi max potencijal ostalih igraca ako nije sistem igre koji njemu odgovara.

You can see the look on Tom’s face, ‘Dude, you will never be James White.’

Mahomesu i Rodgersu nije potreban James White ili tako neko. Zato on za mene ne moze biti GOAT da ima i 10 titula. Kad smo samo u nasoj eri gledanja NFL videli bar nekoliko boljih QB.

Njemu kroz celu karijeru ili bar veci deo treba security blanket u vidu Edelmana, White, Amendole, Gronka..

707Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 10:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Mighty Joe se smješka i nazdravlja...

Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Lakers10

708Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 10:48

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Fitcxko priznaje samo QB-ve koji osvoje SB bez WR, sami sebi bacaju

Very Happy

Peyton Manning likes this post

709Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 11:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
To nisam rekao Very Happy

Pa ako priznajem da Djokovic ima case za GOAT, sto ne bih i za Brady, da to stvarno mislim.

Valjda je jasno koliko mi je tenis bitniji Laughing

710Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 11:23

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Peyton Manning ::Da, svakako Arians snosi odgovornost jer ne konta da Brejdi nije igrac koji moze da iskoristi max potencijal ostalih igraca ako nije sistem igre koji njemu odgovara.

Mahomesu i Rodgersu nije potreban James White ili tako neko. Zato on za mene ne moze biti GOAT da ima i 10 titula. Kad smo samo u nasoj eri gledanja NFL videli bar nekoliko boljih QB.

Njemu kroz celu karijeru ili bar veci deo treba security blanket u vidu Edelmana, White, Amendole, Gronka..
Bukvalno se ne slazem ni sa jednom rijecju ovog posta  Laughing  "You'll never be James White" pa koja monumentalna glupost.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

711Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 11:34

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@SymphonyX ::
@Peyton Manning ::Da, svakako Arians snosi odgovornost jer ne konta da Brejdi nije igrac koji moze da iskoristi max potencijal ostalih igraca ako nije sistem igre koji njemu odgovara.

Bukvalno se ne slazem ni sa jednom rijecju ovog posta  Laughing  "You'll never be James White" pa koja monumentalna glupost.

Ako je ovo bio sarkazam, nisam ga "uhvatio".

A Mahomes imao Watkinsa, Kelce, Hunt, Hill, Conley....i td.
Pa kako sad njim poredimo sa Edelmanom, Amendolom...

I Rodzers je uvek imao par 1-2 top WR (Nelson, Cobb, Adams, Dzenings...), i dovodili su mu i TE Beneta, Grejma, Finlija...i gomilu trkaca.

Imao je i TB Mosa, Velkera, Gronka, ali vrlo cesto i gomilu prosecnih/ispodprosecnih WR.

712Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 12:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@SymphonyX ::

Bukvalno se ne slazem ni sa jednom rijecju ovog posta  Laughing 
Naravno da se ne slazes kad navijas za Patse Very Happy

@ Mardok:

Ne kazem ja da su ostali QB radili sa slabim oruzijem. Daleko od toga. Samo mislim da ih hipoteticki stavis sa podjednako losim, recimo trenutno u NEP, da bi tu Brady bio korak iza Rodgers, Mahomes, Manning, Brees.

713Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 13:02

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Svidja mi se sto si ubacio Mahomesa i sto si na neki nacin priznao da je bolji od Vilsona.

Jos samo da u tvojoj hijerarhiji bude ispred Rodgersa i ne interesuje me kako si ostale rangirao. kafa

Mahomes u buducnosti pisa i po Rodgersu i po Vilsonu. kafa

Ako mu je sudjeno bice bolji i od Joe Montane i od TB i od PM, ovo ostalo su sitne ribe ako zanemarim par QB iz daleke proslosti.

714Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 13:24

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Peyton Manning ::
@ Mardok:

Ne kazem ja da su ostali QB radili sa slabim oruzijem. Daleko od toga. Samo mislim da ih hipoteticki stavis sa podjednako losim, recimo trenutno u NEP, da bi tu Brady bio korak iza Rodgers, Mahomes, Manning, Brees.

Pa ne znamo to.
Brejdi je igrao i sa anonimusima, i izvlacio pobede.
A Mahomes jos uvek nije igrao sa hvatacima iz Wallmarta i McD.
Hill i Kelce su medju top 3 u svojim pozicijama, i hvatanjima.

Isto tako se Rodzers mucio kada je igrao bez top WR.
Ali se snalazio nekako.

Statisticki mislim da Mahomesu niko nece moci da prismrdi.

715Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 14:25

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Maric u fazonu 'Here's the thang Skip'

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

716Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 14:32

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Ljudi, Brady ima 43 godine. I da ne udje u PO sa Tampom, ne može mu se oduzimati od prime-a. Covek igra fudbal i dalje jer mu je to zivot, trebao je u penziju nakon pobede u SB pre 2 godine

717Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 14:48

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Kad se samo setim kako je matori Favr u tim godinama zario i palio.

718Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 16:56

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa ja sam u njegovim godinama i dalje žarim i palim u svom poslu a bome i šire...

Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Lakers10

719Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 17:02

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
kabe party animal

720Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 18:05

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Tampa Bay Buccaneers - Page 29 485976bcab91348b3863ae9473933e30

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

721Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 19:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@mardok ::Kad se samo setim kako je matori Favr u tim godinama zario i palio.
Favre se povukao sa 41.

@kb
Brady ima sefa za zenu, i licnog gurua. 
Znaci sisas ga na vise polja.

George Orwell

722Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 19:11

Zver

Zver
VIP
VIP
hm...jel sa kvačicama ili bez kvačica Very Happy

...Sa Vajominškog Univerziteta

723Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 20:11

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Sh nego kako.

George Orwell

724Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 20:47

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@Peyton Manning ::Ne kazem ja da su ostali QB radili sa slabim oruzijem. Daleko od toga. Samo mislim da ih hipoteticki stavis sa podjednako losim, recimo trenutno u NEP, da bi tu Brady bio korak iza Rodgers, Mahomes, Manning, Brees.
sa ovim bi se mozda slozio, ali samo da se Mening izbaci sa liste. po meni nije ni u top 5 kvoterbekova. covjek koga su marketinski gurali za GOAT, a vidjeli smo kad je zavrsio karijeru da nije ni blizu Brejdiju.
cak po broju intersepcija mogu da napravim debatu da je Ben Rotlisberger bolji kvoterbek.
sto se tice plejofa Mening ima skor 14-13, a Brejdi 30-11.

Sve u svemu Brejdi (iako ga ne volim i sigurno da je donekle produkt sistema kao Mesi) jeste jedan od najvecih kvoterbekova svih vremena, ali nije najveci. Statisticki jos nije, ali zbog Brisove povrede bi to uskoro postao. Ako bi birao, po meni je Bris bolji kvoterbek. Za Mahomesa je rano pricati, vidicemo koliko sezona ce igrati na vrhunskom nivou.
Za Rodzersa ne znam sta da kazem. Kad igra na vrhuncu svojih mogucnosti radije bi ga birao nego Brejdija. Ali nije bio konstantan toliko. Od MVP sezone do ove nije nesto pokazao, ove se vratio, vidicemo sta ce uraditi u plejofu.
Lista je trenutno 1. Bris 2. Brejdi 3. Rodzers 4. Vilson 5. Mahomes, a trebalo bi kad se podvuce crta 1. Mahomes 2. Bris 3. Rodzers i onda 4/5 Brejdi,Vilson

Igra se stalno mijenja i smijesno je uporedjivati novije kvoterbekove sa starijima. U ligi se sve vise bacaju pasovi a manje trci, pa ce tako svaki novi i mladi kvoterbek biti proglasavan najvecim svih vremena. Ono sto ce Brejdija izdvojiti su titule i tesko da ce ga tu neko brzo obici.

Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Tim

725Tampa Bay Buccaneers - Page 29 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 12 Dec 2020, 23:07

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Ne postoji lista na kojoj bi mi Brees bio ispred Brejdija i Rodgersa

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 29 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu