NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 27]

626Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 28 Sep 2020, 10:35

pixi

pixi
MVP
MVP
Stvari polako dolaze na svoje mesto ono sinoc je bila demonstracija sile ocekujem sigurnu pobedu u week 4 stižu nam chardzersi

627Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 28 Sep 2020, 10:47

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Jeff Driskel i ovako ranjeni Broncosi bas i nisu relevantan test.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

628Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 28 Sep 2020, 11:40

pixi

pixi
MVP
MVP
@SymphonyX ::Jeff Driskel i ovako ranjeni Broncosi bas i nisu relevantan test.
pitsburg i tenesi ih jedva dobili

629Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 28 Sep 2020, 12:06

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bome ladno odrađen poso, lagano se mašinerija podmazuje, Advokat je zadovoljan...

Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Lakers10

pixi likes this post

630Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 05 Okt 2020, 21:27

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
OJ Howard zavrsio sezonu.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

631Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 07 Okt 2020, 01:42

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Šteta, pogotovo što je Ahilova

632Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 19 Okt 2020, 01:41

pixi

pixi
MVP
MVP
bićemo sve bolji i bolji imamo najbolji par lajnbekera u ligi

Poslednji izmenio pixi dana Pon 19 Okt 2020, 02:58, izmenjeno ukupno 1 puta

633Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 19 Okt 2020, 01:43

pixi

pixi
MVP
MVP
Sjajna igra odlicno smo odigrali pogotovo secondary

634Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 19 Okt 2020, 09:15

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Mislio sam da ce DL imat vise problema, posebno sto je Vea zavrsio na IR i OL Packersa je super izgledala, ali AR je posle onih pickova postao drugi igrac.

George Orwell

635Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pet 23 Okt 2020, 11:46

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@pixi ::Srećan Gronk svima

evo probudili su Roba

636Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pet 23 Okt 2020, 12:20

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ja ne znam koliko bih pratio ovu sezonu da se nije desio raspad NFL Sepulture i da se desila podela na Sepulturu(NE) i Soulfly(TB). Ovo je bas pravo osvezenje, a utakmice NE u regularnoj sezoni su mi zivi smor nakon sto su osvojili SB protiv Atlante. Nakon toga sam se pitao i da li mogu na tezi nacin da dodju do titule, posto je ono bio hardcore nivo.

Kako je Soulfly nekoliko godina, barem meni, bio bolji tako ce i ovde biti isti slucaj. Samo moguce da ce Sepultura brze doci do oporavka i ponovo biti ispred Soulflya zato sto sistem nadjacava individuu, doduse i sporije se oporavlja jer njihova publika nije navikla na velike promene i treba vremena da se slegne i da se naviknu na novine.

Nije bas najsrecnije poredjenje, ali neke osnove su tu. Svaki raspad je slican, samo su glavni akteri manje ili vise drugaciji.

637Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 08:36

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Brown and Brady reunited. Jedna godina.

George Orwell

638Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 09:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ovo tako mirise na tim koji ce biti one and done ili nesto slicno..iako je bukvalno all star napad i solidna odbrana

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

639Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 10:50

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Jesam li ja jedini koji misli da ovaj eksperiment sa AB-om neće potrajati zadugo?

640Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 10:54

Blento

Blento
VIP
VIP
Nisi

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

641Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 10:59

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
koga briga da li ce da uspe, barem super zanimljivo

642Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 11:07

Blento

Blento
VIP
VIP

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

643Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 11:11

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
lol

644Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 11:15

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Lik ce da im razjebe ekipu za par sedmica  Very Happy 
Bice festa, to je najbitnije.

George Orwell

645Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 11:25

Blento

Blento
VIP
VIP
Tampa Bay Buccaneers - Page 26 ElDgJLSXEAc9q8h?format=jpg&name=large

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

646Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 11:40

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Potpuno sam zaboravio na fiasko sa Billsima.

Peyton Manning likes this post

647Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 12:26

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Patsi bi se raspali i bez njega, tu je sve proslo dobro koliko je uopste moglo.

George Orwell

648Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 12:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
AB jeste jedan od najboljih WR u generaciji, ako ne i najbolji, ali sta ce im pored Evans i Godwin..jer svakako to vise nije onaj igrac, a ocaj je za locker room..vise mi je logike imao u Sea

Jedini plus je sto postuje Brady, pa se mozda bude kontrolisao

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

649Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 24 Okt 2020, 17:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Seahawksi imaju Metcalfa i Locketta, nije ni njima WR neki nedostatak. 
Problem Bucksa je nedostatak trece opcije na WR plus Gronk moze svaki cas da se polomi. Vidjelo se protiv Bearsa koliko kubure sa dubinom. Njih jedna povreda masakrira, a i Evans i Godwin su ove godine naceti.

George Orwell

Peyton Manning likes this post

650Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 26 Okt 2020, 10:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Najjači ste Gusari u Ligi...

Tampa Bay Buccaneers - Page 26 Lakers10

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu