NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 23 od 24]

551Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 29 Mar 2020, 00:00

pixi

pixi
MVP
MVP
😁

552Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 29 Mar 2020, 01:05

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Patriote su definitivno za otpisivanje ove sezone. Bili će kroz 2 sezone opet napraviti konkurentan tim

553Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 29 Mar 2020, 01:19

pixi

pixi
MVP
MVP
Da ove sezone su otpisani otpustili su i Van Noya i Colinsa

554Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Mar 2020, 21:18

niko32

Rookie
Rookie
@pixi ::Da ove sezone su otpisani otpustili su i Van Noya i Colinsa
nisu ih otpustili, nego nisu imali love da im plate.

555Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 08 Apr 2020, 15:57

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nezavisno od rezultata, najbolji poslovni potez godine.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

556Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 08 Apr 2020, 16:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Potpuno ocekivano

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

557Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 08 Apr 2020, 16:58

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Tampa je ovo odradila savrseno, novi dresovi bas kad treba Very Happy

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

558Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 08 Apr 2020, 22:50

klodovik

klodovik
VIP
VIP
@SymphonyX ::Tampa je ovo odradila savrseno, novi dresovi bas kad treba Very Happy

Ne znam, meni su crveni i beli lepi, ovi braon su mi baš ružni...! Surprised

Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Img_2015

559Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 09 Apr 2020, 00:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@klodovik ::
@SymphonyX ::Tampa je ovo odradila savrseno, novi dresovi bas kad treba Very Happy

Nisam mislio estetski vec na sami tajming izlaska dresova.
Sustinski me dresovi gotovo i ne doticu, jedino da Patsi bas useru pa da to moram da gledam svake sedmice.

George Orwell

560Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 09 Apr 2020, 09:27

klodovik

klodovik
VIP
VIP
@SymphonyX ::
@klodovik ::

Nisam mislio estetski vec na sami tajming izlaska dresova.
Sustinski me dresovi gotovo i ne doticu, jedino da Patsi bas useru pa da to moram da gledam svake sedmice.

Razumeo sam, ali prošli su baš bili ružni, a brojevi- katastrofa. Sudijama je vrlo nezgodno da "čitaju" takve brojeve na utakmici, znam iz iskustva... Mladenovčani su jedno vreme imali brojeve gde jedinicu i sedmicu teško možeš da razlikuješ, zatim šest i osam i da dalje ne navodim... A tek kombinacija "titana" brao rameni pojas a ostalo crveno- stvarno ružno...
Mislim da je promena došla na vreme (da ne uzimamo činjenicu Brejdijevog dolaska), ali ružno i loše je trebalo da se zameni.

561Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:29

pixi

pixi
MVP
MVP
Ljudi doveli smo Gronkovskog

562Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:32

pixi

pixi
MVP
MVP
Srećan Gronk svima

563Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:33

pixi

pixi
MVP
MVP
Sad može da se zalije uz Gronka ćemo 50 poena po meču imati🍺

564Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:46

Sirko

Sirko
VIP
VIP
Ma sto vam odma Lombardija ne udele bez igranja sezone... Smile

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

565Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:49

pixi

pixi
MVP
MVP
Biće zanimljivo😁

566Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 23:30

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Dobili malo pobedničkog DNK u offseasonu. Šteta samo što je dosta potrošen

567Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 23:34

pixi

pixi
MVP
MVP
Imao je godinu dana da se odmori malo

568Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 22 Apr 2020, 04:49

klodovik

klodovik
VIP
VIP
@Sirko ::Ma sto vam odma Lombardija ne udele bez igranja sezone... Smile

A što da ga "udele"... Uzećemo ga mi sami! Very Happy

569Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 22 Apr 2020, 08:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Koliko neocekivano. U roku od par sata kada je rekao da bi igrao sa TB u TB, vec potpisao. A delovalo je kao jedna od onih nebitnih vesti.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

570Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 22 Apr 2020, 10:40

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
taman se ocistio malo od steroida, sad mora ponovo da se puca

571Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 22 Apr 2020, 13:01

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Peyton Manning ::Koliko neocekivano. U roku od par sata kada je rekao da bi igrao sa TB u TB, vec potpisao. A delovalo je kao jedna od onih nebitnih vesti.
Rekose sinoc da je ovo u pokretu bilo vec neko vrijeme, ali da zbog ove situacije ljudi koji obicno imaju informacije, malo kasne sa istima.

George Orwell

572Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 23 Apr 2020, 13:10

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Roster

573Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 23 Apr 2020, 14:30

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Jebace im Billi majku kafa

George Orwell

574Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 23 Apr 2020, 16:17

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
HOF Stidham i HOF Izo

Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Dres Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Naso-s11

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

575Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 23 Apr 2020, 19:07

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Stid The Kud >>>> Brady

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 23 od 24]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu