NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 23 od 24]

551Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 29 Mar 2020, 00:00

pixi

pixi
MVP
MVP
😁

552Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 29 Mar 2020, 01:05

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Patriote su definitivno za otpisivanje ove sezone. Bili će kroz 2 sezone opet napraviti konkurentan tim

553Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 29 Mar 2020, 01:19

pixi

pixi
MVP
MVP
Da ove sezone su otpisani otpustili su i Van Noya i Colinsa

554Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Mar 2020, 21:18

niko32

Rookie
Rookie
@pixi ::Da ove sezone su otpisani otpustili su i Van Noya i Colinsa
nisu ih otpustili, nego nisu imali love da im plate.

555Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 08 Apr 2020, 15:57

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nezavisno od rezultata, najbolji poslovni potez godine.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

556Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 08 Apr 2020, 16:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Potpuno ocekivano

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

557Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 08 Apr 2020, 16:58

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Tampa je ovo odradila savrseno, novi dresovi bas kad treba Very Happy

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

558Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 08 Apr 2020, 22:50

klodovik

klodovik
VIP
VIP
@SymphonyX ::Tampa je ovo odradila savrseno, novi dresovi bas kad treba Very Happy

Ne znam, meni su crveni i beli lepi, ovi braon su mi baš ružni...! Surprised

Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Img_2015

559Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 09 Apr 2020, 00:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@klodovik ::
@SymphonyX ::Tampa je ovo odradila savrseno, novi dresovi bas kad treba Very Happy

Nisam mislio estetski vec na sami tajming izlaska dresova.
Sustinski me dresovi gotovo i ne doticu, jedino da Patsi bas useru pa da to moram da gledam svake sedmice.

George Orwell

560Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 09 Apr 2020, 09:27

klodovik

klodovik
VIP
VIP
@SymphonyX ::
@klodovik ::

Nisam mislio estetski vec na sami tajming izlaska dresova.
Sustinski me dresovi gotovo i ne doticu, jedino da Patsi bas useru pa da to moram da gledam svake sedmice.

Razumeo sam, ali prošli su baš bili ružni, a brojevi- katastrofa. Sudijama je vrlo nezgodno da "čitaju" takve brojeve na utakmici, znam iz iskustva... Mladenovčani su jedno vreme imali brojeve gde jedinicu i sedmicu teško možeš da razlikuješ, zatim šest i osam i da dalje ne navodim... A tek kombinacija "titana" brao rameni pojas a ostalo crveno- stvarno ružno...
Mislim da je promena došla na vreme (da ne uzimamo činjenicu Brejdijevog dolaska), ali ružno i loše je trebalo da se zameni.

561Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:29

pixi

pixi
MVP
MVP
Ljudi doveli smo Gronkovskog

562Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:32

pixi

pixi
MVP
MVP
Srećan Gronk svima

563Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:33

pixi

pixi
MVP
MVP
Sad može da se zalije uz Gronka ćemo 50 poena po meču imati🍺

564Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:46

Sirko

Sirko
VIP
VIP
Ma sto vam odma Lombardija ne udele bez igranja sezone... Smile

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

565Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 22:49

pixi

pixi
MVP
MVP
Biće zanimljivo😁

566Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 23:30

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Dobili malo pobedničkog DNK u offseasonu. Šteta samo što je dosta potrošen

567Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 21 Apr 2020, 23:34

pixi

pixi
MVP
MVP
Imao je godinu dana da se odmori malo

568Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 22 Apr 2020, 04:49

klodovik

klodovik
VIP
VIP
@Sirko ::Ma sto vam odma Lombardija ne udele bez igranja sezone... Smile

A što da ga "udele"... Uzećemo ga mi sami! Very Happy

569Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 22 Apr 2020, 08:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Koliko neocekivano. U roku od par sata kada je rekao da bi igrao sa TB u TB, vec potpisao. A delovalo je kao jedna od onih nebitnih vesti.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

570Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 22 Apr 2020, 10:40

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
taman se ocistio malo od steroida, sad mora ponovo da se puca

571Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 22 Apr 2020, 13:01

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Peyton Manning ::Koliko neocekivano. U roku od par sata kada je rekao da bi igrao sa TB u TB, vec potpisao. A delovalo je kao jedna od onih nebitnih vesti.
Rekose sinoc da je ovo u pokretu bilo vec neko vrijeme, ali da zbog ove situacije ljudi koji obicno imaju informacije, malo kasne sa istima.

George Orwell

572Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 23 Apr 2020, 13:10

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Roster

573Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 23 Apr 2020, 14:30

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Jebace im Billi majku kafa

George Orwell

574Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 23 Apr 2020, 16:17

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
HOF Stidham i HOF Izo

Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Dres Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

575Tampa Bay Buccaneers - Page 23 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 23 Apr 2020, 19:07

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Stid The Kud >>>> Brady

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 23 od 24]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu