NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Šta trenutno slušate???

Šta trenutno slušate???

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Ići dole  Poruka [Strana 38 od 38]

926Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pet 24 Jul 2020, 11:44

Blento

Blento
VIP
VIP
Još malo žemskih vokala...

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

927Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pet 24 Jul 2020, 14:49

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Šta trenutno slušate??? - Page 38 Roster

928Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pet 24 Jul 2020, 17:08

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Steelers ::
@mardok ::Ja sam sve znao dok je moj buraz drzao kafanu, od kad je zimus zatvorio...nista.
Lako se ispadne iz toka.
napokon neko iskren u ovoj temi Tears of joy

Iskreno - trezan ne bih se usudio da slusam 3/4 one muzike Very Happy

Niger iz huda likes this post

929Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pet 24 Jul 2020, 17:14

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
ja slusam sve

poslusaj ovaj rep iznad, mislim da je muzika koristena u sezoni kad je obradjivana Tampa Bej.
inace AB je izbacio album Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=T8_oyInDcJE

ahhahaha ovo sam propustio, bravo kb Open Mouth and Sweat
@kb8 ::

Hit Pička Bowla...

Šta trenutno slušate??? - Page 38 Roster

930Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pet 24 Jul 2020, 23:26

mardok

mardok
Veteran
Veteran

931Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Sub 25 Jul 2020, 00:28

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran

932Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Sub 25 Jul 2020, 13:22

mardok

mardok
Veteran
Veteran

933Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Sub 25 Jul 2020, 21:36

Blento

Blento
VIP
VIP
RIP

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

934Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Uto 28 Jul 2020, 18:24

mardok

mardok
Veteran
Veteran

935Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pet 31 Jul 2020, 22:47

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran

936Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pon 03 Avg 2020, 00:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran

937Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pon 03 Avg 2020, 10:45

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Šta trenutno slušate??? - Page 38 14523112

938Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Uto 04 Avg 2020, 11:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Šta trenutno slušate??? - Page 38 14523112

939Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Uto 04 Avg 2020, 12:44

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

Šta trenutno slušate??? - Page 38 Dres Šta trenutno slušate??? - Page 38 Naso-s11

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

940Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Uto 04 Avg 2020, 12:45

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Bokijeve komše radi odličan posao.

Šta trenutno slušate??? - Page 38 Dres Šta trenutno slušate??? - Page 38 Naso-s11

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

941Šta trenutno slušate??? - Page 38 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Sre 05 Avg 2020, 18:39

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

Slab album u odnosu na prethodne. A nema ni gde da se slusa, kad nista ne radi..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 38 od 38]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu