NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 35 od 36]

851Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:47

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@Steelers ::
@Niger iz huda ::Kod Celicnog je jasna poveznica Zvezda-Junajted-Pitzburg. Sve u svemu napravio je zanimljiv prelaz u svojoj evoluciji i vezao se za fransize slicnog statusa.

Ja ga mogu zamisliti da je slicno komentarisao Zvezdu i Junajted svojevremeno.
dobro ti jbt pamtis za koga ja navijam, jos da si napisao Ferari uhvatila bi me jeza Very Happy
@Niger iz huda ::Znao sam ja i za njih, ali gledao sam vise da se uhvatim sportskih kolektiva.

F1 mi ne spada bas u tu kategoriju.
al sad ne znam koliko su slicne ekipe, sem sto je svaka bila u nekom periodu dobra ili je to i dalje
3/4 povezuje ista boja Very Happy
nego mi to objasni za moju evoluciju?

Baltimore Ravens - Page 35 Tim

852Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:48

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ogolio te Pajo majkemi...

Baltimore Ravens - Page 35 Lakers10

853Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:49

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@kb8 ::Ogolio te Pajo majkemi...
vidis i ti bi kb vise trebao nekako da si za Stilerse, vec navijas za Lejkerse, a volis i Rosija, dakle zuta boja. pokusao si to da zamaskiras prelaskom na alternativnu ljubicastu sa Rejvensima ali ne ide, mislim da ce se sloziti niger

854Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
lol!

Steelers likes this post

855Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Al za žutu si u pravu, najjača je, šta jest, jest...

I odlično se slaže s crvenom i ljubičastom Neutral

Steelers likes this post

856Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:53

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Sta ja da kazem za sebe, voleo sam da mesam.

Mada ono, u proslosti sam platio cenu sto sam skakao sa tima na tim.

Iako sam preferirao americke sportove, prvo sam zbog Ronaldinja u osnovnoj krenuo za Barsu, pa nakon osvojene LS sam krenuo za Junajted kako bi se svrgnuo Celzi. Ispratih poslednjih sedam SAFovih sezona u Junajtedu i vremenom mi je krenula da mi smeta ta neravnopravnost i ceo taj evropski sistem, pa mnogo vise pratim americke sportove. Mislim da sam od 2011 ispratio bas solidno NFL i krenuo bas da cenim americki sistem. E da, cim sam dosao 2011 na sportski forum prestao sam da pratim FKP zbog nadrkanih Partizanovih nezahvalnih navijaca, a i KKP nisam pratio jer mi je postalo bas smor da ih pratim. Vise sam ih pratio kad su se raspali i otisao Dule. Imam tu jos dosta toga, ali da ne ugusim temu.

Kod mene sada itekako ima smisla posto sam uveliko pratio Junajted, naletim na loptu New Englanda i samo zbog tog naziva krenem da navijam za njih.Very Happy Imam sada problem sto me NFL ne drzi puno i druge stvari su me nadjacale, ali vraticu se ja uskoro.

Svojevremeno sam rekao, kao i jos par likova, ja da sam gledao The Wire ranije, navijao bih za Baltimor. Kako serija moze da promeni tvoje misljenje o nekoj fransizi.

A da, Pitzubrg-Baltimor dozivljavam kao odnos snaga Partizan-Zvezda u fudbalu.

Nista onda, ima da se navija za baltimorsku avangardu u nedelju. lol!

857Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pajo Gavran dakle...

Je'ote...

858Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:55

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
pa kako sad Baltimor, ako si navijao za Petriotse, zasto je onda Dzeksonvil ispod slike Amfilohija
nista mi nije jasno

859Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:57

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Zajebavam se malo, simpaticno mi je da navijam ponekad protiv Stilersa. Ali ne mogu mi ni priblizno biti odvratni kao Pingvini.

Dzeksnovil su moja licna identifikacija od pre par godina. Moram da resim neke svoje privatne stvari, pa vise pratim NFL ubuduce.

Poslednji izmenio Niger iz huda dana Pon 26 Okt 2020, 12:58, izmenjeno ukupno 1 puta

860Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator
E moj Čelični, pa nije Paju tak lako pročitat ko nas dvojicu...

Steelers likes this post

861Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 12:59

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Svakako ovaj razgovor me je naterao da korigujem neke stvari u sebi.

Fala puno, momci.

Ni ja nisam ocekivao da ce se NE brzo raspasti. Zato sam ih napustio.

862Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I drugi put...

Tu smo da pomognemo...

Niger iz huda likes this post

863Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:00

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@Niger iz huda ::Zajebavam se malo, simpaticno mi je da navijam ponekad protiv Stilersa. Ali ne mogu mi ni priblizno biti odvratni kao Pingvini.

Dzeksnovil su moja licna identifikacija od pre par godina.
mislim da bi trebali za Vasington sad jer oni nemaju ime, a i postaju alternativa mejnstrimu, kao sto su nekad bili Rejdersi

al sto se tice hokeja ne diraj Malkina i Krosbija, igraci najbolje fransize, dupli sampioni, trebali su i tri puta za redom

864Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:02

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ja se vodim time da se treba vratiti korenima.

A posto sam se povezao sa Detroitom, trebao bih i neke druge korekcije da napravim.

Nista lepse nego u diviziji gledati raspali tim iz Njujorka. lol!

Sto bi rekao Max Cavalera.

ROOOOOOOOTS BLOOODY ROOOOOOOOTS

865Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:04

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Pajo, deder nas i ostale analiziraj. Jebeš testove ličnosti i ostale vragove...

866Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:12

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa majkumu Pajo što ti je NY sad kriv?

Ko da nisu dovoljno loši sami za sebe nego se ti još i naslađuješ time...

867Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:16

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Njujork timovi su olesili moje timove u oba sporta, a i zato su mi Kolumbus Dzeketsi postali gotivniji jer je najbolji igrac otisao kod Rendzersa, a opet su dobacili dalje od njih u PO.

868Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:16

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@Niger iz huda ::Ja se vodim time da se treba vratiti korenima.

A posto sam se povezao sa Detroitom, trebao bih i neke druge korekcije da napravim.

Nista lepse nego u diviziji gledati raspali tim iz Njujorka. lol!

Sto bi rekao Max Cavalera.

ROOOOOOOOTS BLOOODY ROOOOOOOOTS
Ne vjerujem da smo ikad imali fana Lionsa na forumu, mislim da bi bio red.

869Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:18

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Navijao za Junajted zbog Fergusona, a i nije mi smetao uopste Kristijano Ronaldo. Poveznica sa NE je sasvim jasna jer sam dobio Bila Belicika i Toma Brejdija. Da se zovu Boston, tacno ne bih navijao za njih. Privukao me je sam naziv tima, iako sam politicki sada suprotno od toga ali sta da se radi. Meni je sada u tome jos veca car sto sam suprotno od onoga sto se podrazumeva.

Poslednji izmenio Niger iz huda dana Pon 26 Okt 2020, 13:19, izmenjeno ukupno 1 puta

870Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 26 Okt 2020, 13:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@Niger iz huda ::Njujork timovi su olesili moje timove u oba sporta, a i zato su mi Kolumbus Dzeketsi postali gotivniji jer je najbolji igrac otisao kod Rendzersa, a opet su dobacili dalje od njih u PO.

John Tortorella ti je heroj dakle...

Niger iz huda likes this post

871Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pet 30 Okt 2020, 15:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator
LT Ronnie Stanley agree to five-year contract extension worth up to $112,866,000.

Malo li je...

872Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pet 30 Okt 2020, 15:22

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
zbogom sirotinjo

873Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pet 30 Okt 2020, 19:50

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Sad jos Lamara da platimo i to ce biti 3 igraca jedno 50% capa.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

874Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Ned 01 Nov 2020, 22:34

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@Ol' Dirty Bastard

875Baltimore Ravens - Page 35 Empty Re: Baltimore Ravens taj Ned 01 Nov 2020, 22:38

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Laughing

Cestitke nema sta, pobedila je losija i srecnija ekipa al cestitke. Ne brinem se ja za Stilerse u plej ofu.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 35 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu