NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFL Fantasy » NFL.com » Keepers league

Keepers league

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 41 od 42]

1001Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 14 Okt 2020, 12:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Vlado je ipak Saints fan, raspasce se kao i omiljeni tim kad bude najvise trebalo. Zalutace neki Cousins i istrest ga iz gaca  Very Happy

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

1002Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Ned 18 Okt 2020, 16:28

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Opasno se kuva sa trejd ponudama i kontra ponudama, videcemo sta ce biti Very Happy

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

1003Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Ned 18 Okt 2020, 16:40

Blento

Blento
VIP
VIP
Meni niko ništa ne nudi, ko da sam šugav.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

1004Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Ned 18 Okt 2020, 17:12

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Pozdrav drugari, zbog obaveza malo sam neaktivan na forumu, ali želim da iskažem respect za sve igrače jer ste baš revnosi i pored svih sranja koja se dešavaju, a poseban respect za komesara Peđu.

Takođe svaka čast Dovli, za 10 godina igranja fentezija ne sećam se ovakve dominacije u ovako ozblijnoj ligi.

Što se tiče trejdova, meni su Sopranosi nudili veoma interesantan trade ali još uvek nismo naišli zajednički jezik. Otvoren sam da nastavim pregovore.
Inače otvoren sam za razne kombinacije i sa drugim igračima, Gurley, OBJ, Montgomery, Ertz, Watson, ma sve može da ide na trade ali očekujem i realnu kompenzaciji. Jedino Jacobs mi se ne daje tako lako, em što je među eltnim RB em je Raider. Šta da kažem, nikako da se rešim te navijačke boljke.

Ove nedelje me čeka baš zanimljiv duel. Jedan od uvek opasnih fantasy igrača i višestruki osvajač ove lige mi izlazi na crtu i verujem da mi predstoji uzbudljivo veče.

1005Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Ned 18 Okt 2020, 17:28

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@Mean_Machine ::
Što se tiče trejdova, meni su Sopranosi nudili veoma interesantan trade ali još uvek nismo naišli zajednički jezik. Otvoren sam da nastavim pregovore.
Inače otvoren sam za razne kombinacije i sa drugim igračima, Gurley, OBJ, Montgomery, Ertz, Watson, ma sve može da ide na trade ali očekujem i realnu kompenzaciji. Jedino Jacobs mi se ne daje tako lako, em što je među eltnim RB em je Raider. Šta da kažem, nikako da se rešim te navijačke boljke.

A to sam prevideo, onda verovatno nista od trejda jer cu morati verovatno da dam dva dobra igraca da bih ga uzeo a samo me on interesuje. I ti meni poslao solidnu ponudu, mozda bi i prihvatio da nije keepers, ne mogu Evansa da dam osim ako ne nudis Jacobsa u paketu Very Happy

R.I.P Keith Flint Sad

1006Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Ned 18 Okt 2020, 17:40

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Bizoni i Frikoni proverite defazivne igrače

1007Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Ned 18 Okt 2020, 18:25

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@Blento ::Meni niko ništa ne nudi, ko da sam šugav.

Ponudicu ti ja nesto al nakon ovog kola.

R.I.P Keith Flint Sad

1008Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Pon 19 Okt 2020, 20:33

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@Ol' Dirty Bastard ::
@Blento ::Meni niko ništa ne nudi, ko da sam šugav.

Ponudicu ti ja nesto al nakon ovog kola.

Ipak nista do daljeg, hteo sam da vidim nesto za Jonnu Smitha posto mi treba TE al nista sad posto se povredio. Videcemo koliko je ozbiljno.

R.I.P Keith Flint Sad

1009Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Uto 20 Okt 2020, 10:26

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Moram pohvaliti da je onaj Montogomery-Boyd trade baš na mjestu. #19 RB za #19 WR, a i produktivnost im je približno identična.

1010Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Uto 20 Okt 2020, 10:28

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
6-0. Kad macke nema...

1011Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Uto 20 Okt 2020, 14:05

Blento

Blento
VIP
VIP
Dajte Vladu da se igramooo, igramoooo igramooooo
Dajte Vladu da se igramooo, igramoooo igramooooo

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

1012Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Uto 20 Okt 2020, 14:13

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Ovo je faktički ko onomad kad su se Dubsi i Cavsi sastajali za Christmas Day.

1013Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Uto 20 Okt 2020, 14:23

Blento

Blento
VIP
VIP
Ne kontam ti ja te NBA stilske figure Very Happy

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

1014Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Uto 20 Okt 2020, 21:49

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Aj što je prvi i ima 6-0, dešava se. Ali ovaj podatak me zapanjuje. Da je svako kolo igrao svako sa svakim Vlada bi ima 51 pobedu i 3 poraza, odnosno 3 kola je imao najbolji score a ostala 3 je bio drugi.

Keepers league - Page 41 Captur10

1015Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 14:30

penban

penban
Moderator
Moderator
Stvarno čudna ova 2020.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

1016Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 14:48

Blento

Blento
VIP
VIP
Ovako stoje stvari....

Ako ima neko ko je raspoložen da stašuje Barklija na IR i da ga sačuva kao keeper-a za sledeću sezonu, a da zauzvrat da nešto što nije keeper ali može meni da koristi u borbi za titulu, raspoložen sam za razgovor.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

1017Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 19:19

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Javi tu ljudima da je trejd za Barklija vec dogovoren, kaparisan. Da ne salju ljudi bezveze ponude. Dogovor je bio ekstremno brz. Pojedini clanovi sto se mnogo neckaju, da ne pisem sad koji al nick na forumu im pocinje sa pen a zavrsava sa ban, bi mogli da se ugledaju malo. To ti je kad covek zna tacno sta zeli Very Happy

R.I.P Keith Flint Sad

1018Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 19:24

penban

penban
Moderator
Moderator
@Ol' Dirty Bastard ::Javi tu ljudima da je trejd za Barklija vec dogovoren, kaparisan. Da ne salju ljudi bezveze ponude. Dogovor je bio ekstremno brz. Pojedini clanovi sto se mnogo neckaju, da ne pisem sad koji al nick na forumu im pocinje sa pen a zavrsava sa ban, bi mogli da se ugledaju malo. To ti je kad covek zna tacno sta zeli Very Happy

Hoćeš ti da budeš malo ban, a? Laughing

A ja sam spremio top ponudu...

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

Ol' Dirty Bastard likes this post

1019Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 19:25

penban

penban
Moderator
Moderator
ODB kralj trejdova.

I ajde molim vas kada postignete dogovor napišite i ovde

1020Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 19:36

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Ja sam se pomirio sa cinjenicom da je Vlada ove godine Kansas City u Keepersu i da je titula njegova ni ne trudim se vise. Zato sam resio da podmladim ekipu totalno pa sam se dao u trejdovanje. U sledecu sezonu ima da udjem sa 3 mlada keepera ima da dominiram narednih 10godina. Ostao mi jos Julio Jones al njega ne mogu da trejdujem iz postovanja, jer je legenda kluba, tu je od samog pocetka.

R.I.P Keith Flint Sad

1021Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 19:39

penban

penban
Moderator
Moderator
Vlada je nedodirljiv.
Čovek je posložio kockice i zaista fin tim.

FDS sa druge strane je krenuo jako, mislim na najavu draft večeri, ali sada nakon dve povrede bitnih igrača...

Ja se nadam da ću se ušunjati u PO i biti levo smetalo. Mada, kakve poteze vučem trebalo bi me kazniti da par godina ne igram fantasy

1022Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 20:36

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Meni ovaj trejd za Saquona nema smisla, ali more power to ya.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

1023Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Sre 21 Okt 2020, 22:07

Blento

Blento
VIP
VIP
Zašto misliš da nema smisla?

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

1024Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Čet 22 Okt 2020, 00:54

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Nema smisla ulagati ovoliko u Saquona, ali mozda grijesim.

George Orwell

1025Keepers league - Page 41 Empty Re: Keepers league taj Čet 22 Okt 2020, 10:39

penban

penban
Moderator
Moderator
Meni nije jasno da ODB baca sezonu, a nije baš u lošoj situaciji

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 41 od 42]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu