NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Fudbal » Premier League

Premier League

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Ići dole  Poruka [Strana 31 od 31]

751Premier League  - Page 31 Empty Re: Premier League Ned 11 Apr 2021, 16:58

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Lingardinho bre...

Zver likes this post

752Premier League  - Page 31 Empty Re: Premier League Pon 12 Apr 2021, 08:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Dobili smo tekmu i to na Anfieldu je'ote...

Toči...

Premier League  - Page 31 Lakers10

753Premier League  - Page 31 Empty Re: Premier League Sub 17 Apr 2021, 18:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
kakva cudna utakmica danas

cekicari se ubise sami

stigli 0-2 sa igracem manje samo da bi ih Wilock zakopao na kraju,

Fabianski debil

754Premier League  - Page 31 Empty Re: Premier League Pon 26 Apr 2021, 21:27

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Elem, dosao sam do zakljucka da ne bih navijao za Junajted u mladjem starosnom dobu da se nije desio Celzi. Daleko od toga da sam prezirao Murinja, ali nisam voleo sta su oni predstavljali u tom trenutku u evropskom fudbalu i posle je njihovu ulogu preuzeo Siti. Kasnije kako su stvari evoluirale i kroz sta su propatili, postali su mi simpaticni. Ipak sam pre Junajteda, bio Ronaldinjov fanboj. Onaj gol iz stratosfere protiv Engleske u cetvrtfinalu SP me je kupio.

Fan fekt, u sezoni 2010-2011 nakon svih Junajtedovih titula sam zeleo i da Arsenal konacno dodje do titule. Kako me je pogodilo onih 4:4 protiv Njukasla. lol! Vec tada sam predosetio kako ce kola krenuti nizbrdo.

S obzirom kroz sta prolaze u poslednjih nekoliko godina, bice sou kada prvo udju u top4 a potom se okite titulom. Samo da cekaju krace od Liverpula.

Sem u par navrata uvek sam preferirao pretendente za titulu nego aktuelne sampione.

U tenisu sam izmedju Federera i Nadala dok se nije pojavio Djokovic navijao za onog ko je drugi na ATP listi.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 31 od 31]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu