NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Fudbal » Premier League

Premier League

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 30]

626Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Sre 26 Dec 2018, 21:26

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Sad nesto razmisljam, ne znam ni za jedan klub da im je vlasnik englez

Premier League  - Page 26 Tim

627Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Sre 26 Dec 2018, 21:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Malo ih ima, ja znam za Totenhem i Stoke.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

628Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Sre 26 Dec 2018, 21:31

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Evo bas udjoh na Vikipediju da pogledam. Bas malo i u PL i u Cempionsipu.
I pored pise bogatstvo svakog od njih
Najjaci je Bolton, od sad navijam za njih Very Happy Svaki vlasnik tezak milijarde - gazda Boltona 6 miliona Laughing

629Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Čet 27 Dec 2018, 07:55

Blento

Blento
VIP
VIP
@Steelers ::Sad nesto razmisljam, ne znam ni za jedan klub da im je vlasnik englez

Nisi čuo za "dildo brothers", vlasnike West Ham Uniteda Very Happy

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

630Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Čet 27 Dec 2018, 08:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
6 bodova prednosti...

To te ja pitam...

Nema labavo...

Premier League  - Page 26 Lakers10

631Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Čet 27 Dec 2018, 09:01

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
7 bodova, posto je Totenhem samo pretender a ne contender.

632Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Čet 27 Dec 2018, 09:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ima i te, dobro zboriš...

633Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Čet 27 Dec 2018, 09:13

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@Peyton Manning ::Red bi bio i Notingem konacno da udje, stalo su pri vrhu, ali nikako.
Pratim Leeds pre svega, a onda Notingem, kao i Middlesbrough.
Carlton, Bolton, Blekburn, Portsmouth su timovi koje sam navikao da su u PL. Portsmouth vidim prvi u League 1, vraca se polako.

Od svih tih klubova što se tu premeću, najviše bi volio da Nottingham konačno se vrati u Premiership, jebeš ove Norwiche, WBA i ine...

634Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Čet 27 Dec 2018, 09:15

Blento

Blento
VIP
VIP
baš tako

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

635Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Čet 27 Dec 2018, 09:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Slazem se.
Leeds i Notingem
Leeds sam zavoleo 2001. kad su zavrsili 5.

636Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Uto 01 Jan 2019, 18:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sjajan mec Lids-Notingem.
4-2 za Notingem, a prvo su vodili 1-0, pa gubili 1-2 i na kraju 4-2.
4. gol majstorija, mada je mozda bio ofsajd ranije tokom akcije
Norwich odigrao 1-1 tako da nisu iskoristili dva vezana poraza Lidsa, jer su uzeli samo jedan bod u ta dva meca.

637Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Sre 02 Jan 2019, 08:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nexmo prebili Arsenal, još sutra one Arape pa da se sjurimo konačno po tu kantu...

638Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Uto 15 Jan 2019, 12:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Čech objavio da se povlaci na kraju sezone.

639Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Ned 24 Feb 2019, 20:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Maurizio Sarri tries to substitute Kepa Arrizabalaga for Willy Caballero, but Kepa refuses to come off.
Ovo jos nisam video

640Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Ned 24 Feb 2019, 21:11

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Vidio sam to cudo, totalni haos.
Da stvar bude gora, jedan od penala mu je prosao kroz ruke. Sarri je izgledao kao da je spreman da ga udavi.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

641Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Ned 24 Feb 2019, 22:24

mardok

mardok
Veteran
Veteran
A derbi MU-Liverpul, imam utisak da je MU bio kompletan da bi ih tukao, jbt u prvih 20 minuta 2 izmene je morao da napravi, do poluvremena sve 3, jos je Rasford igrao na 1 nozi svih 90 min.

642Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Ned 24 Feb 2019, 22:26

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@mardok ::A derbi MU-Liverpul, imam utisak da je MU bio kompletan da bi ih tukao, jbt u prvih 20 minuta 2 izmene je morao da napravi, do poluvremena sve 3, jos je Rasford igrao na 1 nozi svih 90 min.
plus od starta MekTominej igrao a ne Matic. bukvalno sa rezervama remi, steta sto nisu i sva 3 boda uzeli

643Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Ned 24 Feb 2019, 22:42

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Falio je i Matic i Marsijal, i zdrav Rasford, kada su se malo oslobodili pritiska Liverpula, krenuli su da napadaju, i imali bolje sanse da pobede.

644Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Pon 25 Feb 2019, 11:16

Blento

Blento
VIP
VIP
Tužno je u šta se Klop pretvorio. Bio je tako cool lik a sad je gori od Murinja. Vučić nivo spinovanja.

Protiv WHU nema čime ga suci nisu častili. Gol iz ofsajda od tri metra. U poslednjem napadu opet ofsajd od tri metra pušten ali Origi fulao zicer za pobedu. I on se nakon te utakmice žalio na suđenje.

Sinoć izjavljuje kako je serija povreda poremetila njegov tim. Pa jebote, ko je oštećen, oni li Jedinstvo silnim izmenama i povredama. Tako je gadan lik postao, nemam reči.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

645Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Pon 25 Feb 2019, 12:39

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
nema većeg manipulatora od smrada iz blokova sa inicijalima AV

646Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Ned 03 Mar 2019, 20:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
0-0 u Merseyside derby, City opet prvi

647Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Pon 04 Mar 2019, 06:40

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
bilo pitanje vremena, sad lagano idu u cruise control do kraja prvenstva

648Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Pon 04 Mar 2019, 13:05

Blento

Blento
VIP
VIP
Ovo im je poslednja šansa. Sad kad se uvede VAR od sledeće sezone čekaće još 40 godina.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

649Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Ned 31 Mar 2019, 19:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Userski Liverpool, umesto da izgube, pobede.
Ovaj gol im titulu moze doneti. Nadam se da nece

650Premier League  - Page 26 Empty Re: Premier League taj Pon 01 Apr 2019, 09:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nadaj se neki drugi put...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu