NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Fudbal » Liga Šampiona

Liga Šampiona

+28
zvaljo
Pohovani feniks
Mean_Machine
ZippoZG
Danijel Lg
animal
Miki HOF
kb8
coa sensei
KPGS
penban
SymphonyX
Pit Bull
Raising Arizona
Mos Def
viking
Zona do trona
Parangal
dr.dule
Sirko
Vlado997
Zver
Peyton Manning
Niger iz huda
Cenci
Steelers
Srbistuta
Bugi
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Ići dole  Poruka [Strana 44 od 44]

1076Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 09:08

penban

penban
Moderator
Moderator

Igraju kao da je uloženo 250 000 dinara

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

1077Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 09:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Dobro su i prošli samo s -1...

Čuj Čelzi...

Pih...

Liga Šampiona  - Page 44 Lakers10

There is a lot more Lakers history to be written, and it’s going to be written by new players and new coaches.

1078Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 09:21

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Iduću srijedu uzmemo sva 3 boda na San Siru, Čelzi i RB odigraju X u Londonu i eo nas nadomak proljeću u EU...

There is a lot more Lakers history to be written, and it’s going to be written by new players and new coaches.

1079Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 09:25

penban

penban
Moderator
Moderator

I Milan juče mršavih 1-1... a mislio sam da će se CHE i ACM prošetati kroz grupu

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

1080Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 11:10

penban

penban
Moderator
Moderator

Ovim trijumfom, "modri" su postali prvi klub na starom kontinentu koji je u Evropi "pokorio" London.

Naime, Dinamo je uspeo da savlada četiri najveća tamošnja kluba – Čelsi, Arsenal, Totenhem i Vest Hem.

1081Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 11:12

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Dinamo je u 20 susreta sa engleskim klubovima izgubio samo 3 puta...

1082Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 11:18

penban

penban
Moderator
Moderator

Tuhel dobio otkaz u Čelsiju

Reakcija na slab početak sezone... Dobio je igrače koje je tražio, neke su preplatili, i CHE umesto da melje, on igra kao... da ne kažem šta

1083Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 11:53

Zver

Zver
VIP
VIP

penban ::Ovim trijumfom, "modri" su postali prvi klub na starom kontinentu koji je u Evropi "pokorio" London.

Naime, Dinamo je uspeo da savlada četiri najveća tamošnja kluba – Čelsi, Arsenal, Totenhem i Vest Hem.

Ajmo malo konteksta uz statse. West Ham su dobili u poslednjem kolu grupne faze kad smo mi obezbedili prvo mesto u grupi i igrali sa U23 postavom. Kad se igralo za sve klikere rutinirali smo ih na Maksimiru 2-0

...Sa Vajominškog Univerziteta

1084Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 07 Sep 2022, 12:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Aj još malo konteksta...

Dobili ste na početku sezonu doxe Plava Mašinerija još zagrijavala i nije se znalo ko zida a ko malter nosi...

Bljuć, trać, šuć, muć itd...

Dinamo je preslušo sve Londončane ladno...

Next please...

1085Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Čet 08 Sep 2022, 10:01

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Salah's highlights against Napoli

1086Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Čet 08 Sep 2022, 11:43

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::I Milan juče mršavih 1-1... a mislio sam da će se CHE i ACM prošetati kroz grupu

Onda definitivno nisi upoznat sa njihovim rivalima.

Dobar je RB Salcburg, raste iz sezone u sezonu. Nece sada da izbacuju igrace kao Haland, ali bice takvih za visu srednju klasu i imaju u ovom sastavu par takvih igraca.

1087Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Čet 08 Sep 2022, 14:25

penban

penban
Moderator
Moderator

Niger iz huda ::
penban ::I Milan juče mršavih 1-1... a mislio sam da će se CHE i ACM prošetati kroz grupu

Dobar je RB Salcburg, raste iz sezone u sezonu. Nece sada da izbacuju igrace kao Haland, ali bice takvih za visu srednju klasu i imaju u ovom sastavu par takvih igraca.

Pa upoznat sam sa ACM... to mi je dovoljno da mislim da će se prošetati kroz grupu sa CHE (koji je mnogo lošije nego što se očekivalo ušao u ovu sezonu)...

1088Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Sre 14 Sep 2022, 08:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Aj da i mi konačno nekog pobjedimo...

Jes da smo im trebali uvaljat 5 komada ladno s još hrpom promašenih prilika pride al daj šta daš...

U kakvom momentumu smo, svaka pobjeda je bitna, bilo na guzove, bilo dominacijom...

Nadam se samo da će Ajax ko druga omiljena ekipa proć dalje skupa s nama...

A opet s druge strane, ni Napoli mi nije mrzak, svakako najdraži Talijani koji igraju trenutno CL...

Je'iga...

1089Liga Šampiona  - Page 44 Empty Re: Liga Šampiona Ned 18 Sep 2022, 19:55

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::
Niger iz huda ::

Pa upoznat sam sa ACM... to mi je dovoljno da mislim da će se prošetati kroz grupu sa CHE (koji je mnogo lošije nego što se očekivalo ušao u ovu sezonu)...

Sa tim da RB Salcburg nije nivo Makabi Haife nego vise blizu neke Fiorentine, nije to gostovanje gde ces reci da je protivnik plitak potok.

I jaka ekipa poput Bajerna nije pocetkom godine slavila u Salcburgu.

Imaju kontinuitet u evropskim takmicenjima i visok koeficijent. Teze se dolazi do pobeda protiv takvih ekipa kada su domacini.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 44 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu