NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » Philadelphia Eagles

Philadelphia Eagles

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 37 od 39]

901Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 14 Dec 2020, 11:24

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Steelers ::Hurts krunisao prvi start pobjedom.
Ukoliko Wentz bude dostupan za trejd sledece sezone, volio bih da ga pokupimo. Po stilu slican Benu, vrv je malo pao psihicki nakon svih povreda, mozda bi mu odgovarala promjena sredine. Mislim da i dalje moze da pruza dobre partije.

Nisi zabrinut za onu analizu Wentza koja kaze da je rookie sezona bila izuzetak, van toga je bio prosecan Qb u najbolju ruku.

902Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 14 Dec 2020, 23:02

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
I ja bih trejdovao za Venca.

Steelers likes this post

903Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 15 Dec 2020, 00:03

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@mardok ::
@Steelers ::Hurts krunisao prvi start pobjedom.
Ukoliko Wentz bude dostupan za trejd sledece sezone, volio bih da ga pokupimo. Po stilu slican Benu, vrv je malo pao psihicki nakon svih povreda, mozda bi mu odgovarala promjena sredine. Mislim da i dalje moze da pruza dobre partije.

Nisi zabrinut za onu analizu Wentza koja kaze da je rookie sezona bila izuzetak, van toga je bio prosecan Qb u najbolju ruku.
nisam ispratio to, ali ono...da ga ponude za 2. ili 3. rundu vjerujem da bi vecina ekipa pristala. prosle sezone je imao 4000+ jardi

Philadelphia Eagles - Page 37 Tim

904Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 15 Dec 2020, 00:39

mardok

mardok
Veteran
Veteran
https://ftw.usatoday.com/2020/12/carson-wentz-philadelphia-eagles-struggles-2017-mvp-season-analysis

Ovaj tekstic sam citao o njemu.

905Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 15 Dec 2020, 06:58

Zver

Zver
VIP
VIP
Ček malo da vidimo da se skupi filma na Hurtsu, kakav će onda da bude.

...Sa Vajominškog Univerziteta

906Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 15 Dec 2020, 09:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Blento ::Ček malo da vidimo da se skupi filma na Hurtsu, kakav će onda da bude.
To sam i ja pomislio. Mnogi budu dobri prvi start, pa posle nista.

http://nfl.com/

907Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 15 Dec 2020, 09:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kakav će biti, ko i svi pamučari na toj poziciji, prije nego kasnije klupa a onda i pumpa je vrlo blizu...

Philadelphia Eagles - Page 37 Lakers10

Peyton Manning likes this post

908Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 15 Dec 2020, 09:40

Zver

Zver
VIP
VIP
Kad se setim kakav je Blento bio u prvom startu, a posle toga truba.

...Sa Vajominškog Univerziteta

909Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 15 Dec 2020, 10:58

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Blento ::Kad se setim kakav je Blento bio u prvom startu, a posle toga truba.
A budite realni prema Blenti, kome baca? ko ga stiti ?
Dajte mu bolje WR i OL, pa da dete proigra.

910Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 15 Dec 2020, 12:13

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
@mardok ::https://ftw.usatoday.com/2020/12/carson-wentz-philadelphia-eagles-struggles-2017-mvp-season-analysis

procitah

mozda ako promijeni sredinu bude bolji
ja bi Venca birao prije Gofa, Mejfilda i pola kvoterbekova lige

Philadelphia Eagles - Page 37 Tim

911Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Sre 16 Dec 2020, 23:14

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Ja bih Venca birao samo zato što znam da se neće tankovati zbog tamo nekog rukija.

912Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Čet 17 Dec 2020, 08:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@Steelers ::
@mardok ::https://ftw.usatoday.com/2020/12/carson-wentz-philadelphia-eagles-struggles-2017-mvp-season-analysis

procitah

Mislim da su svi oni slicni, mozda Wentz za nijansu losiji. Sve su to QB koji ne mogu sami pobedjivati, moras im okupiti tim. A svakako imaju kvaliteta da mogu sa dobrim timom daleko.

913Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Čet 17 Dec 2020, 16:57

niko32

Standardan
Standardan
@Peyton Manning ::
@Steelers ::

procitah

Mislim da su svi oni slicni, mozda Wentz za nijansu losiji. Sve su to QB koji ne mogu sami pobedjivati, moras im okupiti tim. A svakako imaju kvaliteta da mogu sa dobrim timom daleko.
 Moje mišljenje u vezi sa navedenim qb je u tome što  su zagrabili ogroman komad capa. Tesko je onda sa ostatkom para okupiti dobro popunjenu ekipu.

914Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 21 Dec 2020, 09:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Hurts dosta bolji od ocekivanog, verovatno je Wentz zavrsio sa Phi

915Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 13:03

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Mislim da će Venc pre biti katovan nego razmenjen. Kako će se ovi nesrećnici izvući sa onakvim cap-om, Bog zna.

Poslednji izmenio BasBetis dana Pon 04 Jan 2021, 13:07, izmenjeno ukupno 1 puta

916Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 13:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Prvo je sinoc bilo price da je odnos Wentza i Pedersona beyond repairable, a onda posle vest da ipak nije tako i bi Pederson voleo da zadrze Wentza. A prica se da bi Wentz u Coltse

917Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 13:35

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Generalno ceka nas zanimljiv FA i draft, ocekujem dosta potencijalnih trejdova, i glasina oko ovih QBa.

918Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 14:29

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@mardok ::Generalno ceka nas zanimljiv FA i draft, ocekujem dosta potencijalnih trejdova, i glasina oko ovih QBa.
Dodaj tu flat cap zbog Covida i imas recept za gomilu iznenadjenja.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

919Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 15:07

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@SymphonyX ::
@mardok ::Generalno ceka nas zanimljiv FA i draft, ocekujem dosta potencijalnih trejdova, i glasina oko ovih QBa.
Dodaj tu flat cap zbog Covida i imas recept za gomilu iznenadjenja.
Bice tu znaci i dosta prinudnih otkaza.

920Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 15:11

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nek otpuste Wentza pa nek dođe k nama...

921Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 15:15

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Verujem da ce se redjati ekipe za Wentza i Darnolda, pogotovo ove sto su negde na sredini tabele a treba im ili neke od ovih PO ekipa tipa Coltsi ili Redskinsi.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

922Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 15:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Ako bih morao da biram, pre bih probao sa Darnoldom.

923Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 15:21

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@kb8 ::Nek otpuste Wentza pa nek dođe k nama...
Ako ga otpuste dead cap im je $59,220,614.
Ili trejd ili nista.

924Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 15:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Damo im hektar zemlje tik uz more...

925Philadelphia Eagles - Page 37 Empty Re: Philadelphia Eagles Pon 04 Jan 2021, 15:44

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
@mardok ::
@kb8 ::Nek otpuste Wentza pa nek dođe k nama...
Ako ga otpuste dead cap im je $59,220,614.
Ili trejd ili nista.

Mora neko da prihvati da plaća to.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 37 od 39]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu