NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFC North: Chicago, Detroit, Green Bay, Minnesota

+29
Vlado997
igor96
Mos Def
Zver
black & silver
viking
I Might Be Wrong
ledeno miran
Sirko
Murphy's ACL
penban
kb8
KPGS
Jacob
T-Wolf
Miki HOF
Sirmium Samurai
Raising Arizona
np3np3
hare_car
zvaljo
jax
iceman
Peyton Manning
IRON HAND
Danijel Lg
Colts4Life
Pohovani feniks
dr.dule
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 7]

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ma mislim ada nema prepreka do SB



STANE VAS SVE PRATI

penban

penban
Moderator
Moderator

Ako izbace lavice i sironje nema stvarno Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Murphy's ACL

Murphy's ACL
Veteran
Veteran

CHI town
MO town
CHEESE town
FREEZE town

Murphy's ACL

Murphy's ACL
Veteran
Veteran

Moja predvidjanja, za slucaj da je nejasno.

Murphy's ACL

Murphy's ACL
Veteran
Veteran

Iako navijam za Vikinge, iluzorno je ocekivati vise ove godine. Ali buducnost je njihova!

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

GB treći
hrabro ali ko zna



STANE VAS SVE PRATI

penban

penban
Moderator
Moderator

ACL of steel ::CHI town
MO town
CHEESE town
FREEZE town

Isto kao sto sam ja rekao. Bice tesno izmedju sironja i lavuca



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

http://www.nfl.com/news/story/0ap1000000081942/article/nfl-divisional-power-rankings-whos-no-1

Evo covek ja rasporedio jacinu divizija na isti nacin kako bi ih i ja rasporedio. Naravno, NFC North je najjaca. Lepo je ovo rekao: od ove divizije smo mogli da ocekujemo 3 PO tima i to pre nego sto je Minnesota iznenadila...

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Najjača divizija, nema šta. Detroitu protiv nas poslednji voz možda



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Danijel LG ::da i ovdje prognoziram

1.GB
2.CHI
3.DET
4.MIN

fail



STANE VAS SVE PRATI

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Vikesi iznenadili i sami sebe...



NFC North: Chicago, Detroit, Green Bay, Minnesota - Page 3 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

2012 champs: Green Bay Packers
Likeliest threat in 2013: Chicago Bears

Why Chicago?

The Bears and Minnesota Vikings are pretty tight. Chicago's defense is stronger, as is its receiving corps (for now). Going further, the Vikes just can't expect Adrian Peterson to rack up 2K again, and Christian Ponder certainly is no Jay Cutler -- at least not yet. So Chicago gets the vote here as Green Bay's toughest challenger. Of course, the Bears' offensive line is still a work in progress. And the defense lost its sideline leader (former defensive coordinator Rod Marinelli) and on-field general (retired linebacker Brian Urlacher). Would love your thoughts, RE: CHI vs. MIN ... @Harrison_NFL is the place.

How it can happen:

» The offense can't be chuck and duck. Poor Cutler. Only Cardinals QBs and Tony Romo were seen running for their lives more in 2012. Free-agent acquisition Jermon Bushrod and rookie Kyle Long should make a huge difference on the line ... we hope.
» As we detailed in our look at the NFC's summer storylines last week, Chicago's passing game as a whole should take a step forward. New coach Marc Trestman has been tasked with getting the most out of second-year man Alshon Jeffery and free-agent signee Martellus Bennett.
» The Bears must split with the Packers. No dropping of touchdown passes (Brandon Marshall) or interceptions (Lance Briggs) this year.



STANE VAS SVE PRATI

penban

penban
Moderator
Moderator

Minesota mi je ovde nekako najkonkretnija, zatim Cikago (ako OL izdrzi) i na kraju GB. Detroit se pojacao opasno... sta znam, moze ovde biti svasta



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

baš tako biće svašta
ali GB opet uzima



STANE VAS SVE PRATI

penban

penban
Moderator
Moderator

Gubitak Bisopa, deljenje para dvojici igraca... videcemo



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

ledeno miran

ledeno miran
Rookie
Rookie


...ovde mi je lako za odrediti se
1. Vikinzi
2. GB
3. medvedi
4. Detroit

ps
i moram priznati da mi lavovi prosto nisu simpaticni, medvedi su nejasni u svojim planovima,
za vikinge navijam, a iz GB postujem kao osobene vrhunske igrace AR i KM

penban

penban
Moderator
Moderator

Jedini ja imam vere u medjede... Sada ili cete me zezati na kraju sezone ili cu ja vas Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

ledeno miran

ledeno miran
Rookie
Rookie


... koliko ja shvatam to i jeste svrha iznosenja procena, neko nekog mora zezati,
neko nekoga na pocetku, a neko nekoga na kraju

... pa ne mozemo samo vi, NE i mi Pitt pobedjivati i uzimati SB, poneki put ce biti preseceno Dzajantsima ili gavranovima, a tek, tek po neki put GB ili NJO.

... zasto ne bi bilo vreme za vikinge ili recimo 49s

penban

penban
Moderator
Moderator

Pa kad iznosim procene gledam da stojim iza njih. Iznosim ih na osnovu informacija i nekih licnih simpatija, posto mislim da nema tima koji nisam gledao prosle sezone, a ispratio sam skoro svaku utakmicu.

Sad sto se tice ekipa koje osvajaju SB voleo bih da narednih 10 godina osvaja NE, ali to ne nerealno samo tako. Ima dosta dobrih timova, neki si naveo, ali kada se udje u PO odlucuju nijanse i ne dobija uvek bolji i kvalitetniji ti, vec onaj koji vise zeli tu pobedu i koga pogura inspiracija...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

ledeno miran

ledeno miran
Rookie
Rookie

... zanimljivo je da se sa vama, navijacima NE, po meni nasim najvecim rivalima, mnogo vise slazem nego sa navijacima drugih fransiza, osim sa navijacima vikinga, oni su skockali odlican tim, i delim to misljenje s njima Cool 

... ali cinjenica je, slazem se sa tvojim tekstom

I Might Be Wrong

I Might Be Wrong
Rookie
Rookie

odakle nalet iznenadnog poverenja u buduće rezultate vikinga?
čime su ga zaslužili?

penban

penban
Moderator
Moderator

Pa proslom sezonom, draftom, i akvizicijama FA



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

penban

penban
Moderator
Moderator

I da, ovaj covek uliva dodatno poverenje

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ld91E6iGQok



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

penban

penban
Moderator
Moderator

1. Vajkinzi
... Trenutno najkompletniji tim sa obe strane lopte. QB nije elita, ali za ono sto treba Minesoti je odlican, da da loptu AD i da ne gresi puno. Dodatak dva bivsa Pakera popunjava dobro rupe, uz tradicionalno dobro odradjen draft

2. Bersi
... Mala prednost u odnosu na GB zbog oruzja u napadu koja ima Katler i zato sto su pretrpeli po meni samo jedan veliki gubitak, a to je Urlaher. OL izgleda bolje i novi trener koji ce doneti neku svoju filozofiju.

3. Pekersi
... Mislim da ce odlazak Bisopa biti udarac za odbranu ovog tima. Videlo se koliko im je falio prosle sezone. Takodje su nisu nista uradili u FA da poprave tim, a mislim da klinci sa ovogodisnjeg drafta nisu bas tako veliki potencijal. Dobra stvar je dodatak RB i nadam se da ce malo vise trcati da smanje pritisak sa Rodzersa i OL

4. Lajonsi
... Dodatak Busa je super i tim je pun velikih imena, ali suplja OL i DL, kao i sekundari koji ce zna da pusti big play protivnika.

Mnogo jaka i izjednacena divizija i mislim da ce prva tri tima biti jako blizu... mozda samo jedna utakmica napravi razliku



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ja i dalje mislim da Vikingsi ne mogu biti ozbiljan tim sa igracem sa omata pc igrica.
volim sve sto je vezano za draft. zato cu i reci . poleteli su mnogo oko tih igraca. sva trojca su talentovani igraci ali sa manama. nisam siguran da sa tri prve runde klincima i sa dvojcom sireva su dobili automatski velika pojacanja. moze lako da ispadne bust.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFC North: Chicago, Detroit, Green Bay, Minnesota - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu