NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 12

+22
Remblender
El Jefe runs San Diego
L.D.
Raising Arizona
KPGS
SymphonyX
kb8
viking
Nixx
Sirko
Freak
zokiruma
black & silver
Niger iz huda
Jacob
Peyton Manning
dr.dule
Danijel Lg
Zver
Vlado997
Miki HOF
penban
26 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 28]

26Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Uto 19 Nov 2013, 23:53

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Gazda Miki ::Homo će da guzi džajantse
i ja mislim,
giantsi se malo popalili, dobili nas bez Zeke, Philu, Vikingse i Raiderse
sve HOF timove. Ugasiće ih Dalas



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

27Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Uto 19 Nov 2013, 23:54

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Jacob ::Pre ce Ilija da naguzi koubojke a homo da zasere po obicaju
sreća pa Ilija ne ume da zasere



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

28Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 00:22

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Karolina je pokazala da ima sjajnu odbranu. Kao Sijetl prošle godine kad niko nije očekivao posle loše sezone. Pa zato grizu do kraja, treba stići do PO. Ipak mislim da Sijetl se ne troši toliko u odbrani. Znaju otprilike koliko mogu i da imaju dobar napad i zato će tek gristi u PO. Za sada samo po potrebi. Karolini ostaje da nastavi da bude za sada najbolja odbrana, jer tako može do PO. Napreduju iz tekme u tekmu. Mislim da će dobiti Majami.
U derbiju weeka, mislim da Denver dobija egal meč. I to da će biti pljusak poena. NE ne sme imati nekoliko vezanih pantova kao KC što i verujem da se neće desiti. Toma mora dići pas igru na malo viši nivo i evo prilike protiv skoro najlošije odbrane protiv pasa. Očekujem po 40 pokušaja pasa tj "vazdušno veče". S druge strane Denver pored pasa možda bi trebao probati nešto više po zemlji s obzirom da su Patriote tu loše u odbrani, ali ne verujem da će se to desiti.
Mislim da KC ne baš lagano ali ni previše teško dobija SD.
Ninersi će pregaziti DC. Nema šanse tri uzastopna poraza da im se dese.
Ptičurine ako misle do PO moraju pobediti s obzirom u kakvoj su diviziji. Indi nema tih problema, ali ne smeju se opustiti.
Ovnovi i Medjedi će biti čupavo. Pobeda domaćina, navijački protiv...
Mi i ljubičasti - bez komentara.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

29Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 08:10

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

penban ::
zokiruma ::
Vlado997 ::San Dijego da dobije Kanzas Siti?!
pa sansa uvek postoji

pogledaj CAR i KC prosle godine, a i ove sezone je bilo i vise nego dovoljno utakmica gde su favoriti gubili

SD ima dovoljno dobar napad za KC, mozda nisu imali dovoljno srece do sada, KC ima odbranu koja je imala i vise srece nego sto zasluzuje (protiv BAF je bilo smesno gledati), i odbrana je imala  srece da INT vraca za
TD, nema KC jaku odbranu kao recimo CAR ili u krajnjem slucaju SF. KCima srecnu odbranu. bar ja tako gledam na stvari
Hoces da kazes da SF ima jaku odbranu?
Pa to se ove godine nije bas dalo primetiti. KC ima odbranu koja vodi po broju sekova u ligi, igra odlicno, kreira greske protivnika sto je za odbranu najbitnije i spram drugih odbrana relativno kratko ostaje na terenu.

Ovo je takav sport da su iznenadjenja moguca, ali da tim koji je izgubio od Majamija utakmicu koju je morao da dobije protiv tima koji ne zna gde udara od problema da dobije KC... nesto ne verujem u to. Ne zameri, ali mislim da su to vise tvoje zelje kao navijaca Denvera, nego sto realno posmatras stvari.
upravu si ali i dalje nisam toliko ubedjen da KC odnosi laganu pobedu i da SD nema sanse Smile

u svakom slucaju ovo je moj favorit za termin od 19 00

svaka cast KC ali jedini tim koji je bio preko .5 je bio DEN i tu su izgubili Smile

doduse igrali su i protiv PHI u 3. kolu ali tada PHI bas i nije imala sce kockice na mestu

ovo za SF ne stoji bas ali ako ides tom logikom onda je STL tim koji rastura dok IND nema veze sa zivotom

btw i IND je izgubila od MIA na svom terenu

30Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 08:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

vidim da AR vec moze da baca

http://nfl.com/

31Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 08:24

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Week 12 - Page 2 Po110

AFC je izmenjao nosioce, DEN i KC su zamenili seed ove kao i IND i NE, sada IND ima prednost domaceg i slobodni su prvo kolo PO. NFC nema promene sem sto se ARI i dalje hrabro drzi u trci za 6. seed (kasno sam video da je DAL out umesto PHI Very Happy )



Poslednji izmenio zokiruma dana Sre 20 Nov 2013, 08:25, izmenjeno ukupno 1 puta

32Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 08:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

bilo bi lepo da Broncosi i Coltsi budu bye Cool 

http://nfl.com/

33Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 09:06

penban

penban
Moderator
Moderator

zokiruma ::
penban ::
zokiruma ::
Vlado997 ::San Dijego da dobije Kanzas Siti?!
pa sansa uvek postoji

pogledaj CAR i KC prosle godine, a i ove sezone je bilo i vise nego dovoljno utakmica gde su favoriti gubili

SD ima dovoljno dobar napad za KC, mozda nisu imali dovoljno srece do sada, KC ima odbranu koja je imala i vise srece nego sto zasluzuje (protiv BAF je bilo smesno gledati), i odbrana je imala  srece da INT vraca za
TD, nema KC jaku odbranu kao recimo CAR ili u krajnjem slucaju SF. KCima srecnu odbranu. bar ja tako gledam na stvari
Hoces da kazes da SF ima jaku odbranu?
Pa to se ove godine nije bas dalo primetiti. KC ima odbranu koja vodi po broju sekova u ligi, igra odlicno, kreira greske protivnika sto je za odbranu najbitnije i spram drugih odbrana relativno kratko ostaje na terenu.

Ovo je takav sport da su iznenadjenja moguca, ali da tim koji je izgubio od Majamija utakmicu koju je morao da dobije protiv tima koji ne zna gde udara od problema da dobije KC... nesto ne verujem u to. Ne zameri, ali mislim da su to vise tvoje zelje kao navijaca Denvera, nego sto realno posmatras stvari.
upravu si ali i dalje nisam toliko ubedjen da KC odnosi laganu pobedu i da SD nema sanse Smile

u svakom slucaju ovo je moj favorit za termin od 19 00

svaka cast KC ali jedini tim koji je bio preko .5 je bio DEN i tu su izgubili Smile

doduse igrali su i protiv PHI u 3. kolu ali tada PHI bas i nije imala sce kockice na mestu

ovo za SF ne stoji bas ali ako ides tom logikom onda je STL tim koji rastura dok IND nema veze sa zivotom

btw i IND je izgubila od MIA na svom terenu
Jeste, ali tada nije bilo ovih gluposti koje se desavaju sada da igracima iz OL. A ovo sto kazes za KC, pa jedini tim kojeg je Denver dobio preko 50% je KC (govorim o trenutnom stanju tih timova)



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

34Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 09:28

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

pa DEN ima napad koji je najbolji sto se tice poena u istoriji NFL-a, 1. su u broju osvojenih jardi, 39.8 prosecnih poena po utakmici i 1. u celom NFL-u (na drugom mestu su NO koji imaju 10 poena manje po mecu sto je moras priznati velika razlika, 1. påo broju osvojenih jardi pasom u celom NFLu, 51 TD i 1. u NFLu i po ovome.

KC je na 2. mestu po broju sekova, BAF je na 1. mestu sa 37 Smile

ne kazem ja da KC nije favorit u ovom mecu, ne kazem ja da SD igra super ali mislim da nije KC vec pobedio taj mec vec da SD ima sansu da iznenadi KC, ipak su oni diviziski rivali, igraju stalno jedni protiv drugih i poznaju se dobro, SD je srecom pobedio WAS a na isti fazon kako su oni pobedili WAS tako je i MIA pobedio njih. realno tesko da KC moze dobiti SD sa 2-3 TD prednosti, kontam da ce razlika biti jedan posed lopte a tu obe ekipe imaju sanse.

mada sacekajmo vikend da vidimo sta ce biti, nadam se da ce nam pruziti dobru i kvalitetnu utakmicu

35Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 09:29

Nixx

Nixx
Moderator
Moderator

HA! Za dva seeda ispred Stilersa, ko bi rekao da ćemo ovde biti na početku sezone. Prognozirali su nam 2 pobede u ovoj.



3rd&48


Week 12 - Page 2 Pbucket

36Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 09:29

Zver

Zver
VIP
VIP

Ne bih rado bio u koži Rajana Tanehila ove nedelje, kad se uzme u obzir stanje/sranje u kom se nalazi njegova OL i sposobnost odbrane Karoline da mu uradi mnogo ružnih stvari.



...Sa Vajominškog Univerziteta

37Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 09:52

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

sto ova ARI ima ludacki raspored do kraja, kao i CAR, ali ARI bas nema srece, zato NYJ imaju 2 tekme sa MIA i protiv OAK i CLI

38Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 09:57

penban

penban
Moderator
Moderator

Federico de Soya ::Ne bih rado bio u koži Rajana Tanehila ove nedelje, kad se uzme u obzir stanje/sranje u kom se nalazi njegova OL i sposobnost odbrane Karoline da mu uradi mnogo ružnih stvari.
+1



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

39Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:01

penban

penban
Moderator
Moderator

Vezano za napad Denvera. Jesu fantasticni ove sezone, Pejton igra kao lud, ima super orudzja... ali jedini tim koji ima jaku odbranu od svih koji su igrali sa Denverom je KC. Ta grupa iz KC-a nije nista uradila ove nedelje i oni to znaju i moraju da pokazu da je to bio samo los dan.

Mislim da ce KC sada vezati dve pobede.

Sto se tice naseg susreta sa Denverom, mislim da nas ocekuje duga noc. Ko bude imao bolju OL dobice.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

40Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:03

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

penban ::Vezano za napad Denvera. Jesu fantasticni ove sezone, Pejton igra kao lud, ima super orudzja... ali jedini tim koji ima jaku odbranu od svih koji su igrali sa Denverom je KC. Ta grupa iz KC-a nije nista uradila ove nedelje i oni to znaju i moraju da pokazu da je to bio samo los dan.

Mislim da ce KC sada vezati dve pobede.

Sto se tice naseg susreta sa Denverom, mislim da nas ocekuje duga noc. Ko bude imao bolju OL dobice.
suviše uprošćeno

možda odluči sasvim nešto treće

moraju sva tri tima da odigraju da bi se dobio Pajser i O,D,ST

41Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:05

penban

penban
Moderator
Moderator

Gazda Miki ::
penban ::Vezano za napad Denvera. Jesu fantasticni ove sezone, Pejton igra kao lud, ima super orudzja... ali jedini tim koji ima jaku odbranu od svih koji su igrali sa Denverom je KC. Ta grupa iz KC-a nije nista uradila ove nedelje i oni to znaju i moraju da pokazu da je to bio samo los dan.

Mislim da ce KC sada vezati dve pobede.

Sto se tice naseg susreta sa Denverom, mislim da nas ocekuje duga noc. Ko bude imao bolju OL dobice.
suviše uprošćeno

možda odluči sasvim nešto treće

moraju sva tri tima da odigraju da bi se dobio Pajser i O,D,ST
Pa ako nasa D# napravi dobar pritisak na Pejtona (pobedi njihovu OL), ako mu ne daju vremena da se pozicionira i saceka risivera da istrci rutu mozemo samo da se molimo da je risiver dropuje. Isto vazi za Tomu.
Nema boljih qb od njih kada im das vremena



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

42Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:11

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

posle DEN NE ima super raspored, sta god da urade u ovom vikendu ako dalje budu odigrali kako treba imaju 2. seed skoro zagarantovan. i ovaj ponedeljak odlazemo klincu odlazak u vrtic do 9-10, 2x zaredom DEN igra SNF Smile

nekako imam utisak da DEN igra opusteno, da imaju jos dosta rezerve u napadu, i onaj poraz protiv IND je bio vise stvar srece nego sto je IND stvarno bila bolja. Ma kada dodje PO kontam da ni KC ni DEN nece uraditi nista, mozda jedan tim i stigne do finala AFC ali tesko. Uglavnom se svuda moze procitati da je sledeci SB izmedju DEN i SEA ali cisto sumljam u DEN, samo da NE ne bude Smile

43Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:13

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

penjo

too many ifs...


ako pretpostavimo da će Pajser da igra na nivou kojim do sada igra(a sve govori da oće jer taj tim igra na konstantnom nivou) onda rodoljubi moraju da budu dobri u svim fazama, više nego dobri dodao bih.
Jer u dosadašnjim partijama su bile oscilacije u nivou igara.
Ako rodoljubi igraju na nivou iz Karoline ili protiv Jetsa nemaju šanse ako igraju na nivou partije protiv Saintsa ili Steelersa, eventualno Atlante onda ni Pajser nije nepobediv na Žiletu.

44Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:13

penban

penban
Moderator
Moderator

U SB iz AFC-a idu NYJ
U SB iz NFC-a idu NYG

Dva tima iz NY u SB u NY... ne moze bolje ni u filmovima



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

45Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:14

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa i nije bila neka partija protiv svetaca



STANE VAS SVE PRATI

46Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:14

Nixx

Nixx
Moderator
Moderator

Ako krenete da se prepucavate nećete dobro proći. WAS je imao nešto protiv Pejtona, bar u delu utakmice dok se nisu povratili i to treba primeniti. Ali slažem se, sva tri tima treba da igraju na nivou i očekivati od preokreta povoljnu priliku.



3rd&48


Week 12 - Page 2 Pbucket

47Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:16

penban

penban
Moderator
Moderator

Gazda Miki ::penjo

too many ifs...


ako pretpostavimo da će Pajser da igra na nivou kojim do sada igra(a sve govori da oće jer taj tim igra na konstantnom nivou) onda rodoljubi moraju da budu dobri u svim fazama, više nego dobri dodao bih.
Jer u dosadašnjim partijama su bile oscilacije u nivou igara.
Ako rodoljubi igraju na nivou iz Karoline ili protiv Jetsa nemaju šanse ako igraju na nivou partije protiv Saintsa ili Steelersa, eventualno Atlante onda ni Pajser nije nepobediv na Žiletu.
Pa da, ali sve te uktamice koje smo dobili pritiskali smo protivnickog QB-a, a Toma je imao vremena da popije kafu u dzepu. Slazem se da treba kompletan tim da odigra savrseno i nadam se da hoce, uprkos svim povredama.

Hoce li Ves igrati? Jos nista ne pisu...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

48Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:16

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Danijel Lg ::pa i nije bila neka partija protiv svetaca
slažem se. sekondari je bio slab

ali napad je dao najviše poena Steelersima u istoriji

49Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:19

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

penban ::
Gazda Miki ::penjo

too many ifs...


ako pretpostavimo da će Pajser da igra na nivou kojim do sada igra(a sve govori da oće jer taj tim igra na konstantnom nivou) onda rodoljubi moraju da budu dobri u svim fazama, više nego dobri dodao bih.
Jer u dosadašnjim partijama su bile oscilacije u nivou igara.
Ako rodoljubi igraju na nivou iz Karoline ili protiv Jetsa nemaju šanse ako igraju na nivou partije protiv Saintsa ili Steelersa, eventualno Atlante onda ni Pajser nije nepobediv na Žiletu.
Pa da, ali sve te uktamice koje smo dobili pritiskali smo protivnickog QB-a, a Toma je imao vremena da popije kafu u dzepu. Slazem se da treba kompletan tim da odigra savrseno i nadam se da hoce, uprkos svim povredama.

Hoce li Ves igrati? Jos nista ne pisu...
cenim da će biti tesna utakmica. Ipak rodoljubi gube utkamice najviše najviše zbog poroznog secondarija( moje mišljenje)

mada je protiv caroline DL bila veoma slaba, gotovo nikakav pritisak na Cama. Sem dva puta Ninko i Jones


50Week 12 - Page 2 Empty Re: Week 12 Sre 20 Nov 2013, 10:22

penban

penban
Moderator
Moderator

Da bi dobio Pejtona moras napraviti pritisak na njega od samog starta. Ne mora sek, ali baci ga na ledja nekoliko puta, nateraj ga da baci loptu pre nego sto zeli.

Dodatni problem je odlicna igra Morena ove sezone i to sto smo jako slabi protiv trcanja.

Nesto me nas napad ne plasi toliko. Mislim da CAR ima bolju odbranu nego DEN i da ce Tomi biti mnogo lakse nego sto je bilo u ponedeljak. Problem ce biti ukoliko uzmemo da se nadigravamo sa njima...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 28]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći

Similar topics

-

» Week 8
» Week 16
» Week 17
» Week 10
» Week 15

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu