NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Kansas City Chiefs

Kansas City Chiefs

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 35 od 36]

851Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 08 Feb 2021, 19:29

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ne mora nuzno broj titula da igra, moci ce Brejdija da ugrozi neko i sa 5 SB. Sredina u kojoj igra, njegov trener i gomila varijabli moze da ponisti faktor broj titula. Durability ce zbog Brejdija isto da bude bitan.

852Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 08 Feb 2021, 19:57

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Steelers ::
@Peyton Manning ::

Zbog ovog pasa i pasa pre toga, na 3rd and 9 smatram da ce Mahomes mozda i biti GOAT. Ovo je nestvarno.

Mada je Brady zacementirao svoj legacy, a kako deluje, mozda doda i jos. Igrace jos 2-3 sezone.
nece Brejdi vise titula osvajati
ali je sa sinocnjom potvrdio da ce biti najveci svih vremena u blizoj buducnosti.

Mahoms mozda bude tehnicki bolji qb, ali nakon sinoc skoro sam pa siguran da nece prestici Brejdija po broju titula, pa samim tim nece biti smatran najboljim svih vremena
Meni je onaj nastup sinoc samo potvrdio da je lik u svakom pogledu real deal. Ne treba zaboravit da ce na operaciju posle sezone, OL smo spomenuli vec.
Sinoc prvi put izgubio sa 10+ razlike, to je potpuno nestvaran podatak.
NFL je potpuno nepredvidiv, moze uzet jos 5-6 titula, a moze se desit da ne uzme nijednu.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

853Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 08 Feb 2021, 20:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Slazem se, ne mora neko imati 7 titula. A isto se slazem i da je to NFL, ko zna sta ce biti. Ko bi rekao da ce Peyton zavrsiti sa 2 titule i to jedva, da ce ARod imati jednu i slicno. Mozda Mahomes ne bude imao toliko uspeha u buducnosti, u smislu titula.

U svakom slucaju, Brady je zacementirani GOAT za sad.

http://nfl.com/

854Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 08 Feb 2021, 20:47

Sirko

Sirko
VIP
VIP
Sto se tice rezervne OL Chiefsa ono je horor bio. Skoro svaki snep istog trena kad krene akcija Mahomes vec mora da bezi glavom bez obzira. Ja to u zivotu nisam video. Plus to nisu neki prosecni defanzivci nego vrhunski. Jezivo. Ne mali broj bilo kojih drugih QBova bi zavrsio tekmu pre kraja...

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

855Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 08 Feb 2021, 20:59

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Ne kuzim vase komentare. Znaci ako Mahomes uzme 5 sb,on ce biti GOAT,a ne Brady. Ne kuzim po cemu to zakljucujete???

856Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 08 Feb 2021, 21:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ako osvoji jos cetiri sa KC (u sta licno ne verujem jer je u pitanju grad Kanzas), onda moze sigurno stati rame uz rame.

Svaka veca brojka je impresivnija ako se to desi van NY, LA, Bostona, SF i Cikaga.

857Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 08 Feb 2021, 21:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@Cenci ::Ne kuzim vase komentare. Znaci ako Mahomes uzme 5 sb,on ce biti GOAT,a ne Brady. Ne kuzim po cemu to zakljucujete???
Pa jel su SB jedino merilo kvaliteta? Nije to indivudualni sport.

Sa 5 SB bi bio drugi svih vremena u toj kategoriji, a u svemu ostalom ce svakako biti najbolji. Dovoljno za GOAT.

Ali treba doci i do 3 SB, a ne 5.

858Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 09:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kako neko može biti GOAT ako u PO ima skor 0-2 protiv GOATa kojeg bi kao trebo skinut sa trona?

Mahomes će biti i ostati QB Poglavica od sad pa nadalje i ubuduće, ništa više od toga...

A ako mu ne poprave OL, više će provest vremena na rehabilitacijama nego na terenu pa je onda i ta pozicija QB upitna...

Kansas City Chiefs - Page 35 Lakers10

859Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 10:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@kb8 ::Kako neko može biti GOAT ako u PO ima skor 0-2 protiv GOATa kojeg bi kao trebo skinut sa trona?
Prva sezona i to na produzetke izgubio. Nije taj mec bas merodavan toliko.

860Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 10:24

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Krece recency bias nakon poraza kao i obicno.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

861Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@kb8 ::Kako neko može biti GOAT ako u PO ima skor 0-2 protiv GOATa kojeg bi kao trebo skinut sa trona?

Kako nije, igrali su, Tomica je dobio i to na Streloglavu...

I više nego dovoljno...

Al OK, eo sad ću i reć po ne znam koji put pa da se više ne zamaram tim pričama, Mahomes nikad neće biti ni blizu tome da bude u konverzaciji za GOATa, bez obzira na taj skor protiv Tomice i bez obzira koliko ljudi sada sline na to što on radi, tj. radio je...

862Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@kb8 ::

Mahomes nikad neće biti ni blizu tome da bude u konverzaciji za GOATa, bez obzira na taj skor protiv Tomice i bez obzira koliko ljudi sada sline na to što on radi, tj. radio je...
Zbog cega to mislis?

Ko je ikada igrao kao on i imao brojke kao on u prve tri sezone?

863Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:34

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Za brojke vjerujem nitko jer nitko nije igro u ovo pičkasto vrijeme kad su QB zaštićeniji od polarnih medvjeda tako da to uopće ne računam, brojke i statistika su ko bikini i nisu relevantne što se mene tiče po ovom pitanju...

A ko je igro i obećavo pa na kraju ma'una, su vako iz glave recimo Dan Marino pa čak i Zeka, kako su im karijere krenule i što su sve obećavale, trebali su napraviti puno više od onoga što su napravili pa tako mislim da će proć i Mahomes...

Da ne pričam da je čo'ek već sad imao nekoliko dobranih ozljeda i sekundica mu fali da ga skrše totalno, nekako imam osjećaj za filing da neće dugo izdržat, čak štoviše, usudio bi se reć da neće odradit pola milijarde težak ugovor do kraja...

864Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Aha, zato mislis. Ok, to ima smisla i moze se desiti naravno.

Ja sam shvatio tvoj komentar kao da on nema upside za potencijalnog GOAT.

865Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:40

Zver

Zver
VIP
VIP
Sad će Blento nabirikat pet SB-ova u idućih sedam sezona, pa će te vi drugu priču pričat. da da

...Sa Vajominškog Univerziteta

866Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:52

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@kb8 ::Za brojke vjerujem nitko jer nitko nije igro u ovo pičkasto vrijeme kad su QB zaštićeniji od polarnih medvjeda

https://youtu.be/hEzHXXjPndA?t=483

Bas neki dan gledam ovaj snimak i vidim ovu situaciju gde dva DL Eaglesa skacu na Montanu dok je ovaj na zemlji vec predao se. Mislim se danas da se desi ovo padale bi zastavice ko kisa.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

Zver likes this post

867Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@Ol' Dirty Bastard ::
@kb8 ::Za brojke vjerujem nitko jer nitko nije igro u ovo pičkasto vrijeme kad su QB zaštićeniji od polarnih medvjeda

Bas neki dan gledam ovaj snimak i vidim ovu situaciju gde dva DL Eaglesa skacu na Montanu dok je ovaj na zemlji vec predao se. Mislim se danas da se desi ovo padale bi zastavice ko kisa.
To realno i ne treba da se desava.

Divljacki i bespotrebni potezi koji skracuju karijeru. Veci je problem sto se DPI svira za sve moguce, a OPI skoro nikad.

868Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:56

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@Peyton Manning ::Aha, zato mislis. Ok, to ima smisla i moze se desiti naravno.

Ja sam shvatio tvoj komentar kao da on nema upside za potencijalnog GOAT.

Ima definitivno upside, posebno i poradi pravila i Lige koja je danas di se bacaju lopte ko nikad do sada...

Plus što trenutno ne vidim u AFC momčad koja im može parirat pa mu je i to plus da se u konferenciji igra i nabija statse...

Al kad se sve zbroji i oduzme za tamo ne znam koliko godina, mišljenja sam trenutno da neće biti ono što su neki očekivali da će biti, Mt. Rushmore i te fore...

869Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 11:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator

To realno i ne treba da se desava.

Divljacki i bespotrebni potezi koji skracuju karijeru. Veci je problem sto se DPI svira za sve moguce, a OPI skoro nikad.

Pa eo sad npr i to, da su pravila tada bila ko što su danas i taj West Coast napad koji smo imali i koji je jebo mačku mater di god je došao, Joe bi imo svemirske brojke u svim kategorijama i naslova ko Bill Russell...

Al šta je tu je sade, zato su meni te priče oko GOATa totalno bezveze kad su statistike u pitanju, različita vremena, različita pravila i brojke...

870Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 12:15

Zver

Zver
VIP
VIP

Relativno skoro gledam neke highlightse Lorensa Tejlora i skontam kako bi da danas igra bio na gorem glasu od Burficta. Pola onih njegovih teklova ili sekova su 15 yds penalties. Pola utakcia ne bi završio jer bi ga isključili zbog dva teška faula. Više bi proveo suspendovan nego na terenu. Ali druga vremena, drugi običaji, verovatno još uvek važeći defanzivni GOAT.

...Sa Vajominškog Univerziteta

871Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 09 Feb 2021, 20:32

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Patrick Mahomes will undergo surgery to repair a torn plantar plate in his foot.

Mahomes "will almost certainly be off the field" for most of the offseason as he recovers from surgery on the turf toe that hampered his mobility in the postseason. He should be ready to roll for the start of the 2021 season.

Kansas City Chiefs - Page 35 Tim

872Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Pet 05 Mar 2021, 09:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator
The Kansas City Chiefs have sold the naming rights to Arrowhead Stadium, which will now be known as GEHA Field at Arrowhead Stadium.

873Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 11 Mar 2021, 17:08

Nik88

NFL Player
NFL Player
Mitchell Schwartz, RT
Released by Kansas City (KC), clearing $6.255M of cap

Eric Fisher, LT
Released by Kansas City (KC), clearing $12M of cap space

Shocked

874Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 11 Mar 2021, 19:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Jesu doziveli ozbiljne povrede i u poslednjim godinama ugovora su, ali opet jako cudna odluka da obojicu otpuste. Upravo je njihov izostanak glavni razlog sto su izgubili SB onako ubedljivo.

875Kansas City Chiefs - Page 35 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 11 Mar 2021, 20:35

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ko zna u kakvom stanju je Schwartz cim su ga cutovali, lik je bio TOP3 RT prije ove sezone.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 35 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu