NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Fudbal » Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 33 od 36]

801Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 12 Nov 2018, 20:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Potpuno sam zaboravio da gledam River-Boca. Ali bilo 2-2, tako da krecu od 0 u revansu jer kod njih ne vazi gol u gostima. Revans se ne sme zaboraviti.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

802Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Čet 15 Nov 2018, 18:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 46389054_1765671390228613_7093916213432025088_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fbeg2-1

803Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Čet 15 Nov 2018, 19:07

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
@Peyton Manning ::Potpuno sam zaboravio da gledam River-Boca. Ali bilo 2-2, tako da krecu od 0 u revansu jer kod njih ne vazi gol u gostima. Revans se ne sme zaboraviti.
kad je revans?

804Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Čet 15 Nov 2018, 20:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Rasha ::
@Peyton Manning ::Potpuno sam zaboravio da gledam River-Boca. Ali bilo 2-2, tako da krecu od 0 u revansu jer kod njih ne vazi gol u gostima. Revans se ne sme zaboraviti.
kad je revans?
Mislim da je 24. u 21h, proveri jos

805Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Ned 18 Nov 2018, 23:16

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
hteo sam da pitam ova liga nacija, za cega je to?

806Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 01:56

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Ni za šta, golom kurcu ne služi.

807Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 09:12

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
da ubije termine na sportklubu

808Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 10:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ni meni nije jasno

809Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 10:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da se operu pare...

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Lakers10

810Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 11:14

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mora neko da zaradi

811Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 13:48

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Meni je takmicenje odlicno, izbacili su besmislene prijateljske utakmice i ovako se bar igra za nesto. Najdebilnija stvar je kad u sred sezone se pozovu igraci da odigraju prijateljsku za reprezntaciju gde ne mogu da dobiju nista osim povrede. Ovako je bar sistem takmicenja zanimljiv, ima interesantnih meceva i u igri je Evropsko prvenstvo.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

812Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 15:49

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
@Ol' Dirty Bastard ::Meni je takmicenje odlicno, izbacili su besmislene prijateljske utakmice i ovako se bar igra za nesto. Najdebilnija stvar je kad u sred sezone se pozovu igraci da odigraju prijateljsku za reprezntaciju gde ne mogu da dobiju nista osim povrede. Ovako je bar sistem takmicenja zanimljiv, ima interesantnih meceva i u igri je Evropsko prvenstvo.
ali cekaj sta je cilj? Za cega se igra?

813Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 15:50

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ja bih mozda i vise pratio Ligu Nacija, ali smo opet postali sprdnja od repke pa pogledao nesto malo i to oba meca protiv Rumuna.

Mozda sam zeleo prvu tekmu protiv Djetica u Podgorici da pogledam, ali izabrao sam da odem u teretanu. lol!

Pobeda protiv Litvanaca i u finalnom smo turniru zajedno sa tri pobednika drugih grupa. Pobednik ce igrati EP, po kvalitetu niko nam nije priblizan ali umemo da zaseremo protiv manjih ekipa.

814Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 16:02

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
@Niger iz huda ::Ja bih mozda i vise pratio Ligu Nacija, ali smo opet postali sprdnja od repke pa pogledao nesto malo i to oba meca protiv Rumuna.

Mozda sam zeleo prvu tekmu protiv Djetica u Podgorici da pogledam, ali izabrao sam da odem u teretanu. lol!

Pobeda protiv Litvanaca i u finalnom smo turniru zajedno sa tri pobednika drugih grupa. Pobednik ce igrati EP, po kvalitetu niko nam nije priblizan ali umemo da zaseremo protiv manjih ekipa.
pa kolko ce to onda timova igrati EP ako samo pobednici 4 lige (a,b,c,d) idu tamo? Igrace 4 reprezentacije?

815Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 16:03

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Dobra stvar je sto se moze na EP preko Lige ako se izduva u kvalifikacijama.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

816Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 16:05

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
4 sa Lige Nacija+20 reprezentacija iz kvalifikacija. Dve prvoplasirane reprezentacije iz svake grupe(ima ih 10).

Mrzi me da guglam sta ako se desi da ista reprezentacija izbori plasman kroz kvalifikacije+osvoji Ligu Nacija.

Od marta pa do novembra sledece godine traju kvalifikacije. Poslednji ucesnici znace se u martu.

817Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 16:14

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
joj pa to se prakticki igra dve kvalifikacije za EP uzas

Ako mi pobedimo Ligu C (u ligi nacija) zasto bi igrali kvalifikacije za EP? (kad bi se kvalifikovali)

818Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 22:03

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@Rasha ::joj pa to se prakticki igra dve kvalifikacije za EP uzas

Ako mi pobedimo Ligu C (u ligi nacija) zasto bi igrali kvalifikacije za EP? (kad bi se kvalifikovali)

Prvo se igraju grupe LN pa onda kvalifikacije za evropsko pa onda Plej OF LN. Znaci ako ne uspemo da se kvalifikujemo regularno u kvalifikacijama onda mozemo preko Plej Ofa LN naravno ako si se kvalifikovao u Plej Of LN Smile

Jedina losa stvar je sto ce se kvalifikovati na evropsko neka od ekipa iz Lige D a tu su uglavnom sve miki maus reprezntacije. Medjutim vec od narednog ciklusa ce se sve to izmesati pa ce biti drugacije.

R.I.P Keith Flint Sad

819Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 23:36

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
aha tako ide

znaci ta LN mu dodje kao neka druga sansa za EP

820Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Pon 19 Nov 2018, 23:44

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Bas tako.

R.I.P Keith Flint Sad

821Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Sre 21 Nov 2018, 10:39

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Ovo miki maus takmicenje treba bojkotovati bas kao i EP koje ce na kraju igrati 48 nacija.

Izbacili ljudi prijateljske.Kao,koji je motiv nekom nemackom fudbaleru da igra protiv neke Malte?

Majku mu,hajde onda da iskreno kazemo, nestao je i poslednji gram patriotizma i nacionalnog ponosa.

822Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Sre 21 Nov 2018, 10:52

Blento

Blento
VIP
VIP
ja bi reprezentativni fudbal ukinuo još pre deset godina...i ne samo fudbal...

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

823Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Sre 21 Nov 2018, 10:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Wild Raven ::ja bi reprezentativni fudbal ukinuo još pre deset godina...i ne samo fudbal...

Nego i tenis? Very Happy

824Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Sre 21 Nov 2018, 11:07

Blento

Blento
VIP
VIP
i tenis, i basket, i hokej...

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

825Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Empty Re: Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema taj Sre 21 Nov 2018, 11:33

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@Zona do trona ::Ovo miki maus takmicenje treba bojkotovati bas kao i EP koje ce na kraju igrati 48 nacija.

Izbacili ljudi prijateljske.Kao,koji je motiv nekom nemackom fudbaleru da igra protiv neke Malte?

Majku mu,hajde onda da iskreno kazemo, nestao je i poslednji gram patriotizma i nacionalnog ponosa.

Nema to veze sa Nemackom i Maltom, oni ce svakako opet igrati kvalifikacije pa ce izvuci nekog cipiripi protivnika pa ce morati da igraju. Ima veze sa besmislenim prijateljskim utakmicama u sred sezone. Igras utakmicu koja uopste nije takmicarska i jedino sto mozes da dobijes iz svega je da zaradis povredu. Ovako se bar za nesto igra. Bilo je bas interesantnih meceva ovih dana.
A za broj ekipa se slazem i pogotovo ce biti debilno sto ce Belorusija, Gruzija, Makedonija mozda igrati Evropsko ali kad je vec takva situacija i nece se promeniti onda je Liga Nacija odlicna stvar.

R.I.P Keith Flint Sad

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 33 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu