NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema

+30
penban
Miki HOF
SymphonyX
Parangal
Pit Bull
Bugi
Peyton Manning
kb8
dr.dule
Srbistuta
Zona do trona
Palermo
viking
pixi
Mos Def
Zver
Vlado997
Cenci D
Steelers
Raising Arizona
Niger iz huda
Sirko
black & silver
maminho
Kovac
Pohovani feniks
Danijel Lg
Freak
markosto
klodovik
34 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 33 od 41]

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Potpuno sam zaboravio da gledam River-Boca. Ali bilo 2-2, tako da krecu od 0 u revansu jer kod njih ne vazi gol u gostima. Revans se ne sme zaboraviti.

http://nfl.com/

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 46389054_1765671390228613_7093916213432025088_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fbeg2-1

http://nfl.com/

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

Peyton Manning ::Potpuno sam zaboravio da gledam River-Boca. Ali bilo 2-2, tako da krecu od 0 u revansu jer kod njih ne vazi gol u gostima. Revans se ne sme zaboraviti.
kad je revans?

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Rasha ::
Peyton Manning ::Potpuno sam zaboravio da gledam River-Boca. Ali bilo 2-2, tako da krecu od 0 u revansu jer kod njih ne vazi gol u gostima. Revans se ne sme zaboraviti.
kad je revans?
Mislim da je 24. u 21h, proveri jos

http://nfl.com/

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

hteo sam da pitam ova liga nacija, za cega je to?

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ni za šta, golom kurcu ne služi.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

da ubije termine na sportklubu




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ni meni nije jasno

http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da se operu pare...



Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

mora neko da zaradi




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 33 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Meni je takmicenje odlicno, izbacili su besmislene prijateljske utakmice i ovako se bar igra za nesto. Najdebilnija stvar je kad u sred sezone se pozovu igraci da odigraju prijateljsku za reprezntaciju gde ne mogu da dobiju nista osim povrede. Ovako je bar sistem takmicenja zanimljiv, ima interesantnih meceva i u igri je Evropsko prvenstvo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

Ol' Dirty Bastard ::Meni je takmicenje odlicno, izbacili su besmislene prijateljske utakmice i ovako se bar igra za nesto. Najdebilnija stvar je kad u sred sezone se pozovu igraci da odigraju prijateljsku za reprezntaciju gde ne mogu da dobiju nista osim povrede. Ovako je bar sistem takmicenja zanimljiv, ima interesantnih meceva i u igri je Evropsko prvenstvo.
ali cekaj sta je cilj? Za cega se igra?

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja bih mozda i vise pratio Ligu Nacija, ali smo opet postali sprdnja od repke pa pogledao nesto malo i to oba meca protiv Rumuna.

Mozda sam zeleo prvu tekmu protiv Djetica u Podgorici da pogledam, ali izabrao sam da odem u teretanu. lol!

Pobeda protiv Litvanaca i u finalnom smo turniru zajedno sa tri pobednika drugih grupa. Pobednik ce igrati EP, po kvalitetu niko nam nije priblizan ali umemo da zaseremo protiv manjih ekipa.

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

Niger iz huda ::Ja bih mozda i vise pratio Ligu Nacija, ali smo opet postali sprdnja od repke pa pogledao nesto malo i to oba meca protiv Rumuna.

Mozda sam zeleo prvu tekmu protiv Djetica u Podgorici da pogledam, ali izabrao sam da odem u teretanu. lol!

Pobeda protiv Litvanaca i u finalnom smo turniru zajedno sa tri pobednika drugih grupa. Pobednik ce igrati EP, po kvalitetu niko nam nije priblizan ali umemo da zaseremo protiv manjih ekipa.
pa kolko ce to onda timova igrati EP ako samo pobednici 4 lige (a,b,c,d) idu tamo? Igrace 4 reprezentacije?

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Dobra stvar je sto se moze na EP preko Lige ako se izduva u kvalifikacijama.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

4 sa Lige Nacija+20 reprezentacija iz kvalifikacija. Dve prvoplasirane reprezentacije iz svake grupe(ima ih 10).

Mrzi me da guglam sta ako se desi da ista reprezentacija izbori plasman kroz kvalifikacije+osvoji Ligu Nacija.

Od marta pa do novembra sledece godine traju kvalifikacije. Poslednji ucesnici znace se u martu.

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

joj pa to se prakticki igra dve kvalifikacije za EP uzas

Ako mi pobedimo Ligu C (u ligi nacija) zasto bi igrali kvalifikacije za EP? (kad bi se kvalifikovali)

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Rasha ::joj pa to se prakticki igra dve kvalifikacije za EP uzas

Ako mi pobedimo Ligu C (u ligi nacija) zasto bi igrali kvalifikacije za EP? (kad bi se kvalifikovali)

Prvo se igraju grupe LN pa onda kvalifikacije za evropsko pa onda Plej OF LN. Znaci ako ne uspemo da se kvalifikujemo regularno u kvalifikacijama onda mozemo preko Plej Ofa LN naravno ako si se kvalifikovao u Plej Of LN Smile

Jedina losa stvar je sto ce se kvalifikovati na evropsko neka od ekipa iz Lige D a tu su uglavnom sve miki maus reprezntacije. Medjutim vec od narednog ciklusa ce se sve to izmesati pa ce biti drugacije.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

aha tako ide

znaci ta LN mu dodje kao neka druga sansa za EP

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Bas tako.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovo miki maus takmicenje treba bojkotovati bas kao i EP koje ce na kraju igrati 48 nacija.

Izbacili ljudi prijateljske.Kao,koji je motiv nekom nemackom fudbaleru da igra protiv neke Malte?

Majku mu,hajde onda da iskreno kazemo, nestao je i poslednji gram patriotizma i nacionalnog ponosa.

Zver

Zver
VIP
VIP

ja bi reprezentativni fudbal ukinuo još pre deset godina...i ne samo fudbal...



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::ja bi reprezentativni fudbal ukinuo još pre deset godina...i ne samo fudbal...

Nego i tenis? Very Happy

Zver

Zver
VIP
VIP

i tenis, i basket, i hokej...



...Sa Vajominškog Univerziteta

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Ovo miki maus takmicenje treba bojkotovati bas kao i EP koje ce na kraju igrati 48 nacija.

Izbacili ljudi prijateljske.Kao,koji je motiv nekom nemackom fudbaleru da igra protiv neke Malte?

Majku mu,hajde onda da iskreno kazemo, nestao je i poslednji gram patriotizma i nacionalnog ponosa.


Nema to veze sa Nemackom i Maltom, oni ce svakako opet igrati kvalifikacije pa ce izvuci nekog cipiripi protivnika pa ce morati da igraju. Ima veze sa besmislenim prijateljskim utakmicama u sred sezone. Igras utakmicu koja uopste nije takmicarska i jedino sto mozes da dobijes iz svega je da zaradis povredu. Ovako se bar za nesto igra. Bilo je bas interesantnih meceva ovih dana.
A za broj ekipa se slazem i pogotovo ce biti debilno sto ce Belorusija, Gruzija, Makedonija mozda igrati Evropsko ali kad je vec takva situacija i nece se promeniti onda je Liga Nacija odlicna stvar.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 33 od 41]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu