NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 11]

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mislim da u Bostonu ne planiraju igranje ove godine u PO. realni su da su Bafalo i NYJ jace ekipe.

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers - Page 11 Dres Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers - Page 11 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
veceras da dobijemo Bengalse pa sledece kolo Rejvense, racunica je jasna Laughing
jos Braunsi da izgube i idemo na celo divizije Konj kenja

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers - Page 11 Roster

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Za Kerove ćemo se mi pobrinuti, to nije problem al ovo drugo, hmmm...

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers - Page 11 14523112

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
gde nestade ona odbrana Baltimora

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers - Page 11 Dres Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers - Page 11 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Pasce u grotlu Hajnc Filda

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers - Page 11 Roster

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Spremamo 2 saopstenja u skladu sa tokom i ishodom meca

Čelični: NFL radi na urušavanju Pitsburga, žalićemo se
Dan nakon derbija sa Baltimorom oglasio se prvi operativac Stilersa optuživši NFL da je kriminalna organizacija koja sistemski radi na urušavanju Pitsburga: Sudijska sedmorka na čelu sa Voltom Andersonom učinila je sve da onemogući pošteno odigravanje utakmice. Žalićemo se krovnoj kući fudbala IFAF-u, a u narednim danima ćemo duboko analizirati naše dalje učešće u ovom takmičenju, dok je na njegovom čelu Tole Rodžer Gudel.

Čelični: Derbi opravdao očekivanja, veća volja presudila
Dan nakon derbija sa Baltimorom oglasio se prvi operativac Stilersa izjavivši da je derbi opravdao očekivanja: Bio je to praznik fudbala a veća volja naših igrača je odlučila utakmicu. Pohvala sudijama na fer i korektnom suđenju kao i publici koja je bez većih incidenata propratila ovu utakmicu.

Blento

Blento
VIP
VIP
Možeš kod Čove u PR da radiš.... Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Blento ::Možeš kod Čove u PR da radiš.... Very Happy
ili kod djembelog advokata, poznavaoca rimskog prava

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da nije Ravensa, točno bi mogli stavit lokot na ovu smijuriju od divizije...

Doduše, nije ni cijela konferencija niš bolja, čast izuzecima...

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers - Page 11 14523112

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nisu se ni Ravensi proslavili do sad.

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ni blizu al to sam više navijački reko...

Objektivno, zatvaraj topic i baci ključ...

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Liga radi protiv nas, vratice se Runi nikad jaci

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Raspored Stilersa

BROWNS
AT BENGALS
BROWNS
AT CARDINALS
BILLS
AT JETS
AT RAVENS

Izgubice jednu od Klivlenda cisto da napokon odigraju protiv tradicije. U zadnjih 30 okrsaja sa njima Klivlend je slavio 3 puta. Big Bena im nema tako da imaju sansi, ne znam, mozda su dobili samo 1 utakmicu kad je on starter.
Ostatak rasporeda nije prekomplikovan. Sa 2 poraza do kraja moze Pitsburg u plejof.

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Cardinals i Jets u gostima su kljucne utakmice po meni. Tu ce se lomit koplja.

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Tri naredne dobiti, obavezno.

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Mora napad drasticno da se poboljsa, inace uzalud da ulaze u plejof ako nista nece uraditi
Odbrana je uz vasu najjaca u ligi, ali ne moze da postize poene i drzi tim u igri svaku utakmicu kao sinoc

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Sve vise i vise mi se cini da 9-7 u AFC nece biti dovoljno za play-off.

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::Mora napad drasticno da se poboljsa, inace uzalud da ulaze u plejof ako nista nece uraditi
Vraca se Conner, sigurno ce biti bolje

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu