NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 9 od 10]

Wild Raven

VIP
VIP
Kad dođete do brojke 25 onda se javi Very Happy

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

Mifoche

NFL Star
NFL Star
FdS ::Kad dođete do brojke 25 onda se javi Very Happy

Имамо ми још кандидата, бар 20 да премашимо Very Happy

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Пласирасмо се. Фала Chiefs-има, показали су како се игра одбрана. Чини ми се да улазимо у плејоф као никад већи аутсајдери, али то је само олакшање за овај тим. Најбоље играју кад сви од њих очекују да изгубе.

Ја сам лично презадовољан овом сезоном, циљ је остварен, сад све преко тога је велики бонус. У плејофу је све могуће.

Raising Arizona

Moderator
Moderator
@Mifoche ::Пласирасмо се. Фала Chiefs-има, показали су како се игра одбрана. Чини ми се да улазимо у плејоф као никад већи аутсајдери, али то је само олакшање за овај тим. Најбоље играју кад сви од њих очекују да изгубе.

Ја сам лично презадовољан овом сезоном, циљ је остварен, сад све преко тога је велики бонус. У плејофу је све могуће.

Sto mi to nesto poznato  Very Happy

photo AZcardsscript.gif

Mifoche

NFL Star
NFL Star
@Raising Arizona ::
@Mifoche ::Пласирасмо се. Фала Chiefs-има, показали су како се игра одбрана. Чини ми се да улазимо у плејоф као никад већи аутсајдери, али то је само олакшање за овај тим. Најбоље играју кад сви од њих очекују да изгубе.

Sto mi to nesto poznato  Very Happy

Кад играш у конференцији са Tомицом и Пејтоном увек си аутсајдер Neutral Штета за Аризону, да је ситуација са QB-oм боља вероватно би сад паузирали до дивизијске рунде.

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@Ol' Dirty Bastard ::Evo ja cu da budem optimista u nasem taboru. Zadnje kolo pobeda nas KC-a i Steelersa, onda lagana pobeda u WC protiv celicnih. Znaci vec polako da se spremamo za duel protiv Patsa Smile

Jos da sam ovo odigrao bilo bi i para nekih Very Happy

kb8

Moderator
Moderator
— Joe Flacco may be about to lose major offensive weapons
— Bengals need to find pass rushers if they're going to do more damage
— Same old story in Cleveland: Who's the quarterback?
— First priority in Pittsburgh? Taking care of Roethlisberger's long-term future

penban

Moderator
Moderator
Neke moje predikcije:

1. Cinncinati

Nekako su najkonstantniji ovih godina... Dobri RB, odličan WR, solidna odbrana

2. Pittsburgh

Najviše zbog suspenzija i toga što im je odbrana work in progress, ali ulaze u PO 100%

3. Baltimore

Totalno nedefinisan tim. Malo plejmejkera u napadu, malo plejmejkera u odbrani.

4. Cleveland

Klivlend.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

Sirko

VIP
VIP
PIT 10-6
CIN 9-7
BAL 9-7
CLE 6-10

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

kb8

Moderator
Moderator
Čupavo...

Bengalsi truba a Čeličari baš tako nekako, možda pola tekme ispred...

KPGS

VIP
VIP
@Sirko ::PIT 10-6
CIN 9-7
BAL 9-7
CLE 6-10

Koga ce to govna da pobede (dajem im 3 pobede max)!

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Cinncinati
Pittsburgh 51% drugi
Baltimore 49% drugi
Cleveland

Miki HOF

Moderator
Moderator
Kakva meh divizija

Sirko

VIP
VIP
@KPGS ::
@Sirko ::PIT 10-6
CIN 9-7
BAL 9-7
CLE 6-10

Koga ce to govna da pobede (dajem im 3 pobede max)!

nagurace nekako kao i prethodnih godina

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@Miki HOF ::Kakva meh divizija

meh divizija prosle godine 3 plej of tima Smile

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Mozda smo meh divizija u septembru, ali u januaru ne postoji tim u ligi koji bi da igra s nama.

@Penban
Baltimor nedefinisan - mozes da kazes da su losi ovde ili onde, ali nedefinisani sigurno nismo. U napadu je jasno definisana igra trcanjem kao osnov svega, iza top3 ofanzivne linije u ligi. Odbrana ce opet biti top 10.

penban

Moderator
Moderator
Možda sam se pogrešno izrazio, ali meni je nedefinisan u smislu da vam je prethodnih sezona odbrana davala karakter, a to sada ne vidim.

Mislim ostali ste tu bez dosta velikih imena. Sekundari nije baš jak. Koliko vidim, snaga tog dela tima su Sags i Dumervil (možda grešim).

Napad, sem Stiva Smita nema pretnje po protivnički sekundari, a imate qb-a koga plaćate 100 miliona.

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

penban

Moderator
Moderator
@Mifoche ::Mozda smo meh divizija u septembru, ali u januaru ne postoji tim u ligi koji bi da igra s nama.

Sa vama, pa ajde donekle i sa PIT ne bi voleli da igraju, jer nisu dobili PO utakmicu četiri godine... Sa CIN bi svi igrali u januaru Very Happy

Mifoche

NFL Star
NFL Star
@Penban

Prosle godine je napad nosio Baltimor. Odbrana je imala problema zbog puno povreda, narocito pozadi. Trcanje je osnov svega.

Ako Jimmy Smith i Will Hill budu zdravi, bicemo dosta bolji nego prosle godine.

Uzesmo Perriman-a, videcemo dal ce biti sta od njega. Imamo 3 dobra, mlada TE.

kb8

Moderator
Moderator
The Steelers and Bengals did not even wait until kickoff, mixing it up on the field before the game. The AFC North … they don’t like each other.

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Jos Big Ben da se skrlja do kraja i batal za celu diviziju. Ne secam se da je nekada bilo ovoliko povreda.

Peyton Manning

Admin
Admin

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
DeAngelo Williams voli često da ubija dosadu prozivanjem po tviteru, ali mu to baš i ne ide od ruke.

kb8

Moderator
Moderator

Na pola smo puta pa da vidimo tablicu ko tu koga kerebeči i ko će na kraju uhvatit PO...

Steelers / Ravens (ako ih zdravlje nekako posluži) mrtva trka do kraja...

Bengalse jednostavno ne vidim da mogu išta tu napraviti...

dr.dule

Admin
Admin
mislim da ce Pit uzeti diviziju. sada kada se Ben zagreje, ocekujem bar 7 pobeda do kraja.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu