NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers

Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 8 od 10]

penban

Moderator
Moderator
Svake godine lupetam pa ajde i ove da dam prognozu kako ce izgledati raspored na kraju

1. Baltimore

Dolazak Kubijaka na mesto OC mnogo donosi timu. Stiv Smit je jedan od najboljih WR u ligi godinama u nazad i ono sto treba njima u napadu.

2. Cinncinati

Jeste da su izgubili OC i DC kao i par igraca u predsezoni, ali su i dalje jaki. Atkins se vraca, Dalton je siguran sa novim ugovorem. Dosta jaka odbrana i napad koji nece previse gresiti.

3. Pittsburgh

Neko mora biti treci, a mislim da su malo losiji od Rejvensa i Bengalsa

*zbog dosta jake divizije mislim da ce ovi timovi imati priblzno isti broj pobeda. mozda se cak ponovi ono sto je bilo sa AFC West-om prosle godine da sva tri tima odu u PO

4. Cleveland

Strasno dobra odbrana i strasno los napad. Ako Gordon bude igrao mozda i budu imali vise od 3-4 pobede, u suprotnom jako tesko.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Slažemo se, ali ja ne vjerujem da bi mogla tri tima proći. Možda griješim.

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Ravensi prvi, ostali nek se poredjaju kako hoce

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Pitt prvi, mislim da ce se za prolaz boriti Cincy i Bal. Mada jaci mi je Cincy...

black & silver

NFL Star
NFL Star
Baltimore uzimaju diviziju,ovi drugi neće u PO.

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
For the first time in NFL history, every team in the division is at least three games over .500.

http://www.baltimoreravens.com/news/article-1/AFC-North-Is-Historically-Good/f481cbe9-aa2c-4dda-8d21-887642381de0?mobile-id=886139&media-type=N

Peyton Manning

Admin
Admin

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Тежак пораз у недељу против Хјустона. Изгледа да је то морало кад-тад да дође, после свих срања и проблема које смо имали ове сезоне.

Имамо 17 играча на IR листи. Не би ме чудило ако смо поставили нови рекорд. Сезона почела никад горе, тачније и офсезона и сезона. Ray Rice зајебао ствар, натоварио и себи и клубу беду на врат. Pitta опет сломио кук у 3. колу, без контакта, ко зна да ли ће икада више заиграти у NFL-у. Jimmy Smith, ове сезоне један од најбољих корнера у лиги, ce повредио на пола сезоне. Webb повређен почео сезону, пропустио 5,6 текми, тек задње 2 текме да је одиграо пристојно.

Haloti Ngata суспендован задња 4 кола, прави шлаг на торти. Да ствар буде још гора, ова сезона му је убедљиво најбоља у задњих 3,4. Мали Jernigan добио шансу уместо њега, одигра одлично 2 текме и повреди се у трећојscratch  

Оба стартна OT-a нам се повредила у недељу Laughing

Синсинати искорисито лошу форму Пејтона (или је повреда) и уграбио плејоф место. Задњи воз,  у недељу ће Питсбург да их почисти. Балтимору остају мале шансе, да Канзас Сити добије Chargers-e. Можда једина шанса је што Rivers игра повређен, играју у гостима где се нико није прошетао до победе. И они још увек имају математичке шансе за плејоф, Andy Reid ће сигурно да спреми свој тим да одиграју максимално.

На почетку сезоне сам рекао да бих био презадовољан било каквим пласманом у плејоф. Додуше, нисам могао да претпоставим да ћемо да имамо толико проблема с повредама. Рекао бих да је скор 10-6 исто солидан успех, чак иако не успемо да уђемо у плејоф. Ако се ипак деси да уђемо, онда је све могуће у овој лиги. Нико ништа не може да гарантује.

dr.dule

Admin
Admin
Ulazite u PO. Gde ce SD uzeti W u KC? Taj film se nece gledati. Oakland vam odradio posao

Wild Raven

VIP
VIP
@Mifoche ::
Имамо 17 играча на IR листи. Не би ме чудило ако смо поставили нови рекорд.

Ne boj se! Nije to nikakav rekord Very Happy

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

Mifoche

NFL Star
NFL Star
@dr.dule ::Ulazite u PO. Gde ce SD uzeti W u KC? Taj film se nece gledati. Oakland vam odradio posao

Oukland јесте обавио страшан пос'o против Bills-а, биће нешто од њих за две-три сезоне.

Канзас Сити игра добру одбрану, нарочито кући, уз наравно добру игру трчањем. Сан Диего то слабо брани, али Rivers је добро играо целе сезоне, добио нас у Балтимору плус Сан Франциско исто у гостима. Не знам да ли ће Аllen да игра, видим да је повређен.

Mifoche

NFL Star
NFL Star
FdS ::
Имамо 17 играча на IR листи. Не би ме чудило ако смо поставили нови рекорд.

Ne boj se! Nije to nikakav rekord Very Happy

Ћути, ви бар имате Beckham-a Very Happy

dr.dule

Admin
Admin
ne treba zaboraviti i pobedu Oaklanda protiv KC.

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Mislilo se na pobedu protiv Kansas, ni u jednoj teoriji Buffalo sa 10/6 ne bi bio bolji od Baltimore sa 10/6...

Ja navijam da udjete ali kontam da ce se LA Chargers opet provuci... Opet LA Chargers igra protiv Kansas zadnje kolo za PO, isto kao prosle sezone kada je izvisio Pittsburgh...

Steelers

Design Team
Design Team
Kanzas, San Diego, plej-of spot, zadnje kolo ... zvuci poznato?

ako se uzdate u njih nema srece od toga

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

Wild Raven

VIP
VIP
S tim da je tada KC igrao sa PS-om maltene jer su imali obezbeđen PO. Ove godine još postoji teorija po kojoj ulaze, tako da sam siguran da će gristi da dobiju.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

Mifoche

NFL Star
NFL Star
@Pit Bull ::Mislilo se na pobedu protiv Kansas, ni u jednoj teoriji Buffalo sa 10/6 ne bi bio bolji od Baltimore sa 10/6...

Ja navijam da udjete ali kontam da ce se LA Chargers opet provuci... Opet LA Chargers igra protiv Kansas zadnje kolo za PO, isto kao prosle sezone kada je izvisio Pittsburgh...

Имали би исти конференцијски скор. После тога се гледају заједнички противници, јачина распореда итд. Знам да смо и ми и они изгубили од Сан Диега кући, за остало нисам сигуран.

Mifoche

NFL Star
NFL Star
@Steelers ::Kanzas, San Diego, plej-of spot, zadnje kolo ... zvuci poznato?

ako se uzdate u njih nema srece od toga

Не уздамо се ми ни у кога. Кад сами нисмо обезбедили плејоф, онда и не треба много да се надамо. Мада искуство говори да увек неко усере задње коло. Није лако кад си у ситуацији "win and you're in", много је велики притисак.

Наравно, можемо и ми да "заблистиамо" против Кливленда.

Steelers

Design Team
Design Team
al kad sa druge strane vidis diviziju u kojoj prvi ima 6 pobeda ne prati ti se vise nista Very Happy

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Evo ja cu da budem optimista u nasem taboru. Zadnje kolo pobeda nas KC-a i Steelersa, onda lagana pobeda u WC protiv celicnih. Znaci vec polako da se spremamo za duel protiv Patsa Smile

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
@Pit Bull ::Mislilo se na pobedu protiv Kansas, ni u jednoj teoriji Buffalo sa 10/6 ne bi bio bolji od Baltimore sa 10/6...

Имали би исти конференцијски скор. После тога се гледају заједнички противници, јачина распореда итд. Знам да смо и ми и они изгубили од Сан Диега кући, за остало нисам сигуран.

Drugar, Bafalo ima 4/7 konferencijski skor...

Steelers

Design Team
Design Team
upravu je, ukoliko uporedjujete Bafalo i Baltimor, baltimor je na 5-6; imali bi oba 5-7 onda u toj situaciji

Mifoche

NFL Star
NFL Star
@Pit Bull ::

Drugar, Bafalo ima 4/7 konferencijski skor...

Другар, да су Bills-и добили Оукланд имали би 5-6. Ако си рачунао да би и Балтимор и Бафало имали 10-6 на крају, значи да си рачунао да Бафало добије и Патриоте задње коло, што нас доводи до 6-6 у конференцији. Исто толико ће имати Балтимор, ако добије Кливленд Embarassed Wink

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Посласмо и јубиларног 18. играча на IR листу. Нек је сретње!

Peyton Manning

Admin
Admin
@Mifoche ::Посласмо и јубиларног 18. играча на IR листу. Нек је сретње!
Laughing

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu