NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijave za Madden ligu- 4 sezona

+10
Miki HOF
krtitza
Pazaratz
Jeremija
Raising Arizona
Sirmium Samurai
Steel
Peyton Manning
Cenci D
Danijel Lg
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 20:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Previse ce nas frustrirati,jer na to ne mozemo da uticemo.

http://nfl.com/

77Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 20:55

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

Slazem se da nije puno kada gledas brojke ali kada ti se to desi dva puta kada uzmes na 3 downu prvi i to sa +15y i vise, veruj da popizdis,tako da je tekma otisla u pm...E sada kada bi se npr utakmica igrala po 15 min zamislite koliko bi to bilo prekrsaja. Za utakmice sa po 5 min mislim da je dovoljno 2-3 prekrsaja. Opet sve je stavr dogovora ali moram da priznam da sam popizdio prilikom tih akcija. Sta god se dogovorite meni odgovara.

PS: rez je bio 52-10 Mad

78Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 20:55

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

mozda se naci na sredini pa pojacati na 75?

79Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 20:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja sam za 50.

http://nfl.com/

80Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 20:58

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

sistem i parovi su spremni za 8 ekipa na 2 divizije. Samo jos da se dogovorimo oko pravila i moze da se pocne sto se mene tice....

81Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 21:10

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Evo ovako cemo sto se pravila tice, iskoristicu svoju funkciju i posle dosta razmisljanja zakljuciti sledece:

Ostavicemo pravila kakva su bila, dakle penalty 50, injury OFF, iz kog razloga?

Jeste da ce biti realnije ali na to tesko da mozes da utices, odigras taman, za prvi down, kad ono holding. Jednom sam odigrao sa 99 i popizdeo sam preko mere. Sto se povreda tice, takodje ne moze da se utice, i da zlo bude vece, mislim da kad ti se povredi igrac uzima ti se jedan timeout.

Tako da kad sve saberem i oduzmem, bolje je da ostane ovako za sada kako je bilo...

82Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 21:44

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

podržavam



STANE VAS SVE PRATI

83Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Ned 08 Apr 2012, 02:02

AleksandarDolphinFan

AleksandarDolphinFan
Drafted
Drafted

ja mislim da nije stvar u tome da igrati na te faktor srece, i da sanjate da ste bolji igrac, da ono pobedes ako se protivnickog quarterback povrede, ukoliko je neki igrac slabi od drugi tako ce i da bude UVEK (nije do pravila nista osobito) stvar je da sve bude FER PLAY ipak je ovo dzentalmensku igru Smile Ja sam da sve bude kako sto je bilo i da opet vama Suspect Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 59213 cele sezone kao i uvek Razz
Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 59213 hahaha uzas

84Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Ned 08 Apr 2012, 02:05

AleksandarDolphinFan

AleksandarDolphinFan
Drafted
Drafted

krtitza ::....
Cool

85Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Ned 08 Apr 2012, 11:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Lock.

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu