NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijave za Madden ligu- 4 sezona

+10
Miki HOF
krtitza
Pazaratz
Jeremija
Raising Arizona
Sirmium Samurai
Steel
Peyton Manning
Cenci D
Danijel Lg
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 19:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cenci unosi zabunu...Very Happy

http://nfl.com/

27Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 19:31

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Mozda promenim misljenje,al' kakve sam se psovke danas izgovorio tokom meca ovo nije normalno...

28Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 19:32

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ja te necu bristi i smatram da igras a ti se slobodbno predomišljaj



STANE VAS SVE PRATI

29Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 19:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jere ne smaraj,igras...xd Samo se moras smirit,da ja Draganu ne bih morao da smirim...xd

http://nfl.com/

30Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 19:40

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

vidim i neke przivke



STANE VAS SVE PRATI

31Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 19:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Danijel BL ::vidim i neke przivke
Samo bratske...xd

http://nfl.com/

32Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:01

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

razmišljam se da odustanem dok nije kasno

33Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:02

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

sad si prijavljen
ko odusane plaća penale



STANE VAS SVE PRATI

34Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:09

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Obrisano zbog notornih lazi!
Peyton

35Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:10

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

fino fino
bitnmo da nastava ne trpi



STANE VAS SVE PRATI

36Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:16

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

nije prava tema momci



STANE VAS SVE PRATI

37Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Necemo vise. Wink

http://nfl.com/

38Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:18

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ma mogli ste još malo



STANE VAS SVE PRATI

39Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:18

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

zasto se niko ne prijavljuje za ligu



STANE VAS SVE PRATI

40Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:19

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

otvoricemo nije problem Very Happy
Smiricu ja zna on koga nema frke,malo trash talk-a nije na odmet,da se malo razbije monotonija Neutral

41Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Uto 20 Mar 2012, 20:19

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

dakle igras



STANE VAS SVE PRATI

42Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sre 21 Mar 2012, 10:29

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

vidim da ima problema sa zavrsavanje 3 sezone pa reko necu da startam ljude po comodu radi prijateljski utakmica pa kada me vidite da sam online i ako ste za jednu partiju javite se jocolor jocolor

43Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sre 21 Mar 2012, 10:45

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ma samo startaj ionako mi koji smo ončline nemamo s kim igrati



STANE VAS SVE PRATI

44Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sre 21 Mar 2012, 11:50

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Danijel BL ::dakle igras
Ma to ja imam prebacaje neke...
Isto mi se igrao WoW nenormalno sinoc pa me sada boli...
Naravno da cu da igram,u PO mora da se udje

45Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sre 21 Mar 2012, 12:01

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

dale od sada se uopštwe ne obazirem na prebacaje



STANE VAS SVE PRATI

46Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 22 Mar 2012, 00:45

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

E ljudi ja bih igrao al nisam siguran da li ću imati fixni komp u tom periodu, a na netbooku od 10 inchi nema sanse da igram, tako da ću gledati da se javim blagovremeno.

47Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 22 Mar 2012, 18:11

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Povlacim prijavu za 4. sezonu



[Only admins are allowed to see this link]

48Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 22 Mar 2012, 18:13

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

sta je reci



STANE VAS SVE PRATI

49Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 22 Mar 2012, 18:13

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Ne mogu vise da trpim svoje gluposti u kombinaciji sa nerealnostima igrice
Zivci cao zdravo



[Only admins are allowed to see this link]

50Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 22 Mar 2012, 18:14

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

nemoj zajebavatzi nego se saberti



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu