NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Madden08 Balkanska Liga 3 sezona

+14
AleksandarDolphinFan
Sirmium Samurai
WideReceiver83
Neca96
Zeljko Djajic
Mean_Machine
Jeremija
Cenci D
T-Wolf
Peyton Manning
Raising Arizona
igor96
krtitza
Danijel Lg
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 29]

151Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 12:56

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

fino fino željko



STANE VAS SVE PRATI

152Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 20:39

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Nadam se da vise necu videti Eagles @ Giants 16:45 Mad

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

153Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:03

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Azurirana tabela na prvoj strani kao i rezultati.
Ispravio sam gresku od juce, izvinjavam se.
Ako jos nesto uocite, pisite...

154Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:15

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

E ovako.
Odigrao sam partiju sa WR 83. Ovo su sledeci utisci.
1. odigrali smo partiju iz dva puta, dva prva poluvremena, zato sto se njemu zapucalo, ok nema veze
2. prvu partiju je namestio bez fair pleja, ali smo mi ipak postovali pravila tako da je i to ok samo je jednom isao na pretvaranje za dva poena
3. drugu partiju je stavio fer plej, sto je njemu super odgovaralo jer ja ne mogu na on side kick, to mi vec nije ok
4. stavio je tekmu na all pro iako sam mu ja naglasio na all madden, ni to mi se ne svidja
5. priznajem poraz i necu praviti problem, ali voleo bih da se zna kako covek igra.

155Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:19

WideReceiver83

WideReceiver83
NCAA
NCAA

AU NE VERUJEM ...
kao prvo ko gubi ima pravo da se ljuti. i da nismo nastavili dobio sam te pa ti je sve jedno, DALJE.. Sve je stvar dogovora za svaki sledeci korak sam te pitao i govorio si da se slazes sa tim jer nisam hteo da iko bude ostecen.. za to prvo pretvaranje mi skini poen ispadne 65:62 isto je kako god. nemoj da se vadis sad jer ni u cemu nisam bio povlascen za razliku od tebe. u novoj tekmi je trebala da bude moja lopta jer smo tako zavrsili kad je ubagovalo , al pristao sam da lopta ipak bude tvoja...

Sve je regularno nije fer da se vadis sad al okej..

156Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:22

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Ko je ikad igrao sa mnom zna da nisam pravio problema oko poraza, to je samo igra, ali ne volim kad me neko zeza. Ja sam rekao da necu praviti problem, ali samo zelim da svi znaju sta je bilo.

157Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:24

WideReceiver83

WideReceiver83
NCAA
NCAA

Okej ajmo mozemo i ovako.

AKO TI JE BILO PROBLEM DA POCNES DRUGU ZBOG BAGA KOJI JE UTICAO NA UOPSTE IGRU, ZASTO NISI U POLA REKAO NECU DA IGRAM OVAKO I KRAJ.. A NE SLAZES SE TI SA SVIM I IGRAS DO KRAJA NAMERNO I ONDA KAD VIDIS DA NE MOZES DA STIGNES IPAK, PRICAS TU KOJESTA..
REALNO 3 POENA RAZLIKE.. DA SI U ZADNJEM DRIVE-U UZEO FG ILI TD NIKAKO SE NE BI BUNIO VEC BI SE PONASAO KAO DA SI ME NAJNORMALNIJE POBEDIO...

To je malo glupo ipak... nista nisam uradio na svoju ruku,slagao si se sve vreme, molim lepo 65:62.

158Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:30

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

ako je bila igra na all pro mora da se ponovi....bar po meni, jeste da mi je wr ortak ali paravila su pravila za sve....mnogo je lakse igrati na all pro

159Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:31

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Oladite sa raspravom!
Ako si Mean priznao rezultat, ja tu ne mogu da se mesam...
Povedite racuna o podesavanjima, i gledajte da to bude kako treba, da ne bude posle problema kao sto je sad nastao. Ako imate prigovora, odmah krecite novu, ne cekajte da bude posle...

160Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:33

WideReceiver83

WideReceiver83
NCAA
NCAA

priznao je rezultat.. i ako je bila na all pro to je uticalo i na moje i njegove, ne samo njegove o boze -.- ...

161Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:37

WideReceiver83

WideReceiver83
NCAA
NCAA

Ako primetite da podešavanja nisu dobra, restartujte igru u prvoj četvrtini. Ako nastavite da igrate, rezultat važi. " To stoji u uputstvu na pocetku lige. molim lepo

162Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:51

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Nema tu pristajanja,obojica ste pogresili i trebalo bi' da se sankcionise svaki sledeci ispad...jasno su postavljena pravila koja vaze sa sve.

163Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 22:52

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

WideReceiver83 ::Ako primetite da podešavanja nisu dobra, restartujte igru u prvoj četvrtini. Ako nastavite da igrate, rezultat važi. " To stoji u uputstvu na pocetku lige. molim lepo

Izvini eeee Very Happy

164Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 23:32

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

WideReceiver83 ::Ako primetite da podešavanja nisu dobra, restartujte igru u prvoj četvrtini. Ako nastavite da igrate, rezultat važi. " To stoji u uputstvu na pocetku lige. molim lepo


Druze, ja sam mislio da igramo na all madden kad sam ti rekao za fair play, i prijavio sam ti to, a ti si iskulirao i ja sam pretpostavio da igramo na all madden. Tako da bolje cuti, samo cuti i sve ce biti ok, ako nastavis da seres napravicu problem, pa makar me izbacili iz lige

165Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 23:35

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Moram da objasnim situaciju - Mean je vodio protiv mene 34-22, 4 min. pre kraja i ja sam imao loptu na 3y - pas Brejdija ka Gronku i hvata u end zoni, medjutim igrac mu izbija iz ruke i sudi se fumble (!?!?), iako sam ja 100% siguran da je bio TD. U najgorem slucaju, bio je nekompletan, ne moze da bude fumble u end zoni posle pasa.

Uglavnom, Mean je tu ispao fer, priznali smo taj "fiktivni TD" i odigrali jos jednu dodatnu cetvrtinu. On je dobio loptu i vodio 5 poena. Onda je postigao TD, pa sam ja postigao 8 poena, pa opet on FG, tako da me je dobio ukupno sa 3 poena.

Jos jednom da se zahvalim coveku na iskazanom fair play-u i sto me je sprecio da razbijem monitor! Smile



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

166Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 23:40

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

A jebiga ss,baš pun kurac bugova ima!

167Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 23:41

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Mislim da je ovo super šta Zele radi,da svaku večer osveži tablu,i da li može predlog,da se stavi neka crvena crta ispod prvih 8,da se bolje vidi playoff igrači!

168Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 07 Mar 2012, 23:45

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Cenci ::A jebiga ss,baš pun kurac bugova ima!

Da, ima bugova i ludih fumbleova, ali u end zoni, pa to je neverovatno...



Ne mogu da kacim stats na forumu, jer je iz dva dela i nepregledno, ali snimljeno je sve i saljem Zeljku 2 fajla.

Uglavnom ukupan rez je 40 - 37 za Mean-a.



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

169Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 08 Mar 2012, 09:05

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

kakav smijurija noćas



STANE VAS SVE PRATI

170Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 08 Mar 2012, 09:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jere022 ::Nema tu pristajanja,obojica ste pogresili i trebalo bi' da se sankcionise svaki sledeci ispad...jasno su postavljena pravila koja vaze sa sve.
Slazem se...
Ista su pravila od prve sezone i jednom kad podesite u settings,to je to...

http://nfl.com/

171Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 08 Mar 2012, 11:31

AleksandarDolphinFan

AleksandarDolphinFan
Drafted
Drafted

Kad svo vec kod pravila i podesivanje u settings PITAM: Zasto u Peytonu statistici meca NIKAD nema del sa slajderima???!?!?!?!? Kako ja mogu znati da nije bio VARANJE sa slajderima i sa pro bowl, all madden ?!?! Niko nije od juce samo sto varalice sami sebi varaju... ali mene boli kurac samo hocu da igram Madden nista drugo Smile))

172Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 08 Mar 2012, 11:32

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

čovjek ne kopira sve
kao ni ja u prvoj sezoni



STANE VAS SVE PRATI

173Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 08 Mar 2012, 11:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

AleksandarDolp[center]hinFan ::Kad svo vec kod pravila i podesivanje u settings PITAM: Zasto u Peytonu statistici meca NIKAD nema del sa slajderima???!?!?!?!? Kako ja mogu znati da nije bio VARANJE sa slajderima i sa pro bowl, all madden ?!?! Niko nije od juce samo sto varalice sami sebi varaju... ali mene boli kurac samo hocu da igram Madden nista drugo Smile))
Zele dobija kompletnu statistiku na mail,tako da ne optuzuj bez pokrica...

http://nfl.com/

174Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 08 Mar 2012, 11:59

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Kakvih ovde ima idiota Laughing
sta svi tripujete neke teorije zavere i slicno,pa da hocu da varam ili bilo ko mora da se primeti...

175Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 7 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 08 Mar 2012, 12:04

AleksandarDolphinFan

AleksandarDolphinFan
Drafted
Drafted

Ne optuzim ja niko nisi me razumeo samo kazem da si napravio propust i da svi radimo neki stvari nenamerno ali mora da imamo strpljenju jer znamo da igra ima propusti i bugova ali da mi ucesnici u ligu smo vise od toga, ako mi se lepo dogovorimo nista nece da bude problem zato stopirajte sa svadje i prihvatite sve ovo fer kako sto i je DEFINICIJU ove igre da je Madden DŽENTLMENSKA IGRA, I U SKLADU SA TIM DA SE PONAŠAMO U SVAKOM TRENUTKU btw pozdrav dosada neporazenog Peytona ali nista nije gotovo kada nisi odigrao sa mnom naravno Wink xd

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu