NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Arhiva » Madden08 Balkanska Liga 2 sezona

Madden08 Balkanska Liga 2 sezona

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 29 od 31]

701 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 11:20

Danijel Lg

Admin
Admin
me mreze je balkanska liga a pasword je nflfans

STANE VAS SVE PRATI

702 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 14:01

Peyton Manning

Admin
Admin
Milosu porucite da je selektivnog pamcenja...dva puta je pri mom vodjstvu izlazilo,dva puta pri njegovom i jednom na 0-0...u svakom trenutku sam spreman da odigram opet sa njim.....

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

703 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 14:03

Peyton Manning

Admin
Admin
[Only admins are allowed to see this link] ::Sad mogu hladne glave da iskomentarisem, sinoc namerno nisam nista pisao...

Smejurija! Povukao sam ekipu sa terena u drugoj tekmi (prekid u 3. cetvrtini) i po prvi put u zivotu sam izasao iz jedne utakmice pre kraja (svi ste igrali sa mnom milion puta i znate me). To je samo kulminacija i jedini logican ishod onoga sta se desavalo u obe tekme, a posebno u prvoj, koju nisam mogao da zaboravim... Steta sto nema snimak da se vidi tekma, jer sta god da napisem nece izgledati toliko strasno kako je izgledalo. Sta reci kad na trecem daunu lopta nije ni blizu da predje zamisljenu liniju, a ipak se sudi prvi daun i to posle celindza!!! Da ne pricam kako mojim igracima misteriozno ispada lopta nicim izazvana i leti 10+ jardi u ruke protivnika svaki put kad pretvorim treci daun ili se priblizim TDu. Kao da su bogovi Maddena zacarali moje timove, prosto nije se moglo igrati! Nije bilo sanse da se igra! Cudi me da sam i ovoliko izdrzao!

Ako treba da snosim neke sankcije, nije problem. Ja cu i dalje igrati madden, jer sam siguran da ono sto se desilo juce, nece da mi se ponovo za narednih 5 godina.
Nema potrebe za sankcijama. Dovoljna ti je "kazna" sto si izgubio. Samo bih te zamolio da ne izlazis ubuduce...da ne dolazimo u situaciju da se mecevi registruju 30-0.

704 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:00

Peyton Manning

Admin
Admin
GreenBay Peyton vs Stefanino NewEngland
Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Packers 14 3 3 14 0 34
Patriots 0 0 7 7 0 14
Sta reci...ni sam nisam verovao da mogu do preokreta u seriji. Finale repriza od prosle sezone. Cool
Mom najvecem rivalu Stefu,sve cestitke za igru. U trecoj utakmici sam ga nadigrao kao nikad do sad,mada i sreca me pogledala poprilicno...rezultat ne bi bio ovako ubedljiv da je nije bilo. Ocekujem nove okrsaje naredne sezone. cheers

705 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:05

Jeremija

Drafted
Drafted
Bravo pussy ass nigga Cool
Sad Zele da te odvali i to je to xD

706 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:06

Stefanino

Standardan
Standardan
Cestitke Peytonu na pobedi i prolasku dalje.......

Bezvezan poraz a tekma glupost do gluposti.......prvo sudijska kradja u prvom napadu....covek presao liniju za novi prvi daun oni kazu 4 daun.....a onda neverovatni dropovi mojih igraca cak neki i kad su sami....pa onda kao moji igrac nestize Bradijeve lopte a lob pass i najbrzi igrac u trku...ma svakakvih gluposti....a o njegovoj sreci na 3 daun da nepricamo hvatanjima u padu, hvatanjima izmedju dva moja igraca...vrhunac je hvatanje Rogersa kojeg moji igraci sekuju a on u padu salje pass na 3 daun i to tacno pod noge igracu na liniji za novi prvi daun...nesudjenje sudija peytonovog odgurivanja mojih igraca a setili se da to sude na samom kraju.....glupih int......O Fumblovima da nepricam...kad god je bio fumble on je osvaja lopte i davao TD....sve u svemu UZAS!

I pored svih gluposti ispao sam iz forme opet u polufinalu kao prethodne sezone.....ccc....nikako da se docepam finala Surprised

707 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:06

Peyton Manning

Admin
Admin
Jere022 ::Bravo pussy ass nigga Cool
Sad Zele da te odvali i to je to xD
Fag nmj da vracam avatar....

708 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:08

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Biće bolje druge godine!

709 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:08

Stefanino

Standardan
Standardan
[Only admins are allowed to see this link] ::Biće bolje druge godine!

Mislis, trece?

710 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:09

Peyton Manning

Admin
Admin
[Only admins are allowed to see this link] ::Cestitke Peytonu na pobedi i prolasku dalje.......

Bezvezan poraz a tekma glupost do gluposti.......prvo sudijska kradja u prvom napadu....covek presao liniju za novi prvi daun oni kazu 4 daun.....a onda neverovatni dropovi mojih igraca cak neki i kad su sami....pa onda kao moji igrac nestize Bradijeve lopte a lob pass i najbrzi igrac u trku...ma svakakvih gluposti....a o njegovoj sreci na 3 daun da nepricamo hvatanjima u padu, hvatanjima izmedju dva moja igraca...vrhunac je hvatanje Rogersa kojeg moji igraci sekuju a on u padu salje pass na 3 daun i to tacno pod noge igracu na liniji za novi prvi daun...nesudjenje sudija peytonovog odgurivanja mojih igraca a setili se da to sude na samom kraju.....glupih int......O Fumblovima da nepricam...kad god je bio fumble on je osvaja lopte i davao TD....sve u svemu UZAS!

I pored svih gluposti ispao sam iz forme opet u polufinalu kao prethodne sezone.....ccc....nikako da se docepam finala Surprised
Sve stoji,osim sudijske kradje...po mom misljenju,nisi presao prvi daun...
A bacanje Rodgersa,jbg...i ja sam se sam iznenadio kako je proslo ono ka Nelsonu...

711 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:13

Peyton Manning

Admin
Admin
Tom Brady 13/45 207y 1TD 4 Int
To je presudilo...nikad losiji procenat nisi imao.

712 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 19:16

Stefanino

Standardan
Standardan
[Only admins are allowed to see this link] ::
[Only admins are allowed to see this link] ::Cestitke Peytonu na pobedi i prolasku dalje.......

Sve stoji,osim sudijske kradje...po mom misljenju,nisi presao prvi daun...
A bacanje Rodgersa,jbg...i ja sam se sam iznenadio kako je proslo ono ka Nelsonu...

I lopta i koleno su presli narandzastu crtu, cak kad si ga gurao unazad pao je na liniju

713 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 21:52

Peyton Manning

Admin
Admin
Oakland Zele vs Peyton GreenBay
Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Raiders 7 0 7 0 0 14
Packers 7 2 14 6 0 29
Izuzetno tvrd prvi mec. Drugi mec pocinjemo uskoro.

714 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 23:02

Peyton Manning

Admin
Admin
Cestitke Zeljku...odlican tekma.
Mec je presudilo to sto me na par sec pred poluvreme oborio na 1y od svoje endzone,a nisam imao vise timeouta...
Sutra treca.

715 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 23:04

krtitza

Rookie
Rookie
[Only admins are allowed to see this link] ::Cestitke Zeljku...odlican tekma.
Mec je presudilo to sto me na par sec pred poluvreme oborio na 1y od svoje endzone,a nisam imao vise timeouta...
Sutra treca.

To i INT za TD. Obe tekme tvrde i neizvesne...
Cestitke Paytonu!
Ovo vec lici na finale za razliku od proslog... Cool

716 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Sre 29 Feb 2012, 23:05

Peyton Manning

Admin
Admin
[Only admins are allowed to see this link] ::Cestitke Zeljku...odlican tekma.
Sutra treca.

To i INT za TD. Obe tekme tvrde i neizvesne...
Cestitke Paytonu!
Ovo vec lici na finale za razliku od proslog... Cool
Da...i ono sto me nije pustio 4th down...
Al dobro,imao sam srece protiv Stefa,pa mi se vratilo...
Sutra do or die...Very Happy

717 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 12:34

Stefanino

Standardan
Standardan
Danas je poslednji dan za prijavu timova i potvrdu ucesca u sezoni 3....igraci koji nisu to jos uvek uradili i neizvesni su za sezonu 3 su

1.R.Arisona
2.WideReciever83
3.Sirmium
4.Bucks_mkd-Zlatko
5.Mario
6.Sasa
7.Milos-nadam se da ce se predomisliti

Za sada imamo 12 sigurnih ucesnika......

Zamolio bih ove sa spiska da na temi prijave za 3 sezonu blakanske lige upisu sa kojim timom igraju.....

Sutra ce se obaviti zreb.........u sledecoj sezoni......ce se uvesti neka dodatna pravila i kaznjavace se oni koji budu krsili pravila oduzimanjem pobeda za krsenje pravila.....

Uglavnom....od sezone tri duzna su oba igraca da snime mec u slucaju prekida.....u koliko vam nestane net ili se restartuje comp....pobeda ce ici protivniku,izuzetak od pravila je samo ako se protivnik slozi da se nastavi mec ili da se igra novi...u slucaju da se to ne desi pobeda ce ici njemu.....

Sledece novo pravilo je za prekid mec,koliko god da gubite,koliko god da ste se iznervirali,duzni ste da mec odigrate do kraja....nepostovanjem ovog pravila dolazite u situaciju da cete biti kaznjeni oduzimanje DVE pobede,a to vas moze kostati play-off

Sledece pravilo je....nesmete postici preko 60+ poena jedino ako je rezultat neizvestan,manje od 21razlike(cisto sumnjam da ce biti neizvestan ikad)......duzni ste da postujute protivnika i da mu ispucate odmah loptu na prvom daunu....u slucaju da vas igrac presece loptu pri velikom vodjstvu imate preko 50+poena,duzni ste da izadjete sa tim igracem u aut ili da legnete na travu....

Ponavljaljem krsenja pravila,prvo ce uzrokovati oduzimanjem pobeda,pa zabranom igranja play-off a zatim kaznjavanjem i pauzom u sledecoj sezoni a ako se opet nastavi bicete izbaceni iz lige....

718 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 13:41

Peyton Manning

Admin
Admin
Pravila su Shocked

719 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 13:41

Danijel Lg

Admin
Admin
jesu malo postroga

STANE VAS SVE PRATI

720 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 13:47

Peyton Manning

Admin
Admin
Danijel BL ::jesu malo postroga
Malo?
Pravila u Gvantanamu su slicna,verovatno...

721 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 13:50

Danijel Lg

Admin
Admin
gvantanamo smiješan
mada ovo za napucavanje slabijh je ok

STANE VAS SVE PRATI

722 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 14:02

Jeremija

Drafted
Drafted
Nista strasno,ne dramite Laughing
To ako i ne uspe da se snimi,svako normalan ce nastaviti/krenuti novu,ako nije u drasticnoj prednosti tipa 3/4 21-0 itd.

723 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 14:08

Peyton Manning

Admin
Admin
Tebi se posebno dopada ovaj mercy code...Very Happy

724 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 17:27

Stefanino

Standardan
Standardan
[Only admins are allowed to see this link] ::Pravila su Shocked

U cemu je problem?.....sav ovaj problem je nastao zbog tvojih prekida meceva sa Aleksandrom i Milosem...

Jos si se ti nasao da komentarises pravila uzas

Otvori americke lige pa pogledaj tek kod njih kakva su pravila...ovo ovde kod nas je med i mleko....

725 Re: Madden08 Balkanska Liga 2 sezona taj Čet 01 Mar 2012, 17:28

Peyton Manning

Admin
Admin
[Only admins are allowed to see this link] ::Pravila su Shocked

U cemu je problem?.....sav ovaj problem je nastao zbog tvojih prekida meceva sa Aleksandrom i Milosem...

Jos si se ti nasao da komentarises pravila uzas

Otvori americke lige pa pogledaj tek kod njih kakva su pravila...ovo ovde kod nas je med i mleko....

Da,ja sam nasao da komentarisem jer mi se ne dopadaju pravila...imam prava na to.
I ne zanima me kakva su tamo pravila,posto igram ovde. Menjas pravila samo da bi menjao nesto.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 29 od 31]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu