NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Arhiva » Prijave za Madden ligu- 3 sezona

Prijave za Madden ligu- 3 sezona

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 9]

76 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Ned 19 Feb 2012, 21:37

Pohovani feniks

Admin
Admin
Dobrodosao Lafe Very Happy

http://www.nfl-fans-serbia.com

77 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Ned 19 Feb 2012, 21:44

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
I još jedan navijač Patsa,ovaj forum se treba zvati Pats-Balkanika forum

78 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Ned 19 Feb 2012, 21:50

Pohovani feniks

Admin
Admin
[Only admins are allowed to see this link] ::I još jedan navijač Patsa,ovaj forum se treba zvati Pats-Balkanika forum
Dream on Razz Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.nfl-fans-serbia.com

79 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Ned 19 Feb 2012, 23:01

igor96

NFL Player
NFL Player
e lave poslacu ti ja link od comodo na face(jordy)

80 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 00:00

Jeremija

Drafted
Drafted
[Only admins are allowed to see this link] ::Mislim da je to previse sporo. Svako od nas moze bar utakmicu dnevno.
Pa ce biti u junu opet drz' ne daj xD

81 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 00:04

Peyton Manning

Admin
Admin
Jere022 ::
[Only admins are allowed to see this link] ::Mislim da je to previse sporo. Svako od nas moze bar utakmicu dnevno.
Pa ce biti u junu opet drz' ne daj xD
Hahaha...pa da...kao i uvek... Laughing

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

82 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 22:19

Stefanino

Standardan
Standardan
Za prijave je ostalo jos par dana...mozda 4 do 5 dana.........ako znate nekog ko zeli da se pridruzi ligi pozovite ga......ko nije usao u comodo sobu nek to ucini....ako je neko odustao od igre nek se javi da ga skinem sa spiska.....dan pre finala cemo zatvoriti prijave i napraviti raspored za sezonu 3

Sezona 3 startuje odmah posle finalne utakmice....od prilike od 5 do 7 dana do pocetka lige

83 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 22:38

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Mene neračunaj,to znaš.

84 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 22:41

dr.dule

Admin
Admin
jos dvojca vam fale. cek par dana i ima da se popuni liga.

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]

85 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 22:42

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Dule što ti nezaigraš?

86 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 22:50

Stefanino

Standardan
Standardan
[Only admins are allowed to see this link] ::jos dvojca vam fale. cek par dana i ima da se popuni liga.

Cenci je odustao....Jacob se nejavlja vise od 10 dana....Klodovik se mucio oko instalacije....Mario i Lav se jos uvek nisu aktivirali na Comodu......

Ima tu dosta znakova pitanja.....

Trebalo bi da imamo 19 sigurnih a i to nije sigurno....treba nam jos igraca i to mnogo vise od dvojce...

TMH34 ne znam sta je uradio sa igrom,imao je neki bug......Red Man cuti jos uvek i ne prijavljuje se...nadam se da ce da se prikljuci.....Steelers se razmislja dal moze da se uklopi sa obavezama kao i Ulero.......bilo bi dobro kad bi nam se svi oni prikljucili i kad bi se Cenci predomislio....imali bi smo onda sigurnih 24

87 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 23:01

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Ja sam ti na vreme rekao kakva je situacija.

88 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 23:03

Stefanino

Standardan
Standardan
[Only admins are allowed to see this link] ::Ja sam ti na vreme rekao kakva je situacija.

Dobro,posle kad vidis da svi pikamo bice ti krivo Razz

89 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 23:06

klodovik

VIP
VIP
[Only admins are allowed to see this link] ::
[Only admins are allowed to see this link] ::jos dvojca vam fale. cek par dana i ima da se popuni liga.

Cenci je odustao....Jacob se nejavlja vise od 10 dana....Klodovik se mucio oko instalacije....Mario i Lav se jos uvek nisu aktivirali na Comodu......

Trebalo bi da imamo 19 sigurnih a i to nije sigurno....treba nam jos igraca i to mnogo vise od dvojce...

TMH34 ne znam sta je uradio sa igrom,imao je neki bug......Red Man cuti jos uvek i ne prijavljuje se...nadam se da ce da se prikljuci.....Steelers se razmislja dal moze da se uklopi sa obavezama kao i Ulero.......bilo bi dobro kad bi nam se svi oni prikljucili i kad bi se Cenci predomislio....imali bi smo onda sigurnih 24

...I nije uspeo da instalira igru... Toliko muke da je narežem na disk, sada ne mogu da je instaliram jer mi treba direct x 9.0 koju sam imao i ranije u kompu. ali, ponovo je našao, instalirao, i opet neće, pa ga j...
Dakle, i ja sam van konkurencije (bar da ne izgubih ovoliko živaca...)!

[Only admins are allowed to see this link]

90 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 23:08

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
[Only admins are allowed to see this link] ::Ja sam ti na vreme rekao kakva je situacija.

Dobro,posle kad vidis da svi pikamo bice ti krivo [Only admins are allowed to see this image]

Nimalo [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

91 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 23:19

Sirmium Samurai

VIP
VIP

Ne moramo se opterećivati brojem 24. Daj krajnji datum za prijave i koliko se ljudi prijavi napravićemo sistem. Može se napraviti sistem za 16, 18, 20 igrača... Jedino je malo nezgodno ako bude neparan broj, al i to se može rešiti.

[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

92 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 23:20

dr.dule

Admin
Admin
juce odigrao jednu cetvrtinu i umroh od dosade. previse sam mator za to. ja ubacim arhivu u plejer i blejacina. mladjima ostavljam igru.

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]

93 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 23:22

Danijel Lg

Admin
Admin
moj dule

STANE VAS SVE PRATI

94 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Pon 20 Feb 2012, 23:23

Stefanino

Standardan
Standardan

Ne moramo se opterećivati brojem 24. Daj krajnji datum za prijave i koliko se ljudi prijavi napravićemo sistem. Može se napraviti sistem za 16, 18, 20 igrača... Jedino je malo nezgodno ako bude neparan broj, al i to se može rešiti.

Za sad 19 sigurnih.....a rok je do finalne utakmice....od prilike 4-5 dana

95 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Uto 21 Feb 2012, 00:30

Jeremija

Drafted
Drafted
Nevezano za mene,ali mislim da bi bilo vise igraca kada bi se trajanje lige produzilo...nema svako vreme za 1 utakmicu dnevno ili preskoci jednu pa odigra 2 itd. ipak je samo zabava cilj igre i ubijanje nekog slobodnog vremena...
Opet na vama(adminima) je da se uskladi svima...
Baltimore Ravensi za 3 sezonu da odmah rezervisem Cool

96 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Uto 21 Feb 2012, 00:44

Neca96

Drafted
Drafted
Uzimam NY Giants-e za 3 sezonu Cool

97 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Uto 21 Feb 2012, 00:50

Stefanino

Standardan
Standardan
Ovako stoji situacija.....prikljucilo bi nam se jos dosta igraca ako produzimo ligu sa 16 dana na vise.....e sad dal produziti na 25 ili 30.....pa bih voleo misljenja ostalih ili da ostane da igramo ovu sezonu za 16 dana a posle da povecamo sezonu 4.....

98 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Uto 21 Feb 2012, 00:53

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Ako važi moje mišljenje,ja mislim da nije,mislim da je dobar limit za 20-ak klubova oko 20 dana,svako može baciti 2 dnevno,ko nemože,nek neigra,jer ako se poveća na više dana,biti će dana kad nitko neće igrati,i svi će onda čekati zadnje dane!

99 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Uto 21 Feb 2012, 01:00

Neca96

Drafted
Drafted
Jel se zna otprilike kad ce poceti ova 3.sezona? Da znam da se iskombinujem zbog skole.

100 Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona taj Uto 21 Feb 2012, 07:10

Danijel Lg

Admin
Admin
mislim da svako kože igrati tempom koji mu odgovara
ako treba produziti ligu 4-5 dana a imati kojeg ucesnika vise misli da ideja nije loša

STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu