NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijave za Madden ligu- 3 sezona

+20
Jeremija
LavQB
dr.dule
Pohovani feniks
Sasa21
marinia
Sirmium Samurai
Bucs_mkd
Neca96
WideReceiver83
igor96
Zeljko Djajic
klodovik
Tom Brady
Cenci D
Jacob
Peyton Manning
Raising Arizona
Danijel Lg
Stefanino
24 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 9]

1Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sre 08 Feb 2012, 12:56

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

[Only admins are allowed to see this image]


Da bi unapred spremili sistem takmicenja za sledecu sezonu otvaramo topic za prijave............Ocekujemo da 3 sezona bude jos masovnija i da nam donese jos novih dobrih igraca i velikih utakmica.....

Konkurs za prijave ce trajati do kraja druge sezone.....

U 3 sezoni...planirajte koliko kola toliko dana za zavrsetak regularnog dela sezone.........16 kola...16 dana da se odigraju tekme ...to vam je po jedna tekma dnevno....nekad ce te moci da odigrate i 2 i 3 tekme,mozda i vise....nekad necete moci ni jednu........

Znaci usporavamo ritam.....oni koji zele da igraju nek provere da li mogu da isprate ovaj ritam........ko ne bude zavrsio 16 tekmi za 16 dana brisace mu se svi rezultati,jedino ako ima neki debeo razlog, sacekace se da zavrsi sa utakmicama.......


PS:U obavezi su da se ovde prijave i trenutni clanovi lige ako zele da igraju 3 sezonu....

Unapred da pozelim dobrodoslicu novim igracima.....

U slucaju da zelite da igrate a nemate igru,potrazite link za skidanje, postovace neko.....poslacemo vam i najnoviji roster.....imate i vremena da se izvezbate...

Jos nesto, svi prijavljeni ce odmah biti spojeni u Comodo sobu da mogu da igraju prijateljske meceve i pripremaju se za novu sezonu.....comodo mozete da skinete ovde...http://www.comodo.com/home/download/download.php?prod=comodounite

Kad se registrujete pridruzite se mrezi(join networks)ime mreze je balkanska liga a pasword je nflfans

NAPOMENA:

U 3 sezoni cemo promeniti malo sistem takmicenja....ocekujem da u narednoj sezoni imamo 24 igraca......oni ce biti rasporedjeni u 4 konferencije po 6 igraca......

Istocna,Zapadna,Severna,Juzna konferencija.....igraci ce igrati dvostruki mec sa igracima iz konferencije(10meceva) i odigrace 6 meceva sa suprotnom stranom kostura primer(Istocna vs Zapadna) po jedan mec i obrnuto (Severna-Juzna).....to ce nam doneti 16meceva......

U play-off ce ici sampioni konferencija i bice slobodni u prvom kolu.....u baraz za play-off ce ici drugoplasirane ekipe protiv ekipa koje imaju najbolji skor od ostalih u svojoj polovini.....svaka polovina ce davati po 6 timova koji idu dalje posle regularnog dela......(to znaci da ako ima bolji skor dalje ide 4plasirana ekipa a ne 3 plasirana iz druge konferencije)

Baraz i play-off ce biti promenjeni.....igrace se samo jedan mec i sve tako do finala u kojem ce isto biti samo jedan mec....

24 igraca po 6 grupa u 4 konferencije u dve polovine zreba.....16 utakmica u regularnom delu.........na jednu pobedu u play-off.....u play-off idu 12 ekipa.....

PS: Raspodela igraca ce zavisti od sezone 1+2......poznanici i drugari nece moci da budu u istoj konferenciji......


NAPOMENA:

U 3 sezoni cemo imati kompletnu statistiku timova......zbog radjenja statistike moracete na startu lige da izaberete jedan tim i nema menjanja tim da kraja sezone........

Vasa obaveza ce biti da game log posaljete nasem drugu Zeljku(Zele) na mail a on ce obradjivati statistiku.........


Ucesnici 3 sezone balkanske madden lige:

1.Stefanino(NE)
2.Danijel(NO)
3.R.Arisona
4.Peyton(GB)
5.Mean_machine(GB)
6.Tom Brady(GB)
7.Zeljko(zelje)(OAK)
8.Zeljko(DJ)(BAL)
9.Igor96(GB)
10.WideReciever83
11.Neca96(NYG)
12.Aleksandar(GB)
13.Jere(BAL)
14.Sirmium
15.Bucks_mkd-Zlatko
16.Mario-------------------Nije aktivirao Comodo
17.Sasa
18.LavQB(NE)
19.Milos


PRAVILA:


Setings....treba da bude namesten na sledeci nacin..All Madden...Fair-play on....umaranje(fatigue) igraca on....sve ostalo na off.....da igra nebi kocila kad birate stadion u obavezi ste da igrate na nekom stadionu koji je pokriven....primer..stadion Coltsa...Texansa ili Arizone...

Sto se tice rostera,za sezonu 3 koristicemo roster update82

Ostala podesavanja treba da stoje na 50 procenata.....

Sto se tice vremena trajanja meca, postoje dve varijante....4x5 min bez odugovlacenja vremena..ili 4x8 minuta sa accelator-clock i dozvoljenim odugovlacenjem....isto se dodje do 4x5min..trajanje meca ali i tako dolazimo do fer igre...Takmicari ce izabrati jedan od ova dva nacina....


NAPOMENA-u slucaju istog skora dva ili vise tima......prvo se gleda medjusobni skor....pa medjusobna poen razlika....u slucaju da je sve to izjednaceno gleda se skor sa najbolja 4 tima...pa onda poen razlika sa 4 najbolja tima.......

NAPOMENA2-U slucaju gubljenja konekcije u toku meca...onaj ko je hostova je duzan da snimi mec...na Save...u slucaju da mec i posle snimanja ne moze da se nastavi gledajte da odigrate novi mec ali samo za onliko koliko vam jos hvali da ispunite 20minuta meca....na primer...mec je prekinut na 23-17 8minuta pre kraja....igra se mec 4x2 minuta i dodaje se rezultat na vec postignut u prvom mecu...

PS:U slucaju odustajanja nekog igraca njegovi rezultati ce se brisati i pripisace se 30-0 pobeda-nadam se da do ovoga nece doci

PS-U slucaju da liga ne dostigne 24igraca igrace se po starom sistemu iz sezone 2





Rangiranje igraca:

Sezona-1

Za pozicije u regularnom delu sezone za sezonu 1.

8.Mesto-0bod-nije zavrsio takmicenje
7.Mesto-3boda
6.Mesto-6boda
5.Mesto-10bodova
4.Mesto-15bodova
3.Mesto-22bodova
2.Mesto-30bodova
1.Mesto-40bodova

Za play-off

ispadanje u cetvrtfinalu 5bodova

ispadnje u polufinalu 15 bodova

finalista 25 bodova

sampion 50bodova

Sezona-2

Za pozicije u regularnom delu sezone za sezonu 2:

15 i 16 mesto-0bodova(nisu zavrsili takmicenje)
14.Mesto-3boda
13.Mesto-6boda
12.Mesto-9boda
11.Mesto-12bodova
10.Mesto-16bodova
9.Mesto--20bodova
8.Mesto--25bodova
7.Mesto--30bodova
6.Mesto--35bodova
5.Mesto--40bodova
4.Mesto--50bodova
3.Mesto--60bodova
2.Mesto--75bodova
1.Mesto-100bodova

u play-off:

ispadanje u 4 finalu nosi 20bodova

ispadanje u polufinalu nosi 40 bodova

finalista 75 bodova

sampion 100 bodova



Poslednji put izmenio Stefanino dana Čet 01 Mar 2012, 12:36, izmenio ukupno 44 puta

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

stef svaka čast na ažurnosti
stavi i mene



STANE VAS SVE PRATI

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Prijavljujem se



[Only admins are allowed to see this link]

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

I'm in. Jel popunjena druga liga?

http://nfl.com/

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

još da je naći negdje plejbuk za oštampati



STANE VAS SVE PRATI

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Ubacite i mene.

Danijel imas na gamespotu guide sa playbookom, a imam negde i prima guide sa svim playbookovima videcu da ga uploudujem negde.

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam za!

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

daj jackobe ruke ti se pozlatile



STANE VAS SVE PRATI

9Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 04:20

Tom Brady

Tom Brady
Drafted
Drafted

Prijavljujem se za 3 sezonu. Usao sam na comodo tamo nick mi je TomBrady. Molio bih da mi posaljete roster na [Only admins are allowed to see this link]

Sad da pitam nesto Madden 08 koji sam instalirao je v 1.0 a vidim da vi igrate na v 4.0 dali to moze da pretstavlja problem. Ako je problem onda dajte link za download da skinem verziju 4.0

10Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 10:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

v4.0 je patch. Poslacemo ti to zajedno sa rosterom.
Jel neko vec slao ili ja to da odradim?

http://nfl.com/

11Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 10:31

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

salji ja nemam na poslu



STANE VAS SVE PRATI

12Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 10:32

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Za drugu sam prs'o, ali ako se sredim za treću- eto mene...!



[Only admins are allowed to see this image]

13Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 12:44

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

klodovik ::Za drugu sam prs'o, ali ako se sredim za treću- eto mene...!

Znaci odustajes od 2 sezone? Onda cemo ubaciti Jacoba na tvoje mesto....


Sredi igricu i dodji u comodo sobu da igras prijateljske da steknes iskustvo do pocetka 3 sezone....

14Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 13:10

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ej što se tiče patcha,to možeš sam uraditi,kad pokreneš igru i kad ti dođe slika sa Vince Youngom u sredini dolje ti piše update i tako updataš na 4.0,nema nikakvog slanja patcha!

15Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 14:18

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Stefanino ::
klodovik ::Za drugu sam prs'o, ali ako se sredim za treću- eto mene...!

Znaci odustajes od 2 sezone? Onda cemo ubaciti Jacoba na tvoje mesto....


Sredi igricu i dodji u comodo sobu da igras prijateljske da steknes iskustvo do pocetka 3 sezone....


OK...neka igra čovek kada već ja ne mogu, a vremena ću imati dovoljno (nadam se)...



[Only admins are allowed to see this image]

16Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 19:50

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

meni riknuo dzojpad juce, sad cu da upalim par tekmi na tastaturi da vidm na sta lici ako ne onda tek sutra kad pazarim nov dzojpad

17Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Čet 09 Feb 2012, 20:30

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Jacob ::meni riknuo dzojpad juce, sad cu da upalim par tekmi na tastaturi da vidm na sta lici ako ne onda tek sutra kad pazarim nov dzojpad

Ubacili smo te u ligu....aktiviraj samo comodo i prikljuci se mrezi

18Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 11 Feb 2012, 14:35

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Kontajte i mene za trecu sezonu, iako sam tek krenuo sa drugom i tek se upoznajem sa stvarima Smile

19Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 12 Feb 2012, 17:14

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Računajte i na mene! [Only admins are allowed to see this image]

20Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 12 Feb 2012, 17:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cenci ::Računajte i na mene! [Only admins are allowed to see this image]
'fala kurcu da si se opametio...Very Happy

http://nfl.com/

21Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 12 Feb 2012, 21:13

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

ja se prijavljujem

22Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 12 Feb 2012, 21:19

WideReceiver83

WideReceiver83
NCAA
NCAA

prijavljujem se i ja stavi mene Smile

23Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 12 Feb 2012, 22:52

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

Prijavljujem se Smile

24Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 15:30

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

po meni je glupo igrati samo sa jednim timom ako to neko ne zeli....ovim pravilom se ne dobija nista....a gubi se, jer neko moze na sred sezone odluciti da promeni tim, i otkriti da mu taj tim mnogo vise odgovara i da sa njim moze uci u play off

25Prijave za Madden ligu- 3 sezona  Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 15:32

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jbg i ja sma za to da se mogu mjenjati timovi,iako ga ja vrv neću mjemnjati



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 9]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu