NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Los Angeles Chargers

Los Angeles Chargers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 43]

26 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 01 Nov 2011, 10:32

Nixx

Moderator
Moderator
To je ta PO ekipa, ta SB dobitna kombinacija, zagarantovano mrvljenje Čifsa a? Razz

Lepo sam ti rekao Šefe da se pazite, izgleda im je lepak stigao na vreme. Very Happy

3rd&48

27 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 01 Nov 2011, 10:58

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
neuspeh trening ekipe Chargersa, nisam ni gledao niti cu...

28 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 01 Nov 2011, 11:39

Nixx

Moderator
Moderator
Ja ću pogledati, sad skidam, moram da vidim šta ste radili pa da mi ponovimo.

3rd&48

29 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 01 Nov 2011, 11:50

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
tesko da cete ponoviti koliko mi kaze Kuzma, na nase greske smo izduvali i tek sada sam video da je bio OT. jos jedno brukanje i to u diviziji...Norv pakuj se

30 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 01 Nov 2011, 22:32

Nixx

Moderator
Moderator
Evo pogledao sam ceo meč upravo. Imali ste ovu u šakama, zapravo... niste Laughing Šalu na stranu, ne znam stvarno šta ste hteli pri tom zadnjem snepu ali da ste tada išli na koleno i zaustavili sat na 1-2 sekunde do kraja sad nebi o ovome pričali. Svakako je bio 1st and 10 i na toj poziciji ne vreujem da bi promašili.

To je jedno, a drugo, mislim da vam je ono pokraden TD Gates-a, ali eto kontraverznosti pravila iako je drajv sa poenima nema review jer je prekršaj bio i ćao. Nisam siguran da je sudija dobro video jer je leđima bio okrenut njemu i verovatno je reagovao tako jer se Gates otrgao pa je delovalo kao da ga je odgurnuo, a zapravo DB ima ruku na njegovoj. Ali eto...

Treće, jako puno dopuštenih konverzija na trećem i to baš kad je ključno i loš tackeling posle hvatanja. Ovo je inače učestalo ove sezone, kako vidim ne samo kod vas već svuda. Uopšte ne završavaju tackle kako treba.

Cvećko je igrao mnogo tesno bez obzira koga pokriva i vidim da je bilo efektivno, a i Romeo je odradio odličan posao udvajanjem. Kad se sve pogleda i onda ste imali više jardi u svim aspektima, ali preokreti su kučka na kojima se kešira.

Sledeću ste naje****, a posle vam dolazimo mi da razmažemo ostatke. Smile

3rd&48

31 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 01 Nov 2011, 22:45

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Nixx ::Evo pogledao sam ceo meč upravo. Imali ste ovu u šakama, zapravo... niste Laughing Šalu na stranu, ne znam stvarno šta ste hteli pri tom zadnjem snepu ali da ste tada išli na koleno i zaustavili sat na 1-2 sekunde do kraja sad nebi o ovome pričali. Svakako je bio 1st and 10 i na toj poziciji ne vreujem da bi promašili.

To je jedno, a drugo, mislim da vam je ono pokraden TD Gates-a, ali eto kontraverznosti pravila iako je drajv sa poenima nema review jer je prekršaj bio i ćao. Nisam siguran da je sudija dobro video jer je leđima bio okrenut njemu i verovatno je reagovao tako jer se Gates otrgao pa je delovalo kao da ga je odgurnuo, a zapravo DB ima ruku na njegovoj. Ali eto...

kako god okrenes, usrali smo...

Treće, jako puno dopuštenih konverzija na trećem i to baš kad je ključno i loš tackeling posle hvatanja. Ovo je inače učestalo ove sezone, kako vidim ne samo kod vas već svuda. Uopšte ne završavaju tackle kako treba.

Cvećko je igrao mnogo tesno bez obzira koga pokriva i vidim da je bilo efektivno, a i Romeo je odradio odličan posao udvajanjem. Kad se sve pogleda i onda ste imali više jardi u svim aspektima, ali preokreti su kučka na kojima se kešira.

Sledeću ste naje****, a posle vam dolazimo mi da razmažemo ostatke. Smile

32 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 06 Nov 2011, 15:41

Nixx

Moderator
Moderator
Šta se dešava sa Gatesom? Igra protiv sireva ili ne? Vidim da je bio odsutan 3 treninga, od toga jedno nije imalo veze sa povredom, a sad je probable?!?

3rd&48

33 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 06 Nov 2011, 16:11

JOCO32

Standardan
Standardan
akzu da bi trebao da igra

34 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 06 Nov 2011, 16:47

Miki HOF

Moderator
Moderator
ma igra sto posto

35 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 06 Nov 2011, 16:49

JOCO32

Standardan
Standardan
Brat Miki ::ma igra sto posto
trebao bi..da sruse vise te sireve Very Happy

36 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 06 Nov 2011, 16:50

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
igra Gates, taman dok ne bude 3 TD razlike za ARoda...

37 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 06 Nov 2011, 17:38

Miki HOF

Moderator
Moderator
Mathews i Ryan Grant, po meni kao da su braća rođena

38 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 09 Nov 2011, 20:32

Nixx

Moderator
Moderator
Sad sam pogledao celu vašu utakmicu sa GB, svaka čast na borbenosti. Dobro vam je išlo dok ste rush radili sa 4-5 čoveka, isterali Zeku iz žbuna i zatvorili mu sredinu, ali ono što vas je ukopalo je opet bio Rivers.

Onaj hold nad Nelsonom nakon dobrog panta, tu vam je pozicija otišla, a onda i ponovo presečena, da je malo duže još zadržao imao je čoveka na sredini, mislim da se Woodson okliznuo ali je lopta tada već bila u vazduhu...svejedno, mislim da je mogao uzeti prvi daun i onda spajk, bilo je tu vremena za izjednačenje.

Svakako, dobro ste se držali naspram Zekinih brojeva, igra sve nenormalnije, a Filip sve lošije.

3rd&48

39 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 09 Nov 2011, 20:59

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Nixx ::Sad sam pogledao celu vašu utakmicu sa GB, svaka čast na borbenosti. Dobro vam je išlo dok ste rush radili sa 4-5 čoveka, isterali Zeku iz žbuna i zatvorili mu sredinu, ali ono što vas je ukopalo je opet bio Rivers.

Onaj hold nad Nelsonom nakon dobrog panta, tu vam je pozicija otišla, a onda i ponovo presečena, da je malo duže još zadržao imao je čoveka na sredini, mislim da se Woodson okliznuo ali je lopta tada već bila u vazduhu...svejedno, mislim da je mogao uzeti prvi daun i onda spajk, bilo je tu vremena za izjednačenje.

Svakako, dobro ste se držali naspram Zekinih brojeva, igra sve nenormalnije, a Filip sve lošije.

9 sekova nije dovoljno Surprised smesna utakmica protiv KCja, propust protiv Patriotsa, sad Rivers baca 3 pika...bolje da ne idemo u PO da se ne sramotimo. PO je za ekipe sa mudima, a mi smo nasa ostavili u proslosti...

40 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 09 Nov 2011, 21:13

dr.dule

Admin
Admin
nesto se govori da rame Fice Riversa nije bas najbolje i da se to krije. samo losa divizija i sansa za PO , nije poslala momka na IR listu. mozda je u tome problem.

41 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 09 Nov 2011, 21:21

Sirmium Samurai

VIP
VIP
Rivers ima srca!

Secam se da je u plej-of tekmi imao gadnu povredu, ali je ostao da igra. Dule, ti se verovatno secas te tekme.

http://www.takolako.rs

42 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 09 Nov 2011, 21:34

dr.dule

Admin
Admin
koliko se secam on je sa povredom igrao finale afc-a sa rodoljubima

43 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 09 Nov 2011, 21:36

Miki HOF

Moderator
Moderator
jeste

44 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 09 Nov 2011, 22:28

Dreamlord

NFL Player
NFL Player
Igrao je sa "ostecenim" ACL-om

45 Re: Los Angeles Chargers taj Čet 10 Nov 2011, 08:37

kb8

Moderator
Moderator
@Dr.Dule ::nesto se govori da rame Fice Riversa nije bas najbolje i da se to krije. samo losa divizija i sansa za PO , nije poslala momka na IR listu. mozda je u tome problem.

Rivers insists that he's healthy. Or healthy enough. So despite the bruised sternum he suffered in Week 2, we can take him at his word. He's thrown every pass for the Chargers this season, 305 to be exact.

Still, it's worth noting that this is the same guy who once had arthroscopic surgery on Monday after tearing a knee ligament, then, gimpy and all, played an AFC title game the following Sunday. A coach's son, he's a tough guy. Gritty.

"I appreciate everybody trying to come up with a theory and a reason, but I'm not hurt," Rivers said. "I've thrown a handful of picks that I normally don't throw and I'll probably throw some more throughout my career and there won't always be a reason why. I prepare. I give everything I've got."

46 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 11 Nov 2011, 05:57

Nixx

Moderator
Moderator

3rd&48

47 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 11 Nov 2011, 08:26

kb8

Moderator
Moderator
Kako ste loši, to je prestrašno...

Uvjerljivo najlošija ekipa sunny Californie i to debelo...

48 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 11 Nov 2011, 09:01

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@kb8 ::Kako ste loši, to je prestrašno...

Uvjerljivo najlošija ekipa sunny Californie i to debelo...

da se ne lažemo, tako je...a divizija afc west je ubedljivo najgora u NFLu

49 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 11 Nov 2011, 09:02

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Gledao sam drugo poluvreme i agoniju Riversa...stvari ne mogu biti gore trenutno

50 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 11 Nov 2011, 09:47

kb8

Moderator
Moderator
elJefe ::a divizija afc west je ubedljivo najgora u NFLu

Za najlosiju je izgleda bitno biti West bez obzira na konferenciju Very Happy

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu