NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Los Angeles Chargers

Los Angeles Chargers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 43]

126 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 15:22

Mifoche

NFL Star
NFL Star
@Dr.Dule ::Rivers ne moze da se poredi sa Palmerom. covek je top pet QBka u AFCa trenutno.

Баш то, много је бољи од Palmer-а. BTW, ко је по теби још у топ 5 QB у АFC-u? И није неки избор, а Wink?

127 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 15:53

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Mifoche ::
@Dr.Dule ::Rivers ne moze da se poredi sa Palmerom. covek je top pet QBka u AFCa trenutno.

Баш то, много је бољи од Palmer-а. BTW, ко је по теби још у топ 5 QB у АFC-u? И није неки избор, а Wink?

pa i nije da nije, Big Ben, Brady, Manning, Rivers i recimo Schaub. Kojih je to 5 boljih u NFCju? a Rice ce dobiti vece pare ko 2 i 2, dok za Wake-a ne verujem da ce ostati u Miamiju...

128 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 16:32

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Питање шта ће бити са Manning-ом. Те повреде врата су нешто најгоре, нисам сигуран колико ће успети да се опорави. Schaub је choker, не иде ми он уз ову елиту. NFC има тренутно два најбоља QB-a, Rodgers-а и Brees-a. Newton већ сада изгледа као Vick на стероидима, тешко ће га бранити следећих година. Детроит и Атланта имају одличне QB-oве, а мени је чак и Romo бољи од овог из Хјустона. Шећерко Cutler игра добро задње две године, с обзиром колико су га пута претукли. Vick кад је здрав је паклен играч. Све у свему, мени то све делује много боље него у AFC-у Neutral

129 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 16:53

dr.dule

Admin
Admin
mozda je Rivers odmah posle Brejdija, Zeke, Brisa ... jbs sada mi stao mozak

130 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 19:41

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
E pa pazi na tu foru i Fitzpatrick je odigrao dobru sezonu, Dalton, vrlo dobar, a Flacco je bio bolji od Ryana ove sezone, a Tebow, ipak ne Tebow ni u kom slučaju Smile salu na stranu Brady, manning, Brees i Rodgers + Rivers su elita!

131 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 20:24

Miki HOF

Moderator
Moderator
i Sanchez+Santonio tandem decenije

132 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 20:24

dr.dule

Admin
Admin
ta dvojca su ipak bez konkurencije. cekaj plej of pa ces videti.

133 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 21:22

Nixx

Moderator
Moderator
Rivers je ispod njih, mislim one elite. Može biti elita za siromašne, tj druga klasa pa negde u vrhu...

3rd&48

134 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 22:12

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Dobro nixxy, to je kao da navijač Jetsa kaže da Brady ne valja Very Happy

135 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 22:14

Vick7

NFL Player
NFL Player
elitni qb: bris, rodžer, brejdi

vrhunski qb: ben, vick, rivers, cutler

odlični i vrlo dobri qb : eli, ryan, staford, homo

dobri: fleka, schaub, palmer

dovoljni : smith, sanchez, tebow, cassel, freeman

ostali - boranija

ps. pejton, doni i haselbek bi svakako našli mesto među pomenutima , ali njih kao 35+ je nefer kategorizovati kroz prizmu penzionera jer su imali daleko bolje godine i brojke od trenutnih.. bez obzira što se i dalje vode kao aktivni igrači

http://www.mozzartbet.com

136 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 22:23

Nixx

Moderator
Moderator
elJefe ::Dobro nixxy, to je kao da navijač Jetsa kaže da Brady ne valja Very Happy

Nijeee, gledao sam objektivno. Ne možeš staviti zeku i njega zajedno iako staž nije isti, ili Brisa...pa ni ti kao navijač nebi njih poredio. Vikov raspored je dobar, naravno i Pejton kad je zdrav, bio bi skroz u vrhu sa ostalima, a kako je ovu igrao Rivers i ako nastavi, spašće u dobre. Objektivno.

Naravno, izostavimo rukije iz ove sezone, njima u drugoj ili trećoj ima da vidimo kakvi su stvarno.

Šta, možda je Cam ciljao na rookie award, jbg imaš samo jednu šansu da ga uzmeš... a možda se sledeću prizemlji, i igra za tempo niže, videćemo.

3rd&48

137 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 22:41

dr.dule

Admin
Admin
Rivers je decko koji cele ove sezone igra sa sjebanim desnim bacackim ramenom.
definitivno nije gori od bena i ilije iz njegove klase. covek igra u pogresnom timu u pogresno vreme.
recimo ja bih dao dva pika prve runde NE za njega a da ne trepnem ali jbg imamo Brejdija.

138 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 23:10

Nixx

Moderator
Moderator
@Dr.Dule ::Rivers je decko koji cele ove sezone igra sa sjebanim desnim bacackim ramenom.
definitivno nije gori od bena i ilije iz njegove klase. covek igra u pogresnom timu u pogresno vreme.
recimo ja bih dao dva pika prve runde NE za njega a da ne trepnem ali jbg imamo Brejdija.

Dve ključne stvari...prvo, može da bude bolje, ali kako vreme prolazi verovatnije je gore.

A Drugo...rekao bi Bredford.

3rd&48

139 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 23:27

dr.dule

Admin
Admin
povreda Riversa nije tako teska kao Bredfordova. ipak je ovaj malisa propustio sezonu na koledzu a Rivers je igrao . igrao cak jako dobro. sada ima do avgusta vremena da odmori i zaleci se. prosto verujem u njega. jbg on je moj fantasy igrac Smile

140 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 00:27

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Vick7 ::elitni qb: bris, rodžer, brejdi

vrhunski qb: ben, vick, rivers, cutler

odlični i vrlo dobri qb : eli, ryan, staford, homo

dobri: fleka, schaub, palmer

dovoljni : smith, sanchez, tebow, cassel, freeman

ostali - boranija

ps. pejton, doni i haselbek bi svakako našli mesto među pomenutima , ali njih kao 35+ je nefer kategorizovati kroz prizmu penzionera jer su imali daleko bolje godine i brojke od trenutnih.. bez obzira što se i dalje vode kao aktivni igrači

sa svime se slazem osim dve stvari. Big Ben ima tri prstena, a iza njega ne stoje gdin Kraft i Belichik ili Cheeseheadsi. Mnogi treba jos godinama da rmbaju da bi ga dostigli. Mnogi ga osporavaju i omalovazavaju njegovo prisustvo u timu Steelersa, ali covek je jednostavno elitni QB. a Jay Cutler da je valjao ne bi ga "oterali" iz Denvera. Trio Chad Pennington, Brady Quinn i Jay Cutler su rodjeni gubitnici. Ostalo je sasvim tacno.

141 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 00:33

Nixx

Moderator
Moderator
@Dr.Dule ::povreda Riversa nije tako teska kao Bredfordova. ipak je ovaj malisa propustio sezonu na koledzu a Rivers je igrao . igrao cak jako dobro. sada ima do avgusta vremena da odmori i zaleci se. prosto verujem u njega. jbg on je moj fantasy igrac Smile

Ne, ne mislim na težinu povrede. Već na to da je daleko bolje mogao proći nego u Remsima, lično kao igrač. Možda sam lično više očekivao od njega, pa mi je zato i malo krivo, ali hoću da kažem da nije samo do njega kako je igrao ovaj par sezona. Sa boljom protekcijom, sigurno se nebi tako rano skrljao, ali i imao bi više šansi da i svoju statistiku poboljša.

3rd&48

142 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 00:40

Nixx

Moderator
Moderator
elJefe ::
sa svime se slazem osim dve stvari. Big Ben ima tri prstena, a iza njega ne stoje gdin Kraft i Belichik ili Cheeseheadsi. Mnogi treba jos godinama da rmbaju da bi ga dostigli. Mnogi ga osporavaju i omalovazavaju njegovo prisustvo u timu Steelersa, ali covek je jednostavno elitni QB. a Jay Cutler da je valjao ne bi ga "oterali" iz Denvera. Trio Chad Pennington, Brady Quinn i Jay Cutler su rodjeni gubitnici. Ostalo je sasvim tacno.

Čelični uvek hoće čeličnije. Very Happy Mada po tom pitanju mislim da im je ispunio očekivanja. Katler je slična priča, bar po izdržljivosti, samo što ima takav imidž da ni u Americi ne prolazi dobro. Mislim, ne ulazim u detalje sad oko toga kako igraju.

3rd&48

143 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 00:42

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Nixx ::
elJefe ::

Čelični uvek hoće čeličnije. Very Happy Mada po tom pitanju mislim da im je ispunio očekivanja. Katler je slična priča, bar po izdržljivosti, samo što ima takav imidž da ni u Americi ne prolazi dobro. Mislim, ne ulazim u detalje sad oko toga kako igraju.

Jel se ti secas sta je prosle godine odbrana Giantsa uradila od Cutlera? to dobar QB ne moze sebi dozvoliti, pa taman i svalio krivicu na ofanzivnu liniju

144 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 00:46

Nixx

Moderator
Moderator
Jeste, a sa koliko je povreda do tada i dalje nastavljao da igra? Da je mogao i onda u plejofu do kraja ostati sigurno bi, ali nije otišao ni onda u svlačionicu nego je bio na sajdlajnu, dok su ga mnogi kritikovali. Posle je bio i onaj demant na konferenciji kada su ga saigrači branili...mislim, iako ima facu mamurluka u ponedeljak, izdržljiv je.

3rd&48

145 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 00:47

Vick7

NFL Player
NFL Player
mislim da ekipna i individualna dostignuća treba pravilno razdvojiti.

prsten osvaja tim, a ne kvoter. pri tom, ben ih ima dva, ne 3, a kad je prvi osvojio pass rating mu je bio rekordnih 22.8 u XL SB. kod ovakvih biranja treba isključivo gledati brojke i refleksiju istih kao doprinos timu.. veliki marino je završio golih prstiju, ali svi znamo ko je i šta je, dok prsten ima i brad johnson.. što se tiče katlera, tu se već da diskutovati, možda sam malo i subjektivan jer me je očarao u prethodne 2 god sa onom kantom od OL, vreme će pokazati da li je džej vrhunski kvoter, ima 28g i tek ulazi u zrele qb godine.. i on mi je više budući vrhunski qb, a trenutno je u grupi odličnih - ako ćemo objektivno

146 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 00:52

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Vick7 ::mislim da ekipna i individualna dostignuća treba pravilno razdvojiti.

prsten osvaja tim, a ne kvoter. pri tom, ben ih ima dva, ne 3, a kad je prvi osvojio pass rating mu je bio rekordnih 22.8 u XV SB. kod ovakvih biranja treba isključivo gledati brojke i refleksiju istih kao doprinos timu.. veliki marino je završio golih prstiju, ali svi znamo ko je i šta je, dok prsten ima i brad johnson.. što se tiče katlera, tu se već da diskutovati, možda sam malo i subjektivan jer me je očarao u prethodne 2 god sa onom kantom od OL, vreme će pokazati da li je džej vrhunski kvoter, ima 28g i tek ulazi u zrele qb godine.. i on mi je više budući vrhunski qb, a trenutno je u grupi odličnih - ako ćemo objektivno

slazem se, vreme ce pokazati, mada je cinjenica da se do sada nije pokazao. Statistika moze u vecem broju slucajeva da prevari ali Big Ben je bacao TD i zaista uz odbranu Pit. bio key figure u osvajanju SB. zaznuh se oko broja prstenova, davno sam to citao a nisam googler...znaci samo Brady ima 3?

147 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 00:53

Vick7

NFL Player
NFL Player
da, od aktivnih samo zlatokosa

148 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 08:22

dr.dule

Admin
Admin
Secerko moze da izraste u odlicnog QB. steta sto ga je povreda omela u dobrim ovogodisnjim nastupima.

149 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 13:32

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Ja бих само, с претходно поменуте листе од стране Vick7, спустио за по једну категорију Флеку и Илију. Прво и основно, обојица су ретардирани. Поготово Флека, који није џабе играо на Delaware-у. Свако поређење њега и Ryan-а ми је сулудо, јер први има потенцијал да буде врхунски, а можда и елитни, док Флека тешко да може много боље. Илија, с друге стране, има одличан тим (одличне хватаче, два солидна тркача), па се опет пати за ПО по ко зна који пут. Два пута је изгубио од Bашингтона, то одличан QB не би смео да дозволи. Силоватељ је елита, то је чињеница. Рекао бих да тек у задње две године има довољно добре хватаче, а изгледа да им се и филозофија у нападу променила (не трче више као раније). С друге стране, убедљиво је најјачи физички на својој позицији. Имам утисак да би играо и с гипсом на нози ако треба.

150 Re: Los Angeles Chargers taj Sre 28 Dec 2011, 13:56

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Eli zivi od stare slave i onoga sto su Toomer i Plax doneli Giantsima...

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu