NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Los Angeles Chargers

Los Angeles Chargers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 42 od 43]

1026 Re: Los Angeles Chargers taj Čet 12 Jan 2017, 17:59

Raising Arizona

Moderator
Moderator

photo AZcardsscript.gif

1027 Re: Los Angeles Chargers taj Čet 12 Jan 2017, 18:16

dr.dule

Admin
Admin
sta ce sa Ficom Riversom? on rece da nece u LA

1028 Re: Los Angeles Chargers taj Čet 12 Jan 2017, 18:20

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Ici ce on kuci da cuva onaj vrtic od svoje dece
A ovi vec promenili ime i logo
Znak me podseca na LA Dodgerse

photo AZcardsscript.gif

1029 Re: Los Angeles Chargers taj Čet 12 Jan 2017, 18:26

dr.dule

Admin
Admin
sada su LA Luzers?

1030 Re: Los Angeles Chargers taj Čet 12 Jan 2017, 21:14

Niger iz huda

MVP
MVP
Peyton Manning ::Potpuno neshvatljiv potez svima. Seliti tim koji ima fanbase u grad koji samo sto je dobio NFL tim, plus je prezasiceno trziste u svakom slucaju. Glupost velika.

Ja sam pre godinu dana nesto citao da imaju tamo solidnu bazu navijaca(a i neko je sigurno tako nesto spomenuo na nekom forumu koji citam), a i tamo su dosta deonicara ako se ne varam.Meni skroz logican potez, odgovor na prelazak Remsa tamo kako im oni ne bi otimali fan bazu.

Nije San Diego uopste daleko od LA, tako da mi ima smisla zasto bi neko iz LA, koji voli americki fudbal a do prosle godine je LA imao 0 timova, navijao za SD.

Jos pre godinu dana sam zeleo da predju u LA i njihov prelazak je smisleniji od recimo Remsa.

1031 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 13 Jan 2017, 08:29

kb8

Moderator
Moderator
A uboli i trenera (Anthony Lynn iz Billsa) i priča je da bi Gus trebo uzet DC kontrolu...

Vako na papiru, ne izgleda mi to ništa lošije od ovoga što su imali do sada, čak dapače...

Još da branding odrade kako treba pa vrate one svjetlo plave uniforme u nekom trajnijem obliku i novi život može početi...

1032 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 13 Jan 2017, 08:52

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Logo im je katastrofa

1033 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 13 Jan 2017, 08:57

kb8

Moderator
Moderator
Pa kažu da je to workin' logo i nije odobren od strane NFLa tako da još čekamo pravu verziju svega...

1034 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 13 Jan 2017, 09:25

Peyton Manning

Admin
Admin
vidim i Coltsi ih troluju Very Happy

We'll pass.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

1035 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 13 Jan 2017, 09:46

kb8

Moderator
Moderator
Al meni nikako nije jasno ko se tu sad buni, ko tu šta hoće i tomu slično...

San Diego je osmi po veličini grad u US, nije baš neka prčija koja nema za germe, godinama se pokušavalo doći do novog stadiona i prilike da klub ostane tu di je i niko od lokalaca nije ni trepnuo na to pa sad kad je gazda reko da seli klub odjednom svi zgroženi...

Ne kontam majkemi...

Jest da ne kontam također to što Spanos je tražio financiranje njegove igračke iz džepova građana (majstore tvoj klub pa si sam napravi stadion, nemoj se gubat kod nas) al opet, čo'ek je vidio da bi mogao možebitno više love okrenut ak ode odavde i nek ide, široko mu polje...

Suma sumarum, ko tu koga kerebeči, nije mi jasno...

1036 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 13 Jan 2017, 16:05

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
A na kom stadionu ce igrati?

EDIT: Nasao sam sad, ladno ce igrati na stadionu LA Galaksija na kom moze 30k da stane Very Happy A i ne izgleda uopste kao klasican AF stadion u Americi.

1037 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 13 Jan 2017, 16:59

Peyton Manning

Admin
Admin
Duplo manji od najmanjeg NFL stadiona..

1038 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 13 Jan 2017, 17:03

Wild Raven

VIP
VIP
Oni u stvari žele da igraju onaj drugi fudbal. To objašnjava puno toga.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

1039 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 15 Jan 2017, 03:00

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Niger iz huda ::
Peyton Manning ::Potpuno neshvatljiv potez svima. Seliti tim koji ima fanbase u grad koji samo sto je dobio NFL tim, plus je prezasiceno trziste u svakom slucaju. Glupost velika.

Ja sam pre godinu dana nesto citao da imaju tamo solidnu bazu navijaca(a i neko je sigurno tako nesto spomenuo na nekom forumu koji citam), a i tamo su dosta deonicara ako se ne varam.Meni skroz logican potez, odgovor na prelazak Remsa tamo kako im oni ne bi otimali fan bazu.

Nije San Diego uopste daleko od LA, tako da mi ima smisla zasto bi neko iz LA, koji voli americki fudbal a do prosle godine je LA imao 0 timova, navijao za SD.

Jos pre godinu dana sam zeleo da predju u LA i njihov prelazak je smisleniji od recimo Remsa.
Griješiš. Prelazak Chargersa nema nikakvog smisla. Proveli su svoju prvu godinu u LA, od tada sve u San Dijegu. Los Anđelesu ne trebaju dvije franšize. I ako stvarno nisu mogli finansirati izgradnju novog stadiona, zašto ih ne gradi onaj koji vrti svu lovu, NFL?

1040 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 15 Jan 2017, 09:16

Niger iz huda

MVP
MVP
A gde su trebali da grad predju?U nekoj od susednih drzava u veci i bogatiji grad od SD?

LA je najblizi njima veci grad i jos iz iste drzave.Slazem se i ja da LA ne trebaju dve fransize, Remsi su tu suvisni posto je Sent Luis otprilike na pola puta izmedju istocne i zapadne obale, dok je SD udaljen od LA manje od 200 km.

1041 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 15 Jan 2017, 22:28

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Stvar je u tome da uošte nisu trebali da idu iz San Dijega. A to zašto su otišli ne treba ni ja ni ti da se pitamo.

1042 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 15 Jan 2017, 22:29

Peyton Manning

Admin
Admin
Jednom da se vlado i ja slazemo

1043 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 15 Jan 2017, 22:31

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Very Happy

1044 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 16 Jan 2017, 10:28

kb8

Moderator
Moderator
Pa da popijemo onda po jednu u to ime jocolor

1045 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 17 Jan 2017, 21:16

Bizon

NFL Player
NFL Player
Oglasio se Rivers. Nece u LA, zainteresovan je za San Francisko, a i oni za njega koliko kapiram.

1046 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 17 Jan 2017, 21:17

Peyton Manning

Admin
Admin
Sve firme koje rade selidbu u SD se ujedinile da nece seliti Chargerse Very Happy

1047 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 17 Jan 2017, 22:13

Peyton Manning

Admin
Admin
Rivers not pushing for trade, fine with move to L.A.

1048 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 17 Jan 2017, 23:40

Bizon

NFL Player
NFL Player
Sisa.

1049 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 20 Jan 2017, 00:02

аутсајдер

Drafted
Drafted
Niger iz huda ::

2 rečenice koje su sve objasnile. LA je glavni sportski grad i naravno da mu treba drugi NFL tim. A još ako ih za godinu-dvije budem mogao uživo gledati afro

cheers   Također, navijao da odmah u paketu s Remsima dođu.... nije ni sada kasno.  Vraćanje Remsa nije suvišno - ima tu prostora za oba tima.

1050 Re: Los Angeles Chargers taj Pet 20 Jan 2017, 08:36

kb8

Moderator
Moderator
LA je država u najbogatijoj državi, nego šta nego da ima mjesta za sve...

Axe pokažu dobrim, brzo će oni tamo naći svoje mjesto pod suncem...

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 42 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu