NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Los Angeles Chargers

Los Angeles Chargers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 5 od 43]

101 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 19 Dec 2011, 11:19

Peyton Manning

Admin
Admin
Cestitke...iznenadio me rezultat...

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

102 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 19 Dec 2011, 15:02

Raising Arizona

Moderator
Moderator
elJefe ::
Mifoche ::Честитке Chargers-има на више него заслуженој победи. Видимо се у плејофу Wink

hvala, inace ja se nadam PO vise zbog pobede nad Detroitom jer to znaci da oni nece nigde, a manje zbog cinjenice da cemo dobiti sansu za igru sa najboljim timovima NFLa

To mi reci Twisted Evil

photo AZcardsscript.gif

103 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 19 Dec 2011, 17:53

L.Davis

NFL Player
NFL Player
Odoste vi u PO,kolko ja vidim posto DEN i OAK nece dobiti nikoga do kraja,a mi cemo da se pobrinemo za to Twisted Evil Laughing
Naredne sezone je red na nas,kada se malo oporavimo od povreda i Psiha Cool

104 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 19 Dec 2011, 17:53

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Romeo kerSme Cool

photo AZcardsscript.gif

105 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 19 Dec 2011, 17:59

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
L.Davis :: Odoste vi u PO,kolko ja vidim posto DEN i OAK nece dobiti nikoga do kraja,a mi cemo da se pobrinemo za to Twisted Evil Laughing
Naredne sezone je red na nas,kada se malo oporavimo od povreda i Psiha Cool

racunam na to ozbiljno, i sto se tice SDiega a bogami i Mozzarta Very Happy

106 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 25 Dec 2011, 18:32

dr.dule

Admin
Admin
kakvi supci. nikada nista od njih.

107 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 25 Dec 2011, 23:09

Nixx

Moderator
Moderator
L.Davis :: Odoste vi u PO,kolko ja vidim posto DEN i OAK nece dobiti nikoga do kraja,a mi cemo da se pobrinemo za to Twisted Evil Laughing

Da mogu ovo nekako da uramim, stavio bi u potpis. Laughing

L, pobrinite se za onog pajaca, dobijete Grin Bej, a da vas ovaj čoban sa visina sruši, mislim da to Romeo ne sme sebi dopustiti.

Šefe mi se vidimo posle NG, otkazao sam reprizu dočeka za ovaj spektakl. ratoboran

3rd&48

108 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 25 Dec 2011, 23:15

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Sve, sve, sve ću uraditi, čak ću navijati i za Raiderse, samo da simpanza TT ne ode u PO

109 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 25 Dec 2011, 23:21

Nixx

Moderator
Moderator
To breee!! Cool

Ja sam predložio odavno, ako treba, da pozajmimo Čifsima par igrača, i onako se ne vidi ispod kacige iz daljine ko je. Very Happy

Win, lose or tie, but always cheat! Oakland

3rd&48

110 Re: Los Angeles Chargers taj Ned 25 Dec 2011, 23:59

dr.dule

Admin
Admin
iskljucivo da budu afroamerikanci.

111 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 00:01

Nixx

Moderator
Moderator
sa crnom farbom ispod očiju. Very Happy

3rd&48

112 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 12:19

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Ma strašno, ispala odbrana Det. problem, a prebili smo Baltimore...

113 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 12:55

Dreamlord

NFL Player
NFL Player
Ma tamo ste gde zasluzujete, to je to...

Norm out, Rivers out i moze da se igra fuzbal...

114 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 13:07

dr.dule

Admin
Admin
HC mora da se gubi. Rivers? Big Ben i Ilija imaju prsten a Filip nista i to mozda sa boljom ekipom nego generacijski drugari.

115 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 13:14

Dreamlord

NFL Player
NFL Player
Rivers i Romo su blizanci. Nisu losi QBs ali su chokeri i uvek useru ekipu...

116 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 13:19

dr.dule

Admin
Admin
nisu svi rodjeni kao pobednici.
kako god cisto sumnjam da ce Filip leteti. svakako sa ovogodisnjom QB ponudom na draftu nece ga menjati mada . novi HC nove ideje. ti kao Denverista to dobro znas.

117 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 16:26

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Apsolutno ste u pravu, ja sam isto za ćao ćao kartu za Riversa i Norva. Mora doći do značajnih promena ili ćemo biti dno AFC Westa na Duži vremenski period

118 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 17:36

dr.dule

Admin
Admin
ekipe poput Vasingtona, NYJ, Sietla i Majamija bi dale dosta pikova za Filipa.
problem je sta uraditi sa tim pikovima. Landri Dzons ? Mur? Grifin 3? imam utisak da nije to to mada opet mozda ima medju njima nekog pritajenog tigra skrivenog zmaja.

119 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 18:46

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Ne znam da li bi Jetsi imali muda da priznaju los izbor QB uzimanjem Riversa, iako svi znamo da odpaci Chargersa zavrse u NYJetsima. E sad da li bi Miami pristao da da pikove, jer Rivers ima u sebi jos minimum 5 sezona, posto je on '83 ako se ne varam, kao i Rodgers. Mislim da bi i neki trejd dobro dosao SDu, recimo CWake bi nam lepo "legao" u odbranu uz jos neki pik druge i trece runde

120 Re: Los Angeles Chargers taj Pon 26 Dec 2011, 20:05

dr.dule

Admin
Admin
ma dace vama Reks i gace a ne dva tri pika prve runde za Filipa. ti su toliko otkacili zbog dejstva Nove Engledske i brace sa stadiona Giantsa da ne biraju sredstva da dodju do prstena. zavalice virslu Sietlu a vi onda tabajte novi put bez rosavog HC i Fice.

121 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 09:41

Mifoche

NFL Star
NFL Star
elJefe ::Ne znam da li bi Jetsi imali muda da priznaju los izbor QB uzimanjem Riversa, iako svi znamo da odpaci Chargersa zavrse u NYJetsima. E sad da li bi Miami pristao da da pikove, jer Rivers ima u sebi jos minimum 5 sezona, posto je on '83 ako se ne varam, kao i Rodgers. Mislim da bi i neki trejd dobro dosao SDu, recimo CWake bi nam lepo "legao" u odbranu uz jos neki pik druge i trece runde

Wake и још неки пик за Rivers-а Embarassed ? Ти си, брате, баш оптимиста Cool Нису баш толико ретардирани у Мајамију Wink

122 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 09:45

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
Mifoche ::
elJefe ::Ne znam da li bi Jetsi imali muda da priznaju los izbor QB uzimanjem Riversa, iako svi znamo da odpaci Chargersa zavrse u NYJetsima. E sad da li bi Miami pristao da da pikove, jer Rivers ima u sebi jos minimum 5 sezona, posto je on '83 ako se ne varam, kao i Rodgers. Mislim da bi i neki trejd dobro dosao SDu, recimo CWake bi nam lepo "legao" u odbranu uz jos neki pik druge i trece runde

Wake и још неки пик за Rivers-а Embarassed ? Ти си, брате, баш оптимиста Cool Нису баш толико ретардирани у Мајамију Wink

pa vidi, on je franchise qb i medju 5 najboljih u ligi. Nije baš jeftin i ja mislim da vredi da se dobije zauzvrat najbolji pass rusher lige plus još jedan pik. Na kraju krajeva i Miami je očajan Very Happy

123 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 10:32

dr.dule

Admin
Admin
sta god ljudi misle o Riversu decko je dovoljno mlad, ima talenta i mozda se pogresno radilo sa njim. ima nade u dobrom sistemu da uspe.

The four-year deal included a $1 million signing bonus and could be worth up to $4.9 million ...Cameron Wake da igra i cetvrtu godinu za ove pare jok bre. morace dobro da se otvore za njega a tesko da ce ga pustiti.

Majami ce u slucaju da pobede NYJ imati sasvim solidan pik na draftu sa kojim bi mogli da trguju ali definitivno draft 2012 nije takav da ce SD trejdovati fransiza QB za nekog klinca iz ove serije. ko god da dodje u SD nije toliki idiot kao mladjani Josh McD.

124 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 13:21

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Dr.Dule ::sta god ljudi misle o Riversu decko je dovoljno mlad, ima talenta i mozda se pogresno radilo sa njim. ima nade u dobrom sistemu da uspe.

The four-year deal included a $1 million signing bonus and could be worth up to $4.9 million ...Cameron Wake da igra i cetvrtu godinu za ove pare jok bre. morace dobro da se otvore za njega a tesko da ce ga pustiti.

Majami ce u slucaju da pobede NYJ imati sasvim solidan pik na draftu sa kojim bi mogli da trguju ali definitivno draft 2012 nije takav da ce SD trejdovati fransiza QB za nekog klinca iz ove serije. ko god da dodje u SD nije toliki idiot kao mladjani Josh McD.

И Ray Rice игра последњу годину уговора за 550 хиљада зелембаћа, па се не буни. Wake је један од бољих pass rusher-a, али није најбољи, можда је топ 5 у најбољем случају. Дечко је прошао трновит пут до NFL-а, не очекујем holdout с његове стране. Добиће сигурно нови уговор, али не верујем да ће бити баш у рангу најплаћенијих на својој позицији. Све зависи од следеће сезоне, ову је одиграо доста слабије него прошлу. С друге стране, можда и јесте вас двојица у праву. Кад погледам шта су Raiders-и дали за распалог Palmer-а, све је могуће. Тако нешто може да буде почетна тачка у евентуалним преговорима о трејду Rivers-а.

125 Re: Los Angeles Chargers taj Uto 27 Dec 2011, 14:39

dr.dule

Admin
Admin
Rivers ne moze da se poredi sa Palmerom. covek je top pet QBka u AFCa trenutno.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu