NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC South » Indianapolis Colts

Indianapolis Colts

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 44]

51 Re: Indianapolis Colts taj Uto 11 Okt 2011, 13:20

dr.dule

Admin
Admin
kada bolje razmislim , Indi sa onim Pajserovim ugovorom i nemaju potrebe da igraju Luck Bowl. ladno trejduju pika dole. uzmu za njega par pikova, pokupe recimo Kirkipatrika sa Alabame , finog OL i sejftija i na konju su. i opet dogodine imaju još jednog pika više u prvoj rundi. za to vreme Pajser će igrati još tri četiri godine sem ako mu vrat nije u tako lošem stanju da je bolje da sedi u kabini nego da ga mlate crnci.

52 Re: Indianapolis Colts taj Čet 13 Okt 2011, 11:43

Miki HOF

Moderator
Moderator

53 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 13:19

igor96

NFL Player
NFL Player
Sta mislite da li ce Coltsi uspeti da izbegnu 0-16 ove sezone?

54 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 13:50

Danijel Lg

Admin
Admin
ma uzeće nekoga

STANE VAS SVE PRATI

55 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 14:49

dr.dule

Admin
Admin
po mom misljenju Indi ce odustati od Luck Bowl-a. preveliki ugovor imaju sa Pajserom tako da uzimaju OT Matt Kalila ili CB Dre Kirkpatrick-a. eventualno mozda DE Quinton Coples-a.

56 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 17:48

Dreamlord

NFL Player
NFL Player
Vidim da solidno pratis NFL ali ne kapiram kojom logikom se vodis da igrace sa USC-a treba visoko draftovati.

To je pre svega rotten program u NCAA koji je gomilu pacera poslao u NFL. Pa njihovi mega bustovi su opste poznati. Realno ljudi koji igraju trenutno u NFL-u sa tog faxa su Ryan Kalil C Panthersa, Matthews i Polamalu u Steelersima. Ima tu par onako prosecnih igraca tipa Steve Smith WR iz PHI i Sam Baker iz Atlante. Ostalo su govna.

57 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 18:31

dr.dule

Admin
Admin
taj momak Matt Kalil se valjda kod ovih sto se bave time najbolje rangiran OL.
to sto kazes da sa USC ne izlaze sem promasaja je tacno u zadnje vreme ali opet ovaj decko se na kraju pokaze da nije bust... valjda i taj USC izbaci vise jednom dobrog igraca. valjda Surprised
sta treba da kazemo u aprlilu kada neko prospe pik prve runde za Matt Barkley.

Koltsi kukaju da im je OL slaba pa znajuci Pajsera da ce opet zaplakati rekoh da ce prvo birati OT a kog bi mogli ako ne valjda najboljeg prospekta .
opet ima jos pola sezone, bolovi, senior bol, kombine.

negde sam citao da su Kaubojsi pratili Soldera ali su opet izabrali tekla sa USC Tyron Smitha. ko ce ti znati sta je u glavama trenera i menadzera klubova kada dodje draft.

dobar je onaj plavusan sa USC iz GB Smile

58 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 19:05

Dreamlord

NFL Player
NFL Player
Ma mogu do prekosutra da ti nabrajam sta je sve bacheno od pickova na njihove igrace.

A sto se tice Matthewsa, gde je on ove godine Very Happy Izgubio torbicu sa steroidima Very Happy Najavili HGH testiranje i on je nestao.

I batali one price sto prodaje McCarthy navijacima, kao igra on extra i sl.

59 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 19:10

dr.dule

Admin
Admin
mislim da definitivno ima dosta i u navikama samih momaka kada predju sa koledza na profesionalni nivo. posebno kod onih sto uzmu velike pare. ovaj sistem koji je doneo novi kolektivni ugovor sa manje para na ruki ugovore natera tu decu da se ipak manje opuste. na kraju krajeva dosta stvari polazi i od kuce.
kada smo kod tih HGH testova kada krene stroze videce se ko se cime zabavljao.

60 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 19:12

Peyton Manning

Admin
Admin
Brat Brett ::
Ako ne uzmemo Lucka,onda ili Dre-a ili Griffina...

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

61 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 19:27

Sirmium Samurai

VIP
VIP
@Dreamlord ::Vidim da solidno pratis NFL ali ne kapiram kojom logikom se vodis da igrace sa USC-a treba visoko draftovati.

To je pre svega rotten program u NCAA koji je gomilu pacera poslao u NFL. Pa njihovi mega bustovi su opste poznati. Realno ljudi koji igraju trenutno u NFL-u sa tog faxa su Ryan Kalil C Panthersa, Matthews i Polamalu u Steelersima. Ima tu par onako prosecnih igraca tipa Steve Smith WR iz PHI i Sam Baker iz Atlante. Ostalo su govna.

Imaju dobru skolu lajnbekera, to moras priznati. Cushing, Tatupu, pored ovih koje si nabrojao...

Da se razumemo, ne volim ih ni ja, ali nemoj preterivati.

Imaju čini mi se i par QBova koji su starteri u NFLu.

http://www.takolako.rs

62 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 19:31

Dreamlord

NFL Player
NFL Player
LB su jedino sto je i vredelo godinama tamo.

Junior Seau pre svega.

Tatupu? Gde je on sada?
Rivers i Malauga su ok u Bengalsima. Cushing i cela ta generacija su roidashi sto se i vidi. Decko ga nema NIGDE od kada je suspendovan.

QBs su im Palmer 2 dobre sezone, Sanchez LOL, Leinart LOL,

63 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 19:44

dr.dule

Admin
Admin
jel ovde neko spominjao večitog mladića? Juniora.

e ti si D-lorde. vreme prolazi a njega ne zaboravljamo. jedan je Junior. Cool

ne znam jel je moguće angažovati igrača za SB ali ako kojim slučajem NE udje u SB treba da angažuje Juniora. greota da takav tip nema prsten.

64 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 23:17

dr.dule

Admin
Admin
Joseph Addai - RB - Colts

Joseph Addai (hamstring), LT Anthony Castonzo (ankle), and DT Drake Nevis (back) all did not make the Colts' team flight to Cincinnati and have been ruled out for Week 6 against the Bengals.
All had previously been listed as questionable on the injury report, but were never realistic candidates to play. Nevis looked like the Colts' best defensive tackle early in the year, but can't get over a lingering back injury. Delone Carter and Donald Brown will handle running back duties against the Bengals' tough front seven. Jeff Linkenbach, a natural guard, will continue to start for Castonzo on Curtis Painter's blind side.

65 Re: Indianapolis Colts taj Sub 15 Okt 2011, 23:19

dr.dule

Admin
Admin
Robert Mathis - DL - Colts

NFL Network's Mike Lombardi believes that both DE Robert Mathis and WR Reggie Wayne are available for trade at "the right price."
Mathis and Wayne are both in contract years, and neither would be a reasonable candidate for the franchise tag in 2012 because Peyton Manning is holding captive so much salary cap space. Wayne turns 33 years old next month and is obviously in decline. Mathis is 29. He'd cost a pretty penny to re-sign.

66 Re: Indianapolis Colts taj Ned 16 Okt 2011, 09:32

dr.dule

Admin
Admin
Chris Mortensen
Peyton Manning in CBS booth at Tennessee-LSU game..says he's doing more each week, following doctor's orders, taking it slow, it's tough...

67 Re: Indianapolis Colts taj Ned 16 Okt 2011, 11:52

Miki HOF

Moderator
Moderator
polako se navikava na broadcast karijeru

68 Re: Indianapolis Colts taj Ned 16 Okt 2011, 12:44

dr.dule

Admin
Admin
fino se snasao pored ove dve face sa cbs...samo moze taj da odigra jos malo. samo da mu pojacaju bunker na fa pijaci i draftu.

69 Re: Indianapolis Colts taj Ned 23 Okt 2011, 14:14

Peyton Manning

Admin
Admin

70 Re: Indianapolis Colts taj Pon 24 Okt 2011, 07:46

Pats 4ever

VIP
VIP
Dobar bio ovaj rematch superbola iz 2009 Laughing

http://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

71 Re: Indianapolis Colts taj Pon 24 Okt 2011, 08:02

Peyton Manning

Admin
Admin
Pravi rematch...
Jadni mi... Laughing

72 Re: Indianapolis Colts taj Pon 24 Okt 2011, 08:10

Miki HOF

Moderator
Moderator
auuu sixty burgers

73 Re: Indianapolis Colts taj Pon 24 Okt 2011, 13:38

Bucs_mkd

NCAA
NCAA
I kakvo e cuvstvoto posle vakva katastrofa?

74 Re: Indianapolis Colts taj Pon 24 Okt 2011, 14:15

T-Wolf

VIP
VIP
Pitam se koji bi skor imali Coltsi da je Manning zdrav. Oni realno, gotovo da nisu promenili ekipu u odnosu na proslu godinu. Nemoguca je tolika razlika zbog jednog coveka. Pa ne igra Payton odbranu!? Bas me cudi...

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

75 Re: Indianapolis Colts taj Pon 24 Okt 2011, 14:53

Miki HOF

Moderator
Moderator
nije to toliko jednostavno, ovaj tim nema više ni motiva koliko sam vido.

Sa Peytonom bi sve bilo drugačije, možda ne nivou 2010, da ne pričam 2009 ali sigurno bi imali par pobeda.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu