NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC South » Indianapolis Colts

Indianapolis Colts

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 43]

1 Re: Indianapolis Colts taj Sre 21 Sep 2011, 20:50

dr.dule

Admin
Admin
Peyton Manning - QB - Colts

Archie Manning, Peyton's father, said he does not know if his son will be able to play for the Colts this season.
Archie said that Peyton is "finally feeling a little better" a week removed from his latest neck procedure. He added that his son is "searching for what he's going to do in the next two months." The Colts will be virtually eliminated from the playoff chase in eight weeks, meaning Manning is a poor bet to play in 2011.

2 Re: Indianapolis Colts taj Sre 21 Sep 2011, 20:53

dr.dule

Admin
Admin
@Peyton Manning ::Ja se iskreno nadam da ce Peyton igrati makar jos jednu sezonu,dok Luck bude ucio kako se radi posao... Cool

dve lepe zelje. prva da Pajser igra jos jednu sezonu i to sa 36godina a druga da pokupite mladjanog Lakija. obe su tanke , vrlo tanke. koliko god ste lose poceli , Chipsevi su realno uzasniji od vas.
smatram da je vasa ekipa dovoljno dobra bez Pajsera da pobedi bar 4 meceva u sezoni a sa tim skorom se ipak ne moze imati no.1 pik.

3 Re: Indianapolis Colts taj Čet 22 Sep 2011, 00:28

Danijel Lg

Admin
Admin
amin dr

STANE VAS SVE PRATI

4 Re: Indianapolis Colts taj Pet 23 Sep 2011, 21:34

cooper

MVP
MVP
Jel moze neko koje je dobro upucen da mi objasni sta se dogadja sa PM? Sta je uopste stem-cell terapija? Nesto se mnogo spominje kako mu je karijera gotova.. jel to stvarno tako teska povreda ili taj tretman... ja imam osecaj, da ako ne ove, da ce sledece godine biti isti onaj stari pejton...

5 Re: Indianapolis Colts taj Pet 23 Sep 2011, 21:37

Peyton Manning

Admin
Admin
To ti je terapija maticnim celijama...poprilicno popularna kod sportista u zadnje vreme...

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

6 Re: Indianapolis Colts taj Sub 24 Sep 2011, 12:15

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
ako je pribegao i tome, ove godine se nece sigurno vratiti, a i sledeca je pod znakom pitanja...

7 Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Sep 2011, 12:30

Peyton Manning

Admin
Admin

8 Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Sep 2011, 21:49

maminho

Rookie
Rookie
bliži nam se još jedan poraz Sad

9 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 11:52

maminho

Rookie
Rookie
@maminho ::bliži nam se još jedan poraz Sad
nažalost i dogodio se Sad

makar rezultatski ovo je bila i najbolja utakmica, ali po igri nismo ni zaslužili pobjedu Surprised

u napadu je vidljiva bezidejnost bez manninga Crying or Very sad

10 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 16:04

dr.dule

Admin
Admin
Peyton Manning - QB - Colts

Colts owner Jim Irsay said Monday morning that Peyton Manning (neck surgeries) will miss the entire season, according to WISH-TV in Indianapolis

11 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 16:17

cooper

MVP
MVP
Mislim da je ova vest definitivno potvrdila da u ovoj deceniji dolaze neki novi klinci! Steta za pejtona, nadam se da ce biti spreman sl sezone, eto sad i on kao i toma ima jednu sezonu out zbog povrede. pitanje je kako ce se vratiti posle nje, a siguran sam da hoce!

12 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 16:20

dr.dule

Admin
Admin
9.oktobra bice megdan za mladjanu koledz zvezdu. ko izgubi meč biće bliži njegovom izboru. znači KC-Ind 9.10 . prokletstvo SB u svom dvorištu nastavlja se .

13 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 16:30

Miki HOF

Moderator
Moderator
Luck Bowl ?

14 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 16:42

dr.dule

Admin
Admin
Brat Brett ::Luck Bowl ?

tacnije Andrew Luck Bowl .
mada i 8.11 ima mec KC Majami koji moze da preotme termin

15 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 20:17

Miki HOF

Moderator
Moderator
Manning could be back

Colts owner Jim Irsay has backtracked on remarks that Peyton Manning could miss the entire 2011 season, saying he still harbors hopes of the QB's return late in the season.

I didn't say Peyton out 4season FOR SURE,keeping him on ActiveRoster n taking it month by month/Outside chance of return n December possible

16 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 20:19

igor96

NFL Player
NFL Player
@maminho ::bliži nam se još jedan poraz Sad
brate blizi se vama 0-16..kad vas je sugavi cleveland pobedio kod kuce vi ste pukli ko zvecke..a nema meninga da vas malo izvadi

17 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 20:26

dr.dule

Admin
Admin
igracki Indi nema sanse da ima 0-16 . ipak tu ima dosta dobrih igraca makar za 3 pobede. mada izazov Andrew Luck Bowl-a je veliki. recimo 10godina jake fransize.

18 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 21:20

igor96

NFL Player
NFL Player
mozda budu3-4 pobede ali oni ce ove god biti tim za razliku...to je sigurno

19 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 21:30

Peyton Manning

Admin
Admin
Sad citam na NFL.com i vidim da Manning ostaje na active roster,al kao da je to bitno...
Nek se covek sto bolje oporavi,a ovi igraci nek pobede jedan mec,cisto da ne bude 0-16 i lepo uzmemo Lucka,Peyton ga poduci i eto nama nastavka fransize.

20 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 22:24

Peyton Manning

Admin
Admin

21 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 22:38

Sirmium Samurai

VIP
VIP
Gledao sam tekmu tj. reprizu.

Moram priznati da je pravo CUDO da niste dobili, jer je odbrana Coltsa izdominirala, Big Ben nije znao gde se nalazi, nisu mogli da uzmu nista trcanjem... Problem je QB (ne pricam o Meningu, dovoljan bi bio sasvim prosecan NFL kvoter), da je ostao Kolins do kraja mislim da bi dobili Coltsi, ovako s Pejnterom... uzas

Prvo, pri rezultatu 13:13 Garson je odlicno pobegao cuvaru, Pejnter je bez pritiska samo trebao da baci pas od 15ak jardi i ovaj bi otrcao do kraja - prebacio ga je za 2 metra, odavno nisam video takav promasaj. Drugo, opet kod 13:13, drzao je predugo loptu, Herison napravio fumble, Polamalu vratio za TD. Posle se malo izvadio onim poslednjim drajvom, al opet, jako los utisak.

http://www.takolako.rs

22 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 22:40

Peyton Manning

Admin
Admin
@Sirmium Samurai ::Gledao sam tekmu tj. reprizu.

Moram priznati da je pravo CUDO da niste dobili, jer je odbrana Coltsa izdominirala, Big Ben nije znao gde se nalazi, nisu mogli da uzmu nista trcanjem... Problem je QB (ne pricam o Meningu, dovoljan bi bio sasvim prosecan NFL kvoter), da je ostao Kolins do kraja mislim da bi dobili Coltsi, ovako s Pejnterom... uzas

Prvo, pri rezultatu 13:13 Garson je odlicno pobegao cuvaru, Pejnter je bez pritiska samo trebao da baci pas od 15ak jardi i ovaj bi otrcao do kraja - prebacio ga je za 2 metra, odavno nisam video takav promasaj. Drugo, opet kod 13:13, drzao je predugo loptu, Herison napravio fumble, Polamalu vratio za TD. Posle se malo izvadio onim poslednjim drajvom, al opet, jako los utisak.
To je veoma ohrabrujuce.

23 Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Sep 2011, 22:43

maminho

Rookie
Rookie
današnju utakmicu nismo trebali izgubiti, istina je da smo u napadu bili za kurac i da ni sam neznam kak smo preokrenuli vodstvo pittsburga Surprised Very Happy . presudni trenutak susreta, trenutak koji je prelomio utakmicu je bio trenutak kada su steelersi dobili kaznene jarde i kad su imali 1st%22 i 2nd&18 i kad su u tom drugom pokušaju uspjeli osvojiti 18 jardi Crying or Very sad uzas

Pittsburg je nesumnjivo bio bolji, ali ponudila nam se prilika koju nismo iskoristili Sad

24 Re: Indianapolis Colts taj Uto 27 Sep 2011, 00:21

maminho

Rookie
Rookie
It's official. Peyton is out for the season. Sad

25 Re: Indianapolis Colts taj Uto 27 Sep 2011, 08:34

Miki HOF

Moderator
Moderator
eee do q-ca

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 43]