NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Eurobasket 2011 - Lithuania

+18
Vick7
TMH34
Danijel Lg
cooper
viking
Freak
dr.dule
El Jefe runs San Diego
Sirmium Samurai
minglez a.k.a milanche
Ovan
Zona do trona
zvaljo
penban
Peyton Manning
Pohovani feniks
Miki HOF
Raising Arizona
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 14]

226Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 14:51

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Horor.

Samo nek neko pokusa da ih opravda posle ove katastrofe.



 photo AZcardsscript.gif

227Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 15:57

Vick7

Vick7
NFL Player
NFL Player

Projekat London 2012 je i zvanično propao.

grobarski lobi u duetu sa žutim bubašvabama je odradio svoje, a čega se oni dohvate tu više trava ne niče. Gospodin Autoritet bi trebao javno da se izvini naciji za nastupe onog manijaka sa brojem 4 jer nije sramota izgubiti, ispasti, biti nadigran ali ličiti na razularenu bandu u 2 ključne utakmice je nedopustivo.

Srami se dušane ivkoviću, srami se koliko si star.. svojih godina i iskustva.. sve je to poništio tvoj bolesni Ego.

Jedina šansa za ovu napaćenu zemlju je da dr Pešić uporedo vodi cz i Srbiju dok je živ, jer sve ostalo je gubljenje vremena, živaca i sviranje labudove pesme

http://www.mozzartbet.com

228Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 16:15

penban

penban
Moderator
Moderator

Vick7 ::Projekat London 2012 je i zvanično propao.

grobarski lobi u duetu sa žutim bubašvabama je odradio svoje, a čega se oni dohvate tu više trava ne niče. Gospodin Autoritet bi trebao javno da se izvini naciji za nastupe onog manijaka sa brojem 4 jer nije sramota izgubiti, ispasti, biti nadigran ali ličiti na razularenu bandu u 2 ključne utakmice je nedopustivo.

Srami se dušane ivkoviću, srami se koliko si star.. svojih godina i iskustva.. sve je to poništio tvoj bolesni Ego.

Jedina šansa za ovu napaćenu zemlju je da dr Pešić uporedo vodi cz i Srbiju dok je živ, jer sve ostalo je gubljenje vremena, živaca i sviranje labudove pesme

Koji grobarski lobi?! Od svi igraci koji su otpali (ne koji su otkazali) su iz Partizana. Imao si tacno cetiri igraca koji su igrali kod nas u seniorima, Krstica, Rasica,Tepica i Perovica. Okosnica ove reprezentacije su bili FMP-ovi igraci. Roster su popunjavali igraci Hemofarma i dva Pesiceva projekta.

Nisam ponosan sto ovo kazem, ali ovaj Dudin tim se u mojim ocima izjednacio sa moskitosima.

Za Karije ne verujem da bi mogao nesto vise sa ovim kadrom igrackim da uradi. Video je on 2002. gde idu stvari i rekao je dosta je.

Misljenja sam da treba da se dovede mlad strucnjak i da se on zajedno sa reprezentacijom razvija do sledecih OI.

229Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 16:32

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Vick7 :: Gospodin Autoritet bi trebao javno da se izvini naciji za nastupe onog manijaka sa brojem 4 jer nije sramota izgubiti, ispasti, biti nadigran ali ličiti na razularenu bandu u 2 ključne utakmice je nedopustivo.

Srami se dušane ivkoviću, srami se koliko si star.. svojih godina i iskustva.. sve je to poništio tvoj bolesni Ego.

Prvo, ne znam da li sam vam ranije pricao za taj bolesni ego naseg uvazenog selektora, nisam hteo da pisem za vreme sampionata da me ne biste pljuvali, ali sada se sve pokazalo u manje od 24h.

Da li vam je dovoljno to sto sinoc u direktnom prenosu ozvucen moli (citaj: place) onog divljaka zaraslog da besni "malo lakse", da nema muda da ga izbaci, da nema ni trunku autoriteta nad njim, da dolazimo do situacije da nam se ponovo neko na klupi pobije sa tim umisljenim govnarom od najboljeg igraca Evrope kome puca ona stvar da li je dao trojku za pobedu ili uzeo pehar za najvise izgubljenih lopti u istoriji sampionata Evrope.

Ono sto ja znam vezano za naseg selektora, jeste bolesna zavist tog coveka u slucaju mog drugara iz reprezentacije:

Kada je trebalo da izabere novi klub, izmedju Olimpijakosa koji trenira nas uvazeni selektor, koji igra u raspaloj grckoj ligi gde se vec unapred zna samipon, a ovo ostalo je raspad sistema, i sampiona najjace lige u Evropi, spanskog Kaha Laborala, moj drug je izabrao ovo drugo. Da ne pominjem i finansijske detalje obe ponude, samo cu napomenuti da je Olimpijakosova bila krajnje bedna u odnosu na Kahinu.

I tu dolazi do nevidjenog lobiranja i pritisaka mesec dana na mog druga da potpise za Olimpijakos, pritisaka i ucenjivanja kakvi nisu vidjeni ni u politici i "diplomatiji". Te pritiske su vodili nas cenjeni selektor i i njegov kum/pomocnik Kesar, ljiga kakva se retko nalazi.

Kada je odlucio da prihvati sportski i finansijski mnogo bolju ponudu, poceo je pravi pakao za Nemanju Bjelicu.
Nas cenjeni selektor ljudina je krenuo u osvetu, zavist je pokazala pun sjaj, pocev od proslogodisnjeg svetskog prvenstva.
Ako je imao i srecu da zaigra duze od 5 minuta na nekoj utakmici, izbacivao ga je pri pravljenju prve, i najmanje greske na terenu. Nije mu bilo dozvoljeno da sutira, akcije su pravljene za sve samo ne za njega, na terenu je jedino mogao da igra odbranu jer tu nasi ne kontrolisu loptu, u napadu je naredjeno da ga kulira svako, onaj kreten sa brojem 4 ga je cak i fizicki napao u Turskoj, posle cega Nemanja vise nije ni ulazio u igru do kraja sampionata. Da ne pominjem sta su mu sve govorili i radili na treninzima pred ostalim igracima, kako su ga ponizavali svakog trenutka koji je provodio na parketu.
Nas cenjeni selektor je jedino jos zbog javnosti "morao" da ga poziva u tim, da se ne bi bas javno posrao sebi na glavu posle otkrica Bjelice na EP pre dve godine.
Jedino je Dejan Bodiroga stao u zastitu mog druga, inace ne bi ni bio na spisku najboljih 12.
Na njegovoj "igri" (ako se 5 minuta po mecu i zaobilazenje od strane saigraca uopste moze nazvati igrom) videlo se pod kakvim je stresom i naravno da nije mogao da odigra ni 10% svojih mogucnosti i potencijala. I najsnazniji bi izgubili volju posle takve dvogodisnje torture.

Eto ko je nas vodio kroz ovaj katastrofalan nastup na sampionatu Evrope.
Covek koji moli igraca da se smiri, da malo manje divlja po svom privatnom terenu, sa loptom koju je prisvojio u privatnu imovinu. Covek koji zarad licne osvete i zavisti narusava atmosferu u reprezentaciji.



 photo AZcardsscript.gif

230Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 16:37

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Vick i RA

preterujete. Da je tako ne bi ga vadio iz igre.
Sta je trebao da ga izvede i da se razdere na njega?! On kakav je ili bi napustio halu na sred tekme,ili bi se posvadjao sa Dudom. U oba slucaja ode moral i sve ostalo sa tim u k.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

231Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 16:42

penban

penban
Moderator
Moderator

Ovo za Bjelicu i ja znam preko drugara koji igraju.
Pre dva mecesa sam za malo dosao u situaciju da se potucem sa likovima zato sto sam rekao da Duda ne treba da bude selektor. Rekao sam da mora da zove Rakocevica jer ce nam faliti igrac koji moze da da na svakoj utakmici 20 poena.
Vrhunac Dudinog podeljenog obraza je to sto je na pripremnoj utakmici sa Hrvatima onako zapenio na Urosa, a Teo radi sta hoce, a ovaj ne sme a da mu kaze. Sto se tice spiska znam da neke igrace nije zvao telefonom da ih pita da li hoce da igraju, nego samo je procitao, kao da je svakom obaveza da dodje.
Licemerje coveka koji je doneo nama toliko radosti je dostiglo vrhunac izjavama vezanim za njegovo (ne)napustanje reprezentacije ove godine.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

232Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 16:43

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Znaci Kosticu selektor treba da se plasi igraca?

Ako poznajes licno selektora rado bih cuo tvoje utiske o njemu.
Verovatno znas i za milion evra koje je hteo da provuce kroz ugovor igraca u svoj dzep.
Veoma moralno od njega. Ljudina.



 photo AZcardsscript.gif

233Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 16:45

penban

penban
Moderator
Moderator

Imali smo vece zvezde od Tea u rep, pa im se znalo mesto. Momak mi je postao mrzak dok je bio u FMP-u kada je laktom u vrat udarao protivnicke igrace. Umisljen je i prepotentan, i iznad svega nevaspitan.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

234Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 16:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kosticu trener mora imati autoritet,inace tim ode u kurac...pa LbJ i Brayant vise postuju trenere od Teodosica...on jeste odlican igrac,ali pretera u svakom pogledu.
Uglavnom nadam se da ce se Divac,Bodiroga i ta ekipa malo vise aktivirati...

http://nfl.com/

235Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 17:03

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Da van hale u kojoj se igra utakmica.
Da na treningu.
Da bilo gde samo ne na utakmici.
Necu da branim ni jednog. Duda je kriv sto ga trpi van terena je morao da ga kazni,ali zamislite da se to desilo na utakmici. Ljudi to bi bio presedan!

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

236Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 17:05

Vick7

Vick7
NFL Player
NFL Player

hvala kardinal što si podelio te gadosti s nama, a zamolio bih te da taj komentar kopiraš na što više net portala kako bi ljudi videli kakav nečovek vodi našu reprezentaciju.

drago mi je samo što će umreti u paklu frustracije.

http://www.mozzartbet.com

237Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 17:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa kad neko krene da se ispucava,stavis ga na klupu...kakav je to crni presedan? Shocked

http://nfl.com/

238Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 17:13

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Procitaj moj post gore.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

239Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 19:35

penban

penban
Moderator
Moderator

Cudno mi je da nema jos uvek nikakih izjava Bodiroge, ili Djilasa povodom EP. Zamima me samo u kom pravcu se otici nasa kosarka sada.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

240Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 19:40

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

mislim da ni oni ne znaju, ovo svakako nisu planirali...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

241Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 19:43

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Ljudi, to za Dudu je apsolutno tacno, ali da se ne lazemo, on je vrhunski trener i mislim da nije najveci problem bio u njemu. Jeste, mogao (morao) je da malo iskontrolise Tea, ali osim njega ne postoji igrac koji moze da postigne 20 poena po mecu. Jednostavno nemamo vise vrhunske igrace kao nekada sto se vidi po tome da su u klubovima samo Teo, Krstic i Savan imali iole vecu minutazu.
A sad, kao i uvek, krece klasicno Srpsko ponasanje posle prvog neuspeha. Pljuj, tuci, lincuj i ubijaj. A bio nam je dobar trener u Poljskoj i Turskoj kad smo se borili za medalje. I ovi isti igraci su tad bili legende.
Kad je dosao na mesto selektora glavni cilj je bilo ucesce na OI u Londonu i to nije ispunjeno. On ce verovatno sad otici, ali ko da dodje na njegovo mesto? Ko je bolji trener od njega? Jedino moze da mu parira Pesic. A koga ce Pesic ili neki drugi trener da pozove? Rakocevic jeste vrhunski igrac, ali mislim da bi hemija u ekipi bila narusena. Jedini igrac koji nije bio, a mislim da je trebao da bude u ekipi, je Darko Milicic. Ali on nije ni bio pozvan, nije mi poznato iz kojih razloga. Zbog skoka/izgubljenih lopti smo izgubili nekoliko utakmica i to je bio glavni uzrok naseg ranog ispadanja. Ako si losiji u ta dva faktora 95% ces izgubiti utakmicu. Ne moze Duda da ode zagradi i skoci umesto Perovica ili da udeli asistenciju umesto Tea...
PS nemojte ovo da shvatite kao neko opravdavanje igraca ili bilo sta slicno, samo me nervira taj nas mentalitet....

242Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 19:54

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Nije greota izgubiti kao sto smo izgubili protiv Francuza, ali 30 razlike u prvoj cetvrtini ej pa to u zivotu se nije desilo ni banana ekipama, ne moze se oprati ni selektor ni bilo koji igrac posle takve blamaze, a igra utakmicu odluke, da ispuni cilj koji je postavio pre tri godine i za koji gine te tri godine. I onda onako sramotno odigra. Naravno da cu da ih pljujem, ono danas i juce niko ne moze da opravda.
Neko je napisao da nikad u istoriji kosarke nije do sinoc video da je neko istovremeno najbolji strelac utakmice i najgori igrac utakmice.
Jednostavno, izblamirali su se u odsudnom momentu, i ako trener ne moze da objasni sta se desilo, i peti put na ovom EP daje istu izjavu "kako nema objasnjenja za takvu igru" a on ih trenira, onda treba da podnese ostavku.



 photo AZcardsscript.gif

243Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 20:03

penban

penban
Moderator
Moderator

Jedan sam od retkih koje nije obadovalo postavljanje Dude za selektora. Iskreno tada sam se plasio da ne prodje kao kad se Zeljko vratio da vodi rep. Losi rezultati godinama u nazad doveli su do toga da mi slavimo osvojeno srebro u Poljskoj, gde smo finale sa Spancima odigrali kao i utamicu u grupi sa njima ove godine, sramno, bez otpora. U Turskoj smo pokradeni i momci su na tom takmicenju dali vise od 100% svojih mogucnosti sto mi je ulivalo nadu da ove godine moze da bude bolje.
To sto se kaze, namenski je stvarana rep za ovo EP sa ciljem da se ostvari plasman na OI. Optimizam pred EP nije davalo to sto je Duda jeo ono sto se ne jede sa pricama cas sam selektor cas ne. Zatim kada su mu otkazali Rakovi, Radenovic i Raduljica trebao je da pozove jos ozbiljnih igraca. Dosli smo do toga da nam na prvenstvu igraju samo Savan i Macvan na cetvorci, gde je koliko vidim skoncentrisan najveci broj vrhunskih igraca na ovom turniru, a da Bobi Lurc sedi na klupi ceo turnir. Dalje Milicica ne volim, ali ni malo, zbog nivoa njegove kulture, ali kad ima dobru sezonu pozovi ga. Rakoc je trebao mozda i najvise, jer bi uticao na to da Teo nema tako puno slobode.
Sto se tice ponasanja Tea svako ko razume kosarku zna da je on basketas. Ponavljam da nisam njegov fan, ne zasluzuje da se poredi sa Djordjevicem, ali svaka mu cast na dobrim partijama u rep. Vlada Djurovic je negde suptilno provukao da Teo mora da se ogranici ako mislimo nesto da uradimo.

Ne bih voleo da se Kari vrati. Pricam isto sto sam pricao i pre 3 godine. Treba dati sansu mladom strucnjaku, a Duda, Zeljko, Boza, Kari i ko god ima volje moze da bude u blizini i da da savete, kao sto je Profesor davao Zeljku kada je ovaj pocinjao sa trenerskom karijerom.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

244Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 20:15

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ko da sedne na klupu? neko mladji hmmm ponuda: vlada vukojcic, trifa, jovanovic, obradovic, sretenovic, mozda najvise djordjevic... jedino on bi imao dovoljan autoritet i drskost da vodi repku...ako govorimo o mladjim..

e sad spominju se igraci i pozvani i nepozvani, ali ko je jos mogao biti pozvan..mnogo je tu problema, ali stvaranje igraca ne postoji. izgubili su se mnogi talenti, tj. uludo protraceni, tadija, musli...

ne treba zaboraviti da je novica isto otkazao zbog povrede, cudna sezona niko od ovih igraca nije igrao svi povredjeni i to je jedan od faktora, gde je teo ostao kao presudan igrac, prosle godine je novica vukao kad je trebalo imao je tu drskost i bezobrazluk...

milicic i duda imaju istoriju jos od kvalifikacija za ep, pa sledece sezone kada je bila svdaba i ovaj ga posle odjebao

ovo prvenstvo i poraz od francuza me potseca na OI i atinu i onaj poraz od argentine i pogodak djinobilija.. ko zna kako je moglo da se zavrsi..



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

245Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 20:27

penban

penban
Moderator
Moderator

Nija Sale resenje. Jeste legenda i sve, ali je trenirao samo Armani i to relativno neuspesno. Ja sam licno najvise za Tifunovica. Mlad trener, modernih shvatanja koji bi mogao da uspostavi autoritet.

Cudno je sve sto je pratilo ovo EP. Prvo prica oko selektora. Kad je to reseno igraci odustaju a da se ne pojave ni na testiranju. Selekciju vrsi niko drugi do Duda, a igrace poziva na osnovu toga kakvu viziju ima. Meni ne ide u glavu da smo na ovom EP imali tri igraca na koje u napadu ne mozes da racunas (Kostu nisam ubrojao u tu trojicu, ni sam ne znam zasto).

Mana nas kao nacije je sto volimo da kritikujemo neuspeh, ali isto tako nam je i mana velicanje ljudi na osnovu stare slave. Bio sam ubedjenja da se u Litvaniji moze nesto uraditi, ali kada nije realno se mora sagledati sta je zakocilo. Kako moze biti realno da za samo 2 godine manje-vise ista rep padne sa 2 na 7 mesto?!



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

246Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 20:32

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

koga od igraca pozvati pored ovog spiska?



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

247Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 20:41

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

jedina dobra stvar za srpski basket je da se realno stanje. igraca nemamo a necemo ih ni imati sve dok se ne postavi novi koncept rada sa mladim kategorijama. naravno i istini u oci da mi imamo samo jedan klub a ostali su u blatu. rezultati te ,,dominacije od deset godina'' ispoljavaju se na reprezentativnom planu. krs do krseva od rezultata a bar jedan igrac svetskog formata da se pojavi za deset godina nikako.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

248Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 20:44

penban

penban
Moderator
Moderator

Po meni se prelako odrekao Tripkovica. Kao igraci koji su mozda najvise falili pominju se Rakoc i Milicic, a ti si sam naveo dva talenta koje je mogao da uvrsti na siri spisak i da na njega jos doda recimo Ercega i Luku Bogdanovica. Mogao je da prikljuci i nekog iz univerzitetske rep, kao sto je bio slucaj sa Paunom pre par godina. Mozda nije dobar izbor, ali prvi igrac koji mi pada na pamet je Dragovic. Jeste da je opicena podgoricka dzukela, ali uneo bi malo zivosti u rep. Prvi smo poceli pripreme, mogao je da ih proba, cisto da vidi vrede li sta u sistemu koji hoce da forsira.
Mora se dati igracima koji su bili potencijal da igraju. Nema igraca koji je prosao nasu skolu kosarke da se za njega moze reci da ne vredi nista. Zato mi je drago sto je Raduljica dosao kod nas. Dobice minutazu, imace vremena da se pokaze i dokaze. Cuo sam price da hoce i Tadiju da vrate, ali tesko.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

249Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 20:52

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

aj budi ozbiljan. kakav crni Raduljica, Erceg i Luka Bogdanovic. to su treceligaski igraci. mi pricamo da Srbija 10 godina ne moze izbaciti kalibar poput Rebrace a o Divcu ili Bodirogi da ne pricamo.
dok se ne dovede red u nasoj kosarci i dok ne bude bar tri cetiri jaka kluba imacemo ovakve rezultate. primeri Makabija i Cibone su najbolji primeri sto dovodi do lige od jednog kluba. usput sta ce biti sa onim malim iz Hemofarma. sto ne plate ljudima sto su ulagali ili ce i njega dzabe. eto ti putokaz zasto je srpski basket propao. prosto ne plati se igrac klubu matici.
Keser se spominje? pa kako moze neko biti covek koga zovu mali kesa.Smile




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

250Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 10 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 20:56

cooper

cooper
MVP
MVP

Ja se ne slazem sa vecinom, ali i ja da kazem. Francuska, onakva kakva je sada, nas pobedjuje 9 od 10 puta. Ovo na ovom prvenstvu je bio taj jedan slucaj i opet nismo pobedili. Ako mene pitate, jeste Savanu bio rodjendan, jeste odlican igrac, jeste puno pomogao ekipi, ali je to morao dati, totalno bi drugacija prica bila u drugoj fazi, mi bismo skoro bili u cetvrfinalu, bolje bi igrali protiv litvanije i verovatno sa turskom ne bi bilo biti ili ne biti..
Sto se tice Dude, ne znam sta da kazem, stvarno mislim da je on najbolji moguci trener za reprezentaciju, a opet ne mogu da verujem kako se sve odvijalo ovo prvenstvo, U Poljskoj i turskoj mi se cinilo da smo mi suterska ekipa pre svega, tako je izgledalo, a opet ovde sve se svodilo na Krleta, imamo i ovde dobr sutere, ali nije se islo na njih, nije bilo puno akcija za Keselja i njegove trojke, Macvan skoro pa nije ni sutao trojke, a dobar je u tome.. Da se vratim na to sto je mnogo napada islo na Krleta. Da li je Duda stvarno toliko lud da pozove Bobija, koji nije igrao, i Kostu, koji je po meni bio najgori nas igrac. x puta je dobijao loptu sam pod kosem, gde sa svojih 2.18, ama bas nista nije uspeo da uradi, sem da dobije bacanja(jedina dobra stvar za njega na prvenstvu). Po meni, katastrofa, nisam ga puno gledao u barsi, ali nemoguce je da je i tamo takav panj, da oprostite na izrazu.. Ne znam da li smo mi ikad dobili kos+faul, to sam od njega ocekivao vise puta, ali spor je mnogo.
Teo, mnogo gresio, previse arogantan,los u odbrani, ali mislim nas najbolji igrac. Mislio sam da ce da odluci neku utakmicu da pokaze kriticarima da je odlican, ali nije. Ima 24 godine, nadam se da ce pametno nastaviti karijeru i da napreduje, sve je na njemu. Jeste kriv, ali sta tek reci za Markovica(kojeg mnogo cenim) i Paunica, koji jednostavno nisu pretnje za kos protivnickim ekipama. Kao sto jednostavno neki centri kad prime loptu na trici, igrac koji ih cuva je udaljen 2-3 metra, jer nema opasnosti, isto tako, verujem da kad nas protivnicke ekipe skautiraju to mogu da vide i mnogo je lakse njima onda da vrse pritisak na Tea, a da opustenije igraju odbranu na ovoj dvojici. To se najvise videlo kad su se povredili Tepic i Rasic, da je bez Tea to druga prica.
E sad sto se tice Bjelice. Njega najvise volim od svih nasih igraca. Ali mislim da nam ne bi puno pomoglo da je igrao vise, jer jednostavno on je ovakav isti bio i pre 4-5 god, kad je imao 18. Skroz isti. Slabo je igrao u Kahi, nije se razvio. Mislim da sto se tice kosarkaske inteligencije, on je bolji i od Tea. Ne znam za neke teorije zavere, ai ne vidim tu nista strasno, jer on ima potencijal da bude jedan od bolji igraca na svetu!
Po meni, stvarno ne vidim zasto Paunic!? Za Bobija je mozda bilo mesta, ali u smisli da ce na parketu uvek biti jedan centar, to u vecini slucajeva Krstic, Kosta, da ga malo odmeni, a Bobi da se uci, stice iskustvo...
Uglavnom to su vec 2 igraca manje u rotaciji, plus se povredi Rasic, pa za kljucnu tekmu i Tepic i to je onda 9 igraca u rotaciji, a nekada smo dobijali vecinu ekipa zbog duzine klupe!? Mislim da smo ocajno odigrlai protiv Rusije i da smo bolji tim od njih, ali jbg.
Na kraju sta reci. Steta, velika steta. Plasirali su tu pricu da je cilj olimpijada, ali to je glupost. Momci su dosli ovde da osvoje medalju i to se videlo posle poraza od Rusa. Da im je cilj bio London, igrali bi oni i danas, jer znaju da je isto bio cetvrti ili sesti, ides u kvalifikacije..
Nesto treba menjati, da li Dudu ili igrace, ne znam...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu