NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » Miami Dolphins

Miami Dolphins

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 37]

26 Re: Miami Dolphins taj Sre 30 Sep 2009, 01:35

T-Wolf

VIP
VIP
@Raising Arizona ::KONACNO! Doveden Tigpen za neobjavljenog pika 2010... Odlican QB koji moze dosta toga da uradi, samo da mu se ponudi sansa i pruzi poverenje... Ali Henne i dalje ostaje starter za mec protiv Bafala...

Pametan potez, neka puste ovog jednu nedelju, dok se Tigpen ne uigra, a onda ce Tigpen da pokaze da je sasvim dobar QB...

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

27 Re: Miami Dolphins taj Sre 30 Sep 2009, 08:46

dr.dule

Admin
Admin
Chad Henne je daleko veci potencijal nego Tigpen. bice bacen u vatru pa cemo videti. ovo mu je druga sezona u nfl-u i momenat kada treba da preuze odgovornost.

28 Re: Miami Dolphins taj Sre 30 Sep 2009, 19:15

Colts4Life

Veteran
Veteran
Posto je ova sezona gotova sto se tice nekog rezultata,sad mogu da uigravaju ekipu(QB)za sledecu.

29 Re: Miami Dolphins taj Sre 30 Sep 2009, 19:25

dr.dule

Admin
Admin
da je bilo pravde i logike, oni bi i proslu zavrsili u decembru nego ih Jetsike pustile.
sada je vreme da se dug vrati.

30 Re: Miami Dolphins taj Čet 01 Okt 2009, 20:55

Mauzeer

Rookie
Rookie
@dr.dule ::Chad Henne je daleko veci potencijal nego Tigpen. bice bacen u vatru pa cemo videti. ovo mu je druga sezona u nfl-u i momenat kada treba da preuze odgovornost.

+1 ovoga puta Smile. Samo da ga ne isforsiraju prebrzo, u bas losem trenutku preuzima ekipu. Po meni jedan od navecih QB potencijala u ligi.

31 Re: Miami Dolphins taj Pon 05 Okt 2009, 01:13

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Majami ubedljiv protiv Bafala. Hene poceo uspesno svoj NFL put. Tigpen ce morati da ceka jos.

photo AZcardsscript.gif

32 Re: Miami Dolphins taj Pet 09 Okt 2009, 23:52

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Raising Arizona ::Majami ubedljiv protiv Bafala. Hene poceo uspesno svoj NFL put. Tigpen ce morati da ceka jos.

fantasticno odradjen posao protiv Buffala! Bess i Williams nikad bolji! Boga mi i Henne, jako mi se svidja kako je Miami odigrao bez Penningtona koji, ja mislim, zavrsava svoju karijeru u Dolphinsima ili u profesionalnom fudbalu uopste (osim ako ne predje u Lionse ili Redskinse, klubove sa mentalitetom slicnim Chad-ovom(bar trenutno)). Mislim da ce Miami sad malo isplivati, tim pre sto sam ubedjen da ce dobiti poljuljane Jetse na Land Shark-u ili ce bar biti tesno. Go Dolphins!

33 Re: Miami Dolphins taj Uto 13 Okt 2009, 08:40

Peyton Manning

Admin
Admin
Izgleda da se Miami budi.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

34 Re: Miami Dolphins taj Uto 13 Okt 2009, 14:38

Colts4Life

Veteran
Veteran
da nije malo kasno..

35 Re: Miami Dolphins taj Uto 13 Okt 2009, 14:51

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
nije budjenje, ovo su fajterski dobili, posto je odbrana uzasna...verovali ili ne, juce je punter Jetsa istrcao 46 yardi za novi down, pa toliko o odbrani. a napad je jedva nadoknadio propuste odbrane, inace Colts4life 112 yrdi u penalima uzeto Dolphinsima Very Happy cini mi se da Jetsi i nisu tako jaka ekipa. Mozda i gresim...

36 Re: Miami Dolphins taj Uto 13 Okt 2009, 14:54

Colts4Life

Veteran
Veteran
elJefe ::nije budjenje, ovo su fajterski dobili, posto je odbrana uzasna...verovali ili ne, juce je punter Jetsa istrcao 46 yardi za novi down, pa toliko o odbrani. a napad je jedva nadoknadio propuste odbrane, inace Colts4life 112 yrdi u penalima uzeto Dolphinsima Very Happy cini mi se da Jetsi i nisu tako jaka ekipa. Mozda i gresim...

jel to nesto na racun tekme Titans-Colts... lol!

37 Re: Miami Dolphins taj Uto 13 Okt 2009, 15:46

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Colts4Life ::
elJefe ::nije budjenje, ovo su fajterski dobili, posto je odbrana uzasna...verovali ili ne, juce je punter Jetsa istrcao 46 yardi za novi down, pa toliko o odbrani. a napad je jedva nadoknadio propuste odbrane, inace Colts4life 112 yrdi u penalima uzeto Dolphinsima Very Happy cini mi se da Jetsi i nisu tako jaka ekipa. Mozda i gresim...

jel to nesto na racun tekme Titans-Colts... lol!

ohh yeahh lol! lol! lol!

38 Re: Miami Dolphins taj Uto 13 Okt 2009, 19:35

Peyton Manning

Admin
Admin
To sam video. Laughing Laughing

39 Re: Miami Dolphins taj Uto 13 Okt 2009, 19:45

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Peyton Manning ::
To sam video. Laughing Laughing

jesi primetio da kazne kojima je sudija vracao Jetse nekada i na 15 yardi od novog down-a nista nisu znacile, znaci aktivna pass igra, odbrana MIA se nije videla..pobedu je doneo Brown definitivno, lik je dvaput preskocio onog "koljaca" Jenkinsa, ali bukvalno preskocio Laughing Laughing Laughing

40 Re: Miami Dolphins taj Sre 14 Okt 2009, 01:05

Mauzeer

Rookie
Rookie

Pa kakve veze ima punter sa odbranom Confused
Tad je na terenu ST, a ne odbrana.

41 Re: Miami Dolphins taj Sre 14 Okt 2009, 01:06

Mauzeer

Rookie
Rookie
Odlicna utakmica, bas odlicna.

42 Re: Miami Dolphins taj Sre 14 Okt 2009, 01:25

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
@Mauzeer ::

Pa kakve veze ima punter sa odbranom Confused
Tad je na terenu ST, a ne odbrana.

nismo se razumeli druze: 4 & 9 za Jetse i izlazi punter Jets-a, kao bice punt i lopta za Miami, sto je odbrana Miami-a i ocekivala, potpuno opusteni, a lik (punter Jets-a) uzme loptu i otrci 46 yarda i osvoji prvi novi down. simple as that

43 Re: Miami Dolphins taj Pon 26 Okt 2009, 00:46

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Koliko su samo muceni ovi Delfini. Posle onako savrsenog prvog poluvremena, oni dozvole da se Seintsi prosetaju do pobede. Ali ekipa koja ne ume da igra pasom (a i kada igra glavni hvataci su raningbekovi) i ne zasluzuje da pobedi. Brisu i druzini je prosto dozvoljeno da se vrate iz mrtvih. Tuzno vece na Floridi za domacu publiku.

photo AZcardsscript.gif

44 Re: Miami Dolphins taj Pon 26 Okt 2009, 19:27

Colts4Life

Veteran
Veteran
Ako ima ista dobro,niko nije ni ocekivao da dobiju NO.. Laughing

45 Re: Miami Dolphins taj Pon 26 Okt 2009, 19:43

Peyton Manning

Admin
Admin
Nadam se da ce ovi kraljevi iz Mia,da odu u PO.Steta sto nisi pobedili Saintse.......

46 Re: Miami Dolphins taj Čet 29 Okt 2009, 17:54

Colts4Life

Veteran
Veteran
@Peyton Manning ::Nadam se da ce ovi kraljevi iz Mia,da odu u PO.Steta sto nisi pobedili Saintse.......

tesko,jako tesko...

47 Re: Miami Dolphins taj Pon 02 Nov 2009, 20:19

Colts4Life

Veteran
Veteran
Opet nisam ocekivao da dobiju Jets-e ali ovaj put su uspjeli u ludoj 3 cetvrtini..next week Pats na ESPN-u..

48 Re: Miami Dolphins taj Sub 07 Nov 2009, 14:45

viking

VIP
VIP
Uh, ne izgleda bajno za Miami ove nedelje. Sa dva rookie cornera protiv Brady-ja, Moss-a & Co. Delfinima se ne pise najbolje...

http://www.vikings.com

49 Re: Miami Dolphins taj Ned 08 Nov 2009, 22:01

Ovan

VIP
VIP
ova ekipa miami ja tako šugava, i odvratna za gledanje, pa ti ljudi osim tog wildcata ne znaju ništa a ovo prvo ako ih ukenja, ovo je tuga znači tuuuuuga za gledanje, silovanje jadne lopte.

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

50 Re: Miami Dolphins taj Ned 08 Nov 2009, 22:12

dr.dule

Admin
Admin
ako im ne prodje Ginn kao specijalac. ako ne prodjau taj wildcats onda ih tabaju ko voline. to izgleda jedino baltimor zna da radi.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 37]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu