NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Liga Evrope

+35
Mean_Machine
Nidzex
Steelers
SymphonyX
Bugi
Vlado997
kb8
Peyton Manning
Niger iz huda
markosto
Ljuba90
black & silver
Cenci D
Zver
Srbistuta
viking
Del_Boy
penban
Kovac
Freak
T-Wolf
Sirko
Zona do trona
N.E.P.^Jeca
dr.dule
Miki HOF
Ovan
El Jefe runs San Diego
Fat Mike
Danijel Lg
Raising Arizona
gajic1989
Sirmium Samurai
Darko
Pohovani feniks
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 44]

781Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 09:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

782Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 09:49

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne mozemo nikako da se poredimo sa Hrvatima, a o Francuzima da ne pricam.To sto ce da RTS najverovatnije da prenosi njihov PO duel, samo potvrdjuje moju tezu o gledanosti.Tako oni i razmisljaju, kada bi krenuli tako da udovoljavaju svim manjim odredjenim grupama da prenose sve i svasta ugasili bi se kao televizija.

783Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 10:58

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Vidim da spominnjete nasu tv shemu sta se tice prenosa,ovo danas za 10 eura kolko placamo je sramota. Kad se samo sjetim poslije ratnih godina,pretplata je stajala jedva 5 eura,a imali smo sporta vise nego cemo ikad imati,imali smo HRT 3 na kojem je samo picio sport. Od prenosa spanjolske i talijanske lige do HNL,formule 1,NBA i ostaloga,a za prenose nasih klubova u Europi da nepricam,pokrivalo se od Lige prvaka do intertoto kupa.

784Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 11:04

penban

penban
Moderator
Moderator

Cenci ::Vidim da spominnjete nasu tv shemu sta se tice prenosa,ovo danas za 10 eura kolko placamo je sramota. Kad se samo sjetim poslije ratnih godina,pretplata je stajala jedva 5 eura,a imali smo sporta vise nego cemo ikad imati,imali smo HRT 3 na kojem je samo picio sport. Od prenosa spanjolske i talijanske lige do HNL,formule 1,NBA i ostaloga,a za prenose nasih klubova u Europi da nepricam,pokrivalo se od Lige prvaka do intertoto kupa.

To smo mi hvatali. Vise smo gledali HRT nego kanale koji su bili ovde Very Happy

Slicna prica je ovamo bila sa 3K... kada se setim svake nedelje u 14h emisija o Seriji A i onda multiprenos Sad

785Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 11:06

penban

penban
Moderator
Moderator

Vosu da prenosi neko drugi sem Laza Bakmaza?! Ljudi ne radite mi to Sad

Inace, RTS nije prenosio Partizan na gostovanju Dili Gori (snalazili smo se preko strimova, jer je njihova TV prenosila). Generalno za Vojvodinu nema interesovanja na nivou cele Srbije. Pa da li bi neko od vas hteo da gleda Radnicki iz Nisa protiv tamo nekoga u Evropi, ali iskreno?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

786Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 11:09

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Potrebe gledalaca su se povecale, drzavne televizije uglavnom ne mogu toliko da isprate zbog programske seme.Moraju da naprave neki balans izmedju programa razlicitog sadrzaja, sportske televizije uzimaju maha i sigurno ce ovako da bude u narednom periodu.Kada uzimas pakete to je dosta rentabilnije nego recimo samo 2-3 meca nedeljno(tu pre svega mislim na fudbal).Kod vas ne znam koliko je Arena Sport pokrivena, ali kapiram da je dosta bolja situacija nego kod nas.

787Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 11:15

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

E, sada, Penjo. Very Happy

Nasao si jedan prenos u psolednjih milion godina, govorim o toj Dili koju spominjes. Vojvodinu godinama RTS tretira kao neko bedno usvojeno dete. Pocevsi od sezone kada smo u 1. mecu gostovali Atletiku Madridu, nije bilo prenosa ni protiv Burse.

Ja bih voleo da gledam Radnicki iz Nisa, daj Boze da sutra i oni zaigraju u Evropi. Verujem da bi i Miki voleo da gleda, bas kao i mnoge Nislije.

Moramo menjati stvari u nasim glavama,ovakvo razmisljanje ne postoji nigde u civilizovanom svetu.

788Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 11:23

penban

penban
Moderator
Moderator

Zona do trona ::E, sada, Penjo. Very Happy

Nasao si jedan prenos u psolednjih milion godina, govorim o toj Dili koju spominjes. Vojvodinu godinama RTS tretira kao neko bedno usvojeno dete. Pocevsi od sezone kada smo u 1. mecu gostovali Atletiku Madridu, nije bilo prenosa ni protiv Burse.

Ja bih voleo da gledam Radnicki iz Nisa, daj Boze da sutra i oni zaigraju u Evropi. Verujem da bi i Miki voleo da gleda, bas kao i mnoge Nislije.

Moramo menjati stvari u nasim glavama,ovakvo razmisljanje ne postoji nigde u civilizovanom svetu.

Ovo je najsvezije Smile
Pazi, generalno ljudi kod nas ne prate domaci fudbal (nije da im zameram zbog toga). Da ne pricam o tome da 90% ljudi u Srbiji navija za Partizan ili cz i RTS gleda da to isprati, jer zna da ce tu imati gledanost.

Naravno da se ne slazem sa time i naravno da je programska sema RTS-a kesa, ali to nam je sto nam je...

789Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 11:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::E, sada, Penjo. Very Happy

Nasao si jedan prenos u psolednjih milion godina, govorim o toj Dili koju spominjes. Vojvodinu godinama RTS tretira kao neko bedno usvojeno dete. Pocevsi od sezone kada smo u 1. mecu gostovali Atletiku Madridu, nije bilo prenosa ni protiv Burse.

Ja bih voleo da gledam Radnicki iz Nisa, daj Boze da sutra i oni zaigraju u Evropi. Verujem da bi i Miki voleo da gleda, bas kao i mnoge Nislije.

Moramo menjati stvari u nasim glavama,ovakvo razmisljanje ne postoji nigde u civilizovanom svetu.
znaci volis da gledas timove i iz susedne Srbije,sto kaze Cvarkov Very Happy

http://nfl.com/

790Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 11:33

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Very Happy

791Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 31 Jul 2015, 16:43

Zver

Zver
VIP
VIP

http://www.njuz.net/rts-otkupio-prava-da-saopsti-rezultat-meca-sampdorija-vojvodina/

Laughing



...Sa Vajominškog Univerziteta

792Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:08

penban

penban
Moderator
Moderator

Bravo Voso za prolaz
Steta sto nije pao koji gol

Drugi gol Sampdorije prelep... odlicna akcija



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

793Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

bravo Vosa

http://nfl.com/

794Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:36

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Boze kada njima ovaj Zakulja brani, zreo je za penziju.Drugi gol ide na njegovu dusu i sledeci njegov kiks bi mogao da ima vece posledice po Vosu.Najbitnije je sada da izbegnu Dortmund, Ajaks, Bilbao, Fener i Sautempton, sa ostalima bi mogli da se nose a pozeljno bi bilo da to budu ekipe iz slabijih liga ili Belenenses recimo.

Borusija Dortmund
Ajaks
Rubin
Bilbao
AZ
RB Salcburg
Plzen
PAOK
Steaua
Jang Bojs
Sparta Prag
Fenerbahce
Standard
Legija
Bordo
Pao
Leh
Sent Etijen
Slovan Liberec
Sautempton
Krasnodar
Belenenses

795Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:39

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Bilić sjajno počeo sezonu

796Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:40

penban

penban
Moderator
Moderator

Ako ne bude neko zvucno ime bice poluprazan stadion...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

797Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:42

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Ako ne bude neko zvucno ime bice poluprazan stadion...

Bolje po nas, mada bice sigurno 10000.Bolje i tako, jer ce biti slobodnih karata u prodaji.Tako nesto je bilo protiv Serifa pre dve godine.

798Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:47

penban

penban
Moderator
Moderator

Tesko da se moze skupiti 10k za nekog neatraktivnog protivnika.
Plus, pitanje je gde ce se igrati prva utakmica. Ako se bude igrala na strani koji ce biti razultat...

Inace, za karte sam cuo sledecu pricu. Od recimo 12 000 koliko je kapacitet na raspolaganju domacim navijacima, samo je 5 000 bilo pusteno u slobonu prodaju. Ostalo se delilo firmama i prijateljima kluba... koliko je tacno ne znam, ali mi ne zvuci kao nerealna prica



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

799Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:52

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Bitan je mec, ne igra svake godine Vosa cetvrto kolo.Sada vidim da pise da je bilo 11000 protiv Serifa.Moze takva brojka i protiv jaceg protivnika koji ocekuje Vosu.To su pretpostavljam karte za Zapad i Istok, pa i neki od tih ljudi koji dobiju te karte gledaju tekmu sa Juga.Verujem da dobar deo karata se ni ne proda.Ako dodje Dortmund, pa nema sanse da cu da dodjem do karte.Bolje SParta Prag ili Viktorija Plzen. :DStoji to sto si rekao, ako je nepovoljan rezultat u prvoj tekmi gde je Vosa gostovala jedva ce da se skupi 5000-6000 ljudi.

800Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:55

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

znam dvojicu koji ce biti sigurno na stadionu. pravi navijaci lala. jedan bavarska kobasica a drugi lord od rubin.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Liga Evrope  - Page 32 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

801Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:56

penban

penban
Moderator
Moderator

Ne bih da me neko pogresno razume, zelim Vosi pun stadion na svakoj utakmici. I za klub bi bilo vrh da udju u Ligu Evrope, taman da se malo dodje do para... ali sa strane navijaca, nema tu jake baze... veceras znam gomilu ljudi koji navijaju za Partizan ili Cz, otisli su na utakmicu samo zato sto je gost bio atraktivan... drugim recima nisu otisli da gledaju Vosu, vec Sampdoriju



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

802Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:56

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ups . ako ih slucajno la teras ellade ne udalji od stadiona. valjda nisu ocekivali da ce tako daleko da odu pa su uzeli tada odmor ili planiraju da gledaju tim u septembru u ligi evrope.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Liga Evrope  - Page 32 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

803Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Čet 06 Avg 2015, 23:57

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ja se secam te sampdorije kada se lomio put do sofije pre 20tak godine. samo nije bio avgust mesec kada se mec igrao.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Liga Evrope  - Page 32 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

804Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 07 Avg 2015, 07:58

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Penjo,nema veze sa istinom ta prica o 5000 karata u slobodnoj prodaji. Smile

Za poslednje kolo kvalifikacija je bitno gde ce se igrati 1. mec. Ako se bude igrao u Novom Sadu,stadion ce biti skroz pun.Bez obzira na ime protivnika. Ako se bude igrao u gostima,zavisi od rezultata.

Doktore,ja bojkutujem sve utakmice Vojvodine vec vise godina. Pratim rezultate,odgledam na tv-u, ali stadion zaobilazim u sirem luku. Tako ce i ostati sve dok ne krene iole zdrava prica u mom klubu / ligi. Tu odluku ne bih promenio ni da sutra igramo u Novom Sadu finale LS protiv Barse.

Bavarska kobasica ne bojkotuje. Very Happy On je moj redovni izvestac sa stadiona.

805Liga Evrope  - Page 32 Empty Re: Liga Evrope Pet 07 Avg 2015, 08:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ha ha, gledajte sta sam sada iskopao na fkvojvodina.com

Pronadjite slicnost Cool


1. kolo - MTK nije igrao na svom stadionu
2. kolo - Spartaks nije igrao na svom stadionu
3. kolo - Sampdorija nije igrala na svom stadionu

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu