NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Cincinnati Bengals

Cincinnati Bengals

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 44]

51 Re: Cincinnati Bengals taj Čet 29 Okt - 13:34

Guest

Gost
@minglez a.k.a milanche ::
@Raising Arizona ::http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d813c7219/Sound-FX-Ocho-on-the-mic

Ovaj mix morate overiti! Kakav ludak! Najjace kad uzima mob od nekog navijaca i zove ortaka od istog i nagovara ga da dodje na tekmu! Zamislite, zvoni vam telefon i zove vas Chad, moleci vas da dodjete na stadion!

aaahahaa koja kraljina a veliki je zaljubljenik u fudbal (obicni evropski) ,jedino mi se ne svidja sto navija za Arsenal zbog njega su mi Bengalsi jedan od omiljenijih timova

A za koga bi trebalo da navija?
Za liverpool?
Pa da gleda sah na terenu ili potapanje podmornica od strane Rafe Beniteza, ili da gleda lep fudbal?
Ili 85 isto treba da peva onu dosadnu "You Never Walk Alone..."!

P.S. i Osama bin Laden navija(o) za Arsenal, al jbg nemoz' Arsenal da bira navijace!

52 Re: Cincinnati Bengals taj Čet 29 Okt - 13:49

T-Wolf

VIP
VIP
kuzma debeli zmaj ::
@Raising Arizona ::http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d813c7219/Sound-FX-Ocho-on-the-mic

Ovaj mix morate overiti! Kakav ludak! Najjace kad uzima mob od nekog navijaca i zove ortaka od istog i nagovara ga da dodje na tekmu! Zamislite, zvoni vam telefon i zove vas Chad, moleci vas da dodjete na stadion!

aaahahaa koja kraljina a veliki je zaljubljenik u fudbal (obicni evropski) ,jedino mi se ne svidja sto navija za Arsenal zbog njega su mi Bengalsi jedan od omiljenijih timova

Za liverpool?
Pa da gleda sah na terenu ili potapanje podmornica od strane Rafe Beniteza, ili da gleda lep fudbal?

P.S. i Osama bin Laden navija(o) za Arsenal, al jbg nemoz' Arsenal da bira navijace!

Hahahaha Laughing Laughing Laughing
salu na stranu Arsenal stvarno igra lep fudbal (ja nisam navijac Arsenala)

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

53 Re: Cincinnati Bengals taj Pet 30 Okt - 0:10

minglez a.k.a milanche

NFL Player
NFL Player
kuzma debeli zmaj ::

Za liverpool?

Pa dobro ja prvi priznajem i tebi i Chadu da Arsenal igra lepsi fudbal od Liverpoola (ni meni se nikako ne dopada Benitezova sablon i kalup filozofija,jedva cekam da ode) ali ovo nije tema za to

54 Re: Cincinnati Bengals taj Sub 31 Okt - 13:49

zlayo

NFL Player
NFL Player
http://www.youtube.com/watch?v=SHXZ62wwmRE

Hahahah, Top Ten Ochocincovih otkrica iz autobiografije... Bret Favre is so old, his social security number is 1...
I thank the lord every day because I don't play for the Lions... kakav kralj!!! king

http://www.twitter.com/Zlaja4fnkie

55 Re: Cincinnati Bengals taj Pet 6 Nov - 11:41

Freak

VIP
VIP
Ochocinco ponovo na delu:

In yet another publicity stunt for a player who has a seemingly limitless ability to get his name in the news, Bengals wide receiver Chad Ochocinco has mailed a care package to some of the defensive players he'll be facing on Sunday.

Ochocinco said today that he sent gift baskets containing deodorant to the Ravens' secondary and to linebackers Terrell Suggs and Ray Lewis.

I not only sent them gift baskets, but I sent them something they could use so they don't sweat,"

2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

56 Re: Cincinnati Bengals taj Pet 6 Nov - 11:58

kb8

Moderator
Moderator
Jos jednom moram ponovit, definitivno meni najjaci WR u ligi...

57 Re: Cincinnati Bengals taj Pet 6 Nov - 13:33

Mauzeer

Rookie
Rookie
@Freak ::Ochocinco ponovo na delu:

In yet another publicity stunt for a player who has a seemingly limitless ability to get his name in the news, Bengals wide receiver Chad Ochocinco has mailed a care package to some of the defensive players he'll be facing on Sunday.

Ochocinco said today that he sent gift baskets containing deodorant to the Ravens' secondary and to linebackers Terrell Suggs and Ray Lewis.

I not only sent them gift baskets, but I sent them something they could use so they don't sweat,"

Zaista najveci loodak u NFL. Hahahahahaha.

58 Re: Cincinnati Bengals taj Pet 6 Nov - 16:53

minglez a.k.a milanche

NFL Player
NFL Player

Kakav lik,majko moja!! lol! lol! lol!

59 Re: Cincinnati Bengals taj Sub 7 Nov - 14:05

viking

VIP
VIP

85 je jako dobar receiver ali bi mu bilo bolje da se ne zanosi mnogo da ne tresne o ledinu. Jako je tesko da se dobije isti tim dva puta u sezoni (tu ne racunam timove kao Rams ili Detroit ili Browns). Ray Lewis i Baltimor D ce sada da poginu na terenu samo da mu zapuse usta...u svakom slucaju tekma za gledanje i uzivanje...

http://www.vikings.com

60 Re: Cincinnati Bengals taj Sub 7 Nov - 20:54

minglez a.k.a milanche

NFL Player
NFL Player
@viking ::

85 je jako dobar receiver ali bi mu bilo bolje da se ne zanosi mnogo da ne tresne o ledinu. Jako je tesko da se dobije isti tim dva puta u sezoni (tu ne racunam timove kao Rams ili Detroit ili Browns). Ray Lewis i Baltimor D ce sada da poginu na terenu samo da mu zapuse usta...u svakom slucaju tekma za gledanje i uzivanje...

Ako Suggs i Lewis ne upotrebe dezodorans 85 ce morati da igra sa stipaljkom na nosu Smile jebem ti kad ne prenose tu tekmu,bas mi se gleda,strasno je bitna za obe ekipe Mad

61 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 8 Nov - 1:41

Mauzeer

Rookie
Rookie
Kako brate, slucajno da se propusti neka utakmica patriota. Nikako!

62 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 8 Nov - 1:57

L.D.

NFL Player
NFL Player
@Mauzeer ::Kako brate, slucajno da se propusti neka utakmica patriota. Nikako!
Imamo najvise navijaca,a dosadjuju i sa Dal,Fhi,NYg.

63 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 8 Nov - 12:24

Guest

Gost
@L.D. ::
@Mauzeer ::Kako brate, slucajno da se propusti neka utakmica patriota. Nikako!
Imamo najvise navijaca,a dosadjuju i sa Dal,Fhi,NYg.
Vrlo lako, imas SBB i neces videti svoje patriote, ni ja svoje divove, pa cemo tuci strimove, pa kako kome!
Ja definitivno (i da imam ESPN) gledam 85 protiv crnih gavranova, i povremeno da vidim coltse kako se cupaju(mozda i puknu?)!

64 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 8 Nov - 19:44

Guest

Gost
Kako to simpaticno zvuci na spanskom TD S.Benson, tigrovi cepaju gavranove 14-0, a nije ni prva cetrvtina gotova!

65 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 8 Nov - 22:16

Peyton Manning

Admin
Admin
Pobeda Cin.Bogami ozbiljan tim.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

66 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 8 Nov - 22:22

viking

VIP
VIP
Baltimor me razocarao, vise sam ocekivao od njih u ovom mecu...Tigrovi zasluzeno... cheers

http://www.vikings.com

67 Re: Cincinnati Bengals taj Pon 9 Nov - 2:15

minglez a.k.a milanche

NFL Player
NFL Player
Stvarno svaka cast,sve svoje divizijske rivale pice samo tako

68 Re: Cincinnati Bengals taj Pon 9 Nov - 9:09

kb8

Moderator
Moderator
@viking ::Baltimor me razocarao, vise sam ocekivao od njih u ovom mecu...Tigrovi zasluzeno... cheers

Ya can say that again! Nabijem ja te Gavranove i tu njihovu igru! Ka-ta-strofa! Al isto tako, svaka cast Bengalsima... Deru svoju diviziju ko svinja masnu krpu!

69 Re: Cincinnati Bengals taj Pon 9 Nov - 16:48

hare_car

Rookie
Rookie
Bengalsi su stvarno pozitivno iznenadjenje ove godine.C.Palmer je definiivno najzasluzniji za preokret u igri.

70 Re: Cincinnati Bengals taj Pon 9 Nov - 20:59

Colts4Life

Veteran
Veteran
I tako nakon one prve tekme Den-Cin za koju sam mislio da je derbi dna obe ekipe su dosta napravile..

71 Re: Cincinnati Bengals taj Pon 9 Nov - 23:32

debba

NCAA
NCAA
Bengalsi igraju dosta dobro ove sezone,jako prijatno iznenadjenje...Cedric Benson igra kao preporodjen,a i Carson Palmer je sve bolji...sledeci vikend ocekujem extra tekmu protiv Steelersa...

72 Re: Cincinnati Bengals taj Uto 10 Nov - 9:12

kb8

Moderator
Moderator
@debba ::sledeci vikend ocekujem extra tekmu protiv Steelersa...

I to LIVE na ESPNA! Can't wait!

73 Re: Cincinnati Bengals taj Uto 10 Nov - 11:47

Ovan

VIP
VIP
biće extra meč Smile

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

74 Re: Cincinnati Bengals taj Uto 10 Nov - 11:56

Pohovani feniks

Admin
Admin
Najvise volim divizijske okrsaje Smile

http://www.nfl-fans-serbia.com

75 Re: Cincinnati Bengals taj Sre 11 Nov - 10:44

T-Wolf

VIP
VIP
#85 pokusao da podmiti sudiju sa jednim dolarom dok je ovaj trebao da ustanovi da li da prihvati ili ne hvatanje Ochocinca!!! Laughing Laughing Laughing
Ovo me je podsetilo kada je drug u osnovnoj skoli na popravnom iz matematike "krisom" izvadio 20 dinara i pokusao da podmiti nastavnika matematike koji je bio krajnje isfeminiziran Laughing
A evo ga video Ochocinca:
http://blacksportsonline.com/home/index.php/2009/11/chadbriberef/

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu