NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Cincinnati Bengals

Cincinnati Bengals

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 44]

26 Re: Cincinnati Bengals taj Pet 09 Okt 2009, 21:51

Ovan

VIP
VIP
meni deluje ok

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

27 Re: Cincinnati Bengals taj Sub 10 Okt 2009, 11:00

dr.dule

Admin
Admin
pigica i drustvo oko njega pricaju pricu. sigurica no.1 pik na draftu.
banda iz cincinatija sutra sa bracom iz geta . bice to dobro tabanje. palmer pobedjuje. bas bi voleo da ova sezona bude ona prava za ovu usc cavu

28 Re: Cincinnati Bengals taj Sre 14 Okt 2009, 19:06

Colts4Life

Veteran
Veteran
Ljudi dobise i Ravens-e u zadnjim momentima...kakve utakmice igraju...ludilo.

29 Re: Cincinnati Bengals taj Sub 17 Okt 2009, 10:44

Guest

Gost
Chad 85 Ochocinco izdao knjigu!
Lud kao struja ili "neshvaceni genije"?

30 Re: Cincinnati Bengals taj Sub 17 Okt 2009, 10:57

Vimes

Rookie
Rookie
kuzma debeli zmaj ::Chad 85 Ochocinco izdao knjigu!

sigurno si mislio da kazes "najveci kralj u NFLu" Very Happy

31 Re: Cincinnati Bengals taj Sub 17 Okt 2009, 11:10

Guest

Gost
@Vimes ::
kuzma debeli zmaj ::Chad 85 Ochocinco izdao knjigu!

sigurno si mislio da kazes "najveci kralj u NFLu"

Lud, ludji, lud u pm...
Stoji da je king of the kings!

32 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 18 Okt 2009, 01:39

Freak

VIP
VIP
novi plan za proslavu TD-a od strane neponovljivog Ochocinca koji je do sad izveo cuveni Leambau Leap u Green Bayu, zatim je uskocio i u Dawg Pound u Clevelandu a obecao je i prvom prilikom skok u Black Hole Smile

A ovo sprema za ovu nedelju:

Ochocinco details his plans for a touchdown celebration against the Texans Sunday.

He calls it the "Mexican jumping Bengal."

The plan: Ochocinco will head to the sidelines after his touchdown, jump in the crowd, go up a few rows, and then crowd surf until the the fans drop him off back on the sidelines around the 50-yard line.

2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

33 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 18 Okt 2009, 11:29

Raising Arizona

Moderator
Moderator
@Freak ::novi plan za proslavu TD-a od strane neponovljivog Ochocinca koji je do sad izveo cuveni Leambau Leap u Green Bayu, zatim je uskocio i u Dawg Pound u Clevelandu a obecao je i prvom prilikom skok u Black Hole Smile

Ochocinco details his plans for a touchdown celebration against the Texans Sunday.

The plan: Ochocinco will head to the sidelines after his touchdown, jump in the crowd, go up a few rows, and then crowd surf until the the fans drop him off back on the sidelines around the 50-yard line.

Kakav car! Ja sam ga definitivno zgotivio kada je pre par sezona proslavljajuci TD skinuo dres ispod kojeg je nosio majicu sa natpisom: "NFL, molim vas, nemojte me kazniti mnogo ovoga puta" Cool

photo AZcardsscript.gif

34 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 18 Okt 2009, 13:37

Tedy Bruschi

Standardan
Standardan
@Raising Arizona ::
@Freak ::novi plan za proslavu TD-a od strane neponovljivog Ochocinca koji je do sad izveo cuveni Leambau Leap u Green Bayu, zatim je uskocio i u Dawg Pound u Clevelandu a obecao je i prvom prilikom skok u Black Hole Smile

Kakav car! Ja sam ga definitivno zgotivio kada je pre par sezona proslavljajuci TD skinuo dres ispod kojeg je nosio majicu sa natpisom: "NFL, molim vas, nemojte me kazniti mnogo ovoga puta" Cool

Stvarno je car.. Bezveze je sto su ukinuli proslave poslije TD... To je davalo jos vecu čar NFL-u...

35 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 18 Okt 2009, 14:08

Peyton Manning

Admin
Admin
@Tedy Bruschi ::
@Raising Arizona ::

Stvarno je car.. Bezveze je sto su ukinuli proslave poslije TD... To je davalo jos vecu čar NFL-u...

Covek je stvarno car...........a nz ni sto su ukinuli proslavu TD-a.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

36 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 18 Okt 2009, 14:15

Ovan

VIP
VIP
da bi sprečili zvanje mama iz end zone, i nošenja hemijskih u čarapama...

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

37 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 18 Okt 2009, 15:11

Vimes

Rookie
Rookie
@Ovan ::da bi sprečili zvanje mama iz end zone, i nošenja hemijskih u čarapama...

kako je to dobra fora bila kad je Joe Horn izvukao mobilni iza stuba koji drzi stative Very Happy

doduse ja sam slicnu stvar vidio i '99 u Primeri kad je igrac Ovieda, legendarni Dely Valdes, uzeo telefon i pravio se da zove rodnu Panamu

38 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 18 Okt 2009, 15:48

minglez a.k.a milanche

NFL Player
NFL Player
@Ovan ::da bi sprečili zvanje mama iz end zone, i nošenja hemijskih u čarapama...

kako je to dobra fora bila kad je Joe Horn izvukao mobilni iza stuba koji drzi stative Very Happy

doduse ja sam slicnu stvar vidio i '99 u Primeri kad je igrac Ovieda, legendarni Dely Valdes, uzeo telefon i pravio se da zove rodnu Panamu

ha! secam se! ali to su stvari koje dodatno privlace paznju,razbijaju monotoniju i koriste opstoj popularizaciji u ovom slucaju fudbala i americkog fudbala.
bas snobovska zabrana..

39 Re: Cincinnati Bengals taj Ned 18 Okt 2009, 16:26

Peyton Manning

Admin
Admin
@minglez a.k.a milanche ::

ha! secam se! ali to su stvari koje dodatno privlace paznju,razbijaju monotoniju i koriste opstoj popularizaciji u ovom slucaju fudbala i americkog fudbala.
bas snobovska zabrana..
Slazem se skroz.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

40 Re: Cincinnati Bengals taj Pon 19 Okt 2009, 23:36

Vimes

Rookie
Rookie
antwan odom pokidao ahilovu tetivu i out do kraja sezone. normalno bi mi bilo zao (mislim, jeste i sad,zbog njega) ali posto su bengalsi lijepo priprijetili, to je znacajno za ostatak divizije.

41 Re: Cincinnati Bengals taj Uto 20 Okt 2009, 18:00

Colts4Life

Veteran
Veteran

propadose mu pripreme... lol!

42 Re: Cincinnati Bengals taj Pon 26 Okt 2009, 01:53

T-Wolf

VIP
VIP
Drago mi je sto se Benson osvetio Bearsima, sjajna partija Palmera, a i generalno celih Bengalsa koji su napokon uspeli da pobede sa vise od 7 poena razlike...

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

43 Re: Cincinnati Bengals taj Pon 26 Okt 2009, 19:47

Colts4Life

Veteran
Veteran
Auu kako razbise Bears-e...ni sanjao nisam da ce da pobjede bilo kako...

44 Re: Cincinnati Bengals taj Uto 27 Okt 2009, 08:19

kb8

Moderator
Moderator
@T-Wolf ::sjajna partija Palmera,

U obje lige koje igram mi je on sam maltene donio pobjedu... Samo neka dere i dalje Laughing

45 Re: Cincinnati Bengals taj Sre 28 Okt 2009, 01:46

Ed Reed

NCAA
NCAA
@T-Wolf ::Drago mi je sto se Benson osvetio Bearsima, sjajna partija Palmera, a i generalno celih Bengalsa koji su napokon uspeli da pobede sa vise od 7 poena razlike...
Ma kakvih 7,sa vise od 3!!
Pa kako su samo Ravense uzeli 17:14,ja cekao pobjedu Gavrana za neke sitne pare,ali ne!
Otad izbjegavam Bengalse!Ali uvijek se nadje ponkeo,proslo pretproslo kolo Eagles-i,ovo Pantersi i tako...:'(

46 Re: Cincinnati Bengals taj Čet 29 Okt 2009, 01:47

Raising Arizona

Moderator
Moderator
http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d813c7219/Sound-FX-Ocho-on-the-mic

Ovaj mix morate overiti! Kakav ludak! Najjace kad uzima mob od nekog navijaca i zove ortaka od istog i nagovara ga da dodje na tekmu! Zamislite, zvoni vam telefon i zove vas Chad, moleci vas da dodjete na stadion! king

photo AZcardsscript.gif

47 Re: Cincinnati Bengals taj Čet 29 Okt 2009, 10:17

Tedy Bruschi

Standardan
Standardan
@Raising Arizona ::http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d813c7219/Sound-FX-Ocho-on-the-mic

Ovaj mix morate overiti! Kakav ludak! Najjace kad uzima mob od nekog navijaca i zove ortaka od istog i nagovara ga da dodje na tekmu! Zamislite, zvoni vam telefon i zove vas Chad, moleci vas da dodjete na stadion! king
prejak je faca.... Najjace kad je pokusao srusiti Lewisa dok Ray nije gledao, ali ga je ovaj priljepio za zemlju... Cool lol!

48 Re: Cincinnati Bengals taj Čet 29 Okt 2009, 10:30

kb8

Moderator
Moderator
Kakav kralj! I meni je najjaci dio di objasnjava kako je htio Ray-Raya blokirat dok ovaj ne gleda i bam, ko da ga je vlak pregazio...

Laughing

Definitivno meni najdrazi WR u ligi...

49 Re: Cincinnati Bengals taj Čet 29 Okt 2009, 11:39

minglez a.k.a milanche

NFL Player
NFL Player
@Raising Arizona ::http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d813c7219/Sound-FX-Ocho-on-the-mic

aaahahaa koja kraljina a veliki je zaljubljenik u fudbal (obicni evropski) ,jedino mi se ne svidja sto navija za Arsenal Smile zbog njega su mi Bengalsi jedan od omiljenijih timova

50 Re: Cincinnati Bengals taj Čet 29 Okt 2009, 11:40

T-Wolf

VIP
VIP

Prosto ne mogu da zapamtim sve fore koje izvali. Odoh da odgledam video jos 10ak puta Laughing

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu