NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » Washington Redskins

Washington Redskins

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 38]

51 Re: Washington Redskins taj Pon 14 Dec 2009, 01:22

collymore10

NFL Player
NFL Player
Ruki B.Orakpo 4 sck i 1 ff - vec postaje STRASAN defanzivac Twisted Evil

52 Re: Washington Redskins taj Pon 14 Dec 2009, 03:03

T-Wolf

VIP
VIP
collymore10 ::Ruki B.Orakpo 4 sck i 1 ff - vec postaje STRASAN defanzivac Twisted Evil

Washington na papiru ima sjajnu odbranu, a izvalio sam i da ovaj Campbell nema toliko losu statistiku koliko ga kritikuju (QB rating skoro 90). Izgleda da im fali hemija u timu, ali ce oni svakako odigrati kljucnu ulogu u NFC east-u do kraja sezone...

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

53 Re: Washington Redskins taj Pon 14 Dec 2009, 06:02

collymore10

NFL Player
NFL Player
T-Wolf ::
collymore10 ::Ruki B.Orakpo 4 sck i 1 ff - vec postaje STRASAN defanzivac Twisted Evil

Washington na papiru ima sjajnu odbranu, a izvalio sam i da ovaj Campbell nema toliko losu statistiku koliko ga kritikuju (QB rating skoro 90). Izgleda da im fali hemija u timu, ali ce oni svakako odigrati kljucnu ulogu u NFC east-u do kraja sezone...
Mislis pobedice SICUSNE ?!

54 Re: Washington Redskins taj Pon 14 Dec 2009, 10:49

T-Wolf

VIP
VIP
collymore10 ::
T-Wolf ::

Mislis pobedice SICUSNE ?!

Ne znam koga, ali ocekujem da bar jednu pobedu imaju do kraja. E sad da li protiv Dallasa, San Diega ili Giantsa videcemo. Mislim da ce pomrsiti racune nekome...

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

55 Re: Washington Redskins taj Pon 14 Dec 2009, 11:03

Guest

Gost
Pa videcemo sledeceg ponedeljka!
Imam utisak da su se crvenokosci probudili i da ce i nas i krave dobiti!
Ako budemo onako igrali kao nocas,
onda ce nas prebiti i CAR!

56 Re: Washington Redskins taj Pon 14 Dec 2009, 20:37

Colts4Life

Veteran
Veteran
Odavno su oni nekome trebali pomrsiti racune..previse poraza u zadnjim momentima..proslo kolo NO na primjer...nece dobiti nikoga do kraja..

57 Re: Washington Redskins taj Sub 19 Dec 2009, 02:41

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Shanahan na ulaznim vratima?

photo AZcardsscript.gif

58 Re: Washington Redskins taj Pon 28 Dec 2009, 01:21

dr.dule

Admin
Admin
collymore10 ::J.Campell je gubitnik, sta je sa C.Brennan-om afke

Colt Brennan je cele sezone na IR. poslat je 4.septembra. cudno da to niko nije primetio od njegovih fanova.
na espn rumorsu najavljuju da ce biti starter u 2010. ako ga nesto nisu naucili bice panj kao i prethodnik.

59 Re: Washington Redskins taj Pon 28 Dec 2009, 11:33

Colts4Life

Veteran
Veteran
Kao sto sam ranije rekao nikome nisu pomrsili racune..

60 Re: Washington Redskins taj Pon 28 Dec 2009, 15:29

hare_car

Rookie
Rookie
Uzasna utakmica.Istina da imaju puno povrijedjenih igraca,ali u ekipi nista ne stima.Mora doci do totalno rekonstrukcije ekipe.Prvo je novi trener,a onda novi QB

61 Re: Washington Redskins taj Pon 28 Dec 2009, 15:32

Miki HOF

Moderator
Moderator
pa nedavno su dobili novog GM, koji će navodno da počne da menja stvari.

Bruce Allen

Što znači da Jim Zorn već gleda Monster.com

ko je pažljivo gledao MNF Chucky je sve lepo objasnio.

62 Re: Washington Redskins taj Pon 04 Jan 2010, 16:25

Jacob

Hall of Fame
Hall of Fame

63 Re: Washington Redskins taj Pon 04 Jan 2010, 18:12

Raising Arizona

Moderator
Moderator

Najavljivano i sasvim ocekivano. Sa onako dobrim igracima da ocajno igraju, tu mora da se menja trener.

photo AZcardsscript.gif

64 Re: Washington Redskins taj Pon 04 Jan 2010, 21:35

Colts4Life

Veteran
Veteran
Mislim da ce ova ekipa biti najgora sledece sezone...ovdje ima materijala za jedno 2-3 sezone remonta...

65 Re: Washington Redskins taj Pon 04 Jan 2010, 22:46

Miki HOF

Moderator
Moderator
An unidentified official within the NFL informed The Associated Press that new Redskins general manager Bruce Allen talked to Shanahan by phone Monday, and league sources told NFL Network's Jason La Canfora to expect an organizational overhaul by Thursday but maybe sooner. Shanahan, who won two Super Bowls in 14 seasons as the Denver Broncos' coach, would take over as coach/team president and quickly bring in assistant coaches and front-office personnel.

http://www.nfl.com/news/story?id=09000d5d8157eb10&template=with-video-with-comments&confirm=true

66 Re: Washington Redskins taj Sre 06 Jan 2010, 01:27

Portis26

Standardan
Standardan
Ok , rekoh kao fan Skinsa da navratim malo na forum iznesem vam svoje utiske o upravo završenoj sezoni...završenoj za moju ekipu.

Može se reći da sam ove sezone više pratio Redskinse nego NFL.Učestala aktivnost na najvećem forumu za fanove Redskinsa ( www.extremeskins.com ) kao i redovno praćenje utakmica preko neta i ESPN-a učinile su mi da mi se 1000 unformacija o mom timu mota po glavi.

Od prve utakmice i očekivanog poraza od Giantsa pa do ovog poraza od San Diega , jedno je bilo jasno - nemamo blage veze.Naravno uvek postoji krivac , pa tako i ovde svaki fan ima svog krivca.Za mene, kao i za mnoge fanove Džim Zorn je najveći krivac za ovu sezonu , najgoru posle 94'.

Gledajući svaku pojedinačnu konferenciju za novinare Džima Zorna od početka sezone stekao sam nekoliko utisaka.On jeste sjajan lik ali on jednostavno nije dovoljno sposoban da vodi jednu NFL franšizu.Ne kao HC , ne kao OC.Jednostavno nije dovoljno dobar za taj posao.Trener QB? Možda...ali ne HC I OC I trener QB u isto vreme.Naravno , on više nije deo ovog tima i od , nadam se , Shanahana možemo mnogo više da očekujemo.Ako ništa drugo,malo strogoće nam ne bi smetalo.

Što se tiče igrača , tu će sigurno biti ogromnih promena.Shanahan mrzi primadone kojih u Skinsima ima mnogo.Otpuštanja će biti , trejdovanja za pikove na draftu takođe.Naravno i tu se malo zna , ali se nagađa dosta.

Naravno QB je uvek na udaru tako da je Kembel još od prve nedelje na udaru fanova.Šanse da on ostane su 50:50 , mišljenja su među fanovima podeljena , mada ipak na osnovu ponuđenih pikova na drafu ( ipak nam treba ofanzivna linija ) kao i berze slobodnih agenata gde je izbor veoooooma mali , očekuje se da Kembel dobije jednogodišnji ugovor ali i Brenana+rukija da se bori za mesto startera.

Portis je upravo gostovao na radiju skinsa i izjavio je da mu ne bi bio problem da ostane , ali su navijači i tu podeljeni s obzirom da on godinama unazad izostajao sa treninga , što se baš ne sviđa fanovima.

S obzirom da je u drugom delu sezone sjajno zamenio Krisa Kulija , Fred Dejvis će verovatno od sledeće sezone biti starter.Za Kulija bi se veoma lako mogao dobiti pik prve ili druge runde , a dva odlična tajt enda u timu koji praktično nema ofanzivnu liniju , to je luksuz.Trejd verovatno čeka i Rodžersa , kornerbeka, nekadašnjeg pika prve runde.U kombinaciju za trejd se pominje i Laron Lendri , sejti koji je ove sezone igrao katastrofalno , promašivši pritom jedno 50 obaranja, ne želim da pominjem i njegov talenat kod ogranja pas odbrane.Bio je zaslužan za bar 75 posto primljenih TDa kroz vazduh.

U svakom slučaju Redskinse očekuju sledeće promene:

1.Nova Ofanzivna linija
2.Nov QB
3.Nov RB
4.totalno nov secondary
5.NOV ,TOTALNO NOV STIL IGRE.

http://nemamsajt.com

67 Re: Washington Redskins taj Sre 06 Jan 2010, 02:37

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Raising Arizona ::Shanahan na ulaznim vratima?

Potpisao na 5 godina. Da li moze da preokrene luzerski tim u ozbiljne kontendere za titulu?

photo AZcardsscript.gif

68 Re: Washington Redskins taj Sre 06 Jan 2010, 12:15

Colts4Life

Veteran
Veteran
Raising Arizona ::
Raising Arizona ::Shanahan na ulaznim vratima?

Potpisao na 5 godina. Da li moze da preokrene luzerski tim u ozbiljne kontendere za titulu?

za jedno 2-3 sezone...mozda.. Smile

69 Re: Washington Redskins taj Sre 06 Jan 2010, 19:47

dr.dule

Admin
Admin
otac doveo sina na polozaj ali ovaj put nema nista od protekcije vec iskustvo matorog. Kyle Shanahan dosadasnji OC Houstona postao je OC Crvenokozaca iz D.C. mozda od Brenana napravi nesto a od Kembela znase to niko ziv ne moze.
Kuli jeste dobar TE ali daleko da ce neko za njega dati prvu rundu.
Lendri jeste da imao losu sezonu ali i dalje je top pet perspektivnih sejftija u ligi
Portis sa ce pustiti niz vodu gotovo sam siguran.
Marsal mozda stigne nekim trejdom i razmenom dobara.

Vasington ako ne bira u obe runde igrace OL nista nije uradio. trenutna OL uzas zivi, prosto tu nijedan igrac ne valja pa mora podhitno da se resavaju problemi.

70 Re: Washington Redskins taj Čet 07 Jan 2010, 16:00

hare_car

Rookie
Rookie
Pocelo je prepucavanje preko novina izmedju Portisa i Cambella.Mislim da ce jedan od njih da napusti Washington,a mozda i obojca

71 Re: Washington Redskins taj Čet 07 Jan 2010, 16:09

Raising Arizona

Moderator
Moderator
hare_car ::Pocelo je prepucavanje preko novina izmedju Portisa i Cambella.Mislim da ce jedan od njih da napusti Washington,a mozda i obojca

Vise sansi ima Sareni, postoji verovatnoca da ce zavrsiti i karijeru zbog precestih potresa mozga, a kako je u toku kampanja sa ukazivanjem stetnih posledica te povrede nije se saliti sa zivotom. Postoji dosta ljudi koji veruju da od Brkcica jos uvek moze da se napravi dobar QB za naredne dve-tri sezone.

photo AZcardsscript.gif

72 Re: Washington Redskins taj Sub 13 Mar 2010, 10:00

collymore10

NFL Player
NFL Player
Potpisali RB Larry Johnson-a afke

73 Re: Washington Redskins taj Sub 13 Mar 2010, 10:21

Pohovani feniks

Admin
Admin
Ipak ce nositi fenjer u diviziji Wink

http://www.nfl-fans-serbia.com

74 Re: Washington Redskins taj Sub 13 Mar 2010, 10:53

Guest

Gost
Liverpool FC ::Ipak ce nositi fenjer u diviziji Wink
Very Happy

75 Re: Washington Redskins taj Sub 03 Apr 2010, 20:58

collymore10

NFL Player
NFL Player
Potpisali Willie Parker-a bivseg RB Steelers-a, koja imena na poziciji RB - C.Portis, L.Johnson i W.Parker cheers

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 38]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu