NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 36]

451FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 09:57

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

][quote="Raising Arizona ::
Peyton Manning ::
][quote="T-Wolf ::E da, Anelka je poslat kuci tj nazad u Francusku tako da, ako ga neko ima u fantasiju neka ga izbaci...
Rekao je Domeneku(selektoru Francuske) ono sto cela Francuska misli!
Fuck off i son of the bitch!
Sto jest' jest'!
Na koju foru Domenek nije smenjen?

Pa jos traje Svetsko, plus imaju neke sanse za prolaz...[/quote]
Selektor Domenek je bio cao i pre pocetka WC.
Njegov naslednik je Loran Blan!
Inace i predsednik FFF(francuskog fudbalskog saveza) mislim da odlazi, a zbog njega je Domenek i bio toliko dugo selektor!
[/quote]

Bogami, terali su njega jos ranije pa je budaletina uvek ostajala. Ja stvarno ne razumem kako neko tako umobolan moze da bude trener, mada Francuzi su takav narod, pa mi je malo i logicno.



 photo AZcardsscript.gif

452FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 11:59

Guest


Gost

Raising Arizona ::
[/mention] ::
[mention]Raising Arizona ::
Peyton Manning ::
][quote="T-Wolf ::E da, Anelka je poslat kuci tj nazad u Francusku tako da, ako ga neko ima u fantasiju neka ga izbaci...
Rekao je Domeneku(selektoru Francuske) ono sto cela Francuska misli!
Fuck off i son of the bitch!
Sto jest' jest'!
Na koju foru Domenek nije smenjen?

Pa jos traje Svetsko, plus imaju neke sanse za prolaz...
Selektor Domenek je bio cao i pre pocetka WC.
Njegov naslednik je Loran Blan!
Inace i predsednik FFF(francuskog fudbalskog saveza) mislim da odlazi, a zbog njega je Domeneki bio toliko dugo selektor!

Bogami, terali su njega jos ranije pa je budaletina uvek ostajala. Ja stvarno ne razumem kako neko tako umobolan moze da bude trener, mada Francuzi su takav narod, pa mi je malo i logicno.[/quote]
cheers cheers cheers

453FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 14:14

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Da mene iskreno pitate i ne bih se bas slozio

Mnogi su poceli da favorizuju Evropske ekipe i pre prvenstva,upravo zbog zvucnosti imena i igraca koji se vrte po ceo dan po terenima i koje gledamo na malim ekranima duz cele godine,sto kroz Ligu sampiona sto kroz Drzavna prvenstva,medjutim ako malo bolje pogledate "druge" ekipe videcete da iako nemaju poznate igrace,veoma su kvalitetne reprezentacije,gotovo da nema reprezentacije koja se slucajno zadesila na prvenstvu,i tako ljudi krenu da pljuju Engleze,a ja kazem da su Englezi pokusavali ali da su Alzirci veoma dobro igrali pogotovu u odbrani,Englezi gotovo da nisu imali sut ka golu svaki im je izblokiran,a tesko je verovati da zbog lose hemije tako igraju,tako da sam ovo prvenstvo malo obratio paznju na te "slabije" timove i primetio da u stvari iako nemaju neke poznate igrace igraju veeeoma kvalitetan fudbal i to je problem,mislim da ljudi treba da shvate da iako nam nisu svi poznati iako imamo neke favorite,da je ovo svetsko prvenstvo i mislim da je svaka drzava krvavo zaradila svoj ulazak a jos krvavije radila na tome da pokaze nesto na njemu,sve je to pitanje motivacije,dok mislim da su timovi tipa Francuska Engleska itd. usli u ovo svetsko prvenstvo samo razmisljajuci o drugom kolu,makar se vidi to na terenu...



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

454FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 14:58

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Pats 4ever ::Da mene iskreno pitate i ne bih se bas slozio

Mnogi su poceli da favorizuju Evropske ekipe i pre prvenstva,upravo zbog zvucnosti imena i igraca koji se vrte po ceo dan po terenima i koje gledamo na malim ekranima duz cele godine,sto kroz Ligu sampiona sto kroz Drzavna prvenstva,medjutim ako malo bolje pogledate &quot;druge&quot; ekipe videcete da iako nemaju poznate igrace,veoma su kvalitetne reprezentacije,gotovo da nema reprezentacije koja se slucajno zadesila na prvenstvu,i tako ljudi krenu da pljuju Engleze,a ja kazem da su Englezi pokusavali ali da su Alzirci veoma dobro igrali pogotovu u odbrani,Englezi gotovo da nisu imali sut ka golu svaki im je izblokiran,a tesko je verovati da zbog lose hemije tako igraju,tako da sam ovo prvenstvo malo obratio paznju na te &quot;slabije&quot; timove i primetio da u stvari iako nemaju neke poznate igrace igraju veeeoma kvalitetan fudbal i to je problem,mislim da ljudi treba da shvate da iako nam nisu svi poznati iako imamo neke favorite,da je ovo svetsko prvenstvo i mislim da je svaka drzava krvavo zaradila svoj ulazak a jos krvavije radila na tome da pokaze nesto na njemu,sve je to pitanje motivacije,dok mislim da su timovi tipa Francuska Engleska itd. usli u ovo svetsko prvenstvo samo razmisljajuci o drugom kolu,makar se vidi to na terenu...

Francuzi su očekivana propast još pre početka svetskog prvenstva oni da su bilo šta drugo uradili bili ib iznenađenje, Englezi su više pod utiskom da nemaju golmana za velika takmičenja a bez dobrog golmana vi ste skoro pa prosečna ekipa da vam ne znam ko igra. E sad na ovo prvenstvo ima zalutalih ekipa i to debelo, ali fudbal kakav se igra na ovom prvnestvu je za 2 klase slabije nego pre 2 godine... Sve reprezentacija dobro ne sve 90 posto igra taktiku ala Murinjo, videli ljudi da je prošlo u LŠ sad siv i ovde, svaka utakmiac je identična, zabodu pozadi i jedni i drugi i pažljivo da se ne primi gol sa parolom valjda ćemo jedan uvaliti, ako ne uvalimo samo da ne primimo.... i tako dobijete ovakvo svetsko prvenstvo, a sa takvom taktikom "manje" reprezentacija mogu da priđu po rezultatima ovim vrhunskim naravno + naboj, naloženost i nemaju šta da izgube i kolju do kraja pa dobijete neke rezultate, što je skroz legitimno ....

Meni je žao što smo slučajno izgubili od Gane a to se pokazalo i juče jer i dalje tvrdim ovaj tim može daleko, pogotovo posle ovih odgledanih utakmica, gde se nijedna ali nijedna repka osim možda Argentine nije istakla nešto svi ostali su tu negde i može svako svakog da pobedi....

Hemija u ekipi je jako bitan faktor pogotovo u reprezentativnom fudbalu gde nema puno uigravanja i pripremanja već se igra na neku "inspiraciju"....

Favoriti koji su bili pre početka i sad su: Brazil, Argentina, Holadnija, Španija i Engleska ( zadnje 2 kaskaju, ali mislim da prolaze grupu) ostali su svi tu negde bili a sada i ovi gore su blizu ovih drugih...

generalno loš fudbal...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

455FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 15:49

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Sad ga i ti pretera... Znalo se da Francuzi nisu Bog zna šta, ali su dobili relativno slabiju grupu sa JAR kao nosiocem. Ipak sam očekivao da će proći makar grupu.


Što se tiče favorita, Argentina i Holandija baš ok guraju, mislim da će i Nemci daleko, a svidelo mi se i kako Brazil igra (nisu bili preterano ubedljivi, ali su ok odigrali protiv bunkerice). E sad, može vrlo lako da se desi da npr. Italija bude druga u grupi i da naleti na Holandiju, a tu može biti pravi karambol za "lale", iako su objektivno jači tim. To je svetsko prvenstvo, a tu je i njegova glavna draž, teško je predvideti sledeći korak (tekmu).



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Samu1
http://www.takolako.rs

456FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 15:51

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Sirmium Samurai ::Sad ga i ti pretera... Znalo se da Francuzi nisu Bog zna šta, ali su dobili relativno slabiju grupu sa JAR kao nosiocem. Ipak sam očekivao da će proći makar grupu.


Što se tiče favorita, Argentina i Holandija baš ok guraju, mislim da će i Nemci daleko, a svidelo mi se i kako Brazil igra (nisu bili preterano ubedljivi, ali su ok odigrali protiv bunkerice). E sad, može vrlo lako da se desi da npr. Italija bude druga u grupi i da naleti na Holandiju, a tu može biti pravi karambol za &quot;lale&quot;, iako su objektivno jači tim. To je svetsko prvenstvo, a tu je i njegova glavna draž, teško je predvideti sledeći korak (tekmu).

ali da se očekivalo od francuza da budu potenicjalno najveće iznenađenje u negativnom i to jeste, po svemu što je stizalo pre SP, svađa u ekipi, klanova, astrologa.,,....itd

mož se desi lako u osmini finala Španija - Brazil, ako Švica dobije čile a brazil večeras obalu....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

457FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 19:30

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Ovan ::
Pats 4ever ::Da mene iskreno pitate i ne bih se bas slozio

Mnogi su poceli da favorizuju Evropske ekipe i pre prvenstva,upravo zbog zvucnosti imena i igraca koji se vrte po ceo dan po terenima i koje gledamo na malim ekranima duz cele godine,sto kroz Ligu sampiona sto kroz Drzavna prvenstva,medjutim ako malo bolje pogledate &quot;druge&quot; ekipe videcete da iako nemaju poznate igrace,veoma su kvalitetne reprezentacije,gotovo da nema reprezentacije koja se slucajno zadesila na prvenstvu,i tako ljudi krenu da pljuju Engleze,a ja kazem da su Englezi pokusavali ali da su Alzirci veoma dobro igrali pogotovu u odbrani,Englezi gotovo da nisu imali sut ka golu svaki im je izblokiran,a tesko je verovati da zbog lose hemije tako igraju,tako da sam ovo prvenstvo malo obratio paznju na te &quot;slabije&quot; timove i primetio da u stvari iako nemaju neke poznate igrace igraju veeeoma kvalitetan fudbal i to je problem,mislim da ljudi treba da shvate da iako nam nisu svi poznati iako imamo neke favorite,da je ovo svetsko prvenstvo i mislim da je svaka drzava krvavo zaradila svoj ulazak a jos krvavije radila na tome da pokaze nesto na njemu,sve je to pitanje motivacije,dok mislim da su timovi tipa Francuska Engleska itd. usli u ovo svetsko prvenstvo samo razmisljajuci o drugom kolu,makar se vidi to na terenu...

Francuzi su očekivana propast još pre početka svetskog prvenstva oni da su bilo šta drugo uradili bili ib iznenađenje, Englezi su više pod utiskom da nemaju golmana za velika takmičenja a bez dobrog golmana vi ste skoro pa prosečna ekipa da vam ne znam ko igra. E sad na ovo prvenstvo ima zalutalih ekipa i to debelo, ali fudbal kakav se igra na ovom prvnestvu je za 2 klase slabije nego pre 2 godine... Sve reprezentacija dobro ne sve 90 posto igra taktiku ala Murinjo, videli ljudi da je prošlo u LŠ sad siv i ovde, svaka utakmiac je identična, zabodu pozadi i jedni i drugi i pažljivo da se ne primi gol sa parolom valjda ćemo jedan uvaliti, ako ne uvalimo samo da ne primimo.... i tako dobijete ovakvo svetsko prvenstvo, a sa takvom taktikom "manje" reprezentacija mogu da priđu po rezultatima ovim vrhunskim naravno + naboj, naloženost i nemaju šta da izgube i kolju do kraja pa dobijete neke rezultate, što je skroz legitimno ....

Meni je žao što smo slučajno izgubili od Gane a to se pokazalo i juče jer i dalje tvrdim ovaj tim može daleko, pogotovo posle ovih odgledanih utakmica, gde se nijedna ali nijedna repka osim možda Argentine nije istakla nešto svi ostali su tu negde i može svako svakog da pobedi....

Hemija u ekipi je jako bitan faktor pogotovo u reprezentativnom fudbalu gde nema puno uigravanja i pripremanja već se igra na neku "inspiraciju"....

Favoriti koji su bili pre početka i sad su: Brazil, Argentina, Holadnija, Španija i Engleska ( zadnje 2 kaskaju, ali mislim da prolaze grupu) ostali su svi tu negde bili a sada i ovi gore su blizu ovih drugih...

generalno loš fudbal...

Pa ne znam samo sam izneo misljenje...a za Francuze,niko to ne bi rekao ovne,posto se zna da se ekipe tipa Francuzi Englezi ne diraju,zato sto imaju zmajse igrace i nikad se ne zna kad ce zaigrati i napuniti neciji gol,posto kvalitet je uvek tu...a klanovi svadje,astrolozi i sta vec,to mi vec ne znamo,ja se ni sa jednim njihovim igracem ne druzim



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

458FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 19:40

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Pats 4ever ::
Ovan ::
Pats 4ever ::Da mene iskreno pitate i ne bih se bas slozio

Mnogi su poceli da favorizuju Evropske ekipe i pre prvenstva,upravo zbog zvucnosti imena i igraca koji se vrte po ceo dan po terenima i koje gledamo na malim ekranima duz cele godine,sto kroz Ligu sampiona sto kroz Drzavna prvenstva,medjutim ako malo bolje pogledate &quot;druge&quot; ekipe videcete da iako nemaju poznate igrace,veoma su kvalitetne reprezentacije,gotovo da nema reprezentacije koja se slucajno zadesila na prvenstvu,i tako ljudi krenu da pljuju Engleze,a ja kazem da su Englezi pokusavali ali da su Alzirci veoma dobro igrali pogotovu u odbrani,Englezi gotovo da nisu imali sut ka golu svaki im je izblokiran,a tesko je verovati da zbog lose hemije tako igraju,tako da sam ovo prvenstvo malo obratio paznju na te &quot;slabije&quot; timove i primetio da u stvari iako nemaju neke poznate igrace igraju veeeoma kvalitetan fudbal i to je problem,mislim da ljudi treba da shvate da iako nam nisu svi poznati iako imamo neke favorite,da je ovo svetsko prvenstvo i mislim da je svaka drzava krvavo zaradila svoj ulazak a jos krvavije radila na tome da pokaze nesto na njemu,sve je to pitanje motivacije,dok mislim da su timovi tipa Francuska Engleska itd. usli u ovo svetsko prvenstvo samo razmisljajuci o drugom kolu,makar se vidi to na terenu...

Francuzi su očekivana propast još pre početka svetskog prvenstva oni da su bilo šta drugo uradili bili ib iznenađenje, Englezi su više pod utiskom da nemaju golmana za velika takmičenja a bez dobrog golmana vi ste skoro pa prosečna ekipa da vam ne znam ko igra. E sad na ovo prvenstvo ima zalutalih ekipa i to debelo, ali fudbal kakav se igra na ovom prvnestvu je za 2 klase slabije nego pre 2 godine... Sve reprezentacija dobro ne sve 90 posto igra taktiku ala Murinjo, videli ljudi da je prošlo u LŠ sad siv i ovde, svaka utakmiac je identična, zabodu pozadi i jedni i drugi i pažljivo da se ne primi gol sa parolom valjda ćemo jedan uvaliti, ako ne uvalimo samo da ne primimo.... i tako dobijete ovakvo svetsko prvenstvo, a sa takvom taktikom "manje" reprezentacija mogu da priđu po rezultatima ovim vrhunskim naravno + naboj, naloženost i nemaju šta da izgube i kolju do kraja pa dobijete neke rezultate, što je skroz legitimno ....

Meni je žao što smo slučajno izgubili od Gane a to se pokazalo i juče jer i dalje tvrdim ovaj tim može daleko, pogotovo posle ovih odgledanih utakmica, gde se nijedna ali nijedna repka osim možda Argentine nije istakla nešto svi ostali su tu negde i može svako svakog da pobedi....

Hemija u ekipi je jako bitan faktor pogotovo u reprezentativnom fudbalu gde nema puno uigravanja i pripremanja već se igra na neku "inspiraciju"....

Favoriti koji su bili pre početka i sad su: Brazil, Argentina, Holadnija, Španija i Engleska ( zadnje 2 kaskaju, ali mislim da prolaze grupu) ostali su svi tu negde bili a sada i ovi gore su blizu ovih drugih...

generalno loš fudbal...

Pa ne znam samo sam izneo misljenje...a za Francuze,niko to ne bi rekao ovne,posto se zna da se ekipe tipa Francuzi Englezi ne diraju,zato sto imaju zmajse igrace i nikad se ne zna kad ce zaigrati i napuniti neciji gol,posto kvalitet je uvek tu...a klanovi svadje,astrolozi i sta vec,to mi vec ne znamo,ja se ni sa jednim njihovim igracem ne druzim


za francuze se moglo očekivati, ako imaš na umu šta se sve desilo kod njih u repki i da ih vodi idiot od trenera, kad su zadnji put francuzi napunili nečiji gol? prošlo je mnogo goidna, znamo da se to desilo pa nisu džabe izbacili Anelku iz tima, pa to nije posledica trenutka da je bio on nezadovoljan,.... Ako si pratio Francusku kroz kvalifikacije mogao si da vidiš.... Pa sam Domenek je izjavio da gleda natalne karte igrača pre 3 godine...itd


a u prilog tome govori i ovo http://sportal.rs/news.php?id=29935 ne bukne to u trenutku, tinja to duže vreme...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

459FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 20:08

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

petlovi su postali kokoške...Domenik je faca svetskog formata. jedino možda selektorska komisija Kos i Karasi bi bili jači.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

460FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 21:02

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Ovan ::
Pats 4ever ::
Ovan ::
Pats 4ever ::Da mene iskreno pitate i ne bih se bas slozio

Mnogi su poceli da favorizuju Evropske ekipe i pre prvenstva,upravo zbog zvucnosti imena i igraca koji se vrte po ceo dan po terenima i koje gledamo na malim ekranima duz cele godine,sto kroz Ligu sampiona sto kroz Drzavna prvenstva,medjutim ako malo bolje pogledate &quot;druge&quot; ekipe videcete da iako nemaju poznate igrace,veoma su kvalitetne reprezentacije,gotovo da nema reprezentacije koja se slucajno zadesila na prvenstvu,i tako ljudi krenu da pljuju Engleze,a ja kazem da su Englezi pokusavali ali da su Alzirci veoma dobro igrali pogotovu u odbrani,Englezi gotovo da nisu imali sut ka golu svaki im je izblokiran,a tesko je verovati da zbog lose hemije tako igraju,tako da sam ovo prvenstvo malo obratio paznju na te &quot;slabije&quot; timove i primetio da u stvari iako nemaju neke poznate igrace igraju veeeoma kvalitetan fudbal i to je problem,mislim da ljudi treba da shvate da iako nam nisu svi poznati iako imamo neke favorite,da je ovo svetsko prvenstvo i mislim da je svaka drzava krvavo zaradila svoj ulazak a jos krvavije radila na tome da pokaze nesto na njemu,sve je to pitanje motivacije,dok mislim da su timovi tipa Francuska Engleska itd. usli u ovo svetsko prvenstvo samo razmisljajuci o drugom kolu,makar se vidi to na terenu...

Francuzi su očekivana propast još pre početka svetskog prvenstva oni da su bilo šta drugo uradili bili ib iznenađenje, Englezi su više pod utiskom da nemaju golmana za velika takmičenja a bez dobrog golmana vi ste skoro pa prosečna ekipa da vam ne znam ko igra. E sad na ovo prvenstvo ima zalutalih ekipa i to debelo, ali fudbal kakav se igra na ovom prvnestvu je za 2 klase slabije nego pre 2 godine... Sve reprezentacija dobro ne sve 90 posto igra taktiku ala Murinjo, videli ljudi da je prošlo u LŠ sad siv i ovde, svaka utakmiac je identična, zabodu pozadi i jedni i drugi i pažljivo da se ne primi gol sa parolom valjda ćemo jedan uvaliti, ako ne uvalimo samo da ne primimo.... i tako dobijete ovakvo svetsko prvenstvo, a sa takvom taktikom "manje" reprezentacija mogu da priđu po rezultatima ovim vrhunskim naravno + naboj, naloženost i nemaju šta da izgube i kolju do kraja pa dobijete neke rezultate, što je skroz legitimno ....

Meni je žao što smo slučajno izgubili od Gane a to se pokazalo i juče jer i dalje tvrdim ovaj tim može daleko, pogotovo posle ovih odgledanih utakmica, gde se nijedna ali nijedna repka osim možda Argentine nije istakla nešto svi ostali su tu negde i može svako svakog da pobedi....

Hemija u ekipi je jako bitan faktor pogotovo u reprezentativnom fudbalu gde nema puno uigravanja i pripremanja već se igra na neku "inspiraciju"....

Favoriti koji su bili pre početka i sad su: Brazil, Argentina, Holadnija, Španija i Engleska ( zadnje 2 kaskaju, ali mislim da prolaze grupu) ostali su svi tu negde bili a sada i ovi gore su blizu ovih drugih...

generalno loš fudbal...

Pa ne znam samo sam izneo misljenje...a za Francuze,niko to ne bi rekao ovne,posto se zna da se ekipe tipa Francuzi Englezi ne diraju,zato sto imaju zmajse igrace i nikad se ne zna kad ce zaigrati i napuniti neciji gol,posto kvalitet je uvek tu...a klanovi svadje,astrolozi i sta vec,to mi vec ne znamo,ja se ni sa jednim njihovim igracem ne druzim


za francuze se moglo očekivati, ako imaš na umu šta se sve desilo kod njih u repki i da ih vodi idiot od trenera, kad su zadnji put francuzi napunili nečiji gol? prošlo je mnogo goidna, znamo da se to desilo pa nisu džabe izbacili Anelku iz tima, pa to nije posledica trenutka da je bio on nezadovoljan,.... Ako si pratio Francusku kroz kvalifikacije mogao si da vidiš.... Pa sam Domenek je izjavio da gleda natalne karte igrača pre 3 godine...itd


a u prilog tome govori i ovo http://sportal.rs/news.php?id=29935 ne bukne to u trenutku, tinja to duže vreme...

A jbg u pravu si,ja nekako uvek ocekujem od jacih timova da se opravdaju,ali ovi bas sjebali,ipak daj da sacekamo tu zadnju tekmu pa da vidimo kako ce biti na kraju...



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

461FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 21:04

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

gube u najavi, tamo više nema fudbala



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

462FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 21:25

Guest


Gost

JAR
Very Happy

463FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 20 Jun 2010, 21:50

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Kao što sam predvideo Brazilci kidaju... Izgleda da će Španci najebati vrlo brzo...



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Samu1
http://www.takolako.rs

464FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pon 21 Jun 2010, 10:52

3BEP

3BEP
Standardan
Standardan

Фудбал — споредна ствар на концерту вувузела! Laughing

465FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pon 21 Jun 2010, 12:44

N.E.P.^Jeca

N.E.P.^Jeca
Executive team
Executive team

NFL FANS SERBIA u duhu fudbala i Juzne Afrike Cool Faca

466FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pon 21 Jun 2010, 12:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Super je.... Very Happy

http://nfl.com/

467FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pon 21 Jun 2010, 15:54

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

lepo lepo

468FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pon 21 Jun 2010, 20:32

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Very Happy
Bravo Jeco Very Happy

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

469FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 22 Jun 2010, 15:54

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Francuzi se doslovce raspadaju, BBC prenosi da dosta igraca bojkotuje dalje takmicenje i nece ni da izadje da igra za tim u danasnjem mecu protiv Juzne Afrike!
Gen sek FFF je izjavio da su uz Anelku glavni krivci za ustanak Anri, Abidal i Galas, i da oni nikada vise nece zaigrati za Francusku. Sa druge strane, suska se da ce ludog Domeneka zameniti Zi Zu i vratiti u repku sve svoje do skora saigrace. Ionako se mota tamo po JAR i gde mu nije mesto Very Happy



 photo AZcardsscript.gif

470FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 22 Jun 2010, 19:31

N.E.P.^Jeca

N.E.P.^Jeca
Executive team
Executive team

Group A
Team MP W D L GF GA Pts
Uruguay 3 2 1 0 4 0 7
Mexico 3 1 1 1 3 2 4
South Africa 3 1 1 1 3 5 4
France 3 0 1 2 1 4 1

471FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 22 Jun 2010, 23:01

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Sutra nije bitno da li igraju Raća ili Pantela ( dobro bitno je Very Happy ) , nije bitno da li će gol dati Krasa ili Lane, nije bitno da li će rukom igrati Vida ili Kuzmanović, nije bitno da li navijamo za Zvezdu ili Partizan, sutra je samo jedno bitno!!! SRBIJA!!!!!!!!!!



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

472FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 22 Jun 2010, 23:07

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Raising Arizona ::Francuzi se doslovce raspadaju, BBC prenosi da dosta igraca bojkotuje dalje takmicenje i nece ni da izadje da igra za tim u danasnjem mecu protiv Juzne Afrike!
Gen sek FFF je izjavio da su uz Anelku glavni krivci za ustanak Anri, Abidal i Galas, i da oni nikada vise nece zaigrati za Francusku. Sa druge strane, suska se da ce ludog Domeneka zameniti Zi Zu i vratiti u repku sve svoje do skora saigrace. Ionako se mota tamo po JAR i gde mu nije mesto Very Happy

Lorant Blanc je već potpisao da bude selektor...kolko ja znam

473FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 22 Jun 2010, 23:17

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovan ::Sutra nije bitno da li igraju Raća ili Pantela ( dobro bitno je Very Happy ) , nije bitno da li će gol dati Krasa ili Lane, nije bitno da li će rukom igrati Vida ili Kuzmanović, nije bitno da li navijamo za Zvezdu ili Partizan, sutra je samo jedno bitno!!! SRBIJA!!!!!!!!!!
Tako je!!!

SRBIJA
SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA

474FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 10:28

N.E.P.^Jeca

N.E.P.^Jeca
Executive team
Executive team

a veceras oko 22:20....................... SPEKTAKL ! FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 2vae7n8 Smile

475FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 19 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 11:45

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Brett Favre ::
Raising Arizona ::Francuzi se doslovce raspadaju, BBC prenosi da dosta igraca bojkotuje dalje takmicenje i nece ni da izadje da igra za tim u danasnjem mecu protiv Juzne Afrike!
Gen sek FFF je izjavio da su uz Anelku glavni krivci za ustanak Anri, Abidal i Galas, i da oni nikada vise nece zaigrati za Francusku. Sa druge strane, suska se da ce ludog Domeneka zameniti Zi Zu i vratiti u repku sve svoje do skora saigrace. Ionako se mota tamo po JAR i gde mu nije mesto Very Happy

Lorant Blanc je već potpisao da bude selektor...kolko ja znam

U pravu si, nista od Zidana bar za sada.



Inace, evo prave poruke nasim igracima za veceras:

Ne posustajte sve do pobede!

:silent: :silent: :silent:



 photo AZcardsscript.gif

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu