NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 36]

126FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 17:08

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam se vec registrovao, jos prosle nedelje. Dakle, racunajte na mene...

127FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 17:36

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Ndamukong ::racunajte i na mene, H2H

oooo pa nisam znao da smo jaci za jos jednog navijaca! Cool Chargers ftw!

(sorry za offtopic)

128FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 18:21

Ndamukong


NCAA
NCAA

elJefe ::
Ndamukong ::racunajte i na mene, H2H

oooo pa nisam znao da smo jaci za jos jednog navijaca! Cool Chargers ftw!

(sorry za offtopic)
dobro je, ima nas Very Happy

129FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 19:16

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Naravno ubacujte i mene malo da se sprdam sa T-Wolfovim bustovima Razz Razz Razz



 photo AZcardsscript.gif

130FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 19:22

Freak

Freak
VIP
VIP

OK, onda sutra, najkasnije prekosutra otvaram HtH ligu pa cu videti da li mogu i Classic ili ce neko drugi morati da otvori... Postoji opcija za neogranicen broj igraca pa cu tako i postaviti da bi mogli naknadno da upadnu svi koji zele... Ukoliko bude neparan broj ucesnika, server sam kreira parnog igraca!



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

131FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 20:51

iceman

iceman
Veteran
Veteran

E jel ima mesta i za mene????

Naravno ako nekome samo nije problem malo da mi pojasni kako i sta...??

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

132FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 21:13

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

klasičan fantasy, biraš ekipicu..

sutra kad budu napravljene lige samo apliciraš, nema neke velike filozofije...
imaš budžet i u okviru njega biraš xx igrača ....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

133FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 21:33

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

samo ostavite molim vas adresu tj. link na koji treba da se prijavimo, ko bude u prilici

134FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 23:33

Freak

Freak
VIP
VIP

Sutra uvece cu otvoriti lige i nalepiti link.... Do tad sam u nekoj frci pa se strpite malo. Ekipe se biraju od 4. juna pa do pocetka SP.

Mesta ima za sve posto je broj ucesnika neogranicen.



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

135FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 23:40

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ovan ::klasičan fantasy, biraš ekipicu..

sutra kad budu napravljene lige samo apliciraš, nema neke velike filozofije...
imaš budžet i u okviru njega biraš xx igrača ....

Fala vi kolega Wink a kako se biraju igraci samo?? Smile ono koje ja hocu ili ima neka pravila??

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

136FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pon 31 Maj 2010, 18:23

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

koje ti hoćeš, imaš ograničen budžet, biranje je od 4og juna....

lige napravljene, sve na ovom linku, upadajte...
http://nfl-fans-serbia.forumotion.com/fudbal-f18/fifa-world-cup-2010-fantasy-t301.htm



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

137FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 01 Jun 2010, 19:52

Guest


Gost

Napad Engleza na svestkom prvenstvu cine
(Rooney koji je jedini vrhunski napadac)
Birmingenska verzija Zlatka Vujovica(koji nije znao za reprezentaciju da da gol) EmilHeskey, Piter Krauc i Defo koji je nit smrdi nit mirise!
Ako ova rerezentacija udje u polufinale WC onda jbs fudbal!
No

138FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 00:24

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

[mention][/mention] ::Napad Engleza na svestkom prvenstvu cine Rooney koji je jedini vrhunski napadac)
Birmingenska verzija Zlatka Vujovica(koji nije znao za reprezentaciju da da gol) Emil Heskey, Piter Krauc i Defo koji je nit smrdi nit mirise!
Ako ova rerezentacija udje u polufinale WC onda jbs fudbal!
No

Dobro sad, slazem se za Heskija i Krauca, ali Rooney i Defoe su odlicni napadaci. Mislim da su trebali Benta da zovu umesto Heskija, ali i dalje imaju jak tim. Ja ocekujem da vidim Engleze u polufinalu zato sto je, od jacih reprezentacija, u njihovom delu kostura samo Argentina. Tu je i Francuska, ali oni nisu tako jaki kao ranije. Mada ko zna? Mozda nama zapadnu Englezi pa ih otresemo u cetvrtini finala... sto bi to bilo lepo Smile

139FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 08:16

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

[mention][/mention] ::Napad Engleza na svestkom prvenstvu cine Rooney koji je jedini vrhunski napadac)
Birmingenska verzija ) Zlatka Vujovica(koji nije znao za reprezentaciju da da gol) Emil Heskey, Piter Krauc i Defo koji je nit smrdi nit mirise!
Ako ova rerezentacija udje u polufinale WC onda jbs fudbal!
No


"Emile Heskey, striker, 58 caps 7 goals.
Rene Higuita, keeper, 68 caps 8 goals.
Jose Luis Chilavert, keeper, 74 caps 8 goals..."

140FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 09:36

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Brett Favre ::
[mention][/mention] ::Napad Engleza na svestkom prvenstvu cine Rooney koji je jedini vrhunski napadac)
Birmingenska verzija Zlatka Vujovica(koji nije znao za reprezentaciju da da gol) Emil Heskey, Piter Krauc i Defo koji je nit smrdi nit mirise!
Ako ova rerezentacija udje u polufinale WC onda jbs fudbal!
No


"Emile Heskey, striker, 58 caps 7 goals.
Rene Higuita, keeper, 68 caps 8 goals.
Jose Luis Chilavert, keeper, 74 caps 8 goals..."

Laughing Laughing

141FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 11:51

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Brett Favre ::
[mention][/mention] ::Napad Engleza na svestkom prvenstvu cineRooney koji je jedini vrhunski napadac)
Birmingenska verzija Zlatka Vujovica(koji nije znao za reprezentaciju da da gol) Emil Heskey, Piter Krauc i Defo koji je nit smrdi nit mirise!
Ako ova rerezentacija udje u polufinale WC onda jbs fudbal!
No


"Emile Heskey, striker, 58 caps 7 goals.
Rene Higuita, keeper, 68 caps 8 goals.
Jose Luis Chilavert, keeper, 74 caps 8 goals..."

hahahahhahahahha Laughing kakva igracina bog te ...

142FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 15:14

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

Colts4Life ::
Brett Favre ::
[mention][/mention] ::Napad Engleza na svestkom prvenstvu cineRooney koji je jedini vrhunski napadac)
Birmingenska verzija Zlatka Vujovica(koji nije znao za reprezentaciju da da gol) Emil Heskey, Piter Krauc i Defo koji je nit smrdi nit mirise!
Ako ova rerezentacija udje u polufinale WC onda jbs fudbal!
No


"Emile Heskey, striker, 58 caps 7 goals.
Rene Higuita, keeper, 68 caps 8 goals.
Jose Luis Chilavert, keeper, 74 caps 8 goals..."

Laughing Laughing

Ali neverovatno je koliko ga treneri vole! Surprised

143FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 23:19

Guest


Gost

Nasa reprezentacija moze da dobije posle ovih strasnih pripremnih utakmica jedan epitet:
Nemate pojma
A BTW ovakve vremenske (ne)prilike ce biti i u JA, posto se oni nalaze na juznoj hemisferi, a tamo polako pocinje njihova zima(kisa, kisa i samo kisa a temperatura izmedju 10-20stepeni)!
Ako prodjemo grupu, sutati se nogom u dupe od srece!

144FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 23:24

zlayo

zlayo
NFL Player
NFL Player

ja navijam za Jamajku xD

http://www.twitter.com/Zlaja4fnkie

145FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 23:25

iceman

iceman
Veteran
Veteran

zlayo ::ja navijam za Jamajku xD

+1 Laughing

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

146FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 23:29

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

[quote="]Nasa reprezentacija moze da dobije posle ovih strasnih pripremnih utakmica jedan epitet:
Nemate pojma!
Pa zar ni gol onom kljakavom Lukcu Fabijanskom zvanim mr. Extra Kikser!
A BTW ovakve vremenske (ne)prilike ce biti i u JA, posto se oni nalaze na juznoj hemisferi, a tamo polako pocinje njihova zima(kisa, kisa i samo kisa a temperatura izmedju 10-20stepeni)!
Ako prodjemo grupu, sutati se nogom u dupe od srece![/quote]

Jel vidis sad da su nam golmani najmanji problem? Laughing



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Samu1
http://www.takolako.rs

147FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 23:31

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

[mention][/mention] ::Nasa reprezentacija moze da dobije posle ovih strasnih pripremnih utakmica jedan epitet:
Nemate pojma!
Pa zar ni gol onom kljakavom Lukcu Fabijanskom zvanim mr. Extra Kikser!
A BTW ovakve vremenske (ne)prilike ce biti i u JA, posto se oni nalaze na juznoj hemisferi, a tamo polako pocinje njihova zima(kisa, kisa i samo kisa a temperatura izmedju 10-20stepeni)!
Ako prodjemo grupu, sutati se nogom u dupe od srece!

Dobro bre polako, svakako da se treba popraviti, ali nije smak sveta i ako, ne daj boze, ne prodjemo grupu. Pripremne utakmice ne moraju nista da znace. Opste je poznato da necemo davati puno golova, verovatno posle prekida (Zigic, Vidic, Ivanovic...). U drugom poluvremenu nismo lose igrali, a i mi imamo naseg Heskija - Pantelic Very Happy

148FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 23:38

Guest


Gost

T-Wolf ::
[mention][/mention] ::Nasa reprezentacija moze da dobije posle ovih strasnih pripremnih utakmica jedan epitet:
Nemate pojma!
Pa zar ni gol onom kljakavom Lukcu Fabijanskom zvanim mr. Extra Kikser!
A BTW ovakve vremenske (ne)prilike ce biti i u JA, posto se oni nalaze na juznoj hemisferi, a tamo polako pocinje njihova zima(kisa, kisa i samo kisa a temperatura izmedju 10-20stepeni)!
Ako prodjemo grupu, sutati se nogom u dupe od srece!

Dobro bre polako, svakako da se treba popraviti, ali nije smak sveta i ako, ne daj boze, ne prodjemo grupu. Pripremne utakmice ne moraju nista da znace. Opste je poznato da necemo davati puno golova, verovatno posle prekida (Zigic, Vidic, Ivanovic...). U drugom poluvremenu nismo lose igrali, a i mi imamo naseg Heskija - Pantelic Very Happy
Pa poredjenje nije adekvatno, posto je Emil Heskey ipak korisniji igrac(vraca se u odbranu, skok igra, spusta visoke lopte drugom napadacu) a nas metar i sumska jagoda Pantelic samo gestikulira, folira, jedino sto je ovoj dvojici zajednicko je sto ne vrede ni za po' lule duvana, a ko u njima vidi resenje za napad u reprezentacijama ima gori vid od Stevy Wonder-a!
Suspect

149FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 23:40

Freak

Freak
VIP
VIP

zlayo ::ja navijam za Jamajku xD

Ljudi a ko se seca one dve jamajcanke sa SP 1998 sto su bile na svakoj utakmici? Kamere su vise bile na njima nego na terenu... Ufffff I love you



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

150FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 6 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 02 Jun 2010, 23:45

Guest


Gost

Freak ::
zlayo ::ja navijam za Jamajku xD

Ljudi a ko se seca one dve jamajcanke sa SP 1998 sto su bile na svakoj utakmici? Kamere su vise bile na njima nego na terenu... Ufffff I love you
E sad mi nije dobro, pri samoj pomisli na te dve?
Ono nije za ljude sa srcanim problemima!
Mozda da nasa sumska jagoda Pantelic provede noc sa ove dve, pa ili da totalno odlepi posle toga, ili da pocne da daje golove, samo da ga vise ne gledam u izdanju zvanom :
Nisam dao gol za reprezentaciju, a kada cu pogoditi gol ne zna se....!
Mad

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu