NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Download Zone » Download Utakmica

Download Utakmica

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1 Download Utakmica taj Sre 12 Avg 2009, 18:30

CARDINAL

NCAA
NCAA
Ako neko zna neki dobar sajt za skidanje utakmica neka da link....linkove sa rapidshareom u download zone!

Poslednji put izmenio CARDINAL dana Pet 14 Avg 2009, 23:04, izmenio ukupno 2 puta

2 Re: Download Utakmica taj Pet 14 Avg 2009, 18:24

Jacob

Hall of Fame
Hall of Fame

3 Re: Download Utakmica taj Sub 15 Avg 2009, 17:10

Freak

VIP
VIP
Regovao sam se na TYT ali imam jedno pitanje. Posto sam dosad koristio share programe a torrente skidao iskljucivo sa piratebay i mininove koji nemaju ratio a vidim da ga ovde ima, zamolio bih nekoga da mi malo pojasni znacaj i namenu ratia?

Hvala unapred!

2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

4 Re: Download Utakmica taj Sub 15 Avg 2009, 17:53

Peyton Manning

Admin
Admin
Jel moze neko da mi nadje download-ove SB meceva(celih)!
Znaci nema veze iz koje godine,ali najvise me zanima od 2000.pa do sada,ali i ranije!

http://nfl.com/

5 Re: Download Utakmica taj Sub 15 Avg 2009, 21:20

dr.dule

Admin
Admin
naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.

6 Re: Download Utakmica taj Sub 15 Avg 2009, 21:35

Freak

VIP
VIP
@dr.dule ::naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.

lol! Neprocenjivo...

7 Re: Download Utakmica taj Sub 15 Avg 2009, 21:55

Peyton Manning

Admin
Admin
@dr.dule ::naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.
Dream team,drema on............ Razz Razz
Nisam lud,da mi smestis nesto kao mr.gold,sto je Fc Nadal-u! Laughing

8 Re: Download Utakmica taj Sub 15 Avg 2009, 22:14

dr.dule

Admin
Admin
@Peyton Manning ::

dobro ne bi bio bas tako ne milosrdan....imam sve bolove osim II i V. Basketball

9 Re: Download Utakmica taj Ned 16 Avg 2009, 10:00

klodovik

VIP
VIP
@Freak ::Regovao sam se na TYT ali imam jedno pitanje. Posto sam dosad koristio share programe a torrente skidao iskljucivo sa piratebay i mininove koji nemaju ratio a vidim da ga ovde ima, zamolio bih nekoga da mi malo pojasni znacaj i namenu ratia?

Hvala unapred!

Ne znam da li ti je neko (u međuvremenu poslao PM sa objašnjenjem), ali ako nije- probaću ja da ti objasnim.
Rotio je odnos download-a i upload-a. To znači da ti se dozvoljava "skidanje", ali posle nekog vremena, da bi i dalje mogao da skidaš- moraš nešto da ostaviš na torrentu i da drugi skidaju. Znači, ti možeš da skidaš sve do 20GB bez obzira koliko ti je rotio veliki ili mali- nema bojazni da će te banovati. Onog momenta kada pređeš tu granicu, ako ti je rotio ispod 0,3- sledi ban.
Kako to da izbegneš? Jednostavno, sve utakmice koje budeš skinuo, ostavi tako (na samom torrentu) još neko vreme (ja ostavljam od 7-14 dana) i tako da mi rotio uglavnom raste. Naravno, ako primetiš da ti upload ne ide na nekoj od utakmica dan- dva, nju možeš da izbaciš jer više nema zainteresovanih za skidanje.
Naravno, povremeno posetiš sekciju seeders needed i tamo vidiš tabelu trenutno poželjnih utakmica, pa ako ih imaš- ponudiš na skidanje.
Još nešto. Svaku utakmicu koju skineš obavezno ostavi onakvu kakva jeste, odnosno- NE BRIŠI ništa iz facikle! Pored same utakmice (u istoj facikli) postoje i neke druge ikonice. One služe da (ako želiš da ponudiš na skidanje) torrent "prepozna i prihvati" utakmicu. Znači, i kada skineš utakmicu, ako je "bacaš na DVD, nikako ne briši ništa iz same facikle.
Sve ovo ti neće biti problem ako imaš dovoljno veliki hard. Ja sam prošle sezone imao hard od 130 GB i povremeno sam imao priblema jer mi je hard bio poprilično pun. Za ovu sezonu sam se dobro pripremio jer sam hard zamenio sa većim (750GB). Zato, ako ti je hard mali, menjaj ga za veći (mislim da je onaj od 500 sasvim dovoljan). Ja sam uzeo i veći jer trenutno u prodavnici nije bilo tog od 500GB.
Ako imaš još neko pitanje, slobodno napiši, ali koristi podforum za to! Very Happy

10 Re: Download Utakmica taj Ned 16 Avg 2009, 10:03

Peyton Manning

Admin
Admin
@dr.dule ::

dobro ne bi bio bas tako ne milosrdan....imam sve bolove osim II i V. Basketball
Ajde reci..........takvu priliku je tesko propustit! Wink
Ali necu ako imas veze sa Geyton ili tako necim! Exclamation

11 Re: Download Utakmica taj Ned 16 Avg 2009, 10:14

Freak

VIP
VIP
@klodovik ::
@Freak ::Regovao sam se na TYT ali imam jedno pitanje. Posto sam dosad koristio share programe a torrente skidao iskljucivo sa piratebay i mininove koji nemaju ratio a vidim da ga ovde ima, zamolio bih nekoga da mi malo pojasni znacaj i namenu ratia?

Hvala unapred!

Ne znam da li ti je neko (u međuvremenu poslao PM sa objašnjenjem), ali ako nije- probaću ja da ti objasnim.
Rotio je odnos download-a i upload-a. To znači da ti se dozvoljava "skidanje", ali posle nekog vremena, da bi i dalje mogao da skidaš- moraš nešto da ostaviš na torrentu i da drugi skidaju. Znači, ti možeš da skidaš sve do 20GB bez obzira koliko ti je rotio veliki ili mali- nema bojazni da će te banovati. Onog momenta kada pređeš tu granicu, ako ti je rotio ispod 0,3- sledi ban.
Kako to da izbegneš? Jednostavno, sve utakmice koje budeš skinuo, ostavi tako (na samom torrentu) još neko vreme (ja ostavljam od 7-14 dana) i tako da mi rotio uglavnom raste. Naravno, ako primetiš da ti upload ne ide na nekoj od utakmica dan- dva, nju možeš da izbaciš jer više nema zainteresovanih za skidanje.
Naravno, povremeno posetiš sekciju seeders needed i tamo vidiš tabelu trenutno poželjnih utakmica, pa ako ih imaš- ponudiš na skidanje.
Još nešto. Svaku utakmicu koju skineš obavezno ostavi onakvu kakva jeste, odnosno- NE BRIŠI ništa iz facikle! Pored same utakmice (u istoj facikli) postoje i neke druge ikonice. One služe da (ako želiš da ponudiš na skidanje) torrent "prepozna i prihvati" utakmicu. Znači, i kada skineš utakmicu, ako je "bacaš na DVD, nikako ne briši ništa iz same facikle.
Sve ovo ti neće biti problem ako imaš dovoljno veliki hard. Ja sam prošle sezone imao hard od 130 GB i povremeno sam imao priblema jer mi je hard bio poprilično pun. Za ovu sezonu sam se dobro pripremio jer sam hard zamenio sa većim (750GB). Zato, ako ti je hard mali, menjaj ga za veći (mislim da je onaj od 500 sasvim dovoljan). Ja sam uzeo i veći jer trenutno u prodavnici nije bilo tog od 500GB.
Ako imaš još neko pitanje, slobodno napiši, ali koristi podforum za to! Very Happy

Hvala Klodi! I ja sam imao frku sa hard diskom, pa sam se na vreme obezbedio sa 2x400 GB tako da sam miran. Planirao sam da ostavljam sve utakmice na disku tako da onda ne bi trebao da imam problem sa ratiom.

12 Re: Download Utakmica taj Ned 16 Avg 2009, 11:17

dr.dule

Admin
Admin
@dr.dule ::

Ajde reci..........takvu priliku je tesko propustit! Wink
Ali necu ako imas veze sa Geyton ili tako necim! Exclamation

dobro videcemo ovih dana da napravimo neki dogovor.

13 Re: Download Utakmica taj Ned 16 Avg 2009, 11:42

Peyton Manning

Admin
Admin
Vazi...........

14 Re: Download Utakmica taj Pon 17 Avg 2009, 12:36

Jacob

Hall of Fame
Hall of Fame
Moze neko da mi posalje pozivnicu za Demonoid?

15 Re: Download Utakmica taj Sub 19 Sep 2009, 00:01

klodovik

VIP
VIP
Zna li neko sajt (bilo da je torrent ili na linkove rapida), gde bih mogao da skidam video-materijale namenjene edukaciji trenera (drilovi, taktike odbrane, napada i specijalnih timova). naravno, poželjan je i materijal o fleg-fudbalu?
Hvala unapred!

16 Re: Download Utakmica taj Pet 25 Sep 2009, 18:14

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Kako povećati upload? Meni je najveći 30kb/s,a kako skidam na TYT-u,to mi je malo! Pomozite!

17 Re: Download Utakmica taj Pet 25 Sep 2009, 20:28

dr.dule

Admin
Admin
taj 30kb/s i nije los za nase uslove. ne gasis komp i to ti je a usput ne moras skinuti celo kolo. ratio se nabija mnogo pre prvenstva a mozes i preko raznih programa ali nisam siguran da ne bi bio provaljen posle nekog vremena

konsiljere

NCAA
NCAA
@Freak ::
@klodovik ::

Hvala unapred!

Hvala Klodi! I ja sam imao frku sa hard diskom, pa sam se na vreme obezbedio sa 2x400 GB tako da sam miran. Planirao sam da ostavljam sve utakmice na disku tako da onda ne bi trebao da imam problem sa ratiom.

19 Re: Download Utakmica taj Čet 15 Okt 2009, 19:29

Miki HOF

Moderator
Moderator
konsiljere,

nemoj u subject da pišeš nego u body.

Very Happy

drugo,mani torente ako do sada nisi koristio nego piči rapidshare odavde.

http://www.nfl-fans-serbia.com/live-prenosi-i-download-f12/download-zone-t63-180.htm

20 Re: Download Utakmica taj Čet 15 Okt 2009, 20:07

Peyton Manning

Admin
Admin
Da.Nemoj da pises u naslovu,nego u delu za post.Naslov ti i nije potreban,ako ne pises novu temu.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor

21 Re: Download Utakmica taj Uto 10 Avg 2010, 08:52

dr.dule

Admin
Admin
TYT se vratio Cool

22 Re: Download Utakmica taj Uto 10 Avg 2010, 16:04

klodovik

VIP
VIP
@dr.dule ::TYT se vratio Cool

Jel'...? Idem o'ma tamo...!

23 Re: Download Utakmica taj Uto 10 Avg 2010, 16:06

klodovik

VIP
VIP
...Nije... Mad

Site is down for code upgrade/testing. Please check back later!

24 Re: Download Utakmica taj Uto 10 Avg 2010, 16:25

dr.dule

Admin
Admin
tu ga neces docekati. promenili su adresu. Mad

25 Re: Download Utakmica taj Uto 10 Avg 2010, 16:38

klodovik

VIP
VIP
Znam, i našao sam ga, ali nikako ne mogu da se ulogujem na svoj nalog (kao nekada) i da vidim ono što downlod-ujem, kao i ono što upload-ujem...Šifru mi ne pamti i kada god odem na sajt, moram da tražim šifru, a kada je dobijem, mogu da je iskoristim samo jednom. Usput, u opcijama mi uopšte neda da promenim šifru, već kada kliknem na save, on jednostavno traži da ponovo odradim logovanje (pa sve ponovo)...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu