NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Sezona 2009/10 » Postseason 2009 » Najbolji QB

Najbolji QB

Najbolji QB?

38% 38% [ 10 ]
42% 42% [ 11 ]
4% 4% [ 1 ]
15% 15% [ 4 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 26

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Najbolji QB taj Pon 22 Feb 2010, 20:33

Sirmium Samurai

VIP
VIP
Budimo realni, ovo će biti trka izmedju prve dvojice, ostali su tu pro forme. Imajte u vidu da biramo tim sezone.

Moj glas - Dru Bris, jasno je i zašto - pravi lider tima, odličan motivator i vodja i kada vode i kada gube, o njegovim bacačkim sposobnostima da ne pričam, sasvim moguće najprecizniji passer koji je igrao u NFLu.

http://www.takolako.rs

2 Re: Najbolji QB taj Pon 22 Feb 2010, 21:44

iceman

VIP
VIP
Ma da Drew Brees nema sta.....

Mes Que un Club....

QB#12, NFL FANS SERBIA TEAM!!!!!
http://iceman@nfl-fans-serbia.com

3 Re: Najbolji QB taj Pon 22 Feb 2010, 21:51

T-Wolf

VIP
VIP
Ja sam glasao za Paytona iz prostog razloga sto je napad IND u potpunosti jednodimenzijalan. Svi protivnici su znali da ce Payton da baca i da nema sansi da trce, a on je i pored toga bacio 4500 yardi i 33TD.

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

4 Re: Najbolji QB taj Pon 22 Feb 2010, 23:54

Raising Arizona

Moderator
Moderator
T-Wolf ::Ja sam glasao za Paytona iz prostog razloga sto je napad IND u potpunosti jednodimenzijalan. Svi protivnici su znali da ce Payton da baca i da nema sansi da trce, a on je i pored toga bacio 4500 yardi i 33TD.

Pametno brate, otvorio si mi oci, htedoh da kliknem na Isusa Brisusa. Very Happy Plus se Gejtonu Celavi povredio na celu sezonu, ko je ocekivao od Haicanina i Kulera da ce da pohvataju sve ono?

photo AZcardsscript.gif

5 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 00:23

klodovik

VIP
VIP
I ja sam glasao za Pejtona. Smatram da je do sada dovoljno dokazao kakva je veličina, a u ovoj igri nije dovoljno da samo imate dobrog QB-a da bi ste imali rezultat. Pored njega, potrebna je kompletna ekipa...

6 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 01:32

T-Wolf

VIP
VIP
Raising Arizona ::
T-Wolf ::Ja sam glasao za Paytona iz prostog razloga sto je napad IND u potpunosti jednodimenzijalan. Svi protivnici su znali da ce Payton da baca i da nema sansi da trce, a on je i pored toga bacio 4500 yardi i 33TD.

Pametno brate, otvorio si mi oci, htedoh da kliknem na Isusa Brisusa. Very Happy Plus se Gejtonu Celavi povredio na celu sezonu, ko je ocekivao od Haicanina i Kulera da ce da pohvataju sve ono?

Jos da ti otvorim oci i shvatis za koga navijas... Drool - baliti

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

7 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 07:39

jax

Rookie
Rookie
dje je cutler na ovom spisku Laughing Laughing

brees naravno Cool

8 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 07:59

Pats 4ever

VIP
VIP
alo bre patriote sta izdajete,ovaj ajs i Vlada samo gledaju da izdaju,BREJDI BREEE Very Happy

http://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

9 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 08:15

dr.dule

Admin
Admin
Pajser naravno. on i od panjeva pravi wr (garkonj i kolic). naravno da je Brejdi vrh vrhova ali nek napravi od Aikmana i Slatera sledece sezone vrhunske wr i prebacice Pajsera.

10 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 09:07

Pats 4ever

VIP
VIP
dr.dule ::Pajser naravno. on i od panjeva pravi wr (garkonj i kolic). naravno da je Brejdi vrh vrhova ali nek napravi od Aikmana i Slatera sledece sezone vrhunske wr i prebacice Pajsera.

nije Aikman vec Aiken

Ae i ti chicha ceo zivot ima vrhunske risivere,samo vrhove kroz celu istoriju,imao zadovoljstvo da ima Marvin Harrisona u timu koji je definitivno jedan od najboljih ako ne i najbolji risiver bio godinama u nflu,sad ima pouzdanog Wayna,a za Garcona i Collia ne bih rekao da su toliko lose da se od njih napravi nesto,Clark?da ne pocinjem

dzaba mu cela pajser brigada kad Tomica dobije Welkera nazad plus Edelman,za treceg cemo onog tvog bolnicara Tata

11 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 09:20

Miki HOF

Moderator
Moderator
Pajser jebe kevu, kolko god mi mrsko bilo da napišem...

12 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 09:39

dr.dule

Admin
Admin
za Garcona i Collia ni familija nije znala a kamoli nfl skauti.

naravno Velker , Edelman i Tate su odlicni izbor ali problem je sto se radi o gotovo istim tipovima igraca. slot WR. valjda izaberu jedno dva klasicna WR slabije draft reklame i napravi isti kvalitet kao ova dva Pajserova panja.
usput kakve veze ima kako se zove Aikman ili Aiken . dobar je jedino za specijaln tim kao i Slejton.

13 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 09:41

kb8

Moderator
Moderator
Opet ista prica kao i kod O linea... Koliko god ne volim Paytona i koliko god mi Brees bio drazi, valja Paytonu skinut kapu jer u jednodimenzionalnom napadu kakav imaju Coltsi i s WR koji su u najmanju ruku slicniji nekoj ekipi koja je izabrana random iz publike, on je ove godine napravio brojke koje su fenomenalne...

14 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 11:22

Peyton Manning

Admin
Admin
Peyton,naravno.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

15 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 13:16

brugi82

VIP
VIP
Takodje za Paytona. Mislim da svojom pojavom, organizacijom, akcijama kontrolise utakmice. To je nacin na koji QB treba da igra. Breesus je sjajan takodje, ali ipak mislim da je Payton za dlaku bolji.

16 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 14:50

Colts fan

Standardan
Standardan
Covek bez koga Coltsi ne bi bili tamo gde jesu-Peyton Manning

17 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 15:13

Miki HOF

Moderator
Moderator
isto važi i za Saints-e, ali je Pajser zaista najbolji QB.

18 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 15:16

Colts fan

Standardan
Standardan
Brett Favre ::isto važi i za Saints-e, ali je Pajser zaista najbolji QB.

Msm da bi u takvom sistemu koji forsiraju Saintsi Kurt Warner igrao isto ako ne i bolje od Breesa

19 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 15:25

Miki HOF

Moderator
Moderator
Colts fan ::
Brett Favre ::isto važi i za Saints-e, ali je Pajser zaista najbolji QB.

Msm da bi u takvom sistemu koji forsiraju Saintsi Kurt Warner igrao isto ako ne i bolje od Breesa

hmmm, teorija, nije nemoguće.

S.Payton je glavni dasa u Saintsima i njegova genijalnost je glavni razlog što je Brees tu gde jeste.

20 Re: Najbolji QB taj Uto 23 Feb 2010, 16:15

Colts4Life

Veteran
Veteran
Peyton Manning...jasno je i zasto..kralj.. Cool

21 Re: Najbolji QB taj Sre 24 Feb 2010, 13:59

Pats 4ever

VIP
VIP
dr.dule ::za Garcona i Collia ni familija nije znala a kamoli nfl skauti.

naravno Velker , Edelman i Tate su odlicni izbor ali problem je sto se radi o gotovo istim tipovima igraca. slot WR. valjda izaberu jedno dva klasicna WR slabije draft reklame i napravi isti kvalitet kao ova dva Pajserova panja.
usput kakve veze ima kako se zove Aikman ili Aiken . dobar je jedino za specijaln tim kao i Slejton.

ako je tebi panj covek koji je hvatao kao lud nemoguce pasove cele sezone ja ne znam,Garcon je kvalitet od igraca i to je cinjenica

Da ne pomisle ljudi da se Troy Aikman vratio u vidu risivera Very Happy

22 Re: Najbolji QB taj Sre 24 Feb 2010, 14:08

Colts fan

Standardan
Standardan
Garcon hvatao kao lud nemoguce pasove? Kao prvo ako su pasovi nemoguci kako ih je Peyton izveo? A ako si hteo da kazes da je Garcon hvatao sve sto je islo u njegovom pravcu i to nije istina jer je Garcon uhvatio 52% dodavanja koje mu je Peyton uputio

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu