NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Sezona 2009/10 » Postseason 2009 » Super Bowl

Super Bowl

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 8 od 8]

176 Re: Super Bowl taj Uto 09 Feb 2010, 16:20

Colts4Life

Veteran
Veteran
I tako jos jedna sezona ode u zaborav...

177 Re: Super Bowl taj Uto 09 Feb 2010, 21:49

iceman

VIP
VIP
Jel to Pussy boy place???? Very Happy

Mes Que un Club....

QB#12, NFL FANS SERBIA TEAM!!!!!
http://iceman@nfl-fans-serbia.com

178 Re: Super Bowl taj Sre 10 Feb 2010, 00:01

Eule

NCAA
NCAA
Ma jok, nije on pickica. Very Happy

179 Re: Super Bowl taj Sre 10 Feb 2010, 08:27

Pats 4ever

VIP
VIP
Big Pussy,nemojte da ga pomesamo sa Ilajom,on je samo Small Pussy Smile

http://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

180 Re: Super Bowl taj Sre 10 Feb 2010, 09:30

Pats 4ever

VIP
VIP
Ovan ::
Pats 4ever ::zar i NO nije igrao bez Brauna pored kojeg Frini ne bi bio toliko superioran i u jednoj i u drugoj ekipi bilo je dosta startera na IR listi. to je amanet am.fudbala.

Ovo je Duletov citat i o tome pricam Fico,sve je ovo sta bi bilo kad bi bilo

da, ali ovaj nije igrao od starta, a freeney je izašao pred kraj prvog poluvremena, tačno u trenutku kada se razmahao napad NO, do tada su jedva prešli pola terena...Izlazak Freeneya i onside kick su u mnogome odlučili SB

Fico,neko je razmisljao umesto nas,da su kolti mislili da je bilo bolje da ostane na terenu ostao bi,oni znaju mnogo vise nego mi i ako su ga izvukli imali su DEBELI razlog za to,necu da se stavljam u situaciju ispred Calldwela i kordinatora,ako su to uradili uradili su za dobrobit tima,ne znam bolje od njih

a onside kick je dosta uticao to jeste,Sean Payton voli to cesto da radi secam se prosle godine sam gledao njihove 2 utakmice i u obe je uradio iznenadjujuci onside kick,ali to samo utvrdjuje ono sto sam rekao,saintsi su dosli sa posebnim planom,a kolti odigrali SB kao svaki drugi dan...

http://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

181 Re: Super Bowl taj Sre 10 Feb 2010, 10:57

Ovan

VIP
VIP
Pats 4ever ::
Ovan ::
Pats 4ever ::zar i NO nije igrao bez Brauna pored kojeg Frini ne bi bio toliko superioran i u jednoj i u drugoj ekipi bilo je dosta startera na IR listi. to je amanet am.fudbala.

Ovo je Duletov citat i o tome pricam Fico,sve je ovo sta bi bilo kad bi bilo

da, ali ovaj nije igrao od starta, a freeney je izašao pred kraj prvog poluvremena, tačno u trenutku kada se razmahao napad NO, do tada su jedva prešli pola terena...Izlazak Freeneya i onside kick su u mnogome odlučili SB

Fico,neko je razmisljao umesto nas,da su kolti mislili da je bilo bolje da ostane na terenu ostao bi,oni znaju mnogo vise nego mi i ako su ga izvukli imali su DEBELI razlog za to,necu da se stavljam u situaciju ispred Calldwela i kordinatora,ako su to uradili uradili su za dobrobit tima,ne znam bolje od njih

a onside kick je dosta uticao to jeste,Sean Payton voli to cesto da radi secam se prosle godine sam gledao njihove 2 utakmice i u obe je uradio iznenadjujuci onside kick,ali to samo utvrdjuje ono sto sam rekao,saintsi su dosli sa posebnim planom,a kolti odigrali SB kao svaki drugi dan...
.

uradili su zato što je morao da dobije medicinsku pomoć, bio je lep snimak na tv-u kako mu obrađuju nogu, nisu ga sigunrno izveli iz taktičkih razloga. do tada je silovao OL Saintsa...

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

182 Re: Super Bowl taj Sre 10 Feb 2010, 12:18

Peyton Manning

Admin
Admin
Slazem se sa Ovnom.Freeney je razbijao dok je igrao.
Inace,Darko zar se ne zove Jason LaConfora,a ne Jack??? Wink

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

183 Re: Super Bowl taj Sre 10 Feb 2010, 16:07

Raising Arizona

Moderator
Moderator

photo AZcardsscript.gif

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu